Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Gość Anikaa_
Witajcie:) czy mogę się do Was przyłączyć? choć widzę, że topik jest całkiem spory to jednak działa prężnie;) dopiero od miesiąca, a ja właśnie od kilkunastu dni też staram się z moim lubym o dzidziusia i tak jak Wy mam sporo wątpliwości dlatego potrzebuję wsparcia:) to jak? przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten upalny czwartek:) jeszcze dzis jutro i weekend w górach;) dziewczyny czy któras z was prowadzi własna firme?? bo ja ma od 2 lat oczywisce założoną z pomocy rodziców... ale kurcze jak sie jest szefem samej siebie...to strasznie trudno o urlop...mąż wyciągnol mnie wpodroz poślubna w lipcu...na dwa tyg...i on teraz by chcial pojsc na urlopik na tydzien...a ja nie ma czasu...wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anikaa witamy im więcej tym przyjemniej Mimi witam w tabelce narazie tej górnej ale niedługo przeprowadzamy się wszystkie do dolnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Anikaaa!!!!!! Zaczernij nicka i zapraszamy........ A jeszcze się pochwalę ze wczoraj dostałam od męża złotą bransoletkę z okazji dzidziusia...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a jaką masz firmę?Ja narazie siedze z małą w domu i jeszcze troszkę posiedzę w domku ale potem o czymś myślę właśnie swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola gratuluje męża a właśnie miałam pytać jak zareagował i jak rodzina czy ktoś już wie ? - pewnie teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaa_
Dzięki:) siedziałam wczoraj wieczorkiem i sporą częśc Waszego (naszego;) ) topiku już przeczytałam, ale przyznaję, że jeszcze nie wszystko i obiecuję nadrobić:) Zatem o mnie: mam 29 lat więc już czas najwyższy, a raczej ostatni dzwonek na pierwsze dziecko, od prawie 7 lat mam superowego faceta, ale nie jesteśmy jeszcze małżeństwem choć mam nadzieję, że szybko to nastąpi:) obecnie nie pracuję. Ostatnia @ zaczęła się 14 sierpnia więc z tego co wiem od jutra muszę wziąć się ostro do pracy;) Wiecie co, choć taka stara jestem to w porównaniu z Wami słabiutko się znam na tych wszystkich wyliczeniach, pomiarach temperatury itp. dlatego tym bardziej potrzebuję wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jestem Marta i mam 23 lata :) nie zawitam na dlugo chcialabym sie tylko kilku rzeczy dowiedziec :) jakies 5 miesiecy temu odstawilam tabletki, niestaramy sie o dsziecko, niestety libido po odstawieniu nie wrocilo do formy i rzadko mam na cokolwiek checi. ale kilka razy sie zdarzylo w tym miesiacy w srodku cylku, w sumie za kazdym razzem kochalismy sie bez zabezpieczenia. i tak sobie mysle, czy zajde kiedykolwiek w ciaze czy nie. przed tabletkami przyjelam zastrzyk. nie sluzyl mi i przeszlam od razu na tabletki. okres mam regularny, czasem w srodku cyklu nachodzi mnie ochota na moje szczescie i byc moze wtedy dochodzi do owulacji, ale nie zawsze do stosunku. zanim weszlam na hormony, jechalismy na przerywanym jakies 1,5 roku. boje sie ze nigdy w ciaze nie zajde, a bardzo chcialabym. od wczoraj rano czuje ze musze siku a jak ide do lazienki to praktycznie nic nie ma. rano malo pije zanim wychodze do pracy, dzis to samo choc nic nie pilam, co prawda przed snem dwie szklanki picia gazowanego wypilam, ale i 2 razy siusiu bylam. i zaraz tez bede musiala sie ulotnic do toalety :P poza tym nic nie czuje innego co o tym myslicie?? serdeczne dzieki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pogrypowałam naszą tablekę według przewidywanego terminu tej naszej paskudnej niechcianej @ :> Będzie łatwiej wiedzieć, która następna przenosi się do dolnej części :)) STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Roswitha..........25............3miasto...........1...... ...19.08.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7..........24.08.07 mimi...............23..........lubuskie............1...........25.08.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2........ .26.08.07 smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8...... . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2...... ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7...... ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3...... ...14.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5......... ?...........? Pola25.............25........śląskie...............?........ ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka - czasem tak jest, że po odstawieniu tabletek nie ma się ochoty an przytulanki i na nic. Ale powinno się unormować. A co do częstego chodzenia do toalety - może po protu jakieś zapalenie pęcherza? Chociaż po przytulankach też się tak często zdarza. Zajdziesz w ciążę tylko zmień nastawienie :) Wiecej optymizmu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie aby to bylo jakies zapalenie czulabym inaczej, ale dzieki za odpowiedz :) pewnie to przejsciowe z pecherzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka - a co do braku ochoty - może po prostu potrzebna jest fajna atmosfera? Jakaś kolacja, świece, pachnaca kąpiel.. Musi być nastrój jakiś :) A może po prostu przyczyna niechęci jest np. krótka gra wstępna lub jej brak? Ja tak kiedyś miałam - z ex-facetem. Ciężko coś powiedzieć :) Ale jak chcesz mieć dzidzię to bez przytulanek się nie obejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przyszla @ na bank, i to w pracy, trudno probujemy dalej:) wesolutka, ja po odstawieniu tabletek mialam identycznie, przez sdluzszy czas wogole ochoty, czuje ze nawet op tylu latach, moj temperament ulegl zmianie, nieznacznie ale tak sie stalo. czytalam kiedys ze to jest wlasnie jeden ze skutkow ubocznych brania tabletek. teraz zaluje z perspektywy czasu, ale kto to wiedzial. nie martw sie ja staram sie juz 7 miesiecy i nic bo wlasnie dostalam@, no i nowy miesiac staran sie zaczyna. hej nowe kolezanki. jescze piatek i miam dlugi weekend:) bo poniedzialek wolny, swieto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaa_
Ja niestety też podczas brania tabletek anty całkowicie straciłam chęć na cokolwiek:( i to było główną przyczyną ich odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezaki, fajnie, czym wiecej nas tym wieksze napiecie :D :D Louisa- mnie to trazbylo odrazu na sam dol pierwszej tabelki zrzucic , hehe Gosiu- to jestesmy juz dwie z @ na dzis!! czy jeszcze kroras do nas dolancza???? sesee wiem wiem, wolicie dolonczyc do Poli i fressi ( no wlasnie, fresia odezwij sie, mam nadzieje ze z toba i dzidzia wszystko w pozadku ❤️ ) ja po odstawieniu tabletek zadnych problemow niemam, wrecz przeciwnie, jest nam coraz lepiej :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - ja tam uparta jestem i Was z Gosia na dół staraczek nie wstawie :P Zresztą brakuje mi następnego terminu @ - a ona nie przyjdzie więc co mam wpisywać :> Ja w czasie brania tabletek nie miałam problemów, ale pod koniec już czułam że coś sie dzieje. Odstawiłam i po miesiącu wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Roswitha..........25............3miasto...........1..... . ...19.08.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 24.08.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......25.08.07 smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie...............?.... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam firme budowalną...z betoniarnia:) poprostu studuje w swojej branży...albo pracuje w swoim kierunku:P heheh ale lubie to i podoba sie mi:) a ty Pola co byś własnego chciala założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu- maz marzyl o zakladzie blacharskim ale dostal sie do duzego koncernu i jest bardzo zadowolony, wiadomu wlasna firma, trzeba duzo kasy miec a ja dopiero po szkole a on od roku w niemczech, nawy kraj inna kultura, przepisy itp. napewno ciezko by bylo ale wiem ze chetnie zajelabym sie papierkowymi sprawami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaa_
Dziewczyny, a czy odżywiacie się teraz jakoś inaczej (to pytanie do tych pragnących zajść w ciążę)? nie wiem, może jakieś witaminy czy coś? ja biorę tylko kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anikaa - ja też biorę tylko kwas foliowy. Codziennie staram się teżp ićj akiś soczek z witaminkami - ale to już tak od kilku latek mam :) Nienawidzę tabletek - wolę witaminki naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie jedynie jesc duzo warzyw i owocow. kwas foliowy lykam, ale czesto zapominam, znacyz prawie codziennie biore. a tak to raczej nie zmienialam duzo, w sumie to nie mozna przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaa_
Ja też wolę unikać witamin w tabletkach, ale kwas foliowy to chyba wręcz obowiązkowo powinnyśmy brać;) więc ja biorę już od grudnia zeszłego roku:D na wszelki wypadek;) Czyli nie zmieniłaś jakoś specjalnie nawyków żywieniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaa_
Przypomniało mi się, że od czasu do czasu robię sobie kurację Skrzypovitą albo temu podobnymi tabletkami żeby wzmocnić włosy, ale chyba nie wolno przyjmować nawet takich tabletek będąc w ciąży? orientujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj ją i wklej - dopisując siebie przy okazji - w klejności teminu nadejścia niechcianej @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Roswitha..........25............3miasto...........1..... . ...19.08.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 24.08.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......25.08.07 smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..........11.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie...............?.... .... ..?..........29.04. No proszę, Iska bb i ja jesteśmy dokładnie w tym samym wieku (29 lat) i mamy ten sam dzień przewidywanej @ :) no nic, poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×