Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

Gość i jeszcze
ostatnio kupiłam Mleczko do czyszczenia Star ze spryskiwaczem...wersja biała do łazienki ...rewelacja ...bez problemu schodza wszelkie zabrudzenia i osady z mydła a nawet lekki kamień....nie zostawia smug jak zwykłe mleczko bo jest rozcienczone...musze kupić jeszcze żółte ...do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co tam słychać w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
rzadko i niewiele kupuję w biedronce, ale jak poczytałam tą wariatkę sfrustrowaną, która tu tak zawzięcie krytykuje kupujących w Biedronce, to padłam po prostu:o jak widać na załączonym obrazku, kawior nie zrobi z Ciebie damy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIÓBEK
Moim zdanie najlepszy w biedronce jest alkohol poniewaz jest taki sam jak w innych sklepach ale cena o wiele nizsza ! Jezeli uwazacie ze produkty sa niedobre to po co je kradniecie a ochrona jest slepa i tak nic nie widzi a pracownicy sa szybsi w kasowaniu i obsudze niz w Lidlu a tam to dopiero jest ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę super sa kostki toaletowe takie do zawieszania w muszli klozetowej - cytrynowe, sprzedawane w opakowaniu zawieszka plus trzy wkłady. Pięknie pachnie cała łazienka! Polecam. Wszystkie firmowe kostki moga się schować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Wysyłam mojego faceta samego na zakupy i na podstawie tego topiku udało mi się stworzyć wyczerpującą listę zakupów - dzięki lasky ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje
wilgotne chusteczki do czyszczenia \\\"springo\\\"zielone do mebli (z woskiem) i pomaranczowe ogólnie do czyszczenia-wygodne na szybkie przetarcie kurzu itd ...nie trzeba latac z płynem i szmatka...no i moja mała córcia zaczeła nawet po sobie sprzątać ,bo ładnie pachną i jest jej łatwo i szybko wyciągnąć jedną chusteczke i przetrzeć zabrudzenia.(ok 5 zł) płyn do naczyn Kraft ...wydajny...skuteczny..ładnie pachnie ...bardzo mi przypomina Pur ...ale nie sprawdzałam producentów pudingi czekoladowe...karmelowe...waniliowe -produkowane przez Bakomę ale nie pamiętam nazwy(0,99 zł) ciemny/jasny sos w proszku chyba \\\"sossino\\\" (coś ok 0,60-0,80 zł)mi osobiście bardziej smakuje niż knorr i amino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upup787878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 27
A ja kupiłam w zeszłym miesiącu plecak szkolny za 10 PL, bardzo fajny. Ma dwie komory, przegródkę na kanapki i dwie boczne kieszenie na picie. W wakacje kupiłam tam przybory szkolne dla dzieci, np rozkładany piórnik z wyposażeniem za 9,90. Komplet 5 par majteczek za 5 zł. Natomiast soków z Biedronki drugi raz nie kupię, dzieci miały po nich ból brzucha. Makrela w folii była nieświeża, natomiast chipsy, batoniki, parówki wędzone, desery mleczne są super. No i mają bardzo tani chleb za 1,39 zł, ale nie jest zbyt smaczny. Ps. Biedronka jest tuż za moim blokiem, trudno byłoby tam czasem nie wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podział ten pyszny sos chili z biedronki za 1.50? :(::( bu, byłam juz w 3 biedronkach i nie ma nigdzie ! a ja sie od niego uzależniłam :(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podział ten pyszny sos chili z biedronki za 1.50? :(::( bu, byłam juz w 3 biedronkach i nie ma nigdzie ! a ja sie od niego uzależniłam :(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeżdżę do nich po śmietanę z Piątnicy i serek wiejski z Piątnicy, po jogurty Bakomy. Mleko chyba z Grajewa. Mascarpone z Piątnicy. Oraz kindziuk z PMB Białystok i ciasto francuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie bardziej lubię Biedronkę od innych markietów. Jogurty, jogurty, jogurty:D wszelaka chemia tj, płyn do WC Agent, płyn do naczyń, odplamiacz, proszki do prania, środki do kurzu, mydła. Oraz Napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nie robiłam zakupów w tym sklepie, uważałam (tak jak część z was), że to zbiorowisko śmieci. Jednak kiedy miesiąc temu niedaleko mojej firmy otwarto nową Biedronkę wstąpiłam tam..z ciekawości. Teraz jestem wielką fanką niektórych produktów z Biedronki. Kupuję tam: *ciasto francuskie (moja rodzina szaleje za pasztecikami z tego ciasta :) ); *soki limonka, granat, kaktus (nazywają sie coctail zone ale produkuje je tymbark, w biedronce kosztują tylko 2,50 a wszyscy wiemy ile w sklepie kosztuje tymbark:/ ); *ciastka kruszynki z cukierni mistrza Jana są o wiele lepsze i tańsze niż pieguski (przede wszystkim mają większe opakowanie 2,49 :D); *zapomniałam jak sie nazywają, ale to takie \\\'prawie czipsy\\\' o smaku ostrych pomidorów albo cebuli i śmietanki (za 2,49); *rewelacyjną czekoladę do smarowania pieczywa (tą w paski); *cudownie pachnące kremy czekoladowe do ciała produkcji dax cosmetics (taki sam krem ale pod szyldem dc w drogerii kosztuje o 2-3 zł więcej) ; *pyszne, gęste serki daniopodobne vitello; *jogurty pitne Yo. Pozdrawiam Biedronkomaniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek waniliowy z owocami WYśmienity, cena 1,49 przepyszny. cudo kaszka Delicata - waaga 150 g, wyprodukowana przez Bacha- Smakija w innej nazwie, przepyszna Pasta z łososia i jajeczna do smarowania kanapek, producent Lisner, smieszna cena 1,49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi13
a szczegolnie pomelo i potrawka hińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi13
lubi ktos pomelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa ksiezniczka
a jedliscie chipsy Tasty, czy smakuja jak te naturals balsena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama do potęgi
Ja w biedronce kupuję dużo: - płyn do naczyń KRAFT- świetny - chusteczki dla niemowląt DADA i Pieluszki DADA - chipsy TOP CHIPS - ryby mrożone - maszynki do golenia - ręczniki kuchenne - śmietanę, mleko uht, sery - olej 3l - makarony - ryż i kasze w torebkach, - warzywa na patelnie, - jogurty (wyprodukowane przez bakomę) - płyn do płukania - woda mineralna gazowana- ta za 56 gr za 1,5 l Sprawdzałam ceny w innych marketach i biedronka ma w większosci o wiele nizsze od innych- zarówno tych produkowanych dla biedronki jak i markowych. Jakoś też dobra a niektórych bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natty
Luuudzieeeeeeee!!! Co to za dziwny temat??! Idżcie do sklepu i kupcie to co wam w domu zabrakło a nie piszecie tu swoje listy zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattyco ty wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zabijaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgdhgsadgewu
hsduhdswdiufgerygf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 75
Witam .Też kupuję od wielu lat w biedronce i naprawdę jest tam wiele produktów bardzo dobrej jakości.po za tym faktycznie wiele firm które produkują dla biedronki jest wam dobrze znane ,tam są te wyroby tylko w iinym opakowaniu .Moje ulubione to : Serki delicate naturalne,popcorn,soki marchwiowe te małe i te duze (kupuje ich naprawdę dużo ,zwłaszcza te małe bo dziecko pije je w szkole i sa naprawde pyszne i naturalne kubusie są takie same w smaku a za to droższe ) ser żółty gołda,paczkowany papryka w proszku ,duże opakowanie ,ma ładny ciemny kolor Galaretki te po dwie pakowane Rama jest tańsza niz w innych sklepach Oliwa z oliwek Extra wirgin i ta winogronowa -rewelacja(jak mam kupować olej kujawski za 8 zł to juz wolę oliwe za 12 zł a w promocji jest też dość czesto za 10zł) papier melodia faktycznie tani im ładnie pachnie jak ktos juz napisał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
warto kupować telefonię tuBiedronka - tak samo dziala jak z innych sklepow a tylko 33gr/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Ja ostatnio kupiłam w Biedronce podkolanówki, dwie pary w opakowaniu. Nigdy nie miałam tak dopasowanych, trzymających się dobrze i mocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×