Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Wpadlam narazie tylko się przywitać bo mam duzo pracy. przy kawce nadrobiłam zaległości. Enigmaa gartuluję !!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i trzymam dalej kciukasy!!!!! Foli - czy moje slowa podniosly cię choć troche na duchu? Pozdrawiam trzymaj sie cieplutko i nie denerwuj sie :) Buziaki dla reszty dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie, wpadnę w wir pracy i szzybciutko czas mi będzie leciał, oby tak było. narazie trudno mi sobie to wyobrazić. Enigmuś, oczywiście że myślę o rodzeństwie dla Nadii. Najpierw chciałam już w czerwcu w przyszłym roku mieć transferek ale zobaczymy, muszę organizm przygotować do ciąży kolejnej, dietę uzupełnić, wzmocnić się bo narazie jeszcze b. uważam na to co jem ze względu na karmienie a przede wszystkim nabiał\\u nie jem jeszcze bo mała miała alergię na nabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Enigmaa i jakie ma wieści no i jak się podzieliły komóreczki, żeby wszystko było jak należy :) no i trzymam kciuki za udany transferek ❤️ Nadwislanko nie martw się, na pewno wyjdzie pozytywny wynik, czy teraz zrobisz betę czy później sikańca to i tak będzie to samo - DZIDZIA ❤️ 🌻 Paula ❤️ 🌻 Foli ❤️ 🌻 Menia ❤️ 🌻 Emika ❤️ 🌻 Golka ❤️ 🌻 Uciekam do swojego brzdąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja chcę się załapać na szczęśliwą 13 -tą stronę :-D Menia👄 w mundurze wojskowym? :-D super ja kiedyś chciałam w Dęblinie studiować, ale nie przyjmowali kobiet na siły powietrzne :-) to rozumiem, że szkołę wojskową masz w życiu? nadwislanko👄 nie martw sie, jeśli chodzi o betę np. HCG samo jak robisz to już od 5,0 jest uznawana ciaża, takie normy są w novum, nie wiem jakie są dla bety - chyba powyżej 0,00 czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzień - trzymam ogromne kciuki 👄 Paula👄 fajnie że wróciłaś do nas, będzie z pewnością bardzo miło i wesoło👄 sysia👄 Ty mój kochany aniołku stróżu, nawet na gadulcu mnie złapałaś, ale mój komp chodzi 24 godziny na dobę więc to nie znaczy że ja siedzę przy nim :-) enigmuś👄 trzymam kciuki👄 upał dziś straszny, ale cieszę sie bo to w końcu lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w pracy wlasnie padł prąd - chyba przeciążenie siecie. Ja w związku z tym że mam laptopa to mam neta, reszta siedzi i sie nudzi. a najgorsze jest to że klima nie dziala :(:(:( a u nas w poznaniu jakieś 35 stopni Aaaaaaaa...... Też się ciesze z powrotu - teraz mam w końcu czas żeby nadrabiać zaleglości w czytaniu :) bo wczesniej to było niemożliwe. Nadwislanka na wynikach bety masz opisane zawsze wyniki więc będziesz od razu wiedziała :) Trzymam kciuki A ja mam teraz okazje pokręcić sie po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia, Emiczka, Pulka-dzieki za info. Chyba zrobie test z bety jutro, bo potem nie dam rady. Trudno, wole w razie co rozczarowac sie wczesniej niz za pozno. Mam nazdieję ze sie udalo. Jutro po 15stej bylyby wyniki i dam znac. mam info od Enigmy. Komoreczki sie podzielily, chyba o ile dobrze zrozumialam dzis bedzie transfer. Trzymamy kciukasy dziewczynki.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to nie jestem po szkole wojskowej , poprostu jesteśmy z nażeczonym miłosnikami militarii, poslubie i zlocie pokaże zdjęcia napewno.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym miesiącu i nastepnym odpuszczam testy owulacyjne narazie mam inne sprawy na głowie:) Ale trzymam kciuki za reszte kobitek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu upal 37 stopniiii!!!!!!!! Uciekam do domku - tzn konkretnie na działkę bo przez okres letni tam mieszkamy i wskakuje od razu do basenu bo nie da sie wytrzymać. Klimę naprawili, ale wymęczyc już się zdążylam. Biegną do mojego szkraba bo już się za nim stęskniłam. W piatek (13) tez tak się spieszylam do domku do Patryka że przypierdzielilam w inny samochod i rozwalilam sobie (na szczescie) tylko lampe. Do juterka papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Odzywam sie po długiej nieobecności. U mnie wszystko ok. Tylko ta pogoda mnie dobija ten upał jest bynajmniej dla mnie nie do zniesienia. Ale rozumiem to przecież lato. Moja córka wraca w środę z kolonii, ciekawe czy ją poznam(hahahah) Ale ten czas leci;jeszcze niedawno Enigma zastanawiała się na in vitro a juz dziś zaraz transfer; fajnie. Emika nie wiem czy wiesz....jestes następna w kolejce Nadwislanka sikańca robiłam w 13 lub 14 dniu po owu a Emika ma rację mi wyszedł od razu ale jak Tobie nie wyjdzie to jeszcze poczekasz na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gosiaczek-postanowilam ze jutro zrobie bete. jak ma cos byc to juz wskaze. Nie czekam na sikanca bo siaknuiec wypada akurat w 1szy dzien urlopu. nie mam zamiaru go sobie zmarnowac. Wole juz wczesniej wiedziec jesli cos nie tak. Ale mnie ner bierze :( Enigmus-odezwij sie jak wrocisz. Zapodaj, Kochana troche optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ukrop buuu :( już myślałam że nie dojdę z Tomciem do domu bo jak do południa wychodziliśmy to tak strasznie nie było a teraz to 37 stopni w cieniu, Tomcio tak się wyszalał z kuzynem swoim że usnął na siedząco w wózku - bidulek i teraz smacznie śpi już w domku. Emiczko ktoś musi Cię pilnować byś przystopowała choć na chwilkę z pracką a że to akurat ja :P :P :P :D Nadwiślanko nie martw się beta wyjdzie kwitnąco :) trzymam kciuki Paula piratko drogowa druga Enigmaa :D zamiast jechać ostrożnie do domciu bo dzieci czekają to wy szalejecie :P ale najważniejsze że jesteś cała i zdrowa. Ucałuj Patrysia od Nas ❤️ 🌻 No Enigmuś czekamy, czekamy i czekamy i wiem że się uda ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał niesamowity ale da się go znieść, bo nie mamy wyjścia, ja mam na to sposoby ale nie będę się chwalić ;-) gosiaczku👄 z pewnością rozpoznasz córcię a w jakim jest wieku?, pewnie też się stęskniła za mamusią, wiesz, strasznie mi miło się zrobiło na serduszku jak tak napisałaś że ja następna w kolejce 😭, bo ostatnio mnie takie smuteczki łapały, że ja zaczęłam drogę in vitro w kwietniu a do tej pory nic, że już enigmuś mnie w starankach przegoniła :-( jutro idę do gina więc zobaczymy jak mój los się potoczy..... a ja się tak boję :-( chce kiedyś usłyszeć od was - \"i widzisz głuptasie a tak sie martwiłaś\", po prostu chcę to usłyszeć :-( nadwislanko👄 zapewniam cię że powinno już wyjść, a nawet jak nie wyjdzie to z pewnością powtórzysz za tydzień, znam osoby które po icsi już w 7 dobie robiły hcg i wychodził dobry wynik.... sysiu👄 nic dziwnego dzieci przesypiają taki upał bo powala z nóg, apropos pracki to właśnie teściowi projekt robię bo bidulek sie nie wyrobił.....ale taki upał, że poważnie myślimy o klimatyzacji w następnym roku, dzieci tu na górze nie wytrzymają tego upału, więc już rozglądamy się za klimatyzatorem..... enigmuś leży już z wrotami pewnie wywalonymi w górę, albo ciągnie dr Zamorę na siłę by jej transferek zrobił, tylko kochana nie zrób mu krzywdy bo ja mam wizytę u niego jutro i on ma mi transferek robić👄 :-D enigmuś czekamy na wieści, pewnie odezwiesz sie na telefon..... orzeźwiających chwil życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka nie rób teraz bety bo napewno miałas pregnyl na ęknięcie pecherzyka a przez to wynik moze byc błędny bo to tez hcg. poczekaj po 10 dniach po pregnylu nie ma śladu. Enigma trzymam kciuki za udany transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Foli, to strasznie miłe co napisałaś! aż uwierzyłam, że mi się uda i w maju będę jęczeć przez bóle ciążowe ;-) tak czy śmiak, jak już powiedziałam, w tym roku zajdę w ciążę :-) Foli, jeśli możesz, prześlij mi fotki Nadii, ciekawa jestem jak rośnie Twoje Cudo i swoją fotkę też byś mogła podesłać. Hej, a może odświerzymy swoje wizerunki ;-) i wymienimy się aktualnymi zdjęciami, co Wy na to? Ciekawe, czy Enigmie już przetransportowali dzieci do brzuszka...w końcu nie wiem, albo nie doczytałm - bliźniki czy trojaczki będzie miała ? :-) Emika, Ty jutro do Novum tak? jesli wszystko będzie ok, a na pewno będzie :-), to kiedy masz robiony transferek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja napisałam słowo odświeżymy :-( przepraszam, bo to aż głupio się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No enigma - trzymasz w napięciu cały czas ... :) sysiu - ano panna już z mojej małej :) nawet nie wiem kiedy stała się taka rezolutną dziewuszką; z zalecenia pediatry przed powrotem do pracy musiałam jej wprowadzić już inne pokarmy, zresztą dostałam ulotkę o zmianach od tego roku w kwestii wprowadzania nowych pokarmów dla dzieci karmionych piersią, no i tam już zalecają zupki od 5 miesiąca, bo podobno im wcześniej te papki dziecko zacznie jeść, tym lepie przyswajać będzie nowości, no i generalnie że to niby najlepszy czas. Ola je już kaszki, zupki i deserki Gerbera, ze świezych \"własnych\" warzywek (marchewka, ziemniaczek) zupki jej nie smakują i trzęsie sie po nich jak po kielichu :p ale myślę, ze przywyknie, bo to nowe smaki :) No i pije soczki i herbatki :) W ogóle to ja mam już pierwszy dzień w pracy po urlopie za sobą. Generalnie zleciało szybko, ale szłam do pracy ze łzami w oczach :-o Mam nadzieję, że już będzie z dnia na dzień lepiej i zarówno ja jak i Ola przywykniemy do nowej sytuacji, choć zapewne Ola szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zhello kciukaski:):):):) ❤️ ❤️ ❤️ pisze z recepcji mam 1 minutkę:) Emiczko ❤️ wysłałam smsa ale pewnei znowsu nie dolazł:( a nie wiem czy nie za pozno na dzwonienie tel. Moje 4 jajeczka podzieliły sie wszystkie na 8 komórkowce:) i ponoc jakiejs najwyzewszej klasy:) ze Panie z Nowum mówiły ze sliczne:) zachwycały sier ze hohohohoh:) ale pewnie zawsze sie tak zachwycają zeby podbudowac kobitkę;) Mam fotki jak wróce to poslę Wam:) Są to takie kwiatuszki z płatkami bardO symetryczne:) Zapodali mi 2 ,w tym 1 z nacięciem aha na moje zyczemnie:) dwa pozostałe zamrozone:) Czuje sie dobrze:) nic nie bolało:) i poki co dzis mogę Wam powiedzieć ze Jestem w ciąży:):):):):):) hihihihih:) oby na dłuzej:) po transferku polezałam sobie a potem do hoteliku i zasńęłąm:) Teraz zeszłam na doł bo wlecial mi taki duzy zielony owad do pokoju i ja jestem panikarai poprosiłam zeby go wzięli..... bo ja nie zabijam zwierzątek:P i poprosiłam Paniaz recepcji o 5 minutek na kompa:) hihihihihih:) dobra spadam:) aaa kupilam sobie slonika za 5 zł na szczęscie:):):):):) buziaki i senkju za kciukasy:) a spotkamy sie w WEawce zapewne jeszcze nie raz:):):) papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś nareszcie, bardzo superalnie , wierzę że już maluszki zostaną z Tobą na dobre i koniec.Panie nie wszystkim mówią o tym że zarodki są super wierz mi, mi mówiły że ładne, choć nie były to 8-komórkowce bo ja po dwóch dniach miałam transfer ty po trzech, ale mi się wydaje że moje te które miałam podane nie były całkiem symetryczne i miały jakby niewielkie fragmentacje, ale miejmy nadzieję, zę wszystko będzie dobrze, a ty się ciesz, nie chodź na siłkę i wierz że już będziesz mamą za 9 miesięcy dobranoc kochane lecę by dołki mnie nie złapały więcej....... ze strachu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś Ty nasza mamusiu :D ale się cieszę ze już po wszystkim no i że podzieliły się tak jak chciałaś no i to nacięcie a także ze mówią że to śliczne komóreczki a więc śliczne dzieci - TWOJE DZIECI :D ale super, no to mogę sobie smacznie pospać bo jestem spokojniejsza :P No to teraz dbaj o siebie i czekamy na testowanie ale moim zdaniem będzie to tylko formalność :D ❤️ ❤️ ❤️ Emiczko a ty mi tu nie panikuj kochana i bądź dobrej myśli zobaczysz że jutro wrócisz do domku z cudownymi nowinkami no i dzidzie zaczną rozmrażać by je oddać w końcu mamusi bo pewnie im juz tęskno tak jak i Tobie :P ja jestem pewna że tym razem sie uda i będziecie we dwie testowały, cieszyły się, wymiotowały ( czego wam nie życzę :P), wymieniały się informacjami a na koniec razem rodziły, a potem to już sielanka :D JA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ CI TO MÓWIE :P :P :P Zabajonku no to superowo, Oleńka urośnie na dużą, zdrową pannicę ❤️ Foliś Ty się tak nie smutkaj bo aż serce się kraje :( będzie dobrze zobaczysz pamiętaj że to Ty jesteś jej mamusią i ona wiecznie będzie czuła się przy Tobie bezpiecznie i nawet jak wrócisz zmęczona po pracy to jej uśmiech odmieni wszystko i nigdy nie poczuje się samotna bo mamusia jest tylko jedna a wiedz że pracujesz po to by zapewnić jej wszystko i robisz to dla niej. Dbasz o nią i jej przyszłe życie a po pracy możesz nadrobić czas spędzony poza domem i Nadia szybko się do tego przyzwyczai bo tak musi być❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Enigmaa!!!!!! Tak sie cieszę :) niestety na dzialce nie mam kompa i dopiero teraz odczytalam. Superowo !!!! Teraz niech twoje fasoleczki tam ladnie siedzą i rosna przez 9 miesięcy - czego ci z calego serca zycze :)Trzymaj się cieplutko. Ja wam niestety nie podeslę aktualnych fotek bo nie mam tutaj :( jedyne które sa najbardziej aktualne to te na stronce bobasów - reszta w aparacie. Sysiu dziekuję - ty również ucałuj Tomusia. Niech rosnie zdrowo maly rozrabiaka ;) Patryk nawet w te upaly nie chce spac - twardziel z niego :P Narazie wracam do pracy, ale mam do was prośbę - wyjaśnijcie mi o co chodzi z tym nacięciem o którym pisała Enigmaa????? Z gory dzieki Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka to jak bedziesz cos juz wiedziała to koniecznie daj znać; trzymam kciuki Emika moja \"mała\" ma 10 lat tzn skończy we wrześniu. Ale sie za nią stęskniłam .Każdy mi mówi że dobrze że bedziemy mieli drugie dziecko bo moja córcia to już raczej w domciu nie siedzi tylko ciągle fruwa....No cóż przecież nie zatryzmam jej w domu,,.Zdaj relacje jak było u gina. Hurraa!!!Enigma bedzie miała bliźniaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w upalny dzionek:-D sysiu👄 Ty mój aniele kochany wiesz więcej ode mnie i bardzo mnie to wzrusza bo napawasz mnie optymizmem, a czemu tak po nockach siedzisz? co :-P ?pewnie pilnowałaś czy ja nie siedzę :-P hahahahahaha jak wrócę z wizyty to się szybciutko odzywam co i jak..... to fajny wiek10 lat to niezła pannica, jasne że nie zatrzymasz jej już w domciu, ale fajnie mieć taką małą kobietkę w domciu, to duże oparcie 👄 uciekam popracować, choć ciężko idzie w taki upał, ale muszę bo o 15:00 jadę do gina na wizytę, tzn. najpierw na badanie E2 ale ukrop w centrum, nie wiem jak to przeżyję....... miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tlko na momencik bo w tym młynie nie mam czasu dosłownie na nic i też rozpływam się z upałów, ale co tam wole upały niż zimno i deszcze :) podczytuje Was na bierzącą Enigmuś też zaciskam kciukasy i bradzooooo się cieszę razem z tobą kochana !!!!! :) Emiczko nasz forumkowy skowroneczku trzymam kciuki za Ciebie z moja małą Juleczką !!!:) pozdrawiam wszystkie laseczki ciesze się że Paula i Sysia się odezwałay buziaki laseczki :) Estelka:)Aga:)Iwonka:)Emika:)Enigma:)Foli:)Zabajona:)Maklady:)owulka:)Suzinka:)Róża:)Pedgog:)Nadwislanka:)Sysia:)Menia:)Gosiaczek:) ogromne buziaki dla Was i wszystkich które pominełam przez nieuwagę bo towarzystwo nam się rozrasta :) A umnie co? ten miesiąc na straty bo nie było czasu na nic, poczyniliśmy trochę inwestycji i zakupów okropna latanka, licze że na wakacjach (dopiero od 19.08) uda mi się odpocząć i naładować baterie. Was natomist podczytuje na bieżąco i kibicuje Wam całym serduchem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i załapałm się jeszcze na 13 stronkę to dobry znak hihihhihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też straszne upaly ale lepsze to niz zimno brrr... nie lubię. Wczoraj jak wrocilam z pracy to od razu wskoczylam do basenu i tak siedzialam w nim z Patrykiem. Nie dało się wytrzymac na slońcu. Przyznam wam się szczerze że z największą ochotą chcialbym zacząć staranka o drugie dzieciątko, ale niestety narazie muszę się wstrzymać :( dopiero co zaczęłam nową pracę a po drugie za bardzo finansowo byśmy teraz nie dali rady. A tak bardzo bym chciala żeby Patryk już mial rodzeństwo. Ech..... życie w naszym pięknym kraju jest do dupy :( Emika główka do góry - zobaczysz jeszcze w tym roku zajdziesz w ciążę :) jestem prorokiem ;) cały czas Myszce powtarzałam to w zeszłym roku i proszę :) 20 czerwca urodziła Kubusia :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Enigmaa 🌻🌻🌻 trzymam kciukasy:) Zabajonku od kiedy zaczęłaś dawać Oleńce zupki, deserki i inne?? Ja ostatnio Naduni kupiłam kaszkę malinową po 4 miesiącu, ale jeszcze jej nie dałam bo jakoś się boję, chciałabym ja już uczyć jedzenia bo później jak już trzeba będzie dawać coś innego niż tylko mleczko to może być kłopot, ale nie wiem czy już mogę , no i nie wiem ile. Foli czy ty już dokarmiasz Nadie?? U nas dziś potworny upał, Nadunia strasznie płacze bo nie może przez ten gorąc spać no i nie ma apetytu, poza tym zaczęło nam się ząbkowanie, biedna strasznie się ślini i wszystko gryzie, wścieka się na te dziąsełka strasznie.Smaruję jej dziąsła żelem ale guzik to daje, może na parę minut ma ulgę. Najgorsze jest to że nie wiadomo jak takiemu maleństwu pomóc :( czasami chce mi się płakać razem z nią:( Pozdrawiam wszystkie kobietki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze 40 minut i jadę w ten skwar do novum :-P wracam około 18:00 Ana👄 Anuś jak cie dawno tu nie było 👄, przepraszam ale co ma znaczyć z moją małą Juleczką? o ile pamiętam nic się chyba nie zmieniło u ciebie, skąd ta Juleczka? czyżbym o twoim maluszku nic nie wiedziała? czy to Twoja chrześnica?, 13 stronka to z pewnością dobry znak :-) Paula👄 proszę prorokuj mi tą ciążę a nawet podwójną bo ja taka napalona w tym roku na dzidzę że nawet jakby się trójka trafiła to byłabym za :-D enigmuś👄 a kiedy kazali ci testować? czy dostałaś leki po transferze? ja wierzę, ze już jesteś w ciąży i tak bedzie przez 9 miesięcy, z takimi zarodeczkami to pewniak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - spokojnie mozesz zacząć dawać małej kaszkę, ale na początku w małych ilościach. Co do ząbkowania to kup sobie silikonową szczoteczkę którą naklada sie na palce i bardzo fajnie sie tym masuje dziąsełka dziecka. Możesz rowniez kupić zestaw 3 szczoteczek silikonowcy dla dziecka - to jest chyba firma babyono koszt ok 7 zl i jako pierwsza jest taka okrągla z kolcami i też przynosi ulgę dzieciaki do uwielbiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paula❤️ Emiczko powodzenia:) mam nadzieję że obie z Enigmą będziecie niebawem ogłaszać II 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×