Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość info z trzeciej reki
tak, masz racje to jest niestety szczegolnie czeste u kobiet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
:o powtorze jeszcze raz: okrutne z Ciebie chamidlo :o :P wiem, ze piszesz to specjalnie 😭 ale moze ja z kolei zahacze jutro o jezioro. a to prawie jak morze, tylko, ze woda nie jest slona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
wiesz, jezior to tez mam pod dostatkiem :p :D ale nie lubie plywac w slodkiej wodzie, ani smazyc sie w stojacym powietrzu gdzies w srodku lasu :p zreszta powiem ci szczerze ze kiedys sie wiecej kapalo, czlowiek z wiekiem sie robi wybredny ale wiatr od morza... zreszta, co ja bede opisywac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
wzbudzasz w ludziach skrajne emocje [co widac po moim przykladzie], nic wiec dziwnego, ze w Twojej obecnosci robia sie agresywni :P nie lubie Cie :P ale nie omieszkam sie pochwalic, ze w zeszlym roku przez kilka miesiecy mieszkalam 5 minut od plazy, i to nad oceanem :P potem byly 3 miesiace nad samym Morzem Srodziemnym. powiedzmy wiec, ze morze troche mi od zeszlego roku spowszednialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
co prawda nie o to mi chodzilo, ale wiesz, ze masz racje? :p o przyczynach juz nie bede pisal, bo i tak nie uwierzysz, a na pewno przekrecisz moje slowa :p :D i widzisz, ja cale zycie nad naszym skromniutkim baltykiem, ale nie spowszednieje mi nigdy :p ale to sie trzeba urodzic chyba, jak juz stwierdzilem, nad morzem, zeby tak czuc albo trzeba cokolwiek czuc :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piazza
no dobra... przyznam sie, ze brakuje mi troche tej plazy nad oceanem :o fale byly tam jak nigdzie indziej, no i bylo na czym zawiesic oko, bo pelno surferow. teraz juz wiesz, w jakim celu chodze na plaze ;) a uczucia to ja mam, niestety :P ale faceci , widac, maja zywsze uczucia wobec rzeczy niz wobec ludzi :P p.s. masz mi napisac o przyczynach, ale juz :P tym razem nie daruje i nie bede nic przekrecac... obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
no tak, wszystko jasne :D ale to sie nie liczy :p a teraz powinienem odpowiedziec, ze to dlatego faceci traktuja kobiety tak przedmiotowo :D :p ale niech juz bedzie bo moze i tak jest, pozornie bo po rzeczach wiadomo czego sie spodziewac no i nigdy nie zrobia czegos zeby nimi manipulowac dla swoich korzysci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
prawie wszystko jesli juz :P ja sama o sobie wszystkiego nie wiem, wiec nawet taki meski pseudopsycholog nie moze wiedziec wiecej :P ;) a co do przedmiotowego traktowania kobiet, to od zawsze wiem, ze tak jest, nie wiedzialam jednak, ze istnieja ku temu jakies motywy. czego to sie czlowiek nie dowie od meskiego pseudopsychologa :P :D p.s. to faceci manipuluja kobietami dla wlasnych korzysci, nie odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
oops... zapomnialam zmienic nicka... wpisalam sie tym na jakims innym madrym topicku :P ale nic ciekawego tam nie napisalam... glupoty, jak przystalo na mnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
ee widzisz.. to wlasnie inna perspektywa czesto daje bardziej obiektywny obraz :p dlatego czasem warto sluchac co ludzie maja do powiedzenia :p blee, jak ja pisze niezrozumiale, a potem mam do innych pretensje ze nie wylapuja co chce tak naprawde powiedziec :p chodzilo mi o to ze moze faktycznie facet chetniej okaze uczucie nie-kobiecie, a nie o to ze faktycznie traktuja je przedmiotowo :p co do manipulacji, jak zwykle obstajesz przy swoim, ale wiem ze w glebi przyznajesz mi choc w czesci racje :D :p zreszta to nie kwestia plci, chodzi o to, ze jesli okazesz nieodpowiedniej osobie swoje przywiazanie emocjonalne to masz przechlapane chociaz... wycofuje to to jest domena kobiet :p :D ps jakbys nie napisala to nawet uwagi bym nie zwrocil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
widzisz, moze i inni potrafia ocenic nas bardziej obiektywnie ale ja juz jakis czas temu ustalilam, ze Tobie nie mozna wierzyc, wiec Twojego zdania i tak nie bralabym pod uwage :P :D a co do przedmiotowego traktowania, to mozesz pisac, co chcesz, ja i tak swoje wiem :P a tym, co przyznaje lub nie przyznaje w glebi, nie interesuj sie i nie wnikaj za bardzo, bo jeszcze w tej glebi utoniesz :P :D wlasnie, to jest domena kobiet... i jeszcze raz wychodzi na to, ze jestesmy po prostu bardziej uczuciowe, przez co latwo lokujemy uczucia w niewlasciwych osobach. smutne to, ale prawdziwe :o. ale oczywiscie, od tej reguly tez sa wyjatki... sa kobiety zimne jak lod, choc stanowia one mniejszosc. za to wsrod mezczyzn tacy stanowia wiekszosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
nie nie nie manipulacja to jest domena kobiet wlasnie :p chociaz czesto robicie to nawet nieswiadomie gorzej gdy trafi sie zimna... dobra, wiesz co chce napisac wiec sobie podaruje :p i ciagle domagam sie argumentow, dlaczego rzekomo nie wolno mi wierzyc :p ja z kolei nie podejme sie rozstrzygniecia czy mozna z taka latwoscia stwierdzic ze kobiety sa bardziej uczuciowe :p mysle ze zadnemu zdrowemu emocjonalnie czlowiekowi nie mozna odebrac takiej cechy :p bez wzgledu na plec mozna sie sprzeczac o to, po ktorej stronie barykady jest wiecej takich ludzi, ale moje zdanie na ten temat juz znasz :p i nie potrafisz go racjonalnie podwazyc :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
dobrze wiesz, ze takie zimne... sa mniejszoscia, natomiast ogromna wiekszosc kobiet jest uczuciowa, czasem nawet za bardzo :P a jesli juz zdarza sie nam manipulowac, to robimy to w wiekszosci przypadkow nieswiadomie. a ze wieszyc Ci nie mozna, podpowiada mi moja intuicja, ktora, jak juz wiesz, jest absolutnie nieomylna :P :D moze i nie mozna tego latwo rozstrzygnac, wiem natomiast, ze kobiety z reguly szybciej i latwiej sie we wszystko emocjonalnie angazuja. jest natomiast niemala grupa mezczyzn zwanych tzw. emocjonalnymi popaprancami, ktorzy z reguly nie zawracaja sobie glowy [albo czego innego :P] uczuciami wiem, jak zaraz sie do tego ustosunkujesz, ale spytaj pierwsza lepsza kobiete, a przyzna mi racje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
tyle ze uczuciowosc wcale nie musi tez wykluczac "popaprania emocjonalnego" :p a ze za bardzo to ja wiem :D tylko czesto w niewlasciwych sferach :p co do zaangazowania.. nie wiem czy szybciej mzoe po prostu bardziej to okazuja tak, to ze ktos nie okazuje otwarcie swoich uczuc nie znaczy ze ich nie ma :p jednym z powodow moze byc to co napisalem wyzej nie zrozum mnie zle, przeciez ja wcale nie mowie ze faceci sa ok, a kobiety be ale nigdy nie zgodze sie z osoba, ktora tak latwo feruje wyroki na korzysc jednej ze stron :p wiem, ze jak spytam kobiety, to w wiekszosci przyznaja ci racje ale idz spytaj facetow, kto gra bardziej innym na emocjach :p ciekawe jakich odpowiedzi sie mozna spodziewac a argument tak samo dobry jak twoj :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info z trzeciej reki
no, ale przynajmniej odwiodlem cie od tematu ktorego nie chcialem ciagnac :p i nie byla to manipulacja :p :D ide sprobuje zasnac, bo jakos smutno sie na kafe zrobilo ;) a jak dalej bedziesz mnie tak, nieswiadomie oczywiscie :p, irytowac to bede mial z tym duze problemy :p dzis masz grzecznych, z czystej przekory, chociaz wiem ze i tak bedzie na odwrot :p :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
ja rowniez wcale nie uwazam, ze faceci sa be, a wszystkie kobiety sa super... zycie jest niestety [albo stety] tak skomplikowane, ze wymusza na nas koniecznosc indywidualnego rozpatrywania kazdego przypadku. zreszta hipokrytka nie jestem, a nie ukrywam, ze z facetami sie zadaje, no i zwykle dobrze sie czuje w meskim towarzystwie ;) ale i tak nie przyznaje Ci w niczym racji, dla zasady :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
:D a podobno sklonnosc do czestej zmiany tematow jest moja domena :P :D dzis akurat wcale nie chcialam Cie zirytowac, chociaz wiesz, ze faktycznie czasem lubie sie z Toba podraznic ;) nastepnym razem bede bardziej ostrozna, a przynajmniej sprobuje :P spij grzecznie i bezproblemowo ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XysiuVp.pl
Nie chciałbym być zanadto bezpośredni, ale uroda w związku MA PODSTAWOWE ZNACZENIE Mężczyźni zawsze szukają atrakcyjnej zwłaszcza z wyglądu (to że dziewczyna podkreślam dziewczyna uważa że inna dziewczyna jest brzydka NIC nie znaczy, bo faceci patrzą na inne cechy) To samo z drugiej strony, atrakcyjna partnerka nigdy nie zdecyduje się spłodzić dzieci z brzydkim facetem (chyba, że ma wysoką pozycję społeczną np. lekarz.. i do tego posiada wiele tzw. dóbr materialnych, czyli pieniędzy.. Analogicznie jest w świecie ZWIERZąT............ >> THIS IS A FACT JACK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XysiuVp.pl
do Anki 21 Nie wydaje mi sie że liczą tylko na sex :P ja jestem jednym z tych, że czasem podniecają mnie dominujące jak ty, ale to tylko czasem........ sam jestem dominujący i szukam KOMPLEMENTARNEGO (odpowiednika) charakteru, czyli słodkiej i uległej, a jeśli nie nawet takiej, to takiej, która jest w stanie taka UDAWAć :classic_cool: co jest WIEEELKIM poświęceniem A to nmie najbardziej kręci w kobietach i w udanych związkach = BEZINTERESOWNE POśWIęCENEI DLA DRUGIEJ OSOBY I ABSOLUTNY BRAK OCZEKIWAń :D Sam staram się dawać przykład, aż dziw ile osób stara się mnie naśladować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żul spod monopolowego do igi.
NAWET JA CIę NIE CHCę !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żul spod monopolowego
i deko i linger też, na co mi takie marudy, bez krzty pewności siebie :classic_cool:? a 0 promili we krwi nie wspomnę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Co tu się w nocy działo? Jakieś harce zapewne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A kto by chciał żula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
podniose ;) 🖐️ zula to ja bym nie chciala, ale do mnie czesto tacy sie przyczepiaja, niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×