Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość tyna1984
ja mam mame tutaj mimo ze ma chore nogi to strasznie mi pomaga ja chcesama je wychowac tzn z mezem i dlatego nie pozwalam ingerowac w moje wychowywanie ale powiem ze nie jest zle ja duzo z super niani wzielam i dziala jest ciezko ale dajemy rade bo one moim zyciem,juz wczesniej pisalam ze niedawno ciaze stracilam i wyobraz sobie chcialam tam byc z trojka bo maz to maz wyzwanie ale dali bysmy rade tak trzeba myslec.brakuje dziewczynomojca to pewne bo facet to facet a jeszcze teraz wchodza w wiek taty i tyle.ale wiesz boje sie tego ze w norwegi jest ponoc tak ze dzieci jak placza to sasiad dzwoni do opieki spolecznej i oni moga zabrac dzieci a ja z moimi sie nie szczypie bo jak mowie nie to ma byc nie i one do konca tego nie rozumieja i placza jak im czegos nie dam albo potrafia sie lac tak jak to dzieci i tez trzeba rozgraniczyc zasady wiec troche placzu jesti tego sie boje wiesz cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
a wogole ja tez nie mam pojecia bo mam takie szczescie zedzisiaj w sumie pierwszy raz moge pogadac dluzej ajak moge innymrazem to nikogo nie mam,a ja mam 24 maz25 tyle ze no taka mloda juz nie jestem i sie nie czuje wszystko szybko przyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
nie , nie wiem ale to chyba strach na wyrost jak je teraz dobrze wychowasz to kiedys bedziez miala efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
teraz rozumiem czemu jak milam 30 lat i mowilam sasiadkom ze mloda to ja bylam 10 lat temu to one tak dziwnie sie na mnie patrzyły hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
no ja jestem tego samego zdania moze i jestem uparta i mam wszystko wyidealizowane ale jak patrze na dzieci rowiesnicze z moimi moich znajomych to czasem rece zalamuje gdzie oni sa i czy dziecko dla nich to nie zabawka bo szokuja mnie zachowania bicie bez powodu i wogole zero szacunku a moje dzidzie i dziekuje i dziendobry przepraszaja i wogole dla nich najlepsza zabawa jest jak je chwale i jak cos dobrze zrobia ale tez i przewrazliwiona jestem.wogole zaraz zmienie temat bo o tej norwegii i sie nasluchalam i nie wiem czy wy tez macie takie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
ja tylko slyszalam ze tm dzieci nie dostaja slodyczy do jedzenia a moje dziecko juz robi zapasy mimo ze narazie sie tam nie wybieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
jaslyszalam wiele dobrego ze na przyklad jestes zmeczona idziesz do opieki spolecznej i w zartach powiedziane pewnie inna formula byla ze zabijesz te dzieci a oni biora je odciebie na wekend i daja cie na wypoczynek pod okiem psyhologa a dzieci na wekend do rodziny zastepczej gdzie sie wyszaleja ja bym moich chyba nie mogla nikomu oddac bo z nikim na dluzej jak godz nie zostawiam ale dla innych super rozwiazanie bo mama szczesliwa wpoczeta to super mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
poza tym maz byl na kursie norweskiego w polsce i mowili ze norwedzy sa bardzo pro rodzinni i chca zeby rodzina byla razem i stwarzaja mozliwosci dom praca i wogole chociaz meza szefowa to mi sie wydaje ze wogole pozytywnych uczuc w tym kieunku nie okazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
no nie wiem byc moze ze tak jest ale to jest tez indywidualne podejscie do sprawy koncze dzis bo jutro rano pobudka czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
ale jest wszystko lepiej niz w polsce bo czuje sie szanowany kazdy nie to co u nas ale co mnie zszokowalo ze oni czyli norwedzy ponoc na imprezach sie zonami wymieniaja i maz spytal jednego a on bez wachania tak i potem zyja z ta swiadomoscia boze to dla mnie porazdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
czy twoj maz wyjechal z adecco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
noszcz enameza czekam ae milych snow i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
achatwoj tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
nie pisz mi o wymianie bo taki temat tez by mnie przerazal jak zreszta wele rzeczy o ktorych moj maz opowida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
to kiedy i gdzie byl na kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
ja jak mi powiedzial to sie wkurzylam i mowilam ze tam nie pojade ale ja meza pewna jestem to nic mi nie szkodzi a inni niech robia co chca.a na kursie o boze wiesz to gdzies kolo swiat wielkanocnych bylo i w mrzezynie a twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
moj w tym smym czasie ale kolo zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
jaki ten swiat maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
tylko widze ze mial wiecej szczescia bo blizej wyladowl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
aleczekaj twoj w budowlanc//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
tam chyba wszyscy w budowlance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
i gdzie on jest bo chyba to nie padlo do konca i nie wiem czy to takie szczescie bo w roznych regionach szefowie roznie placa np.koledzy z oslo nadgodziny super placone tyle ze mniej roboty i przesrane z tym przestojem styczen luty.szefzreszta szefowi nie rowny wiec wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
z ty szacunkie to masz duzo racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
pisalam wczesniej trontheim a z placeniem .....to ja mam jedno okreslenie na adecco ale go nie uzyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
nie nie wszycy i elektyry i mechanicy zalezy gdzie i jaki kurs zbieraja grupe i dawaj mial byc kolo zakopanego ale im sie pomieszalo bo zakopane mamy blize to go na drugi koniec polski wyslali i pozamiatane a tam wszyscy zdziwieni bo zakopane faktycznie blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
o przestoju na rzie nc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
koncze bo mnie dziecko zgania przekroczylam swoj czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale mnie rozbawilyscie ta wymiana zon :D tyle lat tu jestem ,a jeszcze sie nie spotkalam z taka akcja (tym bardziej na imprezach firmowych) prawda jest taka, ze jak juz ktos mialby chec sie bawic w takie halo, to to zrobi i nie wazne czy zyje w Norge czy gdzie indziej :D a co do adecco , to moj Piekny niezbyt pochlebnie mowil o tej firmie, on zawsze mial stycznosc z typowo norweskimi firmami, znalismy goscia, co pracowal w adecco i nie rewelacja, jesli chodzi o porownanie warunkow pracy itd., przynajmniej w tamtym okresie czasu pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko Dziewczyny:D jak tam humorki z rana?ja znowu jestem na wsi,z dala od cywilizacji,nie mam zasięgu w telefonie,ale mam dostęp do internetu!!!!święto lasu normalnie:Ptroszkę techniki się w końcu wdarło,bo tak siedziałam tylko przed tv:Pciekawe jak tam Czarna,mam nadzieję,że doleciała szczęśliwie,obiecała,że sie odezwie,zobaczymy czy dotrzyma słowa:Ppozdrowionka dla Wszystkich:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×