Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

dzięki Gawit za te dodatkowe informacje. Też tak myślę że zacznę te badania robić na własny koszt. Mam jeszcze prośbę. Jak będziesz miała jakąś wolną chwilę - ty czy któraś inna z koleżanek na topiku - to czy mogłybyście mi napisać jak to wszystko mam zrobić od a do z żeby było po kolei i wszystko co niezbędne. Dodam jeszcze że prolaktynę już robiłam (przed ciążą jakieś 2 miesiące) i było wporządku i nasienie mojego męża też już zbadane i też jest ok. morfologia i mocz też mam ok. więc co dalej? Myślałam żeby może od tarczycy zacząć? Czyli muszę do endokrynologa. A te reszte badań to sie z krwi robi? Czyli jak zajdę do labolatorium z karteczką co chce zbadać to za jednym razem pociągną mi krew do wszystkiego czy tak sie nie da? Przepraszam że tak się szczegółowo pytam , ale jak do tąd niemogę trafić na kompetentnego gina który dałby mi wszystkie wskazówki. szukam dalej. Niestety nieidzie mi to zbyt dobrze ponieważ ja nikomu nie mówiłam o tych moich wszystkich problemach i niechce mówić. Chyba rozumiecie. Minimonia mamy te same daty, i Aniołki. ja czuję że mój aniołek był chłopczykiem. Czy wy też tak gdybacie czy to tylko ja mam takie dziwne myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu mi jeden gin w szpitalu powiedział że mam odczekać przynajmniej 3 miesiące, a jak byłam niedawno u innego do kontroli to mi powiedział że niema na co czekać (skoro tak długo sie już wcześniej staraliśmy i nic) i żebyśmy zaczęli od razu działać niewiem kogo słuchać koniecznie muszę zmienić gina bo przy tych to oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_27 oczywiscie ze foty pokaze dzis kupilam mala kolie i kolczyki w komplecie wszystko w kolorze srebra z ala cyrkoniami kolczyki malutkie 3 wiszce kamuki podobaly mi sie innne ale kolia do nich mnie dusila. ew ja nie gdybam bo wiem ze byl synus kurcze jakis dol mnie dopadl prosze mi go zakopac hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu przepraszam ale ja chyba niedoczytałam za bardzo, czy ty ślub bierzesz? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij od tych badań co mówiła nueva :) później ja bym zrobiła te na przeciwciała antyfosfolipidowe, chociaż to jest dość drogie badanie, bo oznacza się je w kilku mianach i wszystko kosztuje około 160 zł. Badania porobisz z krwi. Ja tak zamierzam, iść zkarteczką do labolatorium.:) A jak już znajdziesz jakiegoś spoko gina to niech Ci zrobi badanie na czystość pochwy (zapomniałam w tej chwili nazwę) - chyba chlamydia Co do badań tarczycy to zrób i na każdym wyniku jest norma, jeżeli będziesz miała cos ponad, albo poniżej normy to dopiero wtedy idź do endokrynologa :) Pozdrawiam i ja już uciekam spać, bo niestety, ale jutro na 6 idę do pracy :( Zajrzę jutro po południu :) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh ew jeszcze mi się coś przypomniało. Ja swoje oba Aniołki starciłam w 11 tc i czuję, ze obaj to byli chłopcy :) Moje Skarby najdroższe! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko zapytam o tą tarczyce: to w jaki sposób mam zrobić to badanie, bo myślałam że u endo, a ty mówisz że do endo już z wynikiem. więc niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania hormonów tarczycy to T3 i T4 i najważnieszy hormon przysadki mózgowej TSH. Normalnie skierowania na te badania daje endokrynolog. Nie wiem czy może skierować też ginekolog (możliwe) i nie wiem czy można zrobić prywatnie bez skierowania. Pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość lola u..........28-31.........18.05...........wrzesień \'06......ok. Rzeszowa Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc lola u...................18.04.2006.............11/12 tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania ..... miejscowosć Balbinka........16tc..........20.10.2007.......dluugo... ...Katowice,Ruda Śl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.......Oosterhout Kalinka1985....12...............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ..............nr. gg lola u ..........Jolanta......... 20.12 ...... lolau@gazeta.pl. .....9734313 Balbinka-2......Ania...........23.10. 79....balbinka2@tlen.p l....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985....Karolina.....30.09.1985....karolinakrawcyzk@interia.pl........8689089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! wpadłam sie tylko przywitać i lece bo szkoda takiego pieknego dnia przed komputerem marnować ... Miłego dzionka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka! Co do badań tarczycy to można je zrobić prywatnie bez skierowania (no przynajmniej u mnie w mieście w każdym laboratorium), ale myślę, że nie potrzeba skierowań jeśli chce się robic prywatnie :) Buziaki! PS. jak macie ładną pogodę to Wam zazdroszczę, bo u mnie już cały tydzień pada, a dziś to wogóle leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, znacie w warszawie jakiegoś dobrego gina który wykonuje monitorig cyklu? zamierzam się na dniach wybrac, bo mimo ze mój gin jest naprawde ok, to nie ma usg i raczej nie pozwoli mi się jeszcze starac( kazał czekać poł roku). chcę zrobić usg u innego lekarza- porownam opinie :) macie kogos poleconego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gavit miło Cie u nas widzieć ... fajnie że piszesz o tych badaniach ale skoro juz o tym mowa może wiesz czy poziom hormonów tez mozna zrobić prywatnie w laboratoriach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo jeszcze tych badań w jakich cenach mniej więcej to u Was było ? I czy robić go w pierwszej czy drugiej połowie cyklu ? Pytam bo podejrzewam u siebie za niski poziom progesteronu w drugiej połowie cyklu i mysle że to moze być powodem nieudanych starań ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ❤️😍❤️ Minimonia 🌻 ja mogę Ci polecić dobrego lekarza w W-wie, ale może odazwij się do mie na GG bo nie wiem czy tu można tak robić komuś reklamę. Moje gg 8554249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolu poziom hormonów można jak najbardziej zrobić prywatnie w laboratoriach, alenie powiem Ci jaki jest tego koszt, bo te badania dopiero przede mną. Natomiast najlepiej zrobić je w drugiej fazie cyklu (mi lekarz kazał w 21 dniu cyklu) Pozdrawiam i dziś już uciekam :) Papapa. Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit bardzo dziękuje za odpowiedz .... ja poczekam jeszcze do nastęonego cyklu i po @ w drugiej połowie dopiero pójde :D Nueva ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moje kurcze wczoraj idac na grila noge skrecilam niestety boli ja dzis mam sporo zalatwiania i ide w koncu na pasemka.Wczoraj w koncu spedzilam dzien Arkiem bo przez ten kurs od poniedzialku do soboty widzimy sie tylko wieczorem bylismy na milutkim gtriilu u znajomych potrzebna nam byla chwila oddechu.Stres przedslubny mnie dopadl ale taki pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... Madusia ❤️ A u mnie dzis piekny słoneczny dzien (przynajmniej teraz) B jeszcze wieczorem :D Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! ja wrocimm do zycia;-]mam mnostwo enregii i sil,w piatek i sobote genralne porzadki w domciu i pranie, w sobote gril ze znajomymi a w niedziele bylismy na komunii;-]brzucszek mi urosl widac go juz ale w spodnie sie mieszcze ale mam juz sowje ciuszki ciazowe,;-] Balbinka lekarz ci przepisze leki, ja mialam antybiotyk na specjalenj bazie dla kobiet w ciazy.....wazne jest zeby jak najszybciej przeslo i zeby sie nie rozwinela choroba;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie !!! A co tu tak mało wpisów dziś ? Balbinko wracaj nam szybko do zdrówka.... Madusia 🌻 Kalinka to fajnie że brzuszek rośnie :D Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Madusiu eh takie przygotowania do ślubu to coś cudownego :) Pamiętam swoje i chętnie przeżyłabym to jeszcze raz, ale oczywiście z tym samym chłopem :) Dziewczyny, a powiedzcie mi czy Wasze chłopy to też są takie niewyrzyte seksualnie :D No ja ze swoim to normalnie zwariuje :P, Mi starczy 2 - 3 razy w tygodniu, a ten chcia,łbym 2 -3 razy dziennie :) No kurde dziewczyny przecież ja się w końcu wykończę :D :D :D PS. mam nadzieję, że nie gniewacie się za takie bezpośrednie pytania?No w końcu jakby coś to nie musicie na nie odpowiadać ;) Uciekam oglądać m jak miłość, bo już leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_27 moj tez tak mial teraz za bardzo zmeczony.USC dopiety na ostatni guzik swiadkowie podani obsluga slubu zalatwiona grajek tez.Ja ma sliczne wloski pasemka jasne czarne i bordo slicznie wygladam jestem mlodsza o 10 lat:D:D:DNoga dzis strasznie bolala ale tesc mnie poratowal mascia kochanych mam tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Normalnie szoking. Niemogłam się do was dostać 😭. Próbowałam i nic :((. Na szczęście dzisiaj mi się udało i zawiadamiam radośnie, że żyję!!! cieszycie się nie? ;)) Balbinka - ja na bóle głowy mam jedno lekarstwo (tak jak i na wszystko inne) - spanie!!! Wyjatkiem jest oczywiście bezsenność. Gawit - niestety ostatnio to ja jestem u nas niewyżyta :D Maduś - zrób sobie okład z Altacetu. Śmierdzi niemiłosiernie ale opuchliznę zlikwiduje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko straszne muszą być te bóle głowy :( współczuje bardzo, bo wiem co przeżywasz :( W obu ciążach miałam okropne migreny i wiedziałam, że nic mi nie pomoże :( No i podobnie jak u Ciebie sen również nie przynosił ukojenia :( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit u nas z przytulankami jest również gorąco. I oboje mamy na siebie straszną ochotę, i to codziennie, prawie. Madusiu przygotowania do ślubu są piękne, mimo iż troszkę nerwów mnie kosztowały, bo tak bardzo chciałam zapiąć wszystko na ostatni guzik Co do bólu głowy w ciąży to niestety nic nieporadzę bo niemiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gawit z moim chłopem tak samo jak z twoim ... on by cały dzień tylko jedno \"robił\" :D a mi starcza 4 razy w tygodniu :p Balbinka mam nadzieje ze ból minie :D Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×