Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość czarna_róża
Cześć Huzarze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
linger - no to fajnie! czasem wystarczy trochę przeczekać :) he he Sorki że czasem tylko zaglądam ale mam dziś dużo pracy (jak zwykle zresztą) Ciekawe kiedy jej będzie mniej? he he Cześć różyczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Piąty dzień niewychodzenia z łóżka. To u mnie.:( Cieszę się, Linger, że masz dobry humor.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczymy Ci jeśli obiecasz, ze bedziesz tu nas podnosil na duchu:D Choc w zasadzie i tak nam tu wesolo:) Dobrze, ze jest praca! To przede wszystkim! Jeśli jest jej bardzo dużo to czas szybciej mija, ja np. lubie mieć duzo pracy bo to doskonalu sprawdzian umiejętności:) Ale zbiża się weekend...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam ostatnio jakiś doleczek, ale juz go zakopalam:) Justunia-->ja z kolei wyczuwam jakiś smutek w Twoich postach:( Nie martw sie niczym, glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
He he :) Ja niekoniecznie przepadam za takim nawałem roboty. A praca jak praca - rzecz nabyta. Jak nie będzie ta to bedzie inna. Mój pogląd jest taki że na pracy się świat nie kończy. Jest ona tylko dodatkiem do życia a nie jego treścią. Nie można się w pełni poświęcac tylko pracy kosztem wszystkiego innego (nie wyłączając własnego zdrowia). Tu przydaje się zdrowy rozsądek i dystans. Nie oznacza to jednak że wogóle nie należy się przykładać do powierzonych obowiązków. Ale się znowu mądrze - sorki, ale takie mam właśnie podejście. (choc i tak uważam że często zbyt bardzo sie pracą i problemami z nią związanymi przejmuję) Jeszcze jestem za młody żeby mieć siwe włosy i wrzody na żołądku :-D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, umiar musi byc we wszystkim. Są pracoholicy (ja nie jestem w tej grupie:p) i są dobrzy, kompetentni pracownicy (takie określenie bardziej mi odpowiada :P), staram sie znaleźć gdzieś tam środek i nie dac się zwariować, nie mam jednak wplywu na liczbe powierzonych zadań, to leży w gestii pracodawcy:) Z pewnością nie zyję tylko praca, choc czasem chcialabym i byloby to wygodniejsze, gdyby zycie do tego się ograniczalo, ale jednoczesnie znacznie uboższe by ono bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
popodnoszę troszkę i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam 1000 postow (tych osobistych:P) mam nadzieje, ze i tutaj wkrótce taka liczba padnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że mam tyle postów jest raczej chyba niebezpieczne, czyżbym sie uzależniała od kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnie to już dawno do tego doszłam ... nie tyle co od kafeterii co chyba od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
tak, tak, strzeżcie się kafeteryjnego uzależnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za późno ... chyba będzie się trzeba udać na odwyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Azali jest w stanie uratować sytację, bo nam top pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem:( Huzar by mogl zajrzeć, On zawsze taki wesoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
linger podawalas kiedys link to jakiejs wirtualnej zabawy, czatu czy cos w tym stylu, moglabys go przypomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie ja, może właśnie Deko. Co u Ciebie Agnesina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Azali lub Jej inne pomarańczowe wcielenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Dziekiza odzew. U mnie dobrze. Szykuje sie na krotki wypad w gory. jade juz w piatek i na razie jestem pochlonieta przygotowaniami. Jak u was z wakacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po wakacjach, niestety. Tobie zycze milego wypoczynku i wpadaj do nas czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieistotna
hola 🖐️ na dzis wybralam nick najbardziej chyba do mnie pasujacy, choc to pewnie tylko dzisiejszy kaprys :P nie zamierzam dzis siedziec na forum, poniewaz moj humor pozostawia wiele do zyczenia i nie chce, zeby i Wam sie to udzielilo :o. ale jutro sprobuje sie poprawic. zostawie jeszcze specjalne pozdrowienia dla huzara 🖐️ wpadaj tu czesciej, najlepiej wieczorami, bo moze wtedy wspolnymi silami uda nam sie rozruszac topic ;) dzieki dziewczyny, ze o mnie pamietacie. jutro postaram sie byc bardziej aktywna. i jeszcze cos dla Was: http://www.youtube.com/watch?v=_WwtIpWqiVw&mode=related&search= na dobranoc ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×