Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Nie ma już _achy_ pewnie złożyłaby mi kondolencje z powodu otwarcia strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja mam prostownice marki UFESA/producent BOSH z porcelanowymi płytkami - koszt rok temu to ok 200 zł - ale włosy masz zrobione raz dwa, nie są wogóle zniszczone, nie elektryzują się, szybko się nagrzewa i szybko stygnie, można ustawić temperaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghostek odpowiadam: NIE :D nie przeszkadza mi, a nawet więcej cieszę się , że jest ktoś kto ma pojęcie o starości z autopsji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karolko :d mam bardzo delikatne włosy i nie chciałabym ich zniszczyć gorąca prostownicą, podobno porcelanowe sa najlepsze, nie niszczą tak jak te z metalowymi wkładami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju - 30 lat to starość? w takim razie muszę wymienić mojego męża dziadka na nowszy model (żart) - dajcie spokój - trzydziecha to nie starość, nazwałabym to raczej przejściem w dojżalszy wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - po tej z aluminiowymi płytkami w 3 miechy być wyłysiała - ghostek pewnie takie używał ;) tak więc tylko porcelanowe wchodzę w gre - podobno Philipsa też są dobre (no ale dużo droższe - marka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghostek mowa była o Twojej i mojej starości :D, więc nie dowalilam Tobie, bo przy okazji musiałabym i sobie ;) Żartuje sobie z wieku, nie ważne ile masz-ważne na ile sie czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz---- no to jest problem, bo ja czasami czuję się jak dziecko we mgle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri ja z klasyka na bakier, słucham bardzo różnej muzyki, ale klasyka to tylko okazyjnie i zupełnie przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja własnie słucham ładniusiej . No i tak mi sie skojarzyło z Wami, bo generealnie mało ludzi lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to chyba jak błądze w tej mgle ... i w dodatku nikt mnie nie widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! przypomniało mi się, czy ktos ma może jakiś super przepis na cos ekstra na obiad? bo kolezanka sie zaręcza i chce coś wyjątkowego a ja to srenio kulinarnymi wyjątkowościami hahahahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie gotuję, ale lubie gotujących mężczyzn :d nie ma lepszych kucharzy od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghostek błądzę cały czas... ale kiedys znajdę to czego szukam i przestane błądzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×