Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

************ O G O S Z E N I E ********************************** Zabezpieczając się na wypadek deszczu, czy ktoś ma folie ochronną, stosowaną przy malowaniu lub remoncie. Moja niestety pocięta, a chodzi o całość 4 na 6 metrów. Najlepsza ta grubsza. Jeśli ktoś jutro by robił zakupy w hipermarkecie, niech pamięta, kosztuje ona ok 8 złotych. Można by z niej (w razie czego) zrobić \"zadaszenie\" przywiązując rogi do drzew. ***********************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia z koncowki urlopu, chociaz taki urlop, ze dzisiaj mialem wycieczke do... Łodzi. Ech.. szkoda gadac.... Mialem nawet zostac, ale jak urlop to urlop - jeszcze sie nasiedze w tym pieknym miescie. Tak wiec niestety w sobote odpadam - ale widze ze niezla wyprawa sie szykuje. Napewno bede nastepnym razem :)) Pozdrowienia dla nowych forumowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też z sobotniego wyjazdu odpadamy :( a może w niedługim czasie jakieś piwko/bilard/lotki w manufakturze, żeby i nowi forumowicze się pojawili i żebyśmy mogli się popoznawać? o kuźwa, coś link się dziwnie wkleił chyba a, i nie mogę coś tego kalambura dziabnąć. i pewnie go nie rozwiążę, bo albo od razu wpadam na rozwiązanie, albo nici... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech takie kalambury to ja rozwiązuje dopiero po 2 piwkach hihi;) Szlemik... bede jutro w markecie wiec folie biore na siebie. A może macie jakiś znajomych zaklinaczy deszczu(a właściwie słoneczka) coby troche podziałali w sobotniej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze poproszę o kuźwa... o dołączenie do Twojej zapewne gorliwej modlitwy prośby o pogode na mój urlop od 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze poproszę o kuźwa... o dołączenie do Twojej zapewne gorliwej modlitwy prośby o pogode na mój urlop od 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... to ja jeszcze poproszę o dołączenie do Twojej zapewne gorliwej modlitwy prośby o pogode na mój urlop od 15 sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... to ja poproszę o dolączenie do Twojej zapewne żarliwej modlitwy prośbę o pogodę od 15 sierpnia na mój urlop ;) Pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... to ja poproszę o dolączenie do Twojej zapewne żarliwej modlitwy prośbę o pogodę od 15 sierpnia na mój urlop ;) Pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... to ja poproszę o dolączenie do Twojej zapewne żarliwej modlitwy prośbę o pogodę od 15 sierpnia na mój urlop ;) Pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Chyba tam na górze nas nie lubią, albo są zazdrośni... Albo też o kuźwa... za słabo się modliła. Dzisiejszy dzień nie wróży nic dobrego, a perspektywa jutrzejszego dnia nie przedstawia się słonecznie. Co robić ? Proponuję mieć w zapasie PLAN B. Tzn. spotkanie w zadaszonym miejscu jak np. Manufaktura, Wileńska, .........lub inne propozycje. Co Wy na to? Jeśli chodzi o Wileńską, to przy 8-10 osobach rezerwuję cały klub - jak to było na turnieju w bilard. Oczywiście można zrobić kolejny turniej, są tu też lotki. Ale dziś byśmy musieli podjąć decyzją i dziś rezerwować klub. Mam nadzieję, że nikt jeszcze nie zarezerwował soboty. Oczywiście to PLAN B, możemy ryzykować i wstrzymać się do jutra z podjęciem decyzji. Proszę wypowiadajcie się w tej sprawie i zgłaszajcie też inne propozycje, jak również uczestnictwo swojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kącik turystyczno-wypoczynkowy. Zgniłe Błoto j.t. ośrodek rekreacyjny nad zbiornikiem wodnym, 19 km od ulicy Lutomierskiej (bo tu mieszkam). Zalety: ---czynna gastronomia, ---dużo zadaszenia w razie deszczu, ---kajaki i rowery wodne (oczywiście płatne), ---muzyka na żywo, jutro np. od 18.00 gra jakiś zespół, --- inne pewnie też by się znalazły. Wady : ---ZAKAZ KĄPIELI, jest znak - aczkolwiek niepotrzebny, bo nikt przy zdrowych zmysłach do takiej wody nie wejdzie, a ryby same wypływają do góry brzuchami, ---mało miejsca dla plażujących, ponadto zarośnięta i skamieniała plaża (kiedyś była piaszczysta), --- dojazd tylko własnym samochodem lub dojście do busów ok. 5 km. (Busy chyba nie biorą piesków). --- inne pewnie też by się znalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIA DROBNE. --- robotopik chyba nie ma tego komfortu jak internet w pracy, dlatego - aby mieć z Nim kontakt bezpośredni - wyślę mu na pocztę mój nr telefonu, możecie zrobić to samo. ---Termin nadsyłania rozwiązania kalamburu mija 20 sierpnia, liczy się data stempla pocztowego. A tak poważnie - dajmy szanse innym np. stokrotce... jak wróci , czy też rapiemu... jak wypije ze dwa piwa. Dziś już "esencja" tego kalamburu nie jest tak aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka ......to robotopik potrzebuje dwa piwa do rozwiązania kalamburu - nie ma sprawy - stawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze ja zabieraj z nami:) z tego co sie zorientowalam to juz sa dwa samochody to zapisz ja tylko na liste do szlemika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również Choroba, chyba moje modły nie zostały wysłuchane, ale jeszcze wszystko przed nami:) w końcu modliłam się o pogodę na sobotę a dzisiaj piątek:) Robotopiku skoro mnie tak bardzo prosisz to dziś złożę modlitwę o piękną pogodę na twój urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×