Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

hajdus pamietaj,ze raz nie zawsze taka rozpusta:) a poza tym raz w tygodniu mozemy sobie pozwolic na szalenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ale się impreza rozkręciła:D,tylko gdzie Asanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asankaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! zostaw to sprzatanie i siadaj.........f....juz piwo rozlewa ,a Ciebie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mara...ja tez winko lubie ....wodeczki i takie tam inne trunki ...to nie dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorowitek a po alkohol pierwsza siegła. VCzuje jak mnie rozgrzewa od srodka:D chetnie spróbuje szarlotki.Uwielbiammmm ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym dzis plotkujecie? a może tak po małym kielonku koniaczku? pogoda pochmurna i ciemawo juz sie robi więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za kielonka dziekuje.. zwalczam chorobe grzanym piwkiem. Choć koniaczkiem tez bym nie pogardziła,ale niestety:( a co to za koniaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniutka - fasolka na kolację? ale jak twój tata robi to lecę po łychę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiih tata by sie ucieszył :) .. na kolacje najlepsza fasolka! a później wietrzne podmuchy poscieli przed snem:D tak dla relaxu hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latam z łycha jak głupia wkoło stołu a fasolki jak nie było tak i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amalke witaj🖐️ my tu dzisiaj mniej plotkujemy ....a wiecej sie objadamy...:D widzisz co sie dzieje ...stoł juz sie ugina..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jest w pracy:) ale mysle,ze nie pogniewałaby sie.Jest wyluzowana całkiem. A fasolki nie ma bo sie dopiero gotuje:) jak bedzie to zawołam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniutka jesteś - fajniutka w niedziele w pracy? to chyba księgowa albo pielęgniarka na fasolkę nie ma sprawy poczekam i odłoże na chwile to łychę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,ze chcemy torta truskawkowego......mamy bezowy od Kuuni to truskawkowy tez chcemy... a skad masz??? jakies urodzinki były moze??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniutka to łap sie za kaczke.....albo parowki ...postawiłam gorace na stół...z musztardką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama w kancelarii pracuje i akurat dzisiaj musieli sie wstawic.Ale za godzinke bedzie juz w domu...akurat po fasolce hi hi.. dziekuje amalke:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Jak ja lubię parówki...mniam,zawsze mi mąż zjada bo też lubi--hajduś możemy przyjść razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kaczki to najbardziej luboię jak mi tłuszcz spływa po palcach hihihihih parówki z musztardą a najbardziej to z chrzanem ten tort to nie są jakieś resztki tatulo zmówił u matuli, matulka zrobiła a on wiecie co zrobił? poszedł z psem na spacer 3 godziny temu i jeszcze nie wrócił więc jeśłi wogóle nie wróci to chociaż zeby psa oddał hihihihihi torcik stawiam i zajadajcie jemu zostaną okruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×