Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

I tak sobie teraz mysle ze moze dlatego ze odstawiłam fajki tak duzo mi przybyło...kilogramow bo zaiast fajki siegałam po ciasteczko..po cos tam..i tak sie uzbierało 11kg..Ale dobrze ze w taki sposób ze podczas ciazy bo sama juz probowałam zucic fajki ale nie wytrzymayałam dłuzej niz dzien...no i bałam sie tez ze przytyje..Mam nadzieje ze nie wroce juz do tego swinstwa..a przedewzystkim dla tego by maluszkowi nie smierdziało w domku:) Ide cos zmajstrowac na obiadek ale nie mam pomysłu na nic... Od jakiegos czasu mam straszna ochote na jajka na miekko..oj mogłabym sie nimi objadac...a przeciez nie moza duzo jajek ehhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie schrupałam jabłko, niby nic takiego, ale to jabłuszko przyniósł mi mąz prosto z naszego ogródka, pierwszy raz, ponieważ to sa późne jabłka , ale pyszniutkie :) i tak chyba zaczną są zachciejwajki na jabłuszka, ponieważ już myślę o kolejnym :) dzisiaj czuję wyjatkowo napieta skórę na brzuchu, tak jakby szybciej rósł niż naciągała się skóra, smarowałam juz dwa razy kremem, mam takie wrażenie że zaraz peknę ,a wcale tak duzo dzisiaj nie jadłam , hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)dzis zaczynam 22 tydzien:) niedawno wrocilam z pracy i jestem strasznie ospala musze sie polozyc choc na chwile poscili nas 2 godziny wczesniej bo nie bylo pracy a powiedzieli ze zaplaca nam normalnie za 8 no zobaczymy...ja na dzisiaj raczej juz nic nie planuje teraz bede lezec w lozku i odpoczywac zajrze ppozniej buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam ja niedawno wróciłam z jesiennego spacerku, uwielbiam liście szeleszczące pod stopami :) poza tym słoneczko grzało aż dziw że tak mocno..teraz jakiś późny obiadek :) jenny co do jajek to możemy je jeść nawet 3-5 tygodniowo, tylko raczej na twardo albo tak półmiękko..są źródłem białka i tłuszczy zwłaszcza dla osób które niechętnie jedzą mięso i wędliny, czyli dla mnie..i nadrabiam jajkami,rybą i mlekiem ;) więc jeśli masz ochotę to jedz na zdrowie, może tego Ci potrzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, panna Klara, jajeczka jak najbardziej , ale dziewczyny które maja zaparcia w ciązy, a zdarza się to często w naszym stanie nie polecam jajek na twardo, jajka na twardo sprzyjają zatwardzeniom :(, więc radzę w innej postaci :) ja sama tez lubie jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście anted np. jajeczniczka na masełku z pomidorem i przyprawami i kawałkami sera żółtego..poza tym jeśli je się jeszcze inne rzeczy z dużą ilościa błonnika to nie powinno być kłopotu..np jabłuszka, też je uwielbiam ;) aczkolwiek tak czy tak męczą mnie zaparcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sobie zjadła jakies pyszne jabłuszko.....a jajka juz zjadłam hehe dobrze ze mozna je jesc choc 3-5hmm ja dzis zjadłam dwa na sniadania i dwa na obiad czyli w tym tygodniu juz postaram sie nie jesc! Dzis Niedzila wczoraj zapomniałam zrobic zakupów a tu wszustkie sklepy zamykane sa o 16 i lipa nic sie nie kupi nawwet na stacji czy gdziekolwiek...co za zycie cos mi sie chce a nie wiem co! Anted ja tez miałam takie odczucia ze zaraz pekne i to prawie wcale nie jedzac...czyli rosniesz moja droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny, kiepskie pocieszenie, będę rosnąć, i tak wydaje mi się, że mam spory brzuszek, a ma być większy !, porównując do brzuszka mamby, to mój to olbrzym :(, a już wydawało mi sie że jakiś czas stoi w miejscu, ale cóż takie urok mojej ciąży :) a na jabłuszka zapraszam do siebie :), pieknie rumienią się na drzewku co do jajeczek, może też bym zjadła ale nie mam ani jednego w lodówce , hihi , jutro trzeba zrobić zakupy. dzisiaj pozwoliłam sobie na 3 kanapeczki z czosnkiem, u nas coraz więcej dzieciaczków z katarem przychodzi, a ja mam nadzieie ustrzec się przed nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!:) Dzisiaj moja babcia zaprosiła na obiadek wszystkie wnuki...a ma ich trochę...niewszyscy przyjechać mogli,było nas dziewięcioro na obiadku.Babcia ma kulinarnego hopla...:)wciąż coś ogląda w tv...paskal poprostu gotuj,albo Nigela gryzie i potem to samo przyrzadza.Tym sposobem dziś jadłam rosołek z brokułami,mięsko z kurczaka zapiekane z cebulką do tego ziemniaki w mundurkach zapiekane z serem,a na deser lody z brzoskwiniami i malinami:)...było pysznie...wszyscy bylismy tacy objedzeni:) Wróciliśmy to tak mnie na sen wzięło,że musiałam się przespać troszkę. Martwi mnie to co piszecie o chłopcach wcześniakach...mam nadzieję,że mój synek urodzi się o czasie...ja paliłam nałogowo bardzo dużo przed ciążą...teraz przykro to pisać ale tak 4 fajki w sumie...staram się jak mogę...ale mam tak że jesli niezapale to się niezałatwie...ehhhhhhh.... Jutro odbieram wyniki badań to napewno napisze jakie mi wyszły...trzymajcie kciuki....jestem ciekawa wyniku testu na glukoze...oby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie dzis w krakowie pogoda nawet calkiem ladna troche chlodno ale sloneczko swiecilo a do tego w naszej parafii byl odpust ale teraz jakos strasznie mi zimno. Moje malenstwo dzis jakos bardzo spokojne zauwazylam ze ono tak co drugi dzien jest bardziej aktywne ale jeszcze nie czuje ruchow przez skore. Zawsze jak przyloze reke do brzucha to sie uspokaja. Wiecie co jeszcze zauwazylam ze wlosy na brzuchy mi wyrosly wczesniej tez byly ale bardziej taki meszek a teraz sa takie czarne i dlugie ze szok a u was jak to wyglada? Jenny nie martw sie na zapas mam nadzieje ze to nic powaznego i trzymam kciuki Pozdrowienia dla wszystkich mamus i ich maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor paniom, Ja juz po zakupach i nic nie kupilam. No biustonosz bo ze swoich wyroslam. I tyle mam na slub.Buty i biustonosz:) NIc mi sie nie podoba a jak juz cos mi w oko wpadnie to niekoniecznie dobrze sie w tym czuje:( Takze chyba w Polsce bede musiala cos kupic. Aj jak zwykle wszystko na ostatnia chwile:( Sylwia72-dzieki.Myslalm ze to moj jest najmniejszy z naszego grona. Taka juz chyba nasza uroda:) Jenny-narazie zgrabiutki :) zobaczymy jak dlugo:) Bo ja taka budowe mam ze naogol mi nogi i rece tyja a brzuch nie takze jak na mnie to duzy. A to tez geny wydaje mi sie i kazda ciaza sie inaczej uklada. Ja to sie boje ze dlugo nic a potem jak mnie wybrzuszy to rozstep na rozstepie bede miala. A u Ciebie Jenny to mowisz ze sie zatrzymalo takze na pozcatku przybralas a teraz wolniej. MOja kolezanka nic nie przytyla do 5go a potem 20 kilo takze jescze troche czsau przede mna :) A i tak uwazam ze zdecydowanie lepiej ze rzucilas palenie. Nawet jesli wiaze sie to z dodatkowymi kilogramami to uwazam ze to nic w trosce o zdrowe dziecko. Kilogramy po ciazy spadna a Ty bedziesz miala satysfakcje ze zrobilas to dla dzidziusia. Anted - tak jak mowie u Ciebie to chociaz stopniowo rosnie a ja az sie boje co niedlugo nastapi :) No bo swoje macica musi urosnac przeciez. malpeczka-czekam z niecierpliwoscia na Twoje wyniki. Sama tez bede robila w przyszlym tygodniu to sie skonsultujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula..-ja tez mialam taki blond meszek a teraz sa dluzsze i ciemniejsze. maz mowi ze sobie wmawiam ale uwazam ze naprwde mam inne wlosy. Czytalam zetak moze byc podczas ciazy a potem przechodzi. No bo chyba plci nie zmieniamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że spokojnie o tej porze...połowa juz śpij a druga połowa zbiera się do spania.Mnie na wieczór naszło na słodkości...wciełam kilka wafelków śmietankowych,kilka cukierków czekoladowych poczym poszłam zrobić nalesniki z dżemem truskawkowym i twarożkiem. Ja niemam długich ciemnych włosków na brzuchu...mam troszkr dłuzsze niż przed ciążą ale jaśniutkie.Jedyne na co ostatnio niedało się uwagi niezwrócic w moim przypadku jest to że od około miesiaca mam śliczą,nieskazitelną cere(co u mnie nigdy się niezdarzało,zawsze coś tam miałam na tej bużce)i lśniące,coraz to szybciej rosnące włosy.Zwykle na drugi dzień po umyciu wyglądały juz nieciekawie(dlatego kiedyś myłam codziennie)a teraz ...cos wspaniałego...mogłabym raz w tygodniu je teraz myć:) Ja tez ostatnio musiałam wybrać się na zakupy do sklepu z bielizną...bo biustonosze za małe i majteczki zaciasne.Jeszcze muszę spodnie jakieś kupić,bo w zasadzie to juz mi jedna para została oprócz dresowych...a w dresach raczej niechodzę...chyba że w domu. Niewiem jak tam u Was dziewczyny,ale ja im dłużej w ciąży tym bardziej się boję i stresuje...żeby z dzidziusiem było wszystko dobrze i ten poród...tak się go boję. Dziewczyny które już rodziły napiszcie jak to było u Was...jak to jest na porodówce tak naprawde. Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) wlasnie szykuje sie do pracy:(za oknem coraz zimniej brrrr jak wroce z pracy to popisze wiecej bo Artur ma na 2 zmiane wiec nie bedzie okupowal komputera:) Zycze milego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robi się coraz zimniej brr...w sobotę byliśmy na zakupach, chciałam kupic kurtkę, ale niestety nie znalazłam nic odpowiedniego na mój rosnący brzuszek :( ale mąż kupil mi sztruksy ciążowe ;) bedzię mi chociaż przez ta gumę w brzuchol ciepło. I mam nadzieję że to ostatnie spodnie kupowane w ciąży, bo koszt koszmarny.. w sobotę jak tak połaziliśmy po sklepach to w nocy \"odezwały\" mi się pachwiny - koszmarny ból. Pobolewało mnie od jakiegoś czasu ale z soboty na niedziele było strasznie :( mamba widziałam zdjęcie - mój brzuch jest olbrzymi w porównaniu z twoim... jenny ja też rzuciłam palenie w tej ciąży więc dużo przytyłam i też myslę że to zasługa porzuconego nałogu.Ale nie ma czego żałowac. zycze Wam milego dnia. zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku! Wczorajszy spacerek dobrze mi nie zrobił, bo po powrocie czułam się fatalnie. Ale wieczorna porcja czosnku pomogła, bo dzisiaj lepiej. Jestem strasznie podekscytowana dzisiejsza wizytą. Jednoczesćnie trochę się boję. Mąż wraca wcześniej z pracy, żeby iśc ze mną. Gratulacje dla naszych bohaterek, któe rzuciły palenie! Mam nadzieję, że wytrwacie także po ciąży i juz tego świństwa do ust nie weźmiecie. A nasze pozostałe mamusie, które jeszcze popalają - trzymamy kciuki, żeby się udało ostatecznie rzucić! Co do włosków na brzuchu to ja też mam, ale na szczęście jasne. Titi - odezwij się. Czy to oznacza, że poznałaś już płeć swojego maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia daj znac jak po wizycie :) czekam z niecierpliwoscią, ja w środę lub czwartek jadę na wyniki, będę pic glukozę i to 75 ;) a za tydzień we wtorek do lekarza ;) też nie mogę się doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy myslicie o jakis kurtkach? ja mam taką w której się zapnę ale już mi ciasno się robi...szukałam czegoś w sobotę jak pisalam ale jak pomyslę, że mam dac kupe kasy za coś w czym pochodzę jeden sezon to się załamuje :( napewno będę musiała coś kupic..a jak z tym u was? A poza tym muszę kupi kozaki, puchną mi stopy i pewnie zaczną łydki więc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja juz po pracy....:(slabo mi sie zrobilo i szef powiedzial ze zaraz mnie ktos odwiezie do domu... Artur powiedzial ze sobie wymyslilam bo nie chcialo mi sie pracowac....achh szkoda gadac ide spac zaraz chyba jestem poprostu przemeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie I już po weekendzie.... A szkoda bo dni wolne zawsze fajne są....Jak zwykle trochę obowiązków, ale głównie odpoczywanie i leniuchowanie. Wczoraj kupiłam łózeczko na które wydałam całe 16 zł. Allegro jest nieocenione :D. Wymaga tylko parę podmalowań. Ale ogólnie super. Mój mąż wczoraj nasłuchiwał bulgotania w brzuszku (jak nei czuje dzidzi on wtedy przykłada ucho i strasznie go cieszy coś że może wiedzieć o dzieciaczku czego ja nie wiem....słyszy takie pływanie wczoraj). No i w czasie tego nasłuchwania wczoraj dostał porządnego kopniaka w ucho. :D Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia dzisiaj tak szaleje, że pewnie jak bedę miała usg to bedzie bardzo mocno spać. I może sie okazać, że ani pomiary nie wyjdą, ani nie zobaczymy co tam ma między nózkami. Lula ja wcale jeszcze nie myslę o tym co będę nosiła zimą. Liczę na to, że coś z tego co mam bedzie ok. Tez nie mam ochoty na kupowanie czegoś tylko na pare miesięcy. Damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia zobaczycie ;) u mnie tez na usg dzidzia spala a lekarz dal rade ją obudzic, wiec spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bo to połówkowe tak?? koniecznie napisz co i jak :) Ty jestes drobniutka to zapewne o kurtkę martwic sie nie musisz ale ja muszę :) no niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lula, wcale nie jestem taka drobniutka. Mój brzuch w końcu też urośnie. Ale myslę, że do grudnia dam rade w tym co mam, a potem bede chodzić w rozpiętym płaszczu, a pod spodek 10 warstw swertow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez mysle w czym bede chodzic zimą :( z kurtką to sobie moze jakos poradze bo mam dwie jedna jest szersza to moze bedzie dobra, ale buty musze kupic bo rok temu kupilam sobie kozaczki super szpilki obcas to chyba z 10 cm nie ma mowy zebym sie w nich wyjsc odwazyła a te stare są poprostu bardzo zniszczone. Musze takie wyczaic zeby nie były tylko na jeden sezon Dzis robie kopytka na obiad bo mam straszną ochote tyle ze pasuje mi do nich sos grzybowy no ale ja grzybów staram sie nie jesc :( Sylwia powodzenia u lekarza Jenny mam nadzieje ze to nic złego wczoraj jak oglądałam \"Na dobre i na złe\" i umarło to dzieciątko w 24 tc to sie poryczałam myslalam ze je uratują, oglądałyscie to????? Chcialabym aby nasze dzieci były juz bezpieczne bo przeciez ratuje sie dzieci z 6 miesiaca ciazy, ale im dłuzej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spokojny dzień ;) nikogo nie ma...ja jutro jednak jadę na glukozę, chcę to miec za soba więc napewno napiszę Wam co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczy, Już wyrobiłam się ze wszystkim i mogę chwilkę popisać. W pracy jak zawsze meksyk. W domku przez wekend zrobiłam wielkie sprzątanie. Oczywiście z pomocą męża, był nieoceniony w sobotę, hmmm. A ja jakoś też kulałam się po mieszkaniu. Jenny - ja też jestem już szersza niż dłuższa. Na szczęście w tym tygodniu nie doszedł mi następny kilogram do wagi ( co mnie bardzo zdziwiło) Moje spodnie ciążowe, zaznaczam ciążowe, już się nie dopinają. Stosuję trick z gumką na guziku. Wrrrr. Będę musiała rozejrzeć się za spodniami. Aż mi głupio, bo co chwilę coś dla siebie kupuję, bo albo bluzki nie wchodzą na brzuch, albo kremy są mi potrzebne, a teraz spodnie. Mąż się złapie za głowę. Ale tak jak pisałyście, jeszcze będzie czas na zrzucanie. Teraz pora na przybieranie. Sylwia, dobrze, że już wydostałaś się z choroby. To okropne złapać coś w czasie ciąży. Trzeba bardzo uważać na to co się bierze, jakie lekarstwa. Katarina, jak miło się Ciebie \"czyta\" jak jesteś szczęsliwa i Artur nie robi problemów. Ja jeszcze mam dwa tygodnie do terminu wizyty, ach jak długo. Już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj cosik sie ze mna dzieje strasznie mi sie spac chce normalnie nie do zycia jestem jakas taka oklapnieta mam nadzieje ze to nie przeziebienie bylam na zakupach i na poczcie pozalatwiac formalnosci z moja praca i ubezpieczeniem pobralam dzis rowniez formularz dotyczacy staran sie o mieszkanie socjalne tu w anglii ciekawe czy mi sie uda ale fajnie by bylo:) dzis wieczorem go wypelnie musze poczekac na kolezanke zeby mi pomogla... czuje czesto jak malensteo bulgocze mi w brzuszku ale jeszcze nie kopie czuje narazie jagby taka kulka wody przemieszczala sie z jednej strony na druga cudowne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×