Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafka84

drenafast ...stosowalyscie???

Polecane posty

Proponuję bardziej rozcieńczyć wodą,ja z jednej miarki robię 1,5 l napoju i wystarcza mi to na cały dzień. Lepszy jest schłodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drenka
A ja dzisiaj kończę drugą butelkę i co mogę powiedzieć, w sumie nie zmieniłam żadnych nawyków żywieniowych, tak naprawdę piłam specyfik w celu oczyszczenia organizmu bo nie wierzę ani w cud spalacze tłuszczu ani cud diety, uważam że jedynie wysiłek fizyczny i ruch jest w stanie dać długotrwałe efekty. Tak więc podsumowując nie schudłam a nawet przytyłam 2 kg, poza tym pojawiły mi się na twarzy i plecach wypryski :) czyli się oczyszczam :) poza tym zniknęły obrzęki stóp i dłoni, czuję się lekko i wyrobiłam sobie nawyk picia wody co akurat wyjdzie mi na zdrowie, i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavita 1974
Pozbywajac się toksyn oczyszczamy organizm i dzięki temu lepiej funkcjonuje. Można dzięki temu łatwiej zrzucić zbędne kilogramy , ujędrnic skóre, i wpłynac korzystnie na nerki, wątrobe, uklad moczowy. Sama sobie nie zdawalam sprawy jakie to ważne, dopoki nie zaczely mnie męczyc takie dolegliwosci. Zaczełam brać Drenafast , bo uparłam się że, na ile to możliwe, chce uniknąć sztucznych leków i raczej metodami najbarzdiej zbliżonymi do naturalnych sie oczyscić. Przyznaje, naprawde to działa i za parę miesiecy znowu sobie taka kuracje zafunduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainamer
Bardzo dobre oczyszczanie organizmu. Moja znajomajest wierną fanką tego preparatu Mówi mi, że bardzo jej pomaga, czuje sie po nim lżejsza i zdrowsza. Wiec chyba ja tez się skusze i sama sprawdzę jak na mnie podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DZIAŁA!!!!!!
Taki sam efekt będzie jak po piciu samej wody, można zamiast wydawać tyle kasy np dodatkowo zaparzyć sobie bratka, pokrzywę itp wyjdzie taniej starczy na dłużej ZANIM KUPICIE PRZECZYTAJCIE SKŁAD TEGO CUDO !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak,używałam go w lecie zeszłego roku z dobrym skutkiem.Za 1,5 miesiąca straciłam prawi 7 kg i do dzisiaj waga się utrzymuje.Kupiłam go w innym opakowaniu niż to na zdjęciu,ale producent Biocol i skład ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ;) Ja stosuje A6W + 15 pompek na przemian z seriami A6W. Jestem na 21 dniu (przyjałem sobie wersje ćwiczeń 42 dni). Wczesniej pilem Turbo slim drink -> Calkiem niezly smak. Podnosi temperature ciala i oczyszcza z toksyn. Teraz popijam Drenafast -> smak paskudny według mnie. Zobaczymy czy coś da. Przy powyższym zestawie zrzuciłem 4 kg przez 21 dni. Mam mniejszy brzuch zdecydowanie ;) nie odstaje jak patrze na niego z góry hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jedzenie ;) Ja uwielbiam jeść same złe :> jedzenie ;) Od czasu rozpoczęcia A6W przesiadłem się na: - jedzenie bez ryżu, ziemniaków, kaszy gryczanej - kotletów mielonych Jem: - chleb ciemny coś jak pumpernikiel - jedna kromka wystarcza na śniadanie - kurczaka, rybę - sałatki, surówki - wszystko pozostałe oprócz tłustych rzeczy ;) Oczywiście nie mogę się czasem powstrzymać i raz na tydzień kupie sobie hot doga. Pizze / kebab jem średnio raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODCHUDZA PORTFEL
SMAK OKROPNY SKŁAD UBOGI (ZIÓŁKA W ZIELARNI PO 3 ZŁOTE) SAMA JESTEM SOBIE WINNA BO NIE PRZECZYTAŁAM SKŁADU - DROBNY DRUCZEK- SPIESZYŁAM SIĘ A PANI W APTECE CHYBA CHCIAŁA GO SPRZEDAĆ BO STRASZNIE ZACHWALAŁA -NIE ODCZUŁAM RÓŻNICY OPRÓCZ KASY W PORTFELU - 50 ZŁOTYCH MNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwierdzam$$$$$
U mnie 46,50 mniej$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibuk
Pozbywajac się toksyn oczyszczamy organizm i dzięki temu lepiej funkcjonuje. Można dzięki temu łatwiej zrzucić zbędne kilogramy , ujędrnic skóre, i wpłynac korzystnie na nerki, wątrobe, uklad moczowy. Sama sobie nie zdawalam sprawy jakie to ważne, dopoki nie zaczely mnie męczyc takie dolegliwosci. Zaczełam brać Drenafast , bo uparłam się że, na ile to możliwe, chce uniknąć sztucznych leków i raczej metodami najbarzdiej zbliżonymi do naturalnych sie oczyscić. Przyznaje, naprawde to działa i za parę miesiecy znowu sobie taka kuracje zafunduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek7
czy można stosować Drenafast przy cukrzycy typu 1 (insulinozależnej) ?? może któraś z Was dziewczyny się orientuje, proszę o odpowiedź.... z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzz
ja stosuje od dzis, z tabletkami biocol 24 . jakie beda rezultaty? napisze po:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kilomniej
Kupiłam w promocji z Biocolem 24 w ubiegłym roku i dziś domówiłam kolejny zestaw bo udalo mi się zrzucić 2 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkodrenafast
Rewelacja. Polecam również gdy idziecie na siłownie. Fajnie widać mięśnie bo usuwa nadmiar wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria23
Kupiłam 3 dni temu mam nadzieje że będą jakieś efekty bo trochę kosztował smak jak dla mnie dobry jak brzoskwińka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bani ni ema jak dieta mniej
żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1-4
zaczynam od dziś, z wagą 81 kg i zobaczymy co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria23
Dziś skończyłam kuracje efektu nie ma widocznie na mnie nie działa za gruba chyba jestem będę próbować innych metod macie jakiś pomysł na SZYBKIE i SKUTECZNE pozbycie się 15kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiato - możesz wydać na drenafast - ale nic Ci neistety nie pomoże. Mi też sie woda drastycznie zatrzymuje, codziennie rano budzę się nabrzmiała i opuchnięta - spróbuj może asequrelli, albo aqua femine - ja to biorę. Drenafast mi nie pomógł, nic nie ubywalo, a jeśli chodzi o kg nawet nie wiem, ale gdybym schudła to raczej bym zauważyła. Stosowałam jakieś 4 lata temu. Sól - za dużo soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ok
Dla mnie rewelacja. Zazwyczaj przed latem kupuję 2 butelki i conajmniej 10 kg mniej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoooo
dobre komentarze to opłcone komentarze :O PIszę ja ludzie, którzy dostają zlecenie na rozreklamowanie i wychwalenie jakiegoś środka/kosmetyku/lekarza w necie. Taki sposób reklamy - jak widać działa :O Odnośnie tego konkretnego środka na odchudzanie - lipa jak 99,9 innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuff
nie bardzo rozumiem o czym wy tu piszecie. drenafast nie jest srodkiem na odchudzanie tylko przede wszystkim na detoksykacje! czytanie nie boli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka68
Witam. Ja stosuję "Biocol 24 SLIM" od 1,5 tygodnia. Waga wyjściowa 65 kg. Po 1,5 tygodniu brania waga waha się od 61 do 62 kg. Dziewczyny, to działa ! Tylko nie przepłacajcie. Ja kupiłam w "Apteka prosto z natury". Kosztuje.....5 zł !!!!! W innych aptekach ceny oscylują w granicach 40-60 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabbi
Kupiłam drenafast i piję go od ok tygodnia, niestety nie schudłam, początkowo przez kilka dni miałam przyspieszony metabolizm(chodziłam do łazienki kilka razy dziennie) ale to przeszło, waga wyjściowa 64 kg i tak jest cały czas, nie stosuję innej diety, jem tak samo jak przed stosowaniem drenafastu, jedyny plus to to że więcej pije, poczekam do końca butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataq
stosowałam to nie jest środek odchudzający i nie tego się po nim spodziewałam. Z racji skłądu pomógł mi zwalczyć zaparcia i wzdęty brzuch. Więc owszem waga ruszyła w dół, ale nie z powodu schudniecia, tylko oczyszczenia organizmu. Dla mnie ok, smak w porządku, przystęna cena a przy takich temperaturach za oknem jego picie w formie litra roztworu nie sprawia problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba:)
ja pije 5 dzien. naprawde czuje sie lzejsza, chodze czesciej do wc. obiecalam sobie ze wejde na wage po 20 dniach. mam zamiar zapisac sie tez na bieznie cisnieniowa. mala inwestycja w siebie:) generalnie smak nie najgorszy. czuje sie lepiej. biore tez chrom, zeby slodyczy nie podjadac i polubilam zielone salatki, czasem z serkiem feta lub kurczakiem :) dobrymi nawykami zarazam rodzinke:) niemam juz takich wyrzutow jak przegryze cos slodkiego- w kazdym razie nie zjadam juz tego w takiej ilosci ze az mi sie plakac chcialo. polecam! a z odchudzaniem to tak jak ze wszystkim w zyciu... trzeba poswiecic czas i energie zeby osiagnac sukces:) waga wyjsciowa 84 kg przy 164.... brak slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×