Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Jeszcze dodam, ze SKOK-i "wspaniale motywuja pracownikow" W mojej firmie gdzie pracuje, co miesiac slychac, to, ze jesli ktos nie bedzie miec 100% planow beda zwalniac caly oddzial! Miesiac w miesiac, miesiac w miesiac!! trzeba to juz chyba brac na spokojnie (jesli w ogole sie da) bo w przeciwnym razie MOZNA ZMIKSOWAC (to nie zart ;)) Wracajac do wynagrodzenia.... to moje 2400 netto-3200 netto to juz chyba historia ;( mamy cudowny nowy system motywacji poprzez premie!! i tak oto, jest mialam np. 1000 premii teraz za ta sama sprzedaz bede miec moze 200-300. Napisalam wam jak jest ;) trzeba naprawde duzo sie starac i duzo pracowac, zeby dobrze zarabiac. Jesli ktos z WAs mysli, ze bedzie siedziec 8 godzin za burkiem i nic nie robic to GRUBO MYLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawenda
do mnie we czwartek zadzwonili z zaproszeniem na drugi etap rozmowy, czyli po 2 dniach od pierwszego. Zapytałam czy mam się jakoś przygotować, odpowiedzieli, że nie, bo to będzie luźna rozmowa o szklenia itp. Czy może mi ktoś odpowiedzieć czy to znaczy, że już mnie przyjmą, czy jeszcze będą wybierać i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viperek222222
Witam, w poniedziałek jadę na rozmowę do SKOK ST Adamskiego czy ktoś wie jak odbywa się tam rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawenda
ja już wiem mam prace w skok stefczyka w Lubartowie !!! szkolenie mam ok. połowy stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Mam do Was pytanie odnośnie rekrutacji :) Pracuje w SKOK-u od paru lat, teraz nasz SKOK wchodzi do Grupy Kas Stefczyka i wszyscy pracownicy naszego SKOK-u mają odbyć audyt/rozmowę z ludźmi z Towarzystwa Zarządzającego. Mam pytanie odnośnie tego jak wygląda taka rozmowa i jaki wpływ na moją dalszą przyszłość w SKOK-u ma opinia tych ludzi? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi i rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie tych szkoleń? Czy każdy nowy pracownik musi odbyć takie szkolenie? Aplikowałam do Wielkopolska Skok, zaprosili mnie na rozmowe, nie znam szczegółów. Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie tych szkoleń? Czy każdy nowy pracownik musi odbyć takie szkolenie? Aplikowałam do Wielkopolska Skok, zaprosili mnie na rozmowe, nie znam szczegółów. Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Kazdy musi przejsc szkolenia....... Ja pomimo tego, ze pracuje troche lat caly czas mam jakies szkolenia... czasem 1 dniowe ale najczesciej 2-3 dniowe. Ale to Ok. Na wiele rzeczy pozniej mam papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaasaaasa
Przeszłam pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną i właśnie dzisiaj zaproponowali mi pracę, jednak nie dałam im jeszcze odpowiedzi ponieważ mam wątpliwości co do kursu we Władysławowie. Czy ktoś wie kiedy się rozpoczyna ten kurs? Mam szkołę w weekendy i chciałabym być przygotowana . mój mail:dzoana.17@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiiiii
Kurs rozpoczyna sie 4 stycznia. Sam wybieram sie na kurs .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaasaaasa
tam 4 stycznia a wiesz do kiedy trwa?? A można wiedzieć skąd jesteś? Wiesz coś więcej o zakwaterowaniu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawenda
ja tez jadę 4 stycznia do Władka i tez mam studia w weekendy myślę, że dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaasaaasa
no tak ale np mi się akurat 8-go sesja zaczyna tzn pierwsze egzaminy. Mam nadzieję że do 22 stycznia kurs się skończy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiiiii
siemka. szkolenie trwa od 04.01.2011-21.01.2011. Zakwaterowanie jest w Villa Dominik. Skąd jedziecie na to szkolenie ? Lubelskie pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaasaaasa
i dojazd we własnym zakresie?? Ja mam całą Polskę do przejechania :P I podobno jakiś egzamin ma być na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiiiii
Za dojazd pozniej zwracają...o ile człowiek zda egzamin ;) ja mam cala polske do przejechania...jeszcze dobrze sylwester sie nie skonczy i w droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaasaaasa
ale i tak długo to szkolenie trwa, rozumiem ze posiłki mamy zagwarantowane? Jedziecie własnym transportem czy pkp/pks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiiiii
Jedzonko zapewnione bedzie. Jesli chodzi o transport to pewnie skorzystam z pkp. A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaasaaasa
ja tez pkp , ale połączenie jest do Gdyni, do Władysławowa albo pksem albo czekac na kolejny pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawenda
ja tez z lubelskiego. Pociąg mamy z PKP Lublin o 7 rano do Gdyni a później przesiadka do drugiego i do Władysławowa. Ja muszę na 22 być bo tez mam egzaminy. Wszystko mamy zapewnione za dojazdy tez zwracają jeśli zdamy egzamin, który jest podobno banalny, zwracają w ramach delegacji trzeba zachować bilety a i zwracają za II klasę jeśli chodzi o pociąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaasaaasa
Ja z samego końca Opolskiego ( pod Czeską granicą) Mam nadzieje ze będzie się dało zjechać chodziarz dzień wcześniej. No ale zobaczymy jak przyjedziemy. Ja też mam pociąg o 7 rano. Czyli większość z nas będzie o 18 godzinie w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiiii
Dokladnie, pociąg o 7 rano PKP Lublin i w droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawenda
może byśmy się jakoś umówili. Ja jadę z jeszcze jedną koleżanką, która będzie pracowała ze mną w oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiiii
Ja jadę z kolegą. Bedziemy przed 7 napewno na dworcu. Wiec mozemy sie jakos zmowic. Co kolezanka proponuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawenda
proponuje odezwać się na gg 23514811 i sobie ustalimy zawsze lepiej jechać większą grupą - będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiiii
Spoko, odezwe sie w wolnej chwili i sie umowimy co do miejsca :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkaaasaaasa
ja jutro się dowiem czy ode mnie z Opolskiego ktoś jeszcze jedzie. Na peronach mniej więcej będziemy w podobnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 28
HEJ NIE MARTWCIE SIE SZKOLENIEM SUPER JA JUŻ JESTEM PO BYŁAM NA OSTATNIM SZKOLENIU W GRUDNIU JESZCZE DWA TYGODNIE NASTEPNE SZKOLENIA TRWAĆ BEDĄ TRZY TYGODNIE SZKOLENIE DOŚĆ INTENSYWNE ALE JEZELI JEDZIECIE Z NASTAWIENIEM ZDANIA EGZAMINU BEDZIE OK HOTEL SUPER ,JEDZENIE BARDZO DOBRE NAPRAWDE TAKIE DOMOWE ,WYKŁADOWCY TEŻ BARDZO FAJNI .MÓJ BYŁ SUPER POZDROWIAM PAWŁA .I OGÓLNIE WSPOMINAM SZKOLENIE SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaczka@wp.pl
Hej mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj ktoś tu zajrzy! Gawenda! Adiii!!! Ja też wybieram się na ten pociąg o 7 rano. Fajnie byłoby siąść w jednym przedziale bo przyznam się, że mam trochę cykora przed tak długą podróżą, sama prawie przez całą Polskę. Nie korzystam z gg ale chyba łatwo mnie poznacie. Kuśtykam o kuli i w stabilizatorze na nodze także miło mi będzie jeśli mnie przygarniecie do swojego kółka wzajemnej adoracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiiiii
Hej. Spoko loko, jak Cie dojrzę to sie odezwe napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×