Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

A może mi ktoś powiedzieć dlaczego niektórzy mają takie piękne głosy albo chociaż potrafią spiewać a inni skrzeczą jak stare ropuchy też bym tak chciała (potrafić spiewać , nie skrzeczeć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszyłabym się:D znając życie pewnie było by mi mało i jeszcze zostalabym drugą dodą czy czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ musze Wam sie pozalic.. znow nie zdalam egzaminu na prawko robi sie pomalu nuuudne :O nie ma sprawiedliwosci na tym świecie.. a nawet jak jest to jakos dla wszystkich nie starcza. Poza tym zycze milego dnia jutrzejszego, bo ostatnio nie mam na nic czasu, a teraz standardowo wpadlam na fajeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers a który to raz? Wiesz ze teraz robią taka sieke na egzaminach ze pała mała:O Np moj kolega nie zdał bo środkiem ulicy szła sobie babka i wiozla za sobą jakiś wózek z gratami. Więc on na nią zatrąbił zeby zeszła na pobocze i przez to oblał. A wracali już do ośrodka:O I kto mi teraz bedzie mówił ze DG jest cywilizowanym miastem? Kiedyś widziałam jak u mnie na osiedlu koleś pasł koze na rondzie (wpierdzielała tulipany) Ale i tak lubie swoje miasto:classic_cool: A co wy(kabel, ukulele) tak cicho siedzicie? Zaraz tam się przejdę do kąta i będzie źle;) Ale i tak nie mogę się oprzeć i muszę to napisać: Miłego dnia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki qwertz :D :) mogłabym mieć urodziny przez 364dni w roku (przez ten jeden dzień bym odpoczywała):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ :)....dlugo pracuje, czasem w przeciwleglym kącie kraju i jak wracam nie jestem wstanie wlaczyc lapka a coz dopiero siedziec i pisac :O... Whispers>>> wiem ze czlowieka krew moze zalac po kolejnej porazce...ale mam dziwne wrazenie ze wynik nastepnego podejscia ucieszy Cie :) ... kulaj czukerek 🌻 ...wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Czukerek------wszystkiego naj...naj....:)🌼 Kabel------dziękuję....:) wracam na swoje miejsce,żeby się kącik nie wyziębił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel, ukulele dziękuję:) no i już tradycyjnie zyczę wszystkim miłego dnia gdyby ktoś z was przez przypadek wiedział jak można przerobić jakieś dziwne pliki z muzyką na mp3 będę widzęczna za pomoc chyba się niejasno wyraziłam w ostatnim zdaniu ale nie chce mi się go poprawiać, liczę na waszą inteligencję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieciaki :) moja inteligencja wyjechala na urlop ale zostawila wiadomosc :)...... czukerek mam nadzieje ze to rozpracujesz :)🖐️ ps. mam dzis tak slabego neta ze musialem odwolac konferencje na szczycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I po co ja w ogóle wychodziłam z kącika....i tak żadnego karakana nie ma. W takim razie wrócę tam gdzie moje miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel dziękuje Ci za pomoc ale za ten program trzeba płacić. Pomęczę szwagra zeby pomógł mi z mptróchą coś miałam pisać ale zapomniałam lepiej pójdę już spać dobranoc wszystkim:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele :) musisz glosniej trzaskac drzwiami od kacika bo Cie nie slychać ;)... czukerek :O zaraz sam to sprawdze jesli faktycznie tak jest to ktos mi odpowie za podsuniecie mi swini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UF! Skończyłam już świętować moje urodziny:classic_cool: Kabel dziękuję za program🌻:) jak zwykle zycze wszystkim miłego dnia:) U mnie dziś słoneczko ale po południu ma chyba padać;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe swietne :D.... czukerek >>podziekowalaś ;)... qwertz >> dzieki za nadzieje na deszczowy sierpien ...szkoda ze nie wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroścuie
n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez posiedze na laweczce ...ale nie wezme ksiązki ;) szkoda by zamokla w kroplach deszczu :D mam go zaklepanego na czwartek miedzy 18-20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rekoma wyciągnietymi na oparciu laweczki w pieknym ogrodzie wystawialem sie przez blisko godzine na zbawienny wplyw deszczowej ;)..... hehe niec nie wypluje qwertz :P czekam na nastepna okazje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kabel gdzie ty się tak opalasz? ja codziennie wystawiam twarzychę do słońca i NIC a zwykle szybko łapałam płomyczki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukerke ...heheh na naszej planecie tylko troche z boku :D ukulele ...gdzie ty sie podziewasz ? pojechalas nad morze i bez neta jestes ?..... apropo's.. ma sie nosa no nie ? ;)...znam sie na ludziach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kabel-----sprawdź pocztę...;) Miłego dnia życzę i wracam cichutko do kątka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę cieplej się zrobiło i już wszyscy wybywają! Chociaż nie, o wzroście wrócił🖐️ :) jeżeli zapytam czy wy też macie takiego lenia jak ja pewnie usłyszę że tylko ja tak mam więc lepiej nie pytam:) miłego dnia;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×