Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość do dziewczyn na wychowawczym
Jest kasiora na kontach!Nie tyle co bonów dostawałam,ale zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDSZZZ
To ile w koncu te aksy bylo? Bo bez przesady nalezy sie pracownikow z funduszu socjalmnego a szkolenia sa wazniejsze dla pracodawcy zawse mozna z kasa zamacic , jakies lewe fakturki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco
kto ma kase na kontach ten ma,ja nie mam, po co pisali że do 4 grudnia bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebo 71
Ja też nie mam Jak nie potrafią sie wyrobić w terminie to niech nie robia nadziei jak byly bony to przynajmniej wszyscy dostali w tym samym terminie A wogóle to jakby dali po tysiączku to nie zbankrutowaliby a dla nas to byłoby super ale nami się nie przejmują tylko plan i plan trzeba zrobić pozdrawiam wszystkich pepkusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
kasy jak nie bylo tak nie ma a wiadomo dzisiaj sobota i banki nie pracuja.lipa na calej linii. a plany sa w tym miesiacu masakrycznie wielkie wiec znowu brak premii ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeezzaaaa
przeciez w tym kraju to jawne oszustwo pracujecie za grosze bo taka jest prawda za ta kase nie da sie godnie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiego powodu taka gorączka-co? Drodzy Państwo to czy macie zaksięgowaną kasę na swoich kontach zależy od WASZYCH banków-to oczywiste. Bony są opodatkowane bardzo wysoko w tym roku i dlatego firmy zrezygnowały z nich.Pozostała gratyfikacja w gotówce lub kosz upominkowy,więc w Waszym przypadku nie jest źle.Powiem więcej:Wasza firma jest pośród nielicznych,która zdecydowała się na upominki dla pracowników.Nie mówię po próżnicy-wystarczy zajrzeć do opracowań firmy Lewiatan. Cieszcie się bo naprawdę jest z czego. Jeśli jednak nadal pojawią się wątpliwości co zrobić z kasą to odsyłam do kilku postów wyżej,mojego autorstwa. Zdrówka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarata
wiecie co ja tam się cieszę, że chociaż coś:) znam firmę z autopsji gdzie nigdy nie było bonów ani kasy na święta, mało tego żadnych dofinansowań do czego kolwiek, a jak się ktoś zapytał kierowniczki co z NASZYMI pieniędzmi z funduszu to bankowo miał przy najbliższej okazji pojechane po premii !!! to dopiero jest dziadostwo pozdrowionka dla Pepcusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ci ludzie dalej swoje........................do tego czytają to co chcą przeczytać, jasno było napisane że PRZELEWY SĄ PLANOWANE NA 4 GRUDNIA!!! co znaczy planowane? dla każdego co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do senjorita: a mi wydaje się że niezbyt długo ale życzę Ci abyś nie straciła zapału albo żeby nikt z firmy Ci go nie odebrał. Daj znać za rok lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco
Tak na wychowawczym sie dostaje tak jak inni pracownicy. aleee jezeli w regulaminie firmy jest napisane ze swiadczenia socjalne naleza sie aktywnym zawodowo to niestety sie nie dostanie na wych. Tak gdzies wyczytalam. Pepco daje za co dziękuje :) przyda sie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wydaje mi się, że niektórym bardzo przeszkadza jak ktoś wypowiada się o firmie pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli śledzisz kafeterię to powinnaś wiedzieć że ja nigdy źle nie wypowiadałam się na temat naszej firmy bo nie mam większych powodów, więc skąd te dziwne wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
...nuda Co w sieci nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
jak to co goraczka przed-swiateczna. nowe sklepy sie otwieraja i nam klientow zabieraja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa33
słuchajcie ! kto wie na czym pojegają szkolenia kierowników w Poznaniu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutek
Jak sama nazwa mówi szkolenie polega na szkoleniu kadry kierowniczej:)) Pozdrawiam wszystkich pepkusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa33
no tak , ale dokładniej , ile to trwa - jakie zajęcia , itp. - za odpowiedż ,z góry dziękuję.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Pocztowka z zyczeniami od zarzadu Pepco bardzo milo mnie zaskoczyla. Dziekuje :) Tak przy okazji, Wszystkim zagladajacym na to forum zycze z okazji BN aby te swieta byly wyjatkowe, pelne ciepla, zrozumienia i milosci a Nowy Rok obfitowal w sukcesy osobiste i zawodowe. Trzymac sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeee
szkolenie wyglada na pitu pitu kadry rzadzacej i chlaniu potem z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalonetka
Jestem bardzo mile zaskoczona,dostalam kartke świateczną od firmy,wesolych świąt dla odpoczywajacych po nawale pracy pepcowiczów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zakupy tylko w a.pl. Mają bardzo duży wybór produktów i szybką dostawę, więc nie muszę stać w głupich kolejkach i słuchać piszczących kas. Raz dwa i już mój wirtualny koszyk jest pełny. Poza tym mają bardzo szybką dostawę - nie to, co w innych sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Rocku 2010 dla pracusi Pepcusi. Dla niektórych dobrze się zaczął-podwyżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
no pewnie ze dobrze-podwyzka zawsze mile widziana. dobre i pare zlotych-bedzie na male co nieco :D :) powodzonka i wszystkiegi dobrego w Nowym Roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
Witam. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi na temat firmy dochodzę do wniosku że jest pół na pół z przewagą drugiej niezadowolonej z pracy i zarobków pracowników.Powiem krótko myślę o zmianie pracy i tu jest moje pytanie do was, jak wygląda praca w sklepach PEPCO, co należy do waszych obowiązków i po ile godzin pracujecie.Na jaką umowę mogę liczyć na początek i czy może następna jest na czas nieokreślony?No i najważniejsze jakie są zarobki w Pepco bo że marne to już niestety wiem - możecie podać dokładniejsze sumy niż marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 333: Nie sprecyzowałaś na jakie stanowisko chcesz aplikować.Praca w sklepach tej sieci polega przede wszystkim na myśleniu i zaangażowaniu w to,co masz zrobić.Obowiązków np.kasjerów-sprzedawców jest tyle,że średnio rozwinięta nastolatka potrafi im już sprostać.Krótko mówiąc-jeśli jesteś osobą,która robi coś do końca albo wcale; to jesteś dobrym kandydatem do pracy w tym miejscu.Miesięczny wymiar pracy to ok 170 godzin.Umowę dostaniesz najpierw na 3 miesiące a później zależy-może na rok?Wszystko w Twoich rękach i nogach. Wynagrodzenie na stanowisku kasjera ponad 1000 zł netto. Najważniejsze:wszystkie świadczenia wypłacane na czas,urlop przestrzegany,nie przekraczalny czas pracy,przerwa w dniu pracy. Napisz może jakie stanowisko cię interesuje ;wówczas będzie łatwiej coś podpowiedzieć.Jedno jest pewne-możesz liczyć na stabilne warunki zatrudnienia.Firma cały czas się rozwija i to jest budujące.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
Już precyzuję, interesuje mnie stanowisko kierownicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 333: kierownik sklepu jest odpowiedzialny za wszystko,co wiąże się z prawidłowym jego funkcjonowaniem.Powiem tak-musisz mieć naprawdę dobre zdolności interpersonalne,bo będą potrzebne w komunikacji z podległym personelem.W prawidłowej komunikacji-uwierz mi,że bez tego nic nie zrobisz.Praca zespołowa w tym przypadku jest najważniejsza. Odpowiadasz za dużo spraw.Od ewentualnej rekrutacji personelu przez codzienny kontakt z centralą firmy i realizowanie poleceń,aż do wysłania gotówki.Jest tego dużo ale zanim zaczniesz ewentualną karierę w Pepco,to firma zapewni tobie odpowiedni cykl szkoleń. Jesli interesujesz się jakimiś szczegółami to pytaj-najlepiej na maila. Jeszcze jedno-wynagrodzenie kierownika z racji wszystkich obowiązków jest naturalnie wyższe od kasjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×