Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość Olimpia 1965
Czy jest tego typu salon w Katowicach ,lub okolicy ...do Poznanioa mam daleko a owal twarzy aż się prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici
są dwa gabinety w Katowicach które robią takie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka 38
cześć ,czy wiecie może gdzie w Poznaniu jest gabinet z Focus RF lub lavatron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Marggotka66!Ja osobiście polecam albo thermage - robi się 1 raz cena 7.ooo zł na dół twarzy tylko 4,200. Sama robiłam w sierpniu,lub fokusa .Fokusa trzeba wziąść przynajmniej 5 zabiegów i mniej boli.To są sprawdzone zabiegi , które niwelują chomiki i poprawiają owal twarzy.Proszę się dobrze zastanowić - często co tanie to drogie!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Margottka 66 !to jeszcze raz ja- najlepiej zadzwonić do tego gabinetu w Krakowie- jeżeli to nie Fokus to szkoda kasy!Tylko thermage i fokus mogą dać spektekularne efekty no ...albo operacja plastyczna czego ja bym się bała..i nigdy nie zrobiła.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny salon focusa jest na dlugiej(krakow).latwo to sprawdzic bo na stronie focusa sa podane wszystkie autoryzowana punkty.www.focusrf.com.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilen
Podzielę się moim doświadczeniem po zabiegu; Lekarka niechętnie rozmawia, powikłań nie przyjmuje do wiadomości,pozwolę sobie dać radę przyszłym kandydatkom -koniecznie wykonać zdjęcie przed zabiegiem, mierzyć oficjalnie czas trwania zabiegu i wziąć rachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikus2
ja robilam sobie zabieg fokus rf na twzrz i niestety bez efektu. Ubylo mi parę tys. z portfela i 0 efektu. BEZNADZIEJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak w takiej sytuacj
dochodzić swoich praw. Czy ktoś próbował reklamować taka usługę? Przecież powinni dawać jakąś gwarancję, a jeśli nie ma efektów to niech zwrócą forsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk puk
witam czytam Waszą dyskusję i mam dalej mętlik w głowie... będę umawiała się na konsultacje w sprawie zabiegu na thermage lub focusie w najbliższym czasie... mam zaledwie 28 lat ale całkowicie \"rozluźnioną\" skórę na brzuchu pełną rozstępów po przebytych dwóch ciążach... od ostatniej ciąży minął już ponad rok a skóra \"widocznie\" nie wróci do choćby pokazywalnego stanu. Mieszkam w Krakowie i tu pytanie miedzy innymi do Gabi14 miałaś jeden zabieg czy serię i czy ktoś inny jeszcze korzystał może z zabiegów na focusie w gabinecie na długiej? może jakieś dodatkowe informacje, wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilen
Próbowałam rozmawiać z lekarką po miesiącu,później także,pokazałam powikłania, a ona zaprzecza , że to niemożliwe aby po thermage były efekty pogarszające , kazała czekać pół roku i nic się nie poprawiło, natomiast na stronach kliniki w Chicago jest wyraźnie napisane, że powikłania typu zgrubienia mogą wystąpić. Nie wzięłam żadnego pokwitowania na kasę i pewnie niczego od niej nie uzyskam.ŻYCZĘ WAM DZIEWCZYNY,żebyście trafiły na uczciwego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta.G
Wlasnie zakonczylam 5 zabiegow focusa, jestem przed 30 wiec Pani zaproponowala mi tylko 5 zabiegow. Jestem bardzo zdowolona bo na mnie ten zabieg dziala. Balam sie thermage bo z tego co czytalam to z tymi efektami jest roznie i zabieg nie jest przyjemny. Focusa polecam bo naprawde daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk puk
Anetko.G a co robiłaś tym focusem, jaką partie ciała? jestem po rozmowach z trzema gabinetami w Krakowie, jedni maja thermage, drudzy focusa, a trzeci stosuje metodę radiofrekwencji monopolarnej, ale pani nie odpowiedziała mi na jakim to urządzeniu wykonują. Cenowo wychodzi ta ostatnia najtaniej, potem focus i thermage, skłaniam sie do focusarf właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna123
moja kolezanka jest po thermage 6 miesiecy 9ubylo jej z 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Chciałam odpowiedzieć na pytanie Pani Stuk Puk .Jestem po thermage 1, 5 miesiąca - już jestem zadowolona.Proszę przeczytać co pisałam na stronie 14 o tym zabiegu , o cenie i jak go przechodziłam.Pozdrawiam i życzę super efektów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta.G
Jestem po fokusach na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk puk
Bardzo dziękuję za odpowiedzi... W piątek idę na konsultację na długą ad focusrf, we wtorek do dr Budzisz... no i zobaczymy. Decyzja jest - teraz tylko gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gabi 14
jak rozumiem robilaś u doktor Budzisz w Krakowie? Czy ona przyjmuje też w tym drugim mieście, nie pamiętam nazwy, ale tam też ma gabinet, na necie mi wyskoczyło, wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam u dr Budzisz w Krakowie nie wiem czy jeszcze przyjmuje w innym mieście - na jej stronie pisze ,że tak .Musisz wpisać w internecie nazwisko Budzisz i wszystko będziesz wiedzieć albo poprostu do niej zadzwoń.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie , bardzo długo tu nie zaglądałam ponad rok. Dokładnie we wrześniu ubiegłego roku poddałam się serii (5 zabiegów) aparatem Aluma. Efektu żadnego nie widzę ale może to ja go nie widzę chociaż twarz miałam bez żadnych zmarszczek , trochę zwiotczała skóra po odchudzaniu. Ale mi głównie zależało na obwisłym a nawet pomarszczony podbódku . U mnie to wygląda tk jakby cała skóra z twarzy po wpływem tego odchudzania zjechała na podbródek. Teraz umówiony mam zabieg liposukcji podbródka tylko męczy mnie myśl co będzi z tą znienawidzoną sórą. Jkoś sobie tego nie wyobrażam ze ona się sama obkurczy po zabiego jak powiedział mi pan doktor. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska
mile panie , czytam te fora w nadziei ze znajde jakies uczciwe informacje. rok temu poddalam sie zabiegowi laserem fraxel w Bydgoszczy Mam 49 lat , rozszerzone pory i generalnie skore palacza w trakcie menopauzy. Zabieg mial w odroznieniu od Thermage nie tylko naciagnac skore, ale zastymulowac produkcje kolagenu Zaplacilam 2 tys zl . Efekty: mam tysiace peknietych naczyn na twarzy, karnacje hinduski, zmarchy i wielkie wory pod oczyma. Lekarz nie dal mi rachunku, zreszta nie on wykonywal zabieg tylko jakas asystentka. Sprawdzilam wszystkie strony internetowe pt Thernage czy Fraxel Wszystkie wskazywaly na Fraxel .Cos tu nie gra. Lekarz zreszta tez. Mysle ze te wszystkie zabiegi nikomu nie przyniosly zadowalajacych rezultatow, i nikt nie poczul sie szczesliwy Gdyby tak bylo, to bylybysmy bardziej uczciwe wobec siebie.A tak to pewnie jakos nas cieszy, ze ktoras inna tez nabrano. Nie robilam Thermage ale czytalam strone o powiklaniach. Robilam Fraxel i mowie bzdura i wyrzucone pieniadze.Zastanawiam sie dlaczego tylko chyba Zydzi potrafia byc wobec siebie lojalni i w tym tkwi przyczyna ich sily. Dlaczego kobiety takie byc nie umieja. Dlaczego jestesmy takie niesolidarne.kKonkurencja ? Zadna z nas nie chcialaby naprawde byc zona meza kolezanki, ale i tak chcemy byc lepsze? To koniec. I tak i was i siebie nie zmienie.Nie dajmy tylko sie naciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Ruska
Popieram Cię i dziękuję, że zabrałaś głos w tej sprawie. Ogromna szkoda, że nie przekazujemy sobie rzetelnych informacji i dzięki czemu mogą nas nabijać w butelkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1959
Powiem wam jedno lekarze to najwieksza mafia w medycynie estetycznej oszusci i nie zalezy im na Was tylko na Waszej kasie nie dajcie sie nabierac na ich obiecanki .Mysle ,że uczciwsi sa kosmetolodzy korzy w wiekszosci dbaja o klienta a potem o kase,a fale radiowe sa bardzo korzystne i efekty rewelacyjne ale trzeba bardzo uwazac kto i jakim sprzetem robi zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1959
Powiem wam jedno lekarze to najwieksza mafia w medycynie estetycznej oszusci i nie zalezy im na Was tylko na Waszej kasie nie dajcie sie nabierac na ich obiecanki .Mysle ,że uczciwsi sa kosmetolodzy ktorzy w wiekszosci dbaja o klienta a potem o kase,a fale radiowe sa bardzo korzystne i efekty rewelacyjne ale trzeba bardzo uwazac kto i jakim sprzetem robi zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie.ja osobiscie polecam focusa rf.nareszcie jest w Krakowie i nie trzeba nigdzie jazdzic.ale wazne jest tez nasze(klientow) podejscie.bo zabiegi pomagaja,polepszaja i ujedrniaja ale nie przywroca nam skory sprzed dwodziestu lat.jestem po serii 5 zabiegow mam 48 lat.skora jest duzo lepsza,jedrniejsza widze duza poprawe a mam jeszcze 5 do zrobienia.zabieg wart jest tych pieniedzy.i za kolejnych 5 lat bedzie z pewnoscia w lepszej kondycji.podobala mi sie tez obsluga bo kosmetyczki wytlumaczyly mi dokladnie jak dziala focus i jakich efektow powinnam sie spodziewac.bez mydlenia i bajek.zwykla roamowa i po niej sie zdecydowalam.polecam tez zabiegi na dlonie-cos nowego i dosc tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilen
Witam, troszkę wcześniej opisałam moje problemy z thermage. Napisałam list do lekarki ,która wykonała zabieg, bowiem telefonicznie nie można się z nią dogadać. Nie ustosunkowała się do skutków ubocznych (do tego co popsuła) natomiast podsumowała zabieg w sposób następujący"działanie fali radiowej emitowanej przez thermage jest ściśle ograniczone wyłącznie do skóry właściwej i nie penetruje do struktur położonych niżej". Napisała także "końcowy efekt terapeutyczny jest zależny od indywidualnej reakcji pacjenta". Najgorsze, że ci lekarze nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzialności nie ponoszą
faktur raczej nie wystawiają ,kasy nie zwracają nawet przy zerowych efektach. Jaki wniosek się nasuwa? Trzeba zacząć domagać się swego i nie odpuszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilen
Trudno cokolwiek uzyskać po opłaconym zabiegu, nawet nie można liczyć na uczciwą konsultację w sprawie powikłań. Pisałam z dr z Ameryki, które wykonuje takie zabiegi i on twierdzi,że usługa powinna być doprowadzona do zadowalającego efektu .W Poznaniu jest to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzialności nie ponoszą
również w Warszawie. Głównie chodzi o to, aby jak najwięcej zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
czy jest coś lepszego od alumy ide w piątek na zabieg ale słyszała że w warszawie na ul.stawki jest coś lepszego czy któraś z Pań może mi coś powiedzieć na ten temat będę wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×