Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No, za oknem dalej jakby zimowo. Mówią, że wiosna ma być za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawzięłam się, tylko lubie ten aerobik :D Zawzięłam się na rehabilitace, bo już mi się to nudzi, ale dalej chodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie, bo potem już na pewno nie będzie mi się chciało. Jedno jest pewne- mieśnie gubi się nie wiadomo kiedy, a żeby je odzyskać trzeba się nieźle naharować. I to na pewno nie jest zadanie na 10x jak zapisują lekarze heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przy ćwiczeniach to się inaczej odczuwa, bo nie są tak nudne jak laser czy magnetronik - to jest dopiero nużące ;) I prędzej czy później widać efekty pracy, a to jest budujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale chyba jakąś przerwę w życiu sobie zrobisz?:D No i gdzie są wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no na pewno, bo w końcu zbankrutuje przez te stawy ;) I jeszcze pewnie okaże się, że trzeba będzie im strzelić serie zastrzyków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tam zniżki, więc budżet jeszcze się trzyma hehe Przynajmniej widać jakieś efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że miała tę wizytę rano, bo mówiła, że te zdjęcia są jej potrzebna na poniedziałek rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, musimy poczekać, jestem ciekawa co wymyśliła pani reumatolog, bo z doświadczenia wiem, że mają różne pmysły heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie wiele wniosła do sprawy. Pewnie powie, że taka uroda, albo to nic takiego, albo coś jednak innego wymyśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jestem. Byłam u lekarza o 9 a weszlam o 12:40. Siedziałam tam równo 40 minut i to była wizyta na NFZ :D przebadała. Ogólnie nie przejęła się za bardzo kolanami bardziej patrzyla na nadgarstki i stwierdzila ze mam sztywny jeden nadgarstek (to prawda bo juz to zauwazylam bardzo dawno temu ale nie zwracalam na to uwagi) i wyslala na rtg nadgarstkow ale wyniki beda dopiero jakos pod koniec tygodnia. Jezeli wyjdzie cos na tym rtg takto mozliwe ze mnie wezma na oddzial reumatologiczny. Na kolana dala jonoforeze z naklofenem. To tak w skrocie .. :P Chyba wg niej mam podejrzenie RZS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest jak wymyśli coś innego, bo to oznacza dużo zachodu, strate czasu i pieniędzy, a później okazuje się, że to nic nie wnosi do sprawy :D Ale nie da sobie wypersfadować, że to bez sensu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedziała oficjalnie,że to podejrzewa? Bez wnikliwych badań w tym kierunku raczej nie powinna od tak sobie tego diagnozować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... Dostałam kartke żeby przekazac ja lekarzowi rodzinnemu i tak jest napisane zeby obserwowac w kierunku RZS i w ICD 10 mam młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów i bóle kończyn. M79.6 M08.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego jeżeli coś wyjdzie na tym rtg to mnie wezmą na oddział i będą badać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×