Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość cichodajka lachociągutka
moge sie dołączyc do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Cię czukerek nie kręci ? muzyka też mnie nie kręci sama atmosfera jest do nie wyjebania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo dzińdobryyyyyyyyyyyyyyyyyy wracać wracać ludy PS. myślę że te 5-6 tygodni juz mineło więc kabel, ukulele WRAACAĆĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne lato i nikogo niema a dzisiaj przy sobocie doopska z krzesła nie chce mi się ruszyć chyba przesiedzę cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel wyruszył w świat ale obiecał że wróci. Ukulele się zmyła bo... nie pamiętam więc chyba nie było konkretnego powodu. O wzroście pisał tak z doskoku no i zrobiło się pusto więc z qwertz gadamy sobie drogą mailową i czekamy aż ktoś wróci. A co u Ciebie słychać whispers? ;) Miło że znowu się odzywasz:) Mam nadzieję że jeszcze wpadniesz o wzroście no to witaj w klubie bo ja od jakichś pięciu godzin zbieram się do sklepu i zebrać nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ja tylko na chwileczkę - zameldować się :D Jestem przy kompie baaaaardzo rzadko i dosłownie przez parę minut. Za tydzień o tej porze będę nad morzem:) Pozdrawiam wszystkie kochane karakany i......\"do napisania\" Kabel...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukulele jak miło ze zajrzałaś:) A Kabel już wrócił z wojaży? Powiedz mu żeby się odezwał. Dużo słońca nad morzem życzę;) A nad które morze jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipa
ja tylko piszę aby zapełniać stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie :) znow wszyscy razem :) a ja tak tylko z doskoku i niestety moge byc najczesciej tylko o takich dziwnych godzinach :/ to jak Kochani minal pierwszy miesiac wakacji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulaj nie pamiętam hasła
taaaa wszyscy razem a jaaaaa? jestem już dwa dni bez neta, czuje się jakby ktoś mnie użarł i nie chciał oddac zeżartego kawałka. Plątam się po świecie w poszukiwaniu kawałka komputera z wiadomym kablem. teraz np siedze w jakiejś obskurnej kafejce internetowej, wczesniej siedziałam u siostry.... bidna ja sierota. No nic, zyczę miłego dnia, pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę miłego stukania w klawiaturę. Jak tylko wrócę do żywych odezwę się 🖐️:)😘ciekawe czy ostatnia emotka wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsysło ich:classic_cool: tylko nie wiem co to było bo przyszło takie duże szare otworzyło otwór gębowy i wymamrotało:\"wchodzicie po dobroci czy mam was wsysałać?\" no to ja skulałam się z lini onia ale reszta karakanów nie zdąrzyła:( cóż, życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×