Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość dołączę
Musisz dać z siebie wszystko! Ja też ledwo daję radę, ale zawzięcie "biegam" pełną godzinę. Można zgubic brzuch, mi sie już troszkę udało (po 2 tyg.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
Skora mozna, to od dzisiaj będę próbować ćwiczyć na stepperze dłużej, wiosna za pasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo was prosze napiszcie jakich firm macie stepery i czy kupowaliscie np na allegro. Ja w ciagu tygodnia chciala bym kupic steper ale z tego co czytam to sa bardzo awaryjne a ja chce cwiczyc na nim codziennie (bynajmniej na poczatku) a nie bawic sie w reklamacje bo to jest klopotliwe. A moze poradzicie ktory steper bedzie najlepszt , wkleje kilka linkow tu np jest gwarancja az 2 lata http://www.allegro.pl/item343054992_steper_skretny_ltt]_z_linkami_gwarancja_.html http://www.allegro.pl/item345234149_steper_skretny_stepper_z_linkami_gwarancja_12m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casjopea24
Kitka100 teraz juz wiem zrobilam mala sade na temat tych steperow na allegro i masz racje ze to badziew. Ja kupilam steper tchibo ma 3 lata gwarancji kosztowal tylko 150 zl i wygladal na solidny . Ten ktory ty polecasz to niestaty za drogi jak dla mnie ale zobaczymy moze za kilkaaaa miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam pytanko do Kitki 100 i Casjopeii 24, mam nadzieję, ze jeszcze tu zaglądniecie ;) JAK WASZE STEPPERY ??? Kitka 100 - ty kupilaś rock n rolll stepper, a Casjopea 24 stepper Tchibo,jak się sprawują i jakie efekty???? Żyją jeszcze, nie popsuły sie i nie skrzypią??? Ja chcę kupić stepper, ale mam dylemat, bo strasznie dużo jest reklamacji :O Z niecierpliwością czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Margaretina :) Co do steppera w decathlonie, to moge powiedzieć ci tyle, że sama zastanawiałam się nad zakupem, ale on nie ma regulacji obciążenia no i linek do ćwiczenie górnych partii. Rozmawiałam ze sprzedawcą i powiedział mi, że zdarzają sie reklamacje np. odnośnie skrzypienia, ale to jest podobno normalne,ponieważ trze sie plastik o metal :O Nie wiem czy to norma czy nie, ale dla mnie brak już regulacji obciążenia dyskwalifikuje ten stepper. Tak, że chyba pozostaje allegro i nadzieja, że \"trafi\" sie jakiś wyjątkowy egzemplarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zamia :) No to mnie nie pocieszyłaś, brak regulacji obciążenia to faktycznie wada, chyba przyjdzie mi faktycznie szukać na allegro. Ewentualnie jeszcze pojeżdżę po okolicach, może w jakimś go sporcie czy też innym sklepie. Dzięki wielkie za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannah_one
Hej hej :) ja właśnie dziś zakupiłam sobie stepper skrętny i mam nadzieje ze uda mi sie zrzucic kilka kilo bo troche sie zapuscilam :P dzis cwiczylam 35 min. mysle ze jak na pierwszy raz to wystarczy... Napiszcie kobitki (te co juz dlugo uzywaja steppera) jak wasza kondycja i niechciane kilogramy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam pytanie która z was ma Rock ‘n Roll Stepper Jaka jest wasza opinia na jego temat i można go kupić gdzieś indziej niż na Vitashop ? Z góry dzięki na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze na stepperze 3 dni. za 3 tygodnie jade na wakacje i chcialabym troche poprawic uda i pupe i nie wiem czy mi sie to uda :( aha i jakimi cwiczeniami moge zastapic stepper? bo przez 5 tygodni nie bede miala do niego dostepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviean
witajcie dziewczyny! Mam pytanie do Kitki 100 masz może jeszcze ten steper skrętny do sprzedania? Jeśli tak, to za ile? :) bo szukam jakiegoś sprawdzonego. Od 3 miesięcy ćwiczę aerobik i na skakance, efekt to tylko kilka kg mniej, jednak ciałko o wiele bardziej jędrne i mniej cm w udach:) Szukam czegoś innego, bo te ćwiczenia już mnie nudzą ;) pozdrawiam i czekam na odp na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviean
no mówi się trudno i szuka się dalej ;-) dzięki Kitka za odp:) ale pytanie nadal aktualne- jak któraś z Was ma zbędny steper to piszcie paa fitnesski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka xxl
Cześć, zamierzam kupić stepper skrętny, szukam ochotniczek do wspierania wzajemnego na placu boju ... :-) Jutro chyba zamówię, ale obawiam się, że po pierwszym zapale stracę ochotę na dalsze ćwiczenia, więc razem byłoby raźniej, pozdrawiam i czekam na odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka xxl
Aha, zapomniałam dopisać, że mam nadzieję ... że lilka xxl zamienia się (no nie od razu, jestem realistką) w lilkę "l" bardzo chciałabym, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Start :) : ) :) wlasnie odebralam przesylkę ;) sliczny skrętny stepper! Od dzis sie zabieram za siebie! Dieta racjonalana = zero pieczywa, słodyczy, ograniczone ziemniaki i makaron Ćwiczenia: * co drugi dzień stepper ok 40-45 min ( na forach wyczytałam, ze taki system daje najlepsze efekty-wyszczupla a nie rozbudowuje za bardzo mięśni) * codziennie brzuszki (kiedys robiłam ich 500 :D, teraz sił starcza mi na ok 80, ale wrócę do formy ;) * hula hop!-nie umiem tym kręcić, a daje CUDOWNE efekty na talię (potwierdzone i zaobserwowane na przyjaciółce), więc codziennie próby kręcenia hula hopem :D może się ktoś przyłączy ??? Zważyłam się, zmierzyłam się :D czas do roboty, po 2 tygodniach sprawdzę czy są jakieś efekty... wytrwam??? muszę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostas
ja cwiczylam na stepperze i naprawde sobie bardzo chwale staralam sie cwiczyc codzien poza wekenddami czyli 4 lub 5 dni w tygodniu po 40 min po 3m cach rewelacyjne efekty ale po tym jeszcze cwiczylam 15min na hula hop narpawde swietne nawet aerobic i inne fitnesy nie daly mi takich efektow najwazniejsze ze masz to w domu i narpawde sumiennie co dzien cwiczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostas
a hula hop to nie docenione cudo!!! po kilku miesiacach 10 cm w pasie nie moglam uwierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyslendernie
czesc wszystkim trochę nie na temat bo nie stepper skrętny ale też stepper :-) w sierpniu kupiłam na allegro stepper body slender niestety nie polecam po 1 miesiącu zaczął trzeszczeć a po 2 miesiącach użytkowania pękła guma łącząca spod plastiku na którym stawia się stopę ze środkiem steppera tak więc jest do wyrzucenia ewentualnie do reklamacji ale nie będę się w to bawić (zapłacę za przesyłkę a i tak przyślą przecież następny z chin tak więc po co )trudno straciłam kasiorkę , nauczyłam się na błędach że niektórych tanich rzeczy nie warto kupować, mój stepper został wyprodukowany w chinach zaplaciłam z dostawą 174 zl , widziałam droższe ale na innej stronce tylko ze może były oryginalne i wyprodukowane w innym kraju, mam tez ławkę do brzuszków z chin jest stabilna i nie do zniszczenia, wiem jedno nie kupuje się produktów z chin które w trakcie użytkowania podlegają ruchowi typu np. stepper, nie ma co się oszukiwać są tanie ale wykonane z materiałów które szybko się psują, mam nadzieję że moja uwaga będzie przestrogą dla was dziewczyny bo naprawdę nie warto.Chciałabym napisać że może któraś trafi na stepper z chin i będzie jej długo służył ale jakoś w to nie wierzę widząc na jakiej on zasadzie działa:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Actia
Dziewczyny, doradzcie, który stepper najlepszy. jakie macie? Nie chce kupic tandety. Chodziłam troche na siłownie, ale mam małe dziecko i czasu nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emly
czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry, sprawdzony stepper? Bo zamierzam kupić, a nie chce być później rozczarowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez chce kupic stepper
w miare niedrogi ale zeby byl dobry trwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotis_666_
ja też mam zamiar kupić stepper ale nie wiem który czy ten normalny czy skrętny? który wg was daje lepsze rezultaty?i czy wogóle opłaca się go kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
ja sie zastanawiam miedzy stepperem firmy hs a ts..roznica w cenie 10zl [na allegro] nie wiem ktory lepszy jesli chodzi o wykonanie i wytrzymalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza23
Hej wszystkim! Kilka miesięcy temu kupiłam stepper skrętny. Szczerze mówiąc fajne urządzenie, ale nie mam motywacji ani chęci żeby na nim ćwiczyć, pomimo że nie mogę patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Przybyło mnie troche głównie udach i biodrach. Nie wiem już co robić. Czego nie jeść bo mam wrażenie że od wszystkiego tyję. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaa
tych rock'n roll stepperow na allegro teraz kilka rodzajow - moze nie wszystkie siadaja po miesiacu? macie te firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smagda
Cześć dziewczyny, steper to wg mojego trenera na siłowni najlepszy sposób na schudnięcie. Trener jakis miesiac temu polecił mi dodatkowo ćwiczyc w takim specjalnym dresiku mozna go kupic na allegro - nie polecam tanich chinskich pdróbek http://www.allegro.pl/item488258537_nowosc_sauna_suit_dla_pan_z_usa.html dzieki niemu chudnie sie jeszcze szybciej!!! 3majce sie Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×