Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
To i tak jesteś "lepsza kategoria"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kasjerem z mgr przed nazwiskiem i te 1850 to dla mnie szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mgr przed nazwiskiem ma co druga osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do TARNÓW Przepraszam bardzo ale gdzie Pani przeczytała że klient nasz Pan ??? bo z tego co się orientuje nigdzie takiej wywieszki nie ma a czasy PRL-u się już dawno skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtych czasach to sprzedawca był panem. Jak chciał to sprzedał jak nie to nie. Trzeba było mieć niezłe znajomości żeby coś kupić. Pomyliło się coś strasznie Pani :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzilo mi o to,ze ja jedyna mam mgr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, a kiedy są przyznawane premie? Tylko wtedy jak się wyrobi normę? Czy od tego zależy jej wysokość? Czy jeszcze za coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z choinki się urwała, szczerze to wątpię że taka sytuacja miała miejsce, ale pisać coś trzeba masakra, pozdrowienia dla wszystkich kasjerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z małego miasteczka
Hej. A miałyście sytuacje, że klient was obraża, poniża a nawet grozi? A potem jeszcze pisze na was skargę? Co zrobić w takiej sytuacji? Poza tym, Pepco - firma jak firma, a gdzie teraz od nas nic nie wymagają? Chociaż nie zaprzeczam - proponowanie i sprzedawanie tych doładowań to porażka. 80 % ludzi ma abonament ;) takiemu to nie wciśniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczka to juz z biura nie wychodzi, od wszystkiego ma ludzi, wydaje tylko polecenia i rozlicza z czasu wykonywanej pracy, ale nie widzi że przed momentem była kolejka na pół sklepu. Najlepiej wykonywac kilka polecen jednoczesnie! Ale ocknijcie się! Nie jestesmy robotami, jak chcecie zeby sklep dobrze wygladal to sie tez weźcie do roboty! Rozumiem, ze maja tez prace biurowa ale chyba nie przez caly dzien! Czlowiek na chwile zejdzie sie napic, bo wlasnie przerobil 150klientow to napotyka na taka mine kier.ze sie ma dosyc wszystkiego! Kosmetyka tez dotyczy tylko szarych pracownikow! Mycie podlog tez, a grafik ulozony pod siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To współczuję, tel. do kiero rejonu, albo wyżej, a prawda jest taka, że kierownicy mają mnóstwo pracy biurowej, u mnie w sklepie więcej są na sklepie, ale kosztem biura i opieprzu od rejonowej. Brakuje kasjerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie uważacie że ta praca byłaby całkiem fajna ( pomijam płace ) gdyby ni Ci nasi wspaniali klienci. Którzy kulturę osobistą zostawiają przed drzwiami wejściowymi ? Im chyba sprawia przyjemność rowalanie tego co człowiek posprzata. Ludzie wstyd !!! Zero kultury osobistej. Zwierzę pi sobie sprząta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat - rzeka... Az drugiej strony przeładowane haki, czasem dotniesz jeden wieszak a pięć rzeczy spada, wywalać na sklep trzeba bo w magazynie miejsca brak, meble sportowe - porażka, zarówno dla klienta jak i dla nas. No i mało który klient zdaje sobie sprawę, że tak mało osób pracuje w takim sklepie, więc myśli - spadło, zaraz ktoś przyjdzie i ułoży... Mina klienta, przy dużej kolejce, i dwóch osobach na kasach, pytającego: "gdzie znajdzie jakieś panie na sklepie", i odpowiedz, że jesteśmy tylko my, więc zaraz któraś mu pomoże - bezcenna. Zazwyczaj cała kolejka wywala oczy, i komentarze, że jak tak może być, że tylko dwie osoby są na taki sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a potem połowa kolejki znika między regałami i każdy pakuje do toreb, to co chciał kupić :P Super przemyślana strategia firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Nie raz czekałam jak głupia. Kolejka długa, to siup do torebki kilka rzeczy. Gratulacje dla firmy Pepco, można za friko dostać kilka drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga?! mam Cię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdradzi ktos ile sie zarabia na stanowisku kierownika( na reke) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo wszyscy się wstydzą, że za takie grosze tyrają jak konie pociągowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie mówisz o kierowniczkach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie mówię. Wiem co robi, ile robi moja kierowniczka i wiem ile zarabia, śmiech na sali. Myślałam, że z trójkę netto mają kierownicy, więc padłam jak zobaczyłam ile faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 zł chociaż? No ile?????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2200-2500 zł. Zależy od sklepu. Zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak nieźle,bo zastępca robi to samo,czasami nawet więcej a dostaje mniej....Jak to w Pepco-----Więcej za mniej,codzienne.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie grosze za taka funkcje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubię kupować w pepco. Najczęściej są to ubranka dla mojej córeczki lub wszelkiego rodzaju akcesoria do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za co są premie i w jakiej wysokości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie tylko za przekroczenie założonego budżetu. Jaka wysokość niestety nie wiem bo jak pracuje kilka lat w tej firmie to jeszcze premi nie widziałam :-( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha 2200-2500 gdzie?to się przeniosę... Ale się ubawiłam ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówimy o brutto czy netto jesli netto to się zgodzę bo kierownicy zarabiają czasami wiele więcej tylko tego nie okazują zależy od lokalizacji i zabudżetowania sklepu ale kasę kier wyciągają niezłą mimo że nic nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy myślicie że ile kierownik zarabia ? Tak jak tos napisał wczesniej do 2500 na rękę. Nic więcej. No chyba że jest premia . Ja takiej nie widziałam. A jedyną jaką wzięłam do niecałe 60 zł. Widzę że lepiej uwierzyć ze 8000 zł . A wierzcie w co chcecie. Głupota ludzką nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×