Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
Randka?:P I bardzo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
Justyna - a Tobie tylko randki w glowie :P przeciez juz pisalam, ze nie w glowie mi w obecnej chwili faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
taka nieistotna - trafiłaś z tym pytaniem, ja od dłuższego czasu chodzę sam na imprezy :) Właśnie w ten weekend byłem na weselu (też sam) i było super fajnie. W zeszłym roku też byłem sam na weselu mojego brata ciotecznego i rozkręciłem imprezkę (byłem wtedy świadkiem). Na pewno jako dziewczyna pewnie inaczej odbierałaś pójście samą na imprezę, ale jak piszesz nie było źle :) Co do wyjazdu nad morze to niestety ale raczej nie będę w tamtych okolicach (a szkoda). Mam nadzieję że może w ten weekend uda mi się pojechać nad morze, ale ja to raczej wybieram się w okolice Krynicy Morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
huzar - gratuluje odwagi ;) i kto tu niby jest przebojowy ;) ? ja po powrocie stamtad nie chodze juz samotnie na imprezy. moze to dlatego, ze to byl jeden z takich "samotnych" wyjazdow, kiedy to naprawde bylo mi wszystko jedno ;) bedac tutaj, zawsze sie przejmuje tym, co ludzie pomysla, a tam wlasnie przestalam sie tym przejmowac :D do klubu wiec sama nie pojde, a tym bardziej nie zaczne pierwsza tanczyc, poniewaz zawsze istnieje ryzyko, ze zobaczy mnie ktos znajomy i pomysli, ze jestem nieco szurnieta. nawet jesli nie, to widownia jest mniej przyjazna i tolerancyjna niz np. za granica. a co do morza, to jakos przeboleje Twoja nieobecnosc... postaram sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
To ja juz zmykam. Fajnie się z Wami pisało. Temat nie jest ani głupi ani banalny, jest realnym i dość powszechnym zjawiskiem i często stanowi problem dla wielu osób. Pamiętajcie, najważniejsze to być radosnym i pełnym życia, cieszyć sie każdą chwilą i być otwartym na innych ludzi. I tego Wam życzę. Jak ktoś będzie chciał jeszcze kiedyś pogadać to jestem na skypie (huzar2000). Życzę miłych wakacji, super fajnych wyjazdów, poznawania wielu ciekawych ludzi i bycia radosnym i szczęśliwym. A tymczasem dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Taka Nieistotna, ze mną będziesz chodzić na imprezy. Ja Cie powyciągam na karaoke i rockowe imprezy, a Ty...(sama sobie dopowiedz) :) O ile, oczywiście, zechcesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Papa, Huzarze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
taka nieistotna - to nie była kwestia aż taki wielkiej odwagi. Poprostu poszedłem na imprezę to nie będę patrzył w talerz w rozważał ułożenie surówki. Nie mówie że zawsze mam dobry humor i emanuję afirmacją do świata, ale radość siedzi wewnątrz człowiek i trzeba ją tylko stamtąd wydobyć. Czasem i mnie się to udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
huzar - z Toba rowniez milo sie pisalo... mam nadzieje, ze jeszcze kiedys tu wpadniesz i bedzie okazja, zeby to powtorzyc ;) badz radosny i pelen zycia. milych wakacji i nie tylko ;) !! 🖐️ Justyna - jak najbardziej tak :D ja na imprezki przewaznie jestem chetna. ostatnio, kiedy raz nie mialam ochpty, to moje kolezanki pomyslaly, ze chyba sie rozchorowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
p. Justynaaaa - na karaoke to i ja sie moge wkręcić, zobaczycie jak się gołębie z dachu zrywają :-D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Dzięki! teraz juz naprawdę uciekam! Może jeszcze kiedyś tu zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
huzar - w takim razie temat karaoke pozostaje otwarty ;) trzymamy Cie za slowo :D dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huzar-->wpadnij tu koniecznie, potrzeba nam takich ludzi, moze ja bede wtedy w lepszym nastroju gdy bede widziala wiecej usmiechnietych i zadowolonych z zycia osob. Powodzenia, ale sadze ze jeszcze tu zajrzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaoke:Dzawsze chcialam pojsc na impreze z karaoke!! podobno na Mokotowie jest jakis pub, w ktorym sa wieczory karaoke, tazke na Ursynowie - klub Jar, kto idzie ze mna?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu takze sie pozegnam, dziekuje Wam za mile spedzone chwile. Papapa, calusow 10000000002:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
czyli klamka zapadla. na bank wybieramy sie na karaoke :D dobranoc linger... mam nadzieje, ze jutrzejszy dzien bedzie lepszy. 🖐️ niedlugo pojde w Twoje slady, poniewaz czeka mnie pobudka o nieludzkiej porze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
W Wawie wieczory karaoke organizowane są w wielu pubach/klubach. Ja aktualnie bywam regularnie w trzech miejscach: Zielona Gęś (zawsze jest świetna atmosfera, ludzie się suuuper bawią, a towarzystwo jest jak najbardziej przekrojowe, więc każdemu ktoś podpasuje; jedna wada: piwo 7.50 zł), ClubRock (płaci się 15 zł i pije się piwo za darmo do bólu, to jest raczej rockowo-metalowe karaoke), Irish Pub (piwo też nienajtańsze, ale towarzystwo jak najbardziej O.K.; Irish zresztą nadaje się do codziennego w nim piwkowania;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w krakowie też jest karaoke i takie fajne puby nigdzie nie ma takich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Deko, z jedną koleżanką z kafe zamierzamy wybrać się na weekend kiedyś (sierpień?) do Krakowa. Może zechciałabyś się z nami wtedy spotkać. Jeś=żeli tak, to szczegóły będą później.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
deko - wiem cos o tych krakowskich pubach i klubach.. ;) w Warszawie, niestety, takich brakuje :o w Krakowie fajnie jest chyba wszedzie, gdziekolwiek by sie nie poszlo, a w Wwie lepiej jest wiedziec, gdzie sie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sierpnia jeszcze czas, ale jak by co to czemu nie ... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
musze powiedziec ze jestem pod lekkim wrazeniem :p ja sam na impreze raczej bym nie poszedl, ale ja lubie duzo gadac, jakby ktos mial watpliwosci wiec potrzebuje ludzi wokol siebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
no no...to ja jestem lekko zaskoczona, ze ktos tu jest pod lekkim wrazeniem :P :D ja tez lubie duzo mowic, ale na imprezach nie zawsze sie rozmawia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to mam tak że jak mam nowe towarzystwo to siedze cicho ... jakoś nie lubie gadać o niczym z kimś kogo nie znam... Muszę zbadać grunt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieistotna
deko - nie zawsze z nieznajomymi rozmawia sie o niczym ;) wszystko zalezy od tego, z jakimi nieznajomymi mamy do czynienia. wiem, ze mialam isc spac, ale ostatni raz tu zajrzalam... naprawde ostatni :P zatem kosmatych wszystkim... nawet panu lekko zaskoczonemu ;) dzis nawet nie bede go irytowac :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ja
deko, tez tak mam ale to bardziej dlatego ze dopoki nie wiem z kim mam do czynienia, raczej siedze i prowokuje by ten ktos sie obnazyl :p nieistotna, no nie zawsze, ale ja sie chyba starzeje juz :p juz praktycznie nie chodze do typowych klubow, lubie sobie usiasc i pogadac, chociaz jak jest gdzie poskakac to mi absolutnie nie przeszkadza tak wlasnie nazwalbym te kameralne, o ktorych byla mowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ja
🖐️ niegrzecznych za dobre, choc niestety nic nie znaczace, checi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, milego dnia. P.S. Justka, wlasnie ten na Mokotowie to mialam na mysli \"Zieloną gęś\", wiem ze wieczory karaoke są także w innych organizowane, ale ja znam te dwa, tzn. o tych slyszalam:) moze sie wybierzemy kiedys;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Jusrtnaaaa
Upik Lingerowy :) Linger, co Ty tak wcześnie wstajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×