Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość dzwigame
tera utopiony:p ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chono tu tera 🖐️Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdem
🖐️ :P !!! :D to jak z tą luizą z jajami wisz czy nie ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luizy już nie ma z pół roku conajmniej, chyba że sie ossstro zakamuflowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tera patrzaj:Ty to napisał:oblagam o pomocmam grzybice pochwy ta choroba jest u mnie dziedziczna juz jako 5latka mialam objawy grzybicy w pochwie i niestety do teraz nic sie nie zmienilo (a mam juz prawie 27 lat)moja choroba wciaz sie poglebia codziennie tez mam serkowe uplawy a nieraz leci mi z krocza taka brazowa jakby troche dzika sraka (stad wzial sie moj nick na forum)zarazil sie juz ode mnie owczarek mojego tate a mowilam mu zeby kondona zalozyl ale pies jak pies nigdy nie sluchakiedy moj tate sie dowiedzial, ze zarazilam jego ulubionego psa to najpierw zgwalcil mnie analnie a potem wyrzucil mnie z domumieszkam teraz w okolicach dworca centralnego i codziennie musze obcia.gac kna.zki pijanym brudnym menelom za co dostaje od nich troche zupy albo jakas pojaresama tez sie nie myje i chodze brudna ale nic to poniewaz nigdy nie lubilam sie myc a w szkole wolali na mnie skunksmoi koledzy menele wolaja na mnie nutria fajnie prawda? a to dlatego, ze mam strasznie krzywe zeby i ogolnie jestem paskudnamarze o tym, aby zarobic kiedys na aparat do zebow i wreszcie je sobie wyprostowacnos tez mam krzywy, bo zlamal mi go kiedys kolega mojego tate, kiedy szukalam w wannie pod woda jego potwora z loch nessjezeli mozecie to prosze o jakiekolwiek datki na aparacik do zebow, zeby wszyscy przestali sie z nich smiaci nowe majtki chcialabym jeszcze, bo mam tylko jedne i nie moge nawet ich wyprac tylko susze je czasami po mocnych serkowych uplawachma to jeden plus bo jak jade autobusem to mam duzo miejsca kolo siebiena uczelni studenci tez mi ciagle dokuczaja niedawno chcieli mi podpalic wlosy w ramach eksperymentu chemicznego, ale na szczescie byly tak tluste, ze nie udalo im siemialam kiedys chlopaka, taki bezdomny Kazio, z ktorym dzielilam karton, ale zostawil mnie, bo jak mu obciagalam to zachaczalam moimi krzywymi zebami o jego fiutkapowiedzcie mi, czy ja naprawde przegralam zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdem
tak myślałem ...ostatnio ją w styczniu namierzyłem daliśmy sobie po buziaku i cisza :O !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdem
niuńka ...z ręką na 😍 nie !!!! :O poczytaj sobie jeszcze raz moją korespondencje ...!!!! :D są pewne granice ....a ja ich nie przekraczam !!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam Twoja korespondencje właśnie pare dni temu........ten tekst mi pasuje na 98% do Ciebie:)Jak sie myle to z góry zwracam honora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to czemu mnie czasem tyrasz?Przykro mi jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdem
wisz niuńka u mnie virtualu tak jak w realu SRAKA ZA SRAKĘ !!! :D jeśli już to tyram bardzo rzadko i ostrzegam !!!:P natomiast ani fot ani tekstów [przesłanych mi na skrzynkę] nigdy bym nie wkleił - tabu i basta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, pare razy srake spuściłam 😴Nie przesadzaj:PTo tera na serio: Ty jesteś spoko gośc, jak juz przestaniesz udawać debila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdem
i wza_jem !!!!! :D co ty z tym debilem ??? :O wisz kościo-trupku .....chyba Adiego oduczę tego caps locka używać ...gra mi na nerwach 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehe, ech Ty spamerze:PA co z tym debilem? Już Ty wiesz co;)Masz IQ chyba ze 150 tylko zgrywasz matoła cwaniaczku, juz ja Cie przejrzałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezdem
niuńka moje IQ masz i znasz a reszta jest milczeniem !!! :P idem lulu 😴 ci­pa 🖐️ z :P !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Bilirubina
My deerest nutria jestes?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D No już już jestem:DAle ja nic nie wiem, poza tym, że Oran był nudnym pseudointeligentem i wcale mi go nie rbakuje, a Hard był najfajniejszym gosciem na kafe. Podejrzewam, że wygrywają życie w pozaforum, nie ma innej opcji:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Bilirubina
za pijany i za pozno wraca😭 albo Ty za wczesnie chodzi spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja Ań mnie lata koło doopy:PCzy to bardzo rozczarowujące?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymczasem oddalam sie w pozaforum.Fajnie, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodz, musimy porozmawiać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka ziomale
pijesz do mnie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×