Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 stka *77

Samotność w małżeństwie - a może jest ktoś komu też dokucza...

Polecane posty

Chciałbym nawiązać znajomość jak na początku wątku...Ja 36 lat i samotny w małżeństwie...student58@wp.pl. Dolny Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radecco31 dziś - 36 lat- taki młody i już samotny w małżeństwie?! Nie możecie się dogadać żoną? W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inną ****ać mu się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy wątek szkoda ze tu taka cisza.czyżby wszyscy mieli sielanke w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem samotna w małżeństwie. Gdybym tak nie było nie siedzialabym na kafe :-( 15 lat po ślubie. 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - mnie taka samotna jak Ty w małżeństwie właśnie "wyrwała" faceta. Obyście były zawsze samotne- JUŻ BEZ MAŁZEŃSTWA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 wiekowo 30 wyglądem
ten sam problem co autorka, tylko jestem facetem, 15 lat po ślubie, czuje że wszyscy tylko wymagają a z siebie niewiele dają, żona i dzieci po prostu myślą że im się należy, zero wdzięczności od nich, widocznie tak ma być, ja też zaczne myśleć bardziej o sobie i o tym co ja chce, trzeba chyba być bardziej egoistą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawil cie bo spotkal kobiete na reszte zycia. Ot taka prawda frustratko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zostawil cie bo spotkal kobiete na reszte zycia. Ot taka prawda frustratko! xxx Mąż tej "kobiety na resztę życia" niczego jeszcze nie wie :). Jak się dowie- będzie niezła chryja! A mój facet to straszny ucieknie gdzie pieprz rośnie he-he :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem samotna w zwiazku :-( 5 lat razem. Zauwazam, ze to zjawisko staje sie coraz bardziej powszechne. Teraz tylko marze o tym aby sie od niego uwolnic, bo zycie razem nie ma juz zupelnie zadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Mam 30 lat i też jestem w małżeństwie samotna jak grzyb w lesie. zupełnie dwa inne światy- ja o niebie, on o chlebie. Chciałabym poznać jakichś fajnych ludzi z podobnymi problemami.nieraz to się nie ma do kogo odezwać... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:32 To witaj w klubie. Powiem Ci, ze nie tak sobie wyobrazalam wspolne zycie. Podjelam juz w glowie decyzje o rozstaniu. Teraz tylko krok po kroku musze realizowac swoj plan. Szkoda zycia na tkwienie w marazmie. Masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponowałem znajomość. Wszystkie kobiety tutaj tylko "płaczą" ale żadna się nie odezwała. student58@wp.pl Ja 36 lat i też samotny w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radecco31 Owszem, zaproponowales znajomosc. Ale nie napisales na jakiej ona ma byc stopie. O co Ci chodzi? Szukasz nieszczesliwej w malzenstwie kobiety do skoku w bok? Jak Ty to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń. Spotkania. Bicie serc. Seks też ale musi być efektem tych pierwszych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nie wchodze w taki uklad. Mnie bardziej zalezy na przyjazni, w sensie - pogaduchy, wsparcie duchowe, itd. Moze powinienes sprobowac na jakims portalu randkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, ja z tobą chętnie porozmawiam, bez erotycznych uniesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez uniesień też chętnie. Skąd jesteście ? Chętnie napiłbym się kawy w miłym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Jakoś zawiało tu smutkiem :) Dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chcą się wypłakać do klawiatury. Na żywo nikt nie chce porozmawiać. Ot uroki internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresuj swoja osoba to moze ktoras sie skusi i napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie chcecie oficjalnie zakonczyc swoich nieszczesliwych i bez przyszlosci zwiazkow??? Nie macie odwagi? Lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu? Dlaczego marnujecie swoje zycie? Kto zmusza was do trwania w takiej sytuacji? Mozecie mi to wytlumaczyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę robić swojej reklamy. Mam uczciwe zamiary. Rozmowa i przyjaźń. Jeśli będzie coś więcej nie będę się bronił. Może spotkam tą jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Chyba chodzi o przywiązanie, wspólne gospodarstwo, dzieci, kredyty. Chyba ciężko to zrzucić tak z dnia na dzień. Życzę owocnych przemyśleń, bo mnie one niestety nie dotyczą :):)🖐️ Kiedyś się wszystko naprawiało, teraz wrzuca do kosza i szuka nwe Tak jest z uczuciami 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię takich moralistów: "dlaczego nie zmienicie losu itp." Najlepiej komuś doradzać. Tak jest najłatwiej. Ja Ci odpowiem. Tkwię w tym dla dziecka. Tak bo dziecko potrzebuje obojga rodziców. Po drugie ze strachu - tak przyznaję, że boję się bo kredyt, bo w dwójkę bezpieczniej finansowo itp. Czy w tym jest coś złego ? Jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest, bo oszukujesz swoja zone! Powiedz jej uczciwie jak sprawy wygladaja i niech tez ona sobie kogos poszuka!!!! I co? Jak dlugo bedzie trwal twoj romans? Az kredyt splacisz czy do nastepnej nowej, podniecajacej i luznej znajomosci? A w domu dalej bedziesz udawal kochajacego mezusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzieje sie tak dlatego, ze na doopczenie na boku jest przyzwolenie spoleczenstwa! A wiesz co to jest konsekwencja i odpowiedzialnisc ?? Kazdy tak pisze, ze jest dla dzieckai kredytu. Niektorzy maja jescze zony, ktore nie maja ochoty na sex. Baju baj, baju baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy moralizatorzy? Wez ogarnij się jeden z drugim. Miłości juz nie ma seks jest na wyciągnięcie ręki. Login, kilka miłych słów, zaproszenie ma pocztę i leci akcja :( A żona wyciera zasmarkane nosy dzieciom :D Jesteś dla dzieci? To typowe kłamstwo żonatego szukającego kochankę na boku. lenistwo, tchórzostwo. wygody, jakby doszło do rozwodu to alimenty kosztują, a w końcu kasa i dópa rządzi światem :o🖐️ Żal mi ale waszych partnerów. Oby zapłacili wam z podwójnym uderzeniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×