Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka_1986

Schudnijmy najpierw 3 i później 3. -6 na wadze to nasz cel!

Polecane posty

Neli miłość kwitnie ?? hehe :) moja nnie kwitnie tylko śpi smacznie w domu bo po nocy wrócił z pracy i tak cały tydzien!! Biedactwo. Nieli mam nadzieje, ze w poniedziałek bedzie to 56 kg, prawda?? Damy rade :) Chyba posuje cos popracowac, albo przynajmniej poudawac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4health centrum dietetyczne
pani założenia są godne pochwały... 3mamy kciuki centrum dietetyczne 4 health

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co ma być? :/ I dlaczego \"pani\"?? Tutaj mamy jeszcze zwierza :D Zwierzu opiernicz to całe centrum ;) Ja dzisiaj tak: banan(150) serek wiejski(150) 4 kostki czekolady(160) 2 kawałki arbuza (100) jabłko(50) ryba (600) kawa 3w1(100) Razem:1310 Kurze wycierałam 2h i odkurzałam 1h więc z co najmniej -500 będzie ;) Zaraz się zabieram za a6w :/ Też mnie to strasznie męczy i nie znoszę tego robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze gagatka ja to niekoniecznie w poniedziałek wyjdę na 56 :/ Chciałabym 56,5 ;) Zobaczymy :) Dzisiaj szczerze mówiąc padam:/ Spałam 2h i od 6 jestem na nogach. W sklepie byłam, potem sprzątałam a teraz już mi się nie chce tańczyć ani na rower iść tylko spać ;) Mam nadzieje, że moja kumpela wyciągnie mnie na rower bo jak nie to ide spać ;) Tylko to nieszczęsne a6w jeszcze :/ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wartpliwosci czy waga pokaze 56!! poki co mamy weekend i bede sie widziałą z moim a on zawsze na cos mnie namówi!! Dzis zjadam: 2 kromki z dzemem (200 kcal) tak mnie jakos na dzem naszło :) jogurt naturalny 150 kcal 2 kromki z seremiem paprykowym i jednen plasterek sera zóltego (200 kcal) obiad: małt talerz bobu i mały talerz fasolki szparagowej, ale nie wiem ile to ma kcal, ale chyba nie duzo :) Teraz wypije kawke (juz 3 dzis :o ), posprzatam cosik, umyje naczynia, zrobie a6w i pojde do ksiedza bo miałam mu cos zanisc z pracy!! I tak minie najmilsza czesc weekendu czyli piatek wieczór!! Ciekawe co mi z tych planów wypali :P Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Cię minimka xD No to opierniczam centrum. :P Nie zawsze chudną tylko panienki !! Ja tutaj jestem !! Przeprosiny na piśmie, lub ustnie ;P Bóle ustały. jem już normalnie, wychodzi 1700 kcal dziennie, ale ja jestem facetem i potrzebuję trochę więcej energii. W czasie bóli schudłem 3 kg, więc mam 4,5 kg w plecy xD z 87 zrobiło się 82,5 xD Z ćwiczeń tylko brzuszki pozostały, bo kolano musi odpocząć ;( ale i tak robie troszke więcej bo do zmęczenia. Kolano jest zwichnięte, ale opaske elastyczną specjalną mam i moge chodzić. Ból ustaje i niedługo będę nadal jeździł xD Dzisiaj zrobiłem 326 brzuszków, po czym zaczełem grać w CSa i troche nerwów przez to miałem :P Jak jadłem 500 kcal, to nie czułem głodu, nie wiem zupełnie czemu. Dobra, ja lece. Miłego odchudzania i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D Zwerzu świetny wynik :D Tylko nie daj się i walcz dalej! :D Rano waga wskazała 56,8 :) Jak bym się tak ostro zawzięła to pewnie dałabym rade wyjść na 56/56,2 w poniedziałek ;) Ale bez sensu :O Bo potem będę padnięta i wygłodzona... To sie źle skończy :O Więc jem sobie \"po staremu\" ale walczę ostro o 56 ;) Może w połowie tygodnia się uda? :) Zobaczymy ;) Gagatko ile Ty już robisz powtórzeń w a6w? I ile Ci to zajmuje czasu? Ja mam już tego dosyć :/ A jestem na 14 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D Zwerzu świetny wynik :D Tylko nie daj się i walcz dalej! :D Rano waga wskazała 56,8 :) Jak bym się tak ostro zawzięła to pewnie dałabym rade wyjść na 56/56,2 w poniedziałek ;) Ale bez sensu :O Bo potem będę padnięta i wygłodzona... To sie źle skończy :O Więc jem sobie \"po staremu\" ale walczę ostro o 56 ;) Może w połowie tygodnia się uda? :) Zobaczymy ;) Gagatko ile Ty już robisz powtórzeń w a6w? I ile Ci to zajmuje czasu? Ja mam już tego dosyć :/ A jestem na 14 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D Zwerzu świetny wynik :D Tylko nie daj się i walcz dalej! :D Rano waga wskazała 56,8 :) Jak bym się tak ostro zawzięła to pewnie dałabym rade wyjść na 56/56,2 w poniedziałek ;) Ale bez sensu :O Bo potem będę padnięta i wygłodzona... To sie źle skończy :O Więc jem sobie \"po staremu\" ale walczę ostro o 56 ;) Może w połowie tygodnia się uda? :) Zobaczymy ;) Gagatko ile Ty już robisz powtórzeń w a6w? I ile Ci to zajmuje czasu? Ja mam już tego dosyć :/ A jestem na 14 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieńdobryyyyy :) Ale sie wyspałam :D Teraz jem śniadanko bułke grahamke jakies 200 kcal.no moze 250 !! Kochana ja juz jestem na 39 dniu :classic_cool: I za cholere sie nie wyrabiam w 25 minutach, ale szybciej nie dam rady cwiczyc, a przeciez nie bede po 25 minutach konczyc jak masz jeszcze np 10 do zrobienia. :) to powoedzenia Nam zycze w walce o mniejsze kg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to tak to 200 kcal bo licze tez dodtaki ---->> szynkę, pomidorka, masło :) Dobra ogarneąłm sie trochę i zabieram sie za sprzatnie pokoju, bo mam taki bałagan, i nnaprawde nie wiem kto mi taki zrobił :) A Wy jakie macie dzis plany?? A jeżeli moge to zapytam ile liczycie wiosenek i co robicie??? No i skad klikacie??? Bo ja klikam sobiez Małopolski (Tarnów), licze 22 latka i obecnie pracuje w urzedzi (poki co), od pazdziernika ide na magiserke:) NO to ja juz napisałam, teraz Wasza kolej :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka24
Witam was dziewczęta:) Jestem pod wrażeniem waszej silnej woli i tego ze dajecie rade. Czytając wasze topiki tez mam ochote spróbować zrzucic kilka kilogramów,tym bradziej, że zbiża sie mój upragniony urlop..:) Zostało jeszcze trzy tygodnie które zamierzam wykorzystac:P Od dzisiaj pełna mobilizacja,no dobra moze od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj spokojnie, kromka chleba z ziarnami, sałata, polędwiczka sopocka i pomidorek :) i od dawna upragnione kakao xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka 24 muszę Ci powiedzieć, że ja tu też się odchudzam !! A w ogołe toi siemka :) Pomorskie, Słupsk, lat 17, uczeń liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka24
Zwierzu,jeszcze się nie odchudzam:) Narazie obmyślam strategię:) Zaczne od jutra bo dzisiaj cały dzień jestem w pracy:( Nie cierpie 12-stek w pracy. Ale już myśle co by tu zrobić aby się "nienarobić" a schudnąć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śląskie:)21 wiosen:)studentka polonistyki(2 lata za mną, 3 przede mną ;) ) Dzisiaj wieczorem gdzieś wybywam z ukochanym :D A teraz tak mi się chce spać, że to chyba jakieś nieporozumienie :O Wypiłam dwie 3w1 i jedną mocną, czarną i nic :O Nieprzytomna jestem :O Nie chce mi się tańczyć :/ A wypadałoby... Witam majeczkę 24 :) My sie jakoś szczególnie nie męczymy ;) tzn ja i gagatka, bo zwierzu nieźle daje czadu :P Ale po malutku sobie chudniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż po obiadku jestem 3 małe ziemniaczki bez sosu i 2 kawałki ryby smaozenej!! Cześc Majeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka24
heh kolejna godzina w pracy..jeszcze tylko 4,5 h,jak narazie trzymam się wypiłam jogurt truskawkowy i zjadłam dwa bananki:) Wyrwałam się tez na chwile do apteki i zaszalałam:P kupiłam sobie preparat wybielający Biała Perłas - poro sie tu o nim naczytałam i to w samych pozytywach. Zobaczymy wieczorkiem,po pierwszym użyciu, wkońcu jak zacząć dbać o siebie to na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka24
a co tu tak pusto i głucho,gdzie się wszyscy podziali??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka24
a powiedzci mi czy wspomagaciesię jakimiś środkami odchudzającymi czy sama natura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, że jestem z Częstochowy ;) Majeczka wspomagacze tak naprawdę nie wspomagają, tylko zabierają kasę ;) Moje zdanie :D Zjadłam już 2000 kcal!!! Bo spałam, obudziłam się jak zawsze wygłodniała i... się stało :( Teraz idę 2h tańczyć i 700 spalić ;) A potem sie szykuję i wybywam ;) Napiszę potem co zjadłam dokładnie:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :/ Jak się robi takiego buziaka na tym forum? Takiego wiecie jakiego ;) Gagatka Ty wiesz;) I kwiatuszka? Bo ja nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego :classic_cool:?? dajesz [ piszesz COOL i zamykasz ] czyli [ cool ] bez spacji a z kawiatkeim jest to samo tylko piszesz kwiatek [ kwiatek ] bez spacji :) 🌼 Ja w sumie dzis mało zjadłam ale bede miec wieczorem grilla i pewnie jakos kiełbache zjem!! :o Nie wytrzymałam i sie zwazyłam waga pokazuje 57 :o ale jakos lekko sie tak czuje (do zcasu keidy nie zjem kiełbachy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×