Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość do kinucha
jak byli beznadziejni, to trzeba bylo zostawic kase i spadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinucha
nie mialysmy drobnych :P dobra nie wnikajmy kto jest gorszym burakiem bo nie taka jest idea tego postu, lepiej Ty cos ciekawego napisz to sie posmiejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinucha
a to z seri zalosne :) Moj ex z ktorym bylam dluuuuuuuuuuuuugich piec lat, dzwoni po jakis dobrych 10 mies w nocy i zali mi sie bo nie wie biedaczek co ma zrobic, jak ma zerwac ze swoja dziewczyna - zalosne i takie standardowe jak czytam. To juz w ogole szczyt glupoty, czy oni kolegow od takiej rozkminki nie maj? wspomne ze z nia jest do tej pory :) albo to: po mies od zerwania, czy mozesz oddac mi pierscionek zareczynowy? ja: nie bo on jest po pierwsze moj, po drugie sama zadecyduje co z nim mam zamiar zrobic, a po trzecie to swojej nowej niuni moglbys kupic nowy - jak chcesz jej dac? z wygrawerowanym w srodku tekstem do mnie??! no okej powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaania
on: wychodze dzis z kumpelą. ja: dobrze: on: ..... !!!! wychodze z koleżanką dziś! ja: dobrze. on: i ty pozwalasz mi potkać się z koleżanką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaania
25 grudnia....... on: jutr o po ciebie przyjade. ja: .... ale ze co? on: no przyjade po ciebie i jedziemy do mojej rodziny (jakies 200 km od wawy) na wigilię. ja: ale ja mam rodzine z która spedze ten czas. on: ty nie chcesz ich poznac!!! oni juz wiedza ze przyjedziesz!!! o rany musze dodać ze spotykalismy sie od paru dni..... i nic powaznego... byłam szczera i mowiłam mu to od poczatku. nic nie brałam i nie dawałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaania
on: moje wszystkie związki kończyły się zdrada. dziewczyny zawsze mnie zdradzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicha
"jestem zmeczony" "musze odpoczac" "teraz odpoczne" "ale sie zle czuje" i tak w kolko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperated_21
Od mężczyzny, z którym się spotykałam od 1,5 roku dodam że zwykle traktował mnie prawie jak księżniczkę Sytuacja intymna - ja: boli, badz delikatny on: to ilu dzis mezczyzn w sobie mialas? zamurowalo mnie, rozryczałam sie, a on... usnął! :/ Telefon od chłopaka w środku tygodnia ok 3 nad ranem: - śpisz? - tak - wyjdziesz na dwór? Od chłopaka - piersi ci zmalaly, kiedys mialas takie fajne duze kilka dni pozniej w trakcie jakies rozmowy - ja nie lubie duzych piersi jakiś tydzien pozniej wgapia sie w ogromne piersi jakieś laski na ulicy a jeszcze pare tygodni pozniej mowi: właściwie to moglabys miec jeszcze mniejsze piersi... (dodam że caly czas bez zmian mam 70B) I takich sprzecznosci jest pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzipiórka
Mam nadzieję, że rzuciłaś tego chama nad chamami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperated_21
Nie wiem czy to bylo do mnie ale odpowiem :) Z tym panem od pierwszego tekstu nie mam juz nic wspólnego, choć przyznam że znajomość zakończyłam nieco później kiedy różne sytuacje poskładałam w jedną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst mojego malzonka w ubiegla sobote, szlismy do znajomych, zrobilam sobie ladny makijaz, sexy bluzeczka + spodniczka przed kolana, a moj stary: co ty, na grilla idziemy i na wodke a ty odjeebalas sie jak lala na odpust :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diminika
Podobasz mi sie, nie spierdol tego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, fajne te teksty Wasze, tzn waszych eks lub teraźniejszych facetów. Ja słyszałam tysiąc głupich tekstów od mojego męża ale wczoraj w nocy przeszedł sam siebie.. :P Zaczęliśmy się kochać, no i przy drugiej pozycji jak mi wreszcie zaczęło od pieciu sekund robić się przyjemnie (bo mówiłam mu że nic w tej pierwszej niestety nie czuje) to on się spuścił, odwrócił dupskiem i pyta \"dobrze ci było?\" No wiec mówię że nawet nie zdążyłam sie nacieszyc bo ważniejsze było żeby on sie zaspokoil i spanko a on na to\"no bo juz nie mam drugiej prezerwatywy, to chyba że umyję tą i później znowu spróbujemy?\" !!!!!!!!!!! AAAAAAAA!!!!!! Co za idiotyzm!!???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się pytam
ja się go pytam kiedy mnie pozna ze swoją rodziną a on mi mówi, żebym poczekała aż jego żona i dzieci wrócą z wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo to: przychodzi z pracy i mówi "ale jestem zmęczony jak mysz kościelna" :D :D :D :D I jeszcze jedno: (mamy planowane i chciane dziecko) "urodziłaś dziecko to teraz się zajmuj, ja CI nie będę pilnować bo jeszcze tego brakuje żebym ci prezenty robił"!!!!!!!!!!!! W ogóle porażka.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde mam tego sporo: albo coś takiego, uprawiamy seks analny a on sie pyta po "i co, wyszło coś hehe?" Ja pier***le, faceci nie mają taktu albo zdażają się takie poczwary.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam okres - wiadomo, kobietom się zdarza ha ha. stoję z amantem na przystanku autobusowym, dookoła pełno ludzi. On popatrzył na mnie, popatrzył i pyta: "kiedy dziura wolna?". Dawno się tak nie śmiałam ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie podoba ten temat, kurcze jak mam wiele do powiedzenia w tej kwestii :D haha Jeszcze mialam taka sytuacje ze bylam w ciazy, juz w osmym miesiacu i panicznie sie balam natural. porodu, ryczałam sie i trzesłam ze strachu jak jakaś walnięta a ten do mnie "jakbys byla prawdziwa kobieta to bys sobie sama urodzila, wszyscy sie męczą i jakoś nic im sie nie dzieje" :( :( :( :( No wtedy myslalam ze do slubu juz nie dojdzie ale doszlo(niestety....) Pozatym i tak mialam cesarke ze wskazaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się przypomniało jedno z ostatniego nieudanego zbliżenia z MM. Więc tak jak pisałam on sie szczesliwy zadowolił a ja nie zdążyłam nawet go poczuć i jak zwrocilam mu uwage to powiedzial jeszcze "no to ewentualnie jak przyniesieś toruńską(kiełbasę) to zrobie Ci dobrze". Ręce opadają............. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie mam czasu nawet dla siebie,nie mówiąc już o drugiej osobie\"- to rzekł mój były po \"cudownym\" wyjsciu na przepustkę z wojska.Piszę cudownym bo rzekomo nie było mowy,żeby taką przepustkę dostał.Ja studiowalam w innym miescie, wiec zapewnial mnie ze na pewno w weekend go nie bedzie i ze nie ma sensu żebym przyjezdzala.A ja i tak przyjechalam.O jakież bylo moje zdziwienie, gdy wracalam z dworca a on nagle wyrósl przede mną na rowerze.Myslalam,że go w chodnik wmuruje:) On: Co Ty tu robisz? Ja:(po chwili zastanowienia)Mieszkam? On: Aha.Ale wiesz co ja nie mam czasu dla siebie,nie mówiąc już o drugiej osobie... I moze nie przejelabym sie tak bardzo gdybym kilka tygodni pozniej nie zobaczyla go z inną dziewczyną .O dziwo znalazl biedny chlopak chwilę,żeby dziewuchę na lody wyciągnąc :P Ten sam facet jakies trzy miesiace temu dorwal moj numer gg i wyznal,że marzy mu sie seks z mezatką i czy nie bylabym chetna.Buhaha...albo chociaz moze wysle mu swoja rozbieraną fotkę:)Wszyscy faceci to jełopy jak napisala wyżej koleżanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryłka i ktoś
Julia...dobrze, że już z nim nie jesteś! Głąb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirunka
heh piszcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibulka
w dzien zerwania"nigdy wiecej zadnych sopotkan" i za chwile"zadzwon moze za jakies 3 m-ce ":-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorzysta eugeniusz
mój gach powiedział"Tak bardzo lubie kiedy wracasz z pola jesteś wtedy tak strasznie spocona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usjsgddsaajhs
dobieram się do narzeczonego. mówię mu do uszka- "a nie możemy jak chłop z babą"?(seksmisja) A ten- "idę nastawić budzik". tej nocy seksu nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magyar
leżymy sobie w łóżku, ja przytulona do jego pleców. jestem po przeziębieniu, katar jak smok, zatkany nos, więc oddycham przez usta... On po jakimś czasie: hmmm... ty chyba seksu chcesz... ( z nadzieją) Ja: ??? On: No bo tak mi tu dyszysz w kark namiętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×