Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Lida, dziękuję:) O tym nie pomyślałam. Tym bardziej, że Antek naprawdę sporo waży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem. jeno pomykam z mloda po calym domu i sie bawimy w piratow i takie tam. mlodej sie najbardziej podoba pomykanie w moich objeciach. musze wykorzystac ostatnie chwile zanim pojdzie do nietesciowej. ja mam cos podobnego do tego http://www.allegro.pl/item436736298_drewaniane_krzeselko_do_karmienia_grapi_eco_hit.html tylko z duzo wyzszym oparciem dla mlodej. nie moge znalezc takiego samego jak mam w domu Iwona, Luka to spryciula, szybko sie nauczyla jak sie podniesc. moja jescze sie sama nie podniesie, ale dzisiaj opracowala jak siedziec bez oparcia dluzej niz 20 sekund :P no i wlasnie walnela kupe... ech... los matki. ide ją przewinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. jeszcze na szybko: wasze tez tak wzdychaja, stekaja, gadaja jak najete. na dodatek spi jak zajac, oczy na wpol otwarte, steka, smieje sie przez sen, poplakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój stęka, aż się czerwony robi, a jak już nawali (bo rozumiem że pytasz o reakcje na kupę) to jest cały szczęśliwy i gada jak najęty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam jeszczs raz co napisałas Denim i szybko się poprawiam:) Nasze też tak mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola :) no wlasnie, chodzilo mi o generalny sposob bycia, nie tylko kupe :) :D buziaki pracujaca mamo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzięki! Właśnie wstawilam na pocztę zdjęcie z pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: mam to krzesełko z pierwszego linka..własnie kurier przywiózł i jestem zadowolona..kolor jabłuszka..fajne z wkładka dla malucha..idę składać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja mam prawie takie samo krzesełko jak Agoosia i Iwona:) tyle że moje nie ma takiej wkładki ale jest super... Ola a co to na tym ekranie monitora co???????? w pracy??? wstyd:):):):):) A tak szczerze to podziwiam-ja nie wyobrażam sobie powrotu do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajecie moze chrupki kukyrydziane juz maluchom?bo ja dzis dalam i niunka sobie tak cmoktala a jak chcialam jej dac wiekszy to sie darla ze jej zabieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, raz dostala kawalek biszkopta to ssala. a raz jak jadlam wafle ryzowe, to sie tak patzryla, ze dostala kawalek i tez sie poryczala jak jej wyjelam, zeby dac wiekszy bo tego malego nie umiala trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona mam ten sam kolor :P fajne jest tylko fakt odchyla sie jak kubełek :( no ale ja jeszcze poczekam z sadzaniem, póki co mój zero chęci do siadania...to nie chce go tam wsadzać...ma regulacje wysokości też... Pigi ja planuję dać po 6 m-cu jakoś...raz dałam wafla ale akuat wrażenia nie zrobiło..ale jabłko w całości...jak najbardziej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę... czytanie ze zrozumieniem agooosia przecież napisałaś, że masz coś takiego, a ja Cie ostrzegałam :-P no szkoda z tym kubełkiem; dlatego ja Olinka trzymam tam tylko niezbędne minimum; Iwonka to sobie może tam Lukę przetrzymać :-) a my całe popołudnie przepękaliśmy na dworze, bo było tak super; szkoda tych chyba powoli ostatnich ciepłych dni; papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tu matka pracująca. Lida, u nas też wczoraj było pięknie, wróciłam z pracy, w locie coś przegryzłam i poszliśmy z Antkiem na ponad 2 godziny:) Dziś jak widzę to słonko za oknem to już mnie nosi... Dobrze że to piątek, urwę się godzinkę szybciej:) Antoś Bogu dzięki zdrowiutki:) Straszny z niego smieszek, największą frajde ma jak go sadzam na łóżku (lekko jeszcze podtrzymuję, ale sztywno siedzi) a mama rzuca w jego stronę pluszaka:) Wtedy pisk taki z radości, że ja płaczę ze śmiechu:) Rano jak mu mówię prze dwyjściem \"papa\" to się brecha, myśli że się bawię znów;) Motka, Ty się zając śmiej... :) Uciekam w te swoje papierzyska, busiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! No Lida coś przypóźne ostrzeżenia :P:P ale sa takie o jakich Ty piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spacerku super pogoda dzis ale najbardziej zdradliwa moim zdaniem ,W przyszlym tyg.mnie nie ma bo wyjezdzamy w gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie..Pigi zazdroszcze...jak ja chce w góry:) a nam kolo nosa przeszedl wyjazd na 2 tyg do Turcji...i to w sumie za darmo...ale...nie mam paszportu no i Staś nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale macie oferty... wykorzystane lub nie ale zawsze; u mnie z wyjazdami cisza 😭 z ciekawostek... w nocy odwiedziła nas krwiożercza bestia i pokąsała mojego najukochańszego młodszego synka w pięciu miejscach tzn. dwa razy polik, raz ucho, raz karczycho i raz łapka; biorąc pod uwage duży odczyn wygląda makabrycznie; z rana uruchomiłam matczyne pokłady energii i dopadłam zarazę - na suficie; widocznie jeszcze nie strawił niewinnej krwi; wróci mąż - będzie malowanie :-P agoosia z racji że krzesełko mial juz Bubu nie wgryzalam się wiele w tematykę ale te mi na takowe wyglądają (choć może się mylę) http://www.allegro.pl/item443995028_rabat_fisher_price_krzeselko_zen_najnowsza_kolekc.html ale po ogólnej analizie (cenowej) lepiej chyba nie wydziwiać :-D Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie agoosia i ściany z gumy, żeby osprzęt się zmieścił; faktycznie jak wgryzłam się w temat to jednak większość to \"kubły\", czyli jednak technologia przez 3 lata nie poszła aż tak do przodu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie ładne te kubły:) Lida, gadżecik super, ale nie myślcie ze ja tak cały czas:) Choć pierwsze co mi przyszło do głowy to że ten przycisk na alarm wciska moja mama a ja już pędzę do Antka... Po zastanowieniu - zupełnie nielogiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko śpi a ja namiętnie rozwiązuję sudoku... zamiast też spać:) Ale jeszcze tylko jedno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×