Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość olena 30
dziewczyny znacie jakies ladne niestandardowe wiersze na zaproszenia? napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
Czołem dziewczyny :-D ale mnie dawno nie było :-( wiedzę, że u Was wszystko zapięte na ostatni guzik :-) u mnie jakoś nie :-) dzisiaj zamówiliśmy obrączki, wczoraj kupiliśmy garnitur i zamówiliśmy surdut i buty :-D i tym sposobem mój pan jest całkowicie ubrany :-) spodziewałam sie, ze będzie z sklepie gorzej, ale było całkiem fajnie - mój pan była bardzo dzielny :-) i bardzo sie cieszę że w 100% zgodziliśmy sie na to, ze nie podoba nam sie musznik, czy jak to sie tam zwie (śliniaczek) tylko sliczny krawacik i pełna elegancja :-) nooo przypomniałam sobie jak go zobaczyłam w tych ciuchach, jakiego mam przystojnego przyszłego małżona :-D a ja nie mam nadal butów ... jak nie znajdę nic do końca przyszłego tygodnia, zamawiam w madonnie :-) i nie bedę sie dłużej denerwować :-) zaproszenia mają przyjść w tym tygodniu, a my w piątek jedziemy na urlop :-) i po drodze zaprosimy rodzinkę :-) no i to wszystko z nowości u mnie :-) cmoki dla Was październikowe :-* ps. jak tam Waszw bukiety ślubne? jesteście już zdecydowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie my tylko zarezerwowalismy termin w kwiaciarni z przystrojeniem kosciola a kwiaty do bukietu do 2 tygodnie przed sie wybiera:) my juz w wiecej niz polowie rozdawania zaproszen..moj K. tylko buty musi kupic wszystko prawie zalatwione..tylko same drobnostki no powiedzmy hehe zakupy zywnosc te sprawy wodke.. zdecydowalismy sie ze na 90% bedzie finlandia..protokol spisany dzisiaj wyszly pierwsze zapowiedzi u narzeczonego w parafii ja jeszcze musze u siebie dac...i tylko poradnie odbebnic bo kurs nam wpisal ze skonczony mamy hehe:P dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamagdalenka2008
Witajcie Kochane :) U mnie slub 25 pazdziernika. O ile mnie pamiec nie myli bawimy sie o godzine dluzej bo w tym czasie jest zmiana czasu. Mamy juz sale, orkiestre, i czesc protokolu bo czekaja nas jeszcze nauki przedmalzenskie i poradnia :) Suknia juz zamowiona. Zostaly jeszcze obraczki i ubior Mlodego. W zeszlym tygodniu zaliczajac tez weekend zaprosilismy prawie wszystkich gosci bo mielismy urlop (oboje siedzimy za granica stad utrudnione zadanie). Pozdrawiam Was! Magdalenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
Witam :) Ja dzisaj byłam u mojego księdza i po części spisaliśmy protkół, bo mój nie ma ma jeszcze aktu chrztu, bo w jego kościele zagublili gdzieś księge, wiec na zapowiedzi jeszcze nie dałam. Buty mam już kupine, takie ładne zdobione - będą mi do sukni pasowały :), a obrączki zamawiam w następnym tygodniu, bo w tym roku mój narzeczony nie da rady wziąć wolnego w pracy. A jeśli chodzi o bukiety to znalazłąm świetną strone na internecie, wiec na pewno coś z tego wybiore :) A na jaki kolor zamierzacie robić makijaż?, bo ja chce w fiolecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
a ile dawaliście na zapowiedzi?, bo ja zamierzam dać 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiaczek
No my już kucharke zamówiliśmy:) Teraz musze się skupić na dkokończeniu dodatków do mojej sukni;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
buuu ... a ja nie mam nadal butów ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takasobiegliwiczanka ja też nie mam butów, ale jakoś sie tym nie steruje, choć ostatnio panikowałam, że nie dostanę tego czego chcę, ale nie jest tak źle jak sobie wyobrażałam a tak własnie co do butów, dziewczyny jak myslicie mogą być na nasz miesiąc takie, gdzie widac póltora palca??Ja potrzebuje buty płaskie i takich duzo tera,z ale właśnie lekko odkryte, nie będzie mi zimno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka moja
w końcu mam wybraną sukienkę mam nadzieje ze będzie dobrze zdecydowałam się na tą: http://www.rzeszow.lisaferrera.pl/public/gow n/430/Cosmobella_7244.html mi sie bardzo podoba, ta modelka jest tu za szczupła, u mnie nie ma aż takiej różnicy miedzy biustem, dołem a talia!!! ale wcięcie jest oczywiście, ślicznie sie prezentuje!!! ktoś jeszcze ja mierzył??? albo jakieś opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
ja mierzyłam z LissaFerrera ale kilka innych suknie, ale w ostateczności ich nie wziełam, bo kosztowały od 3400 i nie chcieli mi ich kupić :( A wczoraj zamówiłam juz obrączki :))) - mam tylko nadzieje, że wziełam dobry rozmiar hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja butów też nie mam, nie znalazłam żadnych ładnych. Chyba kupię takie zwykłe z białego błyszczącego materiału bo i tak założę je tylko raz... Na zapowiedzi jeszcze nie dawaliśmy, chcę najpierw \"odbębnić\" tą poradnię śmieszną. Wczoraj odebraliśmy obrączki, garnitur też kupiony. Dziewczyny, jakie będą wasze fryzury? Ten temat mnie teraz najbardziej interesuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiegliwiczanka
hm - to zależy, czy jesteś przesądna :-D niby jest tak, że nie powinno do ślubu mieć się otwartych butów bo przez palce wcieka szczęście, a przez pięty pieniądze ;-) A tak serio to ja myślę, że palce jednak powinny być zakryte :-) chociaż bardzo modne są teraz sandałki do ślubu :-) więc jeśli podobają Ci się butki z lekko odkrytymi palcami - bierz je :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53c45aa74c233822.html a fryzura taka...na zapowiedzi dalismy 100 zl w kosciele narzeczonego gdzie bierzemy slub...a u mnie damy po wygloszeniu jak bedziemy odbierac zaswiadczenie ze wygloszone...u mnie damy 50 bo co laska:P a tam gdzie slub powiedzial ze tyle i tyle daja hehe..obraczki mamy zamowione w kruku i nie bbyly drogie nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosiaczek
Hej U nas jakoś idzie Fryzurka fajna butki też chociaż ja bym na takie się jednak nie zdecydowała ale to tylko dlatego że nie lubie odkrytych palców;) a jeszcze jedno nie wiecie skąd można pożyczyć patelnie elektryczną kucharka sobie zażyczyła i teraz główkujemy skąd ją wziąść;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamenquita
Hej Dziewczyny, jeśli któraś z Was poszukuje atrakcji dla siebie i gości to polecam pokaz flamenco na weselu albo roztańczony wieczór panieński w rytmie flamenco z pokazem i nauką kilku kroków (głównie dla tych, które poszukują czegoś innego niż męski striptiz). Zapraszam na http://www.pokazyflamenco.pl p.s. Może trochę trąci to reklamą, ale piszę tylko z myślą o tych, które mogłyby być zainteresowane taką atrakcją, bo czasem trudno do wszystkiego dotrzeć samemu. Wszystkich oburzonych przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1505198325
czesc Dziewczyny Moj slub jest 25 pazdziernika 2008. Mam tylko jeden problem Czy mozecie mi w stanie powiedziec jaka bedzie pogoda albo macie macie jakis link ze strona o pogodzie ktora napeno sie sprawdza Ja szukalam i szukalam ale znalazlam tylko ogolna na pazdziernik ale nic z tego nie wywnioskowalam. Nie wiem czy wy tez ale ja bardzo sie denerwuje pogoda .Chyba nawet kaprysny nazeczony nie jest mnie w stanie zdenerwowac jak niewiedza CZY BEDZIE CZY NIE BEDZIE PADAC. POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
to wiadomo, że podogy się nie przewidzi. Ale ja mam tylko nadzieje, że nie będzie padać i śniegu nie będzie. W końcu lipiec nie był za ładny wiec mam nadzieje, że weekendy w październiku będą ciepłe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.yr.no/ tu macie stronke z pogoda ktora na pewno sie sprawdza bynajmniej mnie nigdy nie zawiodla i sie sprawdzala po prawej stronie nawet leci wskaznik z godzinami i tez sie sprawdza...tylko ze nie da sie sprawdzic na pare miesiecy do przodu a tyloko na trzy dni... zalezy mi na ladnej pogodzie ale nie to edzie dla nas najwazniejsze...dla nas wazni bedziemy my:) i ten jedyny dzien w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
My już kończymy gości zapraszać, zostało nam może 5 domów... teraz zostały nam jeszcze obrączki, ja muszę buty kupić, bo sukienka niedługo przyjdzie, a bez butów ani rusz na przymiarkę ;) Mój Pan musi jeszcze garnitur kupić, ale z tym mam nadzieje ze nie bedzie wiekszych problemów...;/ powiedzcie my - czy macie jakąś specjalną oprawę muzyczną w kościele, np chórek, skrzypce, trąbkę...? bo ja się zastanawiam nad skrzypcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mamy żadnej specjalnej oprawy muzycznej, tylko gra ta organistka co zawsze Garnitur kupiony i załatwione papiery w usc Reszta w przyszłym miesiącu bo nie podołamy fanansowo :( A w sobote byliśmy na weselu kuzyna, orkiestra tragedia, nie dość że pili równo z gośćmi to jeszcze 15 min śpiewania pół godz przerwy... Kawe podano nam w szklankach, takich z lat 80tych tylko bez koszyczków, łapaliśmy to w chusteczki bo inaczej nie było jak się tego napić. Ijeden stary kelner był bardzo nie miły i popychał gości jak przechodził. Ogólnie jedzenie nie było za ciekawe, a wódka ciepła bleeeeeee Ale tort był super taki z paskiem jagodowego kremu w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie juz takze trochu zalatwione... usc,suknia,garnitur tylko nauki przed nami:( zaczelismy chodzic w lipcu ale nie chcialo nam sie do konca i musimy od nowa:P w jutro jeszcze tort zamowic i do ksiedza spisac wszystko:) a no i butow nie moge znalezc bo podobaja mi sie z odkrytymi palcami ale to juz pazdziernik wiec moge zmarznac...a nie chce do szpica bo mi sie nie podobaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak Tam Idą Przygotowania
My mamy już wszystko załatwione:-)) Teraz zostało nam tylko czekanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1505198325
Hejka dziewczyny Do 25 pazdziernika jeszcze troche czasu Czy jest ktoras z was z okolic katowic Moze macie jakies ardesy ciastkarni bo ja dalej nie moge sie zdecydowac A propo samego wesela duzo macie zaproszonych gosci i ile placicie za osobe U mnie jest 140 osób i za kazda płace 140 plus ciasto soki wódka i ewentualnie dodatkowe pozycje w menue Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy 170 osob...a nie placimy od osoby ale wynajmujemy ogolnie sale i osobno mamy kucharki swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
U nas też sprawy idą do przodu ;) Zostały nam 3 domy do zaproszenia, więc to załatwimy w tym tygodniu. Mamy już USC i spotkanie u księdza załatwione, za tydzień wychodzą już zapowiedzi. Pierwsza spowiedź też już za nami ;) Dzisiaj idziemy do jubilera, bo mamy obadane już obrączki i tylko sprawy formalne musimy załatwić :) w tym tygodniu muszę kupić jeszcze buciki, a mój Pan garnitur... I zostają detale, typu ustalić wystrój kościoła, wiązankę, fryzurę... Jeszcze tylko 47 dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×