Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość eliza123456
a na którą godzine macie ślub?, bo ja mam na 15.30 i zastanawiam sie czy na plener nie będzie za ciemno. I mam nadzieje, że pogoda będzie ładna w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja 18 październik 2008!!! sukienkę idę wybrać w lipcu!!! Kurcze strasznie sie tego wszystkiego boje,że coś nie wypali albo jak. A jak z kosmetyczką jakie zabiegi i kiedy zacząć chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alee dawno nikt nie podsumował
październikowe panny młode roku 2008: Wercia...27 - 4.10.2008r monika- 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r owsianka - 4.10.2008r michulka26 - 4.10.2008r Gosiakkk - 4.10.2008r Kaszamakota - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r alicja-alicja - 11.10.2008r Madziara1987 - 11.10.2008r madziarka_j - 11.10.2008r cytrynkka - 11.10.2008r big210 - 11.10.2008r elifla - 11.10.2008r MillenkaS - 11.10.2008r sigmonka 81 - 11.10.2008r natalasloneczko - 11.10.2008r malinka86 - 11.10.2008r ILONA 18 - 11.10.2008r eliza123456 - 11.10.2008r Magda W. - 18.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r iwa. 4 - 18.10.2008r monluk - 18.10.2008r Oleczkaaaa - 18.10.2008r karolka7 - 18.10.2008r ewcia_81 - 18.10.2008r niuniuska - 18.10.2008r Betka142 - 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r umcyk umcyk - 25.10.2008r Agusieńka...XxXx - 25.10.2008r jolaaaaaaa - 25.10.2008r inez_81 - 25.10.2008r ilu - 25.10.2008r takasobiegliwiczanka - 25.10.2008r bazii - 25.10.2008r :D TYLE październikowych, A NIEWIELE SIę UDZIELA NA FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
A ja tak troche z innego tematu coś powiem. Najbardziej się boje, że mi okres wypadnie na ślub, bo nie zawsze mam regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
ja tam narazie sie nie boję hehe ale co będzie tydzień przed to nie wiem - pewnie panika czy wszystko zrobione i załatwione tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Ja też stresy zostawiam na później. Poza tym jestem pod stałą opieką endokrynologa ginekologicznego i w razie co mogłabym panią dr poprosić o zmianę dawkowania leków i opóźnić miesiączkę :P. Albo odpóścić - moja bratowa ze stresu dostała wcześniej, czyli w dniu ślubu i jakoś sobie z tym poradziła, tylko ciągle goniła ze świadkową do toalety;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Dziewczyny, a jakie macie zaproszenia? Bo ja teraz jestem na etapie poszukiwań i wszedzie jest chyba to samo... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy mieli jakies najzwyklejsze zaproszenia, z tego wzgledu ze i tak goscie po dostaniu zaproszenia chowają je gdzies w kat (przynajmniej ja tak zrobilam jak ostatnio dostalam) wiec po co sie wysilac No i Wczoraj bylismy na pierwszym spotkaniu z pania z poradni, bylo bardzo kameralnie bo bylismy tylko my, a dzisiaj zmierzylam pierwsza poranna temperaturkę hihi, ktoz wie a moze mi sie to spodoba i bede to dalej stosowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy mieli jakies najzwyklejsze zaproszenia, z tego wzgledu ze i tak goscie po dostaniu zaproszenia chowają je gdzies w kat (przynajmniej ja tak zrobilam jak ostatnio dostalam) wiec po co sie wysilac No i Wczoraj bylismy na pierwszym spotkaniu z pania z poradni, bylo bardzo kameralnie bo bylismy tylko my, a dzisiaj zmierzylam pierwsza poranna temperaturkę hihi, ktoz wie a moze mi sie to spodoba i bede to dalej stosowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
a to coś o tym wiem ja jużmiałam 2 indywiduaklne spotkanie w poradni i jeszcze w piątek ostatnio ogólne i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia81
Ja też 4/10/2008 :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! też nie wybrałam jeszcze zaproszeń. Drogie są ale ja nie wybiorę takich najprostszych i najtańszych :) a fryzury już szukacie? ja wiem że to nie będzie żaden kok czy upięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item377684399_zaproszenie_slubne_zaproszenia_na_slub_1zl.html http://allegro.pl/item382836165_zaproszenie_zaproszenia_na_slub_tylko_1zl.html http://allegro.pl/item380414904_zaproszenie_zaproszenia_na_slub_i_inne_po_1zl.html My mamy takie ja juz kupilam bo musialam wyslac do rodziny do angli no i bliskich znajomych co tam sa zeby zdarzyli sobie urlopy zalatwic:)...nie chcielismy drogich bo ja tak samo sadze ze goscie nawet na to nie zwracaja uwagi...i zaraz rzucaja w kat je...dlatego nie czulam potrzeby dawac 3 zl za zaproszenie czy wiecej...moze gdybym jeszcze miala wesele na 40 osob to bym wziela drozsze bo by to samo wyszlo...ale ze na 160-170 wiec wzielam tansze a jak dla mnie ladne:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Ostatnie spotkanie w poradni planowania rodziny było okropne. Mariusz - mój narzeczony - to się kręcił cały czas, bo już wytrzymać nie mógł. Aż mi głupio za niego było :P Wszystko dlatego, że z moimi rozchwianymi hormonami, to z kalendarzyka wychodziłoby, że jestem cały czas w ciąży (wysoki progesteron, czyli wysoka temp) :P No i nici z naturalnego planowania rodziny... :P PS. Welon zamówiłam na allegro (bardzo tani i prosty) i jutro powinien już być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Betka 142- zaproszenia są mega zabawne, ale wiem, że moja "sztywna" rodzina nie zrozumiała by dowcipu. Dlatego zdecydowaliśmy się na klasykę. Ale to Wy musicie ocenić sytuację w Waszych rodzinach ;) Jakbym nie miała jeszcze zaproszeń dla przyjaciół, to pewnie wybrałabym właśnie takie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy do sukni kupujecie rękawiczki? słyszałam że są już niemodne :) betka142 te zaproszenia są fajne ale ja też obawiałabym się że starsza część mojej rodziny miałaby jakieś \"ale\" do takiej ich formy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupie w zyciu rekawiczek heh:)...jak kupowalam suknie i pani zaczela je wyciagac az sie przerazilam...nie chce i nie bede miala mam bolerko koronkowe z dlugim rekawkiem i to starczy zadnych rekawiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
A ja rękawiczki oczywiście kupuję :), bo chciałam piękne bolerko ale z uwagi, że to będzie październik kupie sobie piękne białe futerko no i rękawiczki do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza chcesz kupić futerko??? Wiesz w październiku nic nie wiadomo, pogody nigdy nie da się przewidzieć ale... W zeszłym roku 25 października moja koleżanka wychodziła za mąż i było tak słonecznie i ciepło jak na tę porę roku, że wystąpiła w bolerku z krótkim rękawem :) Jeśli w dniu Twojego ślubu też będzie ciepło (czego Ci życzę) to trochę śmiesznie możesz wyglądać w futerku :) albo w ogóle go nie założysz czyli wydasz pieniądze a nie skorzystasz. Z drugiej strony może być chłodno ale i tak uważam że w październik to na futerko za wcześnie (ale to moje zdanie). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Ja też rękawiczkom mówię głośne i stanowcze nie ;) Ale jeśli któraś z Was chce, to absolutnie nie twierdzę, że to jest brzydkie. Moja sukienka jest zbyt strojna na rękawiczki, nie chcę wyglądać jak choinka... A etolkę z misia mi też w salonie Panie doradziły i nawet mi taką wypożyczą. Chcę mieć zapasowo jeszcze coś lżejszego, ale taka etolka fajna jest. To jest taki pas rzucony na ramiona i spinany z przodu, a nie taka misiowa kurteczka z rekawami zapinana pod sama szyje ;) Ale mam nadzieje, ze nie bedzie to nam potrzebne i pogoda dopisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Sama chciałabym mieć taką etolkę w zapasie ;) Na razie ustaliłam w Madonnie, że wypożyczę od nich bolerko z rękawkiem 3/4. A jeśli chodzi o rękawiczki, to niespecjalnie pasowałyby do mojej sukni. Jednak podobają mi się takie króciutkie tiulowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
A butki chcecie na wysokim obcasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak hmm 5-6 cm...nie wyzsze...dzisiaj widzialam w Cieszynie czeskim fajne butki z tego samego materialu z tej samej firmy co w Zabrzu za 66 zl a u mnie w zabrzu 110 ale nie bylo mojego rozmmiaru tam...eh bo bym kupila...nie chce butow do slubu za 200 zl bo to tylko na jeden raz....ale w sierpniu wybieram sie do Nadarzyna wiec mysle ze tam cos znajde i o wiele taniej niz wnormalnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Wątek nam umiera... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszamakota
Jeśli chodzi o buty, to kupiłam wczoraj i narzeczony też. Ja postawiłam na wygodę (czyli niska szpilka) a Mariusz na elegancję;) Na razie jesteśmy zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jeszcze niemam butow bede kupowala dopiero w sierpniu z reszta i tak jak narazie zadne mi sie nie podobaja....nie lubie takich kolorow butow hehe a musze cos wybrac:/ /... i no jest ciezko a jak juz jakie sie podobaja to i tak niema rozmiaru...no zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×