Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będzie zosia

Cóż od nowa staranka-może lipiec będzie owocny?

Polecane posty

Wydaje mi się że jeżeli chodzi o cytologię to właśnie jest czas w środku cyklu. Myślę że nie powinno to zaszkodzić zajściu w ciążę ponieważ ginekolog tylko pobiera materiał do zbadania, nic więcej. Dziewczyny zrobiłam 3 testy strumieniowe i w każdym łapała pierwsza kreska później się rozmazywał cały tak jakby dwie kreski były ale barwnik się rozlał. Dzisiaj zrobiłam płytkowy i wyszła mi jedna kreska praktycznie niewidoczna w obszarze kontrolnym czyli tak jakbym w ciąży nie była, ale zanim ona się pojawiła mocz stał w miejscu wogóle nie chciało nasiąknąć dopiero chyba po 4 minutach jak ruszyłam testem zaczęło nasiąkać i ta praktycznie niewidoczna kreska jedna. Już sama nie wiem co mam na ten temat myśleć zaczyna mnie to denerwować.. Eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1983 dzięki za odpowiedź. A jeśli chodzi o Ciebie, to najlepiej idź do lekarza. Myślę, że wtedy będziesz miała pewność. Nie możesz tak ciągle się zadręczać, czy jesteś w ciąży, czy nie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Dziś robiłam test i wiem że za wcześnie,ale niemogłam się doczekać.Wynik oczywiście ujemny,ale moja psychika chyba wariuje,wypiłam dziś kawe i myślałam żę zwymiotuje i mi się tak jakoś dziwnie zrobiło.W południe prawie o podobnej godzinie chce mi się spać,jestem zmęczona i już trace nadzieje że nam się uda,staram się niemyśleć ale ta cheć i potrzebA malutkiego bobaska chyba mnie tłumaczy.Wczoraj miałam temp 37.2 i sluz jak w dni płodne a dziś 36.6 i śluz jest gestawy i białawy,w podbrzuszu mnie troszke pobolewa ,test zrobie w niedziele (dni plodne 31 lipca-6 sierpnia)kupiłam test ACON bo on wykrywa stężenie hormonu od 10 ,a inne od 25 .Miesiączkę powinnam dostać koło 18 sierpnia (mam nieregularne ale ostatnio miałam 28 dni).Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wróciłam z urlopu, atu same dobre wiadomości Karusia zaciążyła, może Marta tez, super, pozostałe dziewczyny którym sie nie udało uszy do góry nadchodzi sierpień, ja od tego weekendu zaczynam starania, znowu. Pozdrawiam Was wszystkie. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
MOja wyobraznia działa mam wrażenie że mam większe piersi,moje sutki stoja za każdym razem jak zajrze do stanika,czesciej chodze do wc,czasami mnie mdli ,chce mi się spać po południu(jak nigdy),pobolewają mnie jajniki-CO O TYM MYśLEć ,wiem ze to za wcześnie ,ale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty-83 myślę, że to za wcześnie... Ja też tak kiedyś miałam - objawy wszystkie z możliwych. A po prostu czasami widzi się to, co się chce zobaczyć. Ale może u Ciebie się uda :) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Niewiem co mam z sobą zrobić krzątam się po domu i ogrodzie i myśle czy może zdarzy się jakiś cud i będzie ta mała fasolka we mnie.Najchętniej juuż teraz zrobiłabym kolejny test,ale przecierz niewarto -musze czekać!CZEKAM DO NIEDZIELI I KOLEJNA PRóBA ,OBY SIę OPłACAłO TAK CZEKAć!OWOCNYCH PRóB DZIEWCZYNY! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie masakra, wypadła owulacja, a mojemu lubemu cos wyskoczyło na narzadzie pracy, i nie mozemy sie pogimnastykowac do dzidziusia, jak pech to pech. Czasami zastanawiam sie czy on nie robi tego specjalnie. dziewczyny trzymam za was kciuki, ja chyba spadne na wrzesien, zadnego pożytku z tego chlopa. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mnie sie chyba cos poprzestawialo i nie wiem czemu wierzyc: kalendarzykowi, sluzowi, czy testowi owulacyjnemu, bomowia co innego, ale starac sie tez staram, zeby tylko sie chcialo chciec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tancerka a twój men jaki miał stosunek na początku rozmów o dziecku? Może on nie czuje się gotowy i kiedy ty mu mówisz że masz owu nagle coś wypada. Dość dziwne to. Może nie mów mu więcej dziś mam owulację tylko że masz ochotę się poprzytulać:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTY-83
Mój mężulek pracuje na noc cały czas oprócz soboty i niedzieli. Chce mieć jeszcze jedno dziecko ,ale też miałam wrażenie że sie miga.Jestem zmęczony , albo boli mnie głowa(wymówki kobiet w dawnych latach,ale niema co się dziwić przecież moda wraca,najwyrazniej i na to! POWODZENIA DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki właśnie wróciłam od ginekologa. Powiedziała, że według niej już miałam owulację (ja myślałam, że mam dzisiaj) i macica wygląda obiecująco, bo jest miękka i spulchniona, ale nie może nic powiedzieć na pewno. Trochę mi się nie chce w to wierzyć, według mnie jest za wcześnie. Nie nastawiam się, bo znowu się rozczaruję. Mąż już wyjechał, więc na sierpień musi nam wystarczyć tyle starań ile było przed jego wyjazdem... Jak się nie uda, to czekamy do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Dziewczyny zaczynają mnie boleć piersi i jak trochę ścisnełam to wydobył się lekko żółtawy płyn(czy to tzw siara,która pojawia się u kobiet w ciąży?)mam tak nieraz 2-3 dni przed miesiaczką,a miesiączke mam mmieć około 18 sierpnia,poza tym co 2 godz chodze sikać a wcześniej chodziłam z 4-5 razy dziennie,pobolewają mnie jakby jajniki,wiem żę to za wcześnie na jakiekolwiek obawy no ale... .Napiszcie co myślicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Mamo, już umiem ssać kciuk,już prostuję rączki...Mamo, co Ty, wstajesz?Idziesz gdzieś?Dobrze, nie będę Cię zatrzymywać, poczekam aż usiądziesz... Ty byłaś piękną dziewczyną, a On był pięknym chłopakiem, ja nie potrzebną kruszyną rzuconą gdzieś w gniazdo ptasie.Ty miałaś włosy z obrączek i Jego trzymałaś za ręce...moich nie chciałaś już rączek, nie trzeba Ci było więcej... Dziś miałabym 16 lat tyle co Ty wtedy mamo,dziś cieszyłby mnie ten świat i przeżyłabym to samo...mamo, mamo , mamusiu... Dzieci się boją zastrzyków, cyganek i kominiarzy, ja bardzo się boję śmietników-tam leżą szczątki mej twarzy... Dzieci się tulą do lalek, a ja do ziemi sie tulę...ktoś wrzucił do umywalki me ciało ciepłe i miękkie...mamo, mamo, mamusiu... DZIŚ MIAŁABYM 16 LAT TYLE CO TY WTEDY MAMO,DZIŚ CIESZYŁBY MNIE TEN ŚWIAT I PRZEŻYŁABYM TO SAMO...MAMO...MAMO...MAMUSIU... to słowa nienarodzonego dziecka do mamy,która jest po aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NApisałaś to jakbyś przeszła coś takiego kiedyś. Słowa wołania o pomoc osoby która kiedyś nie potrafiła sobie poradzić z własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tam było: Mamo, nie chcialam umierać, dlaczego mnie nie kochalaś? Nie miałaś prawa zabierać mi zycia choć sama mi jedałaś! Ech, smutno mi się zrobiło - i jakoś bezradnie. To nie jest temat na ten topik.... U mnie końcówka okresu. Wszystko poprzesuwane przez to opóźnienie... a Małż idzie na dziesieć dni do szpitala po 20tym... i co ja zrobię jak będę mieć owu??? Wczoraj mu powiedziałąm, że sobie zrobię to dziecko, choćby z listonoszem! ;) :P Tylko że się będę musiała troche nagimnastykować, bo do nas babeczka z listami chodzi..... ;) Sorki dziewczyny za te listerówki - ale za długie pazury juz mam i zero czasu na obrobienie ich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Znalazłam ten tekst na jakimś forum.Nieośmieliłabym czegośtakiego zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
MAGDUSIENKA a znasz moze tytuł lub wykonawce?POWODZENIA I SZYBKICH OWOCOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Miałam dziś sen!.śniło mi się że robiłam test ciążowy i za 1 razem coś wychodziło ale bardzo zamazane,aza 2 razem wyszłó że jestem w CIążY.obudziłam się i poleciałam zrobić test,mimo żę miałam go zrobić w niedziele.Niestety był naadal negatywny:( :( boje się że nie jestem wogóle w ciąży! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Zaczynają mnie boleć piersi(takie kłucie i sfędzenie ) sa jakby wieksze ,do wc chodze co 2 godz,boli mnie w podbrzuszu,moj śluz jest gestawy i lekko biały-to do jasnej chyba tłumaczy że jestem w ciąży?Czyba że moja wyobraznia działa!co o tym sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
hej dziewczyny!!! Sorki ze tak długo sie nie odzywałam, byłam w wteorek u gienkologa przebadała przebadała kwas foliowy przepisała i tyle sie dowiedziałam A dzis test ciążowy POZYTYWNY !!!!!!!!!! DZIEWCZYNY UDAŁO SIĘ W LIPCU !!!!!!!!!!!!!!!!! narazie czekam spokojnie w poniedziałek kolejny test i jak juz będe pewna znów uderzam do ginekologa a sie zdziwi bo dała mi czas do grudnia na starania a później mieliśmy zobaczyć co dalej a tu juz jestem Buźka i trzymam za was też kciukasy Objawów żadnych kompletnie tylko cycuszki cieżkie a tak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
OLCIA00 A KTORY TO TYDZIEN TAK OKOLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nastepnej szczesciarze co do mojego mena to juz nie mam sil sama sobie tego dziecka nie zrobie. On uwaza ze to nie czas, trzeba najpierw wszystko poukladac, zawsze jest jakas wymowka, po prostu masakra.zawsze jest cos wazniejszego. mysli ze przyjdzie na to czas tylko ze ona ma 36 lat mysle ze jego czas nadszedl juz dawno. cholera. mimo wszystko ciesze sie z waszego szczescia, pocieszam sie ze na mnie tez przyjdzie kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja kachani
asia, to co ta twoja ginekolog nie ma usg dowcipnego??? paranoja, na oko stwierdzać owulację...hehe. szyjka nawet przy braku jest rozpulchniona, nawet śluz jest owulacyjny a owu czasem brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: to tylko ja kachani ---------> chyba masz rację, nie wiem co ona tam widziała i jaka z niej lekarka, bo byłam u niej pierwszy raz. Usg mi nie robiła. Nie nastawiam się, będzie to będzie, nie to nie. Po prostu włożyła palce i mnie ponaciskała i po tym tak stwierdziła. Ale wróżką ona nie jest, a to za wcześnie pewnie żeby było cokolwiek widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja kachani -------> dzięki, że mnie z powrotem sprowadziłaś na ziemię, bo już zaczynałam sobie robić nadzieję, a nie chcę się niepotrzebnie łudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×