Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Dobranoc..i faktycznie tez gdzieś czytałam o takich bidonach jako dobre...no ale najlepsze moim zdaniem wszystko po trochu a taki niekapek może być etapem przejściowym do zwykłego kubeczke czy tego co podałaś..a co do jedzenia to już sobie myślę żeby go rozebrać do nagusa i dac miseczke z papką...a niech sobie poćwiczy trafianie do buzi :P Hehe dla synowej??? pomyślę o tym...za 15 lat...najszybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skad mi sie wzielo to drzewiej, chyba gdzies w ksiazce jakiejs sprzed XX wieku bylo i tak mi zapadlo, bo takie lektury mam niestety obowiazkowe :/ nie lubie jakos tego okresu w historii i literaturze. lekko biorac: od 15 do 20 wieku bleee... jakas taka wybredna jestem ;) i to chyba z rosyjskiego jest, bo cos ostatnio szwagier mowil (mieszka na ukrainie), ze \"starocerkiewnoslowianski to cos tam\" i mu sie pokrecilo i powiedzial po ukrainsku i gdzies przed tą czastką -cerkiewnoslowianski bylo cos a\'la drzewiej, drewiej czy jakos tak. zadnego wschodniego jezyka nie znam, wiec mam ała na tym punkcie i straszny kompleks i jedno slowo to juz dla mnie cos :) jery, ale nakrecilam, no ale tak juz mam, ze jak sie do mnie jakies slowo przyczepi to chodze i powtarzam az do znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A ja myślałam, ze to ze mną coś nie tak.Chyba też jestem toksyczna;P Bo z teściową małego niechetnie zostawiałam i tylko jak naprawdę musiałam, nawet mężowi niespecjalnie ufam (chyba dlatego że wg mnie na zbyt wiele pozwala Jaśkowi przy Antku). Poza tym widzę jak teściowa \"dogadza\" pierwszemu wnukowi, rozpuszcza za bardzo wg mnie i nie chcę żeby tak było z Antkiem. I tak szczerze mówiąc to gdybym miała wyjście to nigdy (w przyszłości) bym z nią Antka nie zostawiała... Co do kubków niekapków - kupiłam Antkowi miesiąc temu taki z gumowym dziubkiem, ale nie dość że nie umie z tego pić, to jeszcze traktuje jak gryzak:) Więc picie dalej dostaje z butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane!!! torcik jest juz na naszej poczcie prosze sie czestowac:)a ja pojechalam dzis wymienic telefon w plusie a tu co zawiesil sie system w calej warszawie jak nie polsce i kupilam niunce portki i rajstopy w kapalu jest 25%znizki na smsma od nich na spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ratunku! pisze od Mamy...Adas nie chce mi spac...przedwczoraj poszedl spac o 1 w nocy!!!! dzisiaj przed 2!!!!! a w dzien tez malo spi...totalnie sie rozregulowal...moze jak wroce do domu, to sie znowu przestawi, ale na razie masakra. do tego marudzi przez te zeby. dwa juz ma eleganckie, ale wyglada na to, ze nastepne mu chyba powoli wychodza, bo znowu sie ciagle trze po dziaslach i wiecej sie slini. jak czytam, ze dzieci Wam zasypiaja ok 19, nawet 21 to mi rece opadaja, co ja mam za kaprawe dziecko heh... no nic, pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tort fajny bardzo..my zdecydowaliśmy się piec żeby trochę zaoszczędzić kasy..będziemy robić tort tiramisu...zobaczę czy zostanie nam energia na ozdóbkę ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata ale cały dzień też nie śpi??? nie ma drzemki za późno?? i wcale nie zasypia do tej 1?? tak normalnie bawi sie itd?? a macie jakies codzienne rytuały itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torcik sliczny..Oliwka wyglada jak księzniczka brzuchata:zęby,zęby,zęby...i jeszcze pora roku się zmienia...i skok wzrostowy w 6-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, foty ekstra! Lukrecja to wyglada na niezla lobuziare :) Torcik elegancki, a nowa chrzescijanka, to juz w ogole :) jak krolewna w tej sukni... Agoosia, super sprawa z tym basenem. zanurzalas juz Stasiowi buzie? nie jest za pozno? bo wiem ze w 3-4 miesiacu powinno si isc na basen zeby nie mialo dziecko problemow z nurkowaniem. ja przegapilam, bo bylismy akurat na wakacjach caly miesiac, a potem jakis taki chaos...jak wroce do Wrocalwia to sie moze tez wybiore. a przyzwyczajalas go do kapieli w chlodniejszej wodzie? bo slyszalam ze stopniowo powinno sie kapac w coraz zimniejszej do ok 34 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia, no wlasnie spi po 15 minut pare razy......no dzisiaj w koncu zasnal na dluzej, ale to i tak za malo u takiego dziecka. rytualy jakies niby sa, drzemki pozno nie ma bo prawie w ogole nie spi....robie wszystko normalnie, tak wg zasad, kapiel, wyciszenie, ostatnie karmienie butle sztucznego mleka, bo tez mialo pomoc a tu nic.... moze to rzeczywiscie co Iwona mowi. wszystko na raz sie zebralo. do tego ostatnio tyle wyjazdow to ma duzo nowosci do przetrawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wczesniej ok 22 to mialam chwile dla siebie, a teraz caly dzien nie ma sekundy, a idzie spac pozniej niz ja bym sie kladla....oby to dlugo nie trwalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata na zajcia można chodzić dopiero jak dziecko pewnie trzyma główkę czyli dobrze po 3 m-cu...nurkowanie bedzie na ostatnich 3 zajęciach póki co jest polewanie wodą...co do temp to w basenie jest bardzo ciepła jakies 33 co najmniej i na małego wejście kompletnie nie zrobiło wrazenia..zreszta żadne dziecko nie płakało...więc chyba woda byla ok...tego odruchu wstrzymania powietrza pewnie juz nie ma ale z wodą się oswoi, są kolejne kursy aż moze bedzie umiał sam pływać :) Co do tych drzemek to uważaj bo mój jak ma taką nawet kwadrans po 17 to wlasnie ok20 nie moze zasnąć no i najlepiej śpi na spacerze i to jeszcze z moja mama najlepiej bo go jakos tak wozi ze śpi...:P probowalas na spacerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zostałam sama, mój M wyszedł na spotkanie po-jachtowe...hehe Ci faceci..najpierw spotkania przed-jachtowe potem tydzień imprezowania i spotkanie po-jachtowe :P:P zdążyłam już wykąpać się, wypić pół kieliszka wina..mm a już M pisał czy może mu się przedłużyć :P Czeka mnie samotna nocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bez sensacji czyli nawet nie zanudzam; no może to, że dziś fiknął na brzuch przez drugie ramie czyli możemy umiejętność odhaczyć; ale muszę napisać bo wlazłam na pocztę :-) Lukresia super już siedzi i faktycznie łobuzerski wyraz :-) torcik i anieliczka 👄 no i Staś..... nie mogę się napatrzeć; na tym jednym zdjęciu w basenie taki dłuuuuugiiiiii jak roczniak wygląda papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Mi tez sie podoba to zdjecie jak Stas ezy taki dluuuuuuugi:)) No i Luska super laska:) A MOJA sie wierci w lozeczku zaraz bedzie placz bo nogi zaklinowaly sie w lozeczku My dzis mamy szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w nocy często go znajdujemy w drugim końcu łóżka, w poprzek z nogami wywieszonymi poza łóżeczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ja wczoraj przeżyłam szok nie wiemy jakim cudem ale zapaliło mi sie kupka drzewa w kotłowni przy piecu całe szczescie że przy suficie stała farba w spraju tak pierdzielło że sąsiad wyszedł na obchód ja nie słyszałam gotowałam obiadek w najlepsze nagle dzwonek do drzwi u Was sie pali wpadam i szok ogien już jak cholera wziełam stary koc zarzuciłam a on lał wodą .Udało sie ale powiem wam że tak rąbło że takie metalowe dachówki nad garażem wywaliło i szyba pękła .Wiec teraz mam pytanko ma któras jakies dobre ubezpieczenie na dom po wypłacie musze jechać ubezpieczyć nie ma żartów tylko nie wiem gdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, dobrze, że Wam nic się nie stało. Mój mały znów dziś ma katarek i dodatkowow trze uszko:( Wczoraj myślałam że swędzi go za uszkiem (ma tam takie cos co na główce i smaruję mui to emulsją) ale dziś już zwątpiłam i kazałam mamie małego obsaerwować i w razie czego ma po mnie dzwonić i pojedziemy do lekarza. Znalazłam dziś coś takiego, wydaje mi się że super, jak myślicie? http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27574370-27510001.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rANY Marysiu DZIEKI Bogu Wam sie nic nie stalo ja zapytam tescia gdzie maja ubezpieczony dom bo maja ogromny takze mysle ze maja dobrze ubezpieczony.\\\\ Olu a moze go uszko boli bo nie wim czy wiecie ale maluch ma katar to trzeba glowke wyzej klasc zeby nie poszlo na uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wiem o tym i tak robiłam, ale gdyby go bolało to chyba by płakał i był niespokojny w nocy, a jest zupełnie przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wole stojace wydaje mi sie ze bezpieczniejsze bo tak to wydawaloby mi sie ze Oliwia spadnie a moja niunia jaka zadowolona jak siedzi tylko szkoda ze sie jeszcze tak kiwa Halo Denim zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item435575645_nowe_krzeselko_do_karmienia_wkladka_redukcyjna.html my mamy coś takiego :) a co myślicie o tym http://www.allegro.pl/item436366756_junior_mini_gulio_graco_0_18kg_2xroletki_folia.html ?? Olu myślę że jakby to było uszko to by marudził bo to boli, ale może to początek więc obserwuj...oby to nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia a ten fotelik ma regulowaną wysokość siedziska? Tzn czy można dostosować do wysokości stołu np? czy tlko mozliwe jest demontowanie stolika? Ostatnio wudziałam u znajomych taki z FPrice co mozna w 3 wysokościach używać. i mi się spodobał tylko drogi jak fix!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ola31 życzę zdrówka; a w sprawie krzesełka... ja x-lat temu pracowałam w hurtowni z artykułami dziecięcymi (z przedstawicielem wlaśnie Hauck\'a) i też sprzedawaliśmy te krzesełka; fajne,ale koniecznie trzeba zwrócic uwagę żeby stół był masywny albo nawet taki mocowany do podłogi, bo inaczej niestety przeważy; kiedys jeden gość chciał kupić i miał \"świetny\" pomysł, że będzie montował to krzesełko do parapetu :-D marysia mieliście szczęście :-) my jesteśmy w PZU, ale tak bardziej symbolicznie; trzebaby chyba polatać i poorientować się gdzie i co... agoosia my mamy takie samo krzesełko, tylko firmowane przez Baby Ono; inna kolorystyka; ale zwróć uwagę, co maja na myśli pisząc o trzystopniowej regulacji pochylenia oparcia; bo w naszym jest, ale jest to regulacja całego siedziska (czyli działa jak kubełek); a teraz fajniej byłoby jednak odchylic tylko oparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliankas w tym moim po zdjęciu blacików idealnie można dopasować do wysokości stołu; oprócz tego poręcze które zostają po demontażu też można podnieść w górę co ma znaczenie przy starych fasonach stołów, które mają poprzeczne deski pod spodem; myslę, ze ten ma to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×