Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość myszkameister
Misło byc oczywiscie: " mam czas do srody".. własnie jestem na darmowym publicznym necie w tpsa..nie zawsze moge sie włóczyc z laptopem..super sa takie miejsca tylko, że mają beznadziejna klawiaturę na kompie.wrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Myszka :) i dzien dobry pozostałym ktorzy moze zajrza ;) Myszka zaległosci koniecznie!!!! jutro sobota jakis potanc musi byc...:) Co do netu...no niestety ja tez musialam podpisac umowe na dwa lata...za podłaczenie tez płacilam....co zrobic...za mala konkurencja i robią co chcą...a ludzie i tak wezmą ,no bo ja teraz bez netu....młodzi sobie juz zupełnie tego nie wyobrazają Cała noc sypał snieg ,jak wstalam rano do pracy...zamiast radosci mało mnie szlag nie trafił ,samochod kompletnie zasypany drogi zawalone sniegiem...a drogowcy doszli do wniosku ,ze wyruszą jak przestanie sypac!! wierzyc sie nie chce w te absurdy dnia codziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A wiecie, że ta zima naprawde bardzo mnie cieszy:)... wczoraj w Kraku leciały z nieba takie piękne, wielkie płaty śniegu, jakich od dawna nie pamietam...a po południu tak cudnie świeciło słońce...ale chyba nic nie topniało bo temperatuta była dość niska ... a trochę za Krakowem, gdzie byłam pod wieczór na spotkaniu "pączkowym", było jeszcze chłodniej... Takiej aury dawno nie pamiętam, az chciało się powiedzieć za Frankiem Sinatrą, którego ubóstwiam słuchać: "jaki piękny jest ten świat!":))) Znacie może jakiś lokal, w którym mozna słuchać Sinatry?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Co jest zasypało Was?..albo ja dzis zkotwiczyłam na necie zbyt dlugo:)... co myslicie o tej ofercie Play- internet na kartę, która sie nam wyswietla na Kafeterii?... musze sie wreszcie na cos zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja mam dzisiaj techniczne problemy kafe tak sie tne,ze nie sposob pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do Was 🖐️ nie mam juz sily bo od tego odsniezania bola mnie lapki ;-) myszka dopiero teraz zalapalam ze Ty mieszkasz 80km odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patyczak juz lecę do Ciebie z łopatą czekaj tam na mnie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw odsniezymy sips a potem klapniemy na kanpie w jednej łapce kieliszeczek w drugie cos do % i wieczor nam zleci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny pomysł ja sie zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed spankiem załapię się na kieliszeczek jinu? Ten od upadających tortów.:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jestes tym od upadajacych tortow a nie jestes np.upadlym aniolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:P:D:D:D:D ale odzewu nie było.Jest ten Jin albo już brakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dzin to tylko ten co spelnia zyczenia :-) u mnie popija sie naleweczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak niy ma to ida spać.Dobrou noc. 🌻 Hajduśkowi 🌻patyczakowi 🌻 sipsiątkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos takiego imprezka była i mnie omineła???? i belbec był ,a mnie nie było????? jakis protest song napisze do kafe za awarie ;) Musimy to koniecznie powtorzyc!! ...i o tych naleweczkach cos wiecej poprosze;) A kwiatuszki piekne ...troche wiosnyzimą:) dobranoc do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam sie :( blebec o! tak mialo byc...wybacz zawsze mam problem z nowymi nickami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze znowu sie pomyliłam :D to juz nic chyba nie powiem ...lepiej pojde spac 😘 dla Wszyskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D piekny sobotni poranek gorąca kawusia kusi zapachem za oknem spiew ptakow dobiegajacy z pobliskiego parku..............zapowiada sie wspaniały dzień i tego Wam wszystkim zyczę pozdrawiam 😘 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wstalam z bolem glowy...i tak jest zawsze w wolny dzien jak troche dluzej pospie...no jak za kare ,godzinka dluzej rano w betach ...oznacza kilka godzinek uporczywego dudnienia w głowie:( Ide wyszukac jakis specyfik na głowe i napic sie kawk :) aaa zeby nie było...nie spalam do 11.00 ...dzisiaj jedynie do 9-ej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam zobaczyc czy moze ktos sie kawki ze mna napije...ale nikogo...trudno .......załujcie ,bo pychaaa kawusia jest ;) Ide w takim razie dla przykladu.... troche poczepiac się rodziny...bo jakieś bardzo rozpuszczone towarzystwo sie zrobiło ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 Witam. Dowód naszego zamieszania pojawił się na stronie silicowej.Lepiej tego nie mógł zrobić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg nr1
blbec jak cie łatwo znaleźć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpiclu pozdrawiam cię środkowym palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Belbec, czy Ty aby nie jestes z Kielc?...ja stamtąd poniekąd pochodzę... A Patyczak kochany gdzie pomieszkuje?...jakby co zapraszam na kawkę do gordu Kraka...albo cos mocniejszego...;)choć smok Wawelski ostatnio przestał ogniem zionąć:(...i zupełnie nie wiadomo, co mu sie stało...moze sie zbuntował.... A wiecie, że wczoraj miałam przedsmak osttakó?...byłam ze znajoma z netu na super koncercie jazzowym a potem byłysmy w super kawiarni na małym co- nieco:) Ale to chyba jeszcze mało, trzeba zaliczyc jakies tańce przed środa popelcową, nieprawdaż?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 przepraszam zapomniałem twojej ksywki myszkamaiester? nie.Pochodzę z górnego śląska a mieszkam w opolskiem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 do hajduś. Możesz tak czasem pisać belbec gdyż tak po czesku to się wymawia.Tylko e jest bardzo krótkie. Czyli po polsku ee a po czesku wymowa w tym wypadku e. I tu jest ta różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek dla mnie? jak miło :) dziekuje bardzo....ale ,ze szpieg się tu u mnie pojawi ,to sie nie spodziewałam;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×