Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

A jak nas wykasują to gdzie sie poszukamy. Główna założycielka topiku się leni i nic nie pisze :-) A moze faktycznie niedługo dołaczę do majówek. A jak nie dołaczę to z kim sobie pogadam i z kim będę się starać jak nie z Wami???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ PRZEPRASZAM,ZE SIE NIE ODZYWAM,ALE MAM NAWAŁ PRACY,NAPISZE COŚ WIECZORKIEM JAK SIE OGARNĘ:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się melduję dopiero teraz ,bo od wczoraj jest u mnie brat którego nie widziałam ponad rok i tak głupio mi było siedzieć na necie. Jerta ,Renka widzę że pierwszy dzień w szkole już za wami....aż wam trochę zazdroszcze że już posyłacie pociechy do szkoły,ja to nie wiem kiedy się doczekam tego momentu.....no i już będę starszą mamusią ,ale to nic i tak jestem szczęśliwa że się udało,chciaż dopiero teraz ❤️ Miałam dzisiaj iść do tego nowego ginekologa ,ale przełożyłam to na jutro ze względu na to że mój brat rano już musi jechać❤️ Szylusia ,jak się odrobisz to napisz coś więcej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ HEJ Jestem...........ehhhhhhhhhhh drugi tydzien zaczyna sie tak samo jak pierwszy,czyli zapierdziel.Mamy teraz zmiane kolekcji materacy i wyprzedaz z tym zwiazana,mam multum roboty.....wszystko naraz!!!:(:(:(::(:(:( jerta🌼a jak radzisz sobie z synkiem,ktory jest nadpobudliwy,mocno to sie ukazuje???Mozna to w jakis sposob minimalizowac??? Hehehehhe wiesz faceci tak maja,ze podobaja sie im fajne kobitki,a juz najbardzije te ktore nie sa ich,taka natura facetow:D:D:D:D:D renka07🌼jak tam samopoczucie,jak chorobsko???No i oczywiscie jak staranka,myslisz,ze cosik z tego bedzie???Tylko sie nie nastawiaj jak ja ostatnio bo wtedy mialam duzo objawów,a nic z tego nie wyszło!!! Ametyst🌼fajnie,ze masz swoja paczke zafasolkowanych z Katowic,musi byc fajnie jak sie spotykacie,ale mam nadzieje,ze nie zapomnisz o nas!!!!! ja-neczka🌼jak tam jajeczkowanie w pełni???no i jak przytulanie intensywne czy moze tez dopado cie jakies choróbsko:(:(:(:(:( MoniaAnia🌼czekam na aktualne zdjęcie,fajnie musi być posiadac takie małe a wieksze brzusio:D:D:D:DJak sie czujesz???? NO I Coral❤️❤️ Kochana jak tam samopoczucie?Mam wielka nadzieje,ze juz lepiej i choroba prawie przepedzona i juz wiecej nie wróci!!!!!WARA MI WRACAC DO CORAL!!!! A jak samopoczucie kochana w sensie fasolki???Jak sie czujesz jako przyszła mamusia??No i kochana mam nadzieje,ze Ty kurcze przestaniesz co chwila patrzec sobie w majtki,bo tym razem nic tam nie zobaczysz poza normalnymi upławami,bo Twoja fasoka jest cała i zdrowa i dopiero za niecałe 8 miechów zobaczysz krew,jak zacznie sie poród:D:D:D:D:D:D:D:D Coral słuchaj a jak jest z ta twoja praca???zrezygnowalas calkowicie czy jestes caly czas na chorobowym??Bo chyba nie pisalas a ja nie do konca rozumie!!:P:P:P Hmn co do mnie mam ciężkie dni jak pisałam,duzo pracy,ale jeszcze tylko do 18-ego bo potem mam urlop hehe druga cześć,ohhh juz sie nie moge doczekac,bo jestem bardzo zmęczona:(:(:(:(:( Co do moich staran to sa ale to tylko przytulanie bo jajeczkowanie od 8-ego,ehhh niewiem mam nadzieje,ze moze sie jednak uda,bo mąż wyplywa 10-ego,wiec od 7-ego będe go często wykozystywała,bo moze ma wytrwałe plemniki i przezyja długo .No i 8,9,10-ego rano ostatnie przytulania a co z nich wyjdzie dowiemy sie uuuuuuu za dośc długo,bo cos koło 24-ego września:(:(:(:((:więc sporo czasuuuuu No to się rozpisałam i jeszcze dla was wszystkich cos na szczęście!! .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@ @@@ .............................@@@@....................... ...........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia dzięki za troske już czuję się lepiej,trochę jeszcze gardełko .W majtki zaglądam coraz rzadziej ale jak tylko coś zaboli to jeszcze patrzę ,jutro wizyta u ginekologa to wam zdam relację . Jeżeli chodzi o pracę to narazie mam L4 od chirurga a potem przejdę na L4 w związku z tym że ciąża zagrożona.No a pózniej zajmę się wychowywaniem dzidzi. U mnie mdłości się nasiliły ,ale rzadko wymiotuję raczej cały czas mnie mdli,no i piersi ogromne ,zawsze miałam miskę C a teraz D już mała ale nie kupuję narazie biustonoszy bo przez dzień i tak jestem albo w dresie albo w piżamie więc nie zakładam biustonosza i jest mi bardzo wygodnie. Janeczka odzywaj sie bo ja cały czas trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia dzięki za troske już czuję się lepiej,trochę jeszcze gardełko .W majtki zaglądam coraz rzadziej ale jak tylko coś zaboli to jeszcze patrzę ,jutro wizyta u ginekologa to wam zdam relację . Jeżeli chodzi o pracę to narazie mam L4 od chirurga a potem przejdę na L4 w związku z tym że ciąża zagrożona.No a potem zajmę się wychowywaniem dzidzi. U mnie mdłości się nasiliły ,ale rzadko wymiotuję raczej cały czas mnie mdli,no i piersi ogromne ,zawsze miałam miskę C a teraz D już mała ale nie kupuję narazie biustonoszy bo przez dzień i tak jestem albo w dresie albo w piżamie więc nie zakładam biustonosza i jest mi bardzo wygodnie. Janeczka odzywaj sie bo ja cały czas trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Szylusia,ze niby się nie nastawiam i nie myślę,alejednak cały czas myślę i znów te objawy....jakieś pobolewania podbrzusza itp. Zobaczysz ,ze po Twoich przytulankach mimo tego,ze mówisz żeby sie nie nastawiać to też bedziesz myślała. To jest naprawdę silniejsze. Zryta psychika ;-) na punkcie ciaży -rzecz jasna. Jeśli idzie o choróbsko to nie poszło sobie,i nawet nie bardzo mogę coś wziaźć,no bo moze jestem.......... Odzywaj sie częściej,bo smutno bez Ciebie. Moja @ ma przyjsć ok.13 września,więc czekam niecierpliwie. Dni płodne minęły ,pozostało mi czekać. Dobranoc!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyki :) Cóz mogę powiedzieć,z nadzieją czekam na efekty:) Termin braku @ na 9 miesięcy to 17 września. Ale byłoby fajnie jak wszystkie wylądowałybyśmy na majówkach:) Coral, trzymaj miejsca, może uda nam się wpaść:) A nawiasem mówiąc fajny topik, przyznam się, ze podczytuję majóweczki, żeby być na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam mega wzdęcia najadłam sie gołąbków mama podesłała,a wiem że nie powinnam jeść ryżu ani kapusty.....moja wina i tylko moja . Zyczę wam miłej nocki dopinguje Janeczce i Rence oby wam się udało trzymam mocno kciuki❤️ A niedługo bedę dopingować tobie Szylusia🌼 Dobra noc i przesyłam troche fluidków ❤️🌼❤️🌼❤️[kwiatek❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ HEJ renka07🌼 Wiem wiem,ze nie jest łatwo nie myslec,bo sama niedawno pisałam,ze biore to na mietowo,bo to dopiero początek itp.a jak zaczęłam mieć dziwne objawy ta zaraz wkrecała mi psycha,ze to napewno ciąża.A jak wiemy okazało sie inaczej,bo przylazła ta wstretna @. Ale jakos wszystko sie przestawiło mi bo nie dość,ze mialam dziwne bardzo objawy nadchodzącej @ to jeszcze ona była bardzo obfita ale trwała 3,5 dnia ,a normalnie zawsze 5 dni !!! Wiecie ja troszku pomału mam dośc swojej pracy i dlatego bym chciała jak najszybciej zafasolkować aby móc isc na chorobowe..potem macierzynski..kilka miesiecy wychowawczy i podczas niego szukanie innej pracy,no chyba ze odpoczne od niej na tle przez ten czas,ze bedzie mi sie chcialo do niej wrocic i jezeli podwyzsza pensje oczywiscie!!:P:P:P:P:P ehhhhhhhhhhhhh jak bardzo bym chciała byc z Wami dziewczynki na majówkach,Coral juz tam jest zobaczymy co bedzie z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koniec świata - gdzie wy jesteście?? Ja miałam masę emocji, bo moja Maja ( 14 lat) miała wczoraj przylecieć z wakacji w Grecji - ale odwołali lot, bo była usterka. I zamiast wczoraj wylecieli dopiero dzisiaj rano. Spali w jakimś fajnym hotelu - ale nie bardzo wiedzielismy kiedy są szanse na to żeby wylecieli. Ale już jest w Poznaniu i koło 15 będzie w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLOOOO Coral❤️❤️❤️ Pisz szybciutko jak dzisiejsza wizyta u nowego lekarza na USG???? Jak tylko bedziesz w domciu prosze sie zameldowac!!!:P:P:P:P jerta🌼widzisz pustka nastała,niedlugo nas przegonia znowu i bedziemy zaczynały po raz trzeci,poza tym towarzystwo ma juz tez swoje inne topiku,no bo sa staraczki,sa zafasolkowane i sa te ktorym ciężej zajśc wiec kazda szuka czegos dla siebie a tu jest taki miks,ktory nie zawsze kazdej odpowiada,bynajmniej takie mam ostatnio wrazenie:(:(:(:(:( A do mnei wrociło dzis przeziebienie,katarek lekki i chrypka i kicham jak szalona....ehhhhh pogoda robi swoje bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Szylusia nie uciekajcie na inne topiki.Ja jak mam czas to zawsze Was czytam.Jak pouciekacie to ciezko bedzie Was znalezc. A co nowego u mnie.Czekam na nie przyjscie @.Mam miec okolo 10-11 wrzesnia. Ciekawe co tam u Coral? Pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miffy🌼 A jak sie czujesz???Masz jakies inne odczucia niz zwykle przed @??? Ojjj trzymam kciuki,zebys trafiła na majówki!!!! A ile sie staracie o fasolkę ???(bo mi gdzies to umknęło):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ja mam juz 13miesiecznego synka. Teraz chcialam zaczac staranka od pazdziernika,ale tak wyszlo,ze juz w tym m-cu byly przytulanki.Wiec moze jestem....... Szylusia!Mam ogromna prosbe do Ciebie. Czy mogla bys przeslac tego slonika na topik Planciaza.Zeby przyniosl szczescie dla srarajacych sie. ❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki już po wizycie. Lekarz nawet fajny więc może będę do niego chodzić ,niestety nie zrobił mi usg bo stwierdził że jeszcze za wczesnie żeby usłyszec serduszko więc usg zrobi mi za tydz w poniedziałek . Zważł mnie tylko zapytał jakie mam obiawy ,założył karte ciąży i kazał przyjść za tydzień...poza tym jest trochę zaskoczony że zażywam tyle tabletek na podtrzymanie ale nic więcej nie powiedział. Jerta mam nadzieję że nie denerwowałaś się bardzo o córkę,bo to jednak stres jak odwołają lot.🌼 Szylusia nie daj się chorobie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kochane jestem ,podczytuję ale malo pisze bo w pracy kocioł :O Coral, ciesze sie ze wszystko dobrze :) Buziaczki dla Was i strajcie się zebyśmy wszsytkie mogly wskoczyc na majówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miffy🌼 Słonik wklejony wedle prosby!!A słuchaj napisz tu nam jak to jest z malutkim dzieckiem w końcu całkiem niedawno to przechodziłas,mialas dni zwatpienia czy dasz rade??? Coral🌼dobrze,ze wszystko ok,hmn swoja droga to ciekawe,ze lekarz zdziwil sie,ze masz tyle leków,no ale dopiero do niego poszlas pierwszy raz niewie do konca co przechodzilas,wiec moze potem zmieni zdanie:):) No i prze niego bedziemy czekały jeszcze tydzień abyś napisała,ze słyszłaś swoją fasolkę;););)ale cóz jakoś damy radę!!!! Chorobie sie raczej staram nie dac,ale wiecie jak to jest .ma sie swoje sposoby ale one czasami zawodza,no ale winko czerwone pije na zabicie bakteri,cerutin,polopirynke i gorace kapiele uhmnnn jak milusio..........ale narazie siedze w pracy i dzis mam spokoj ale za to ciazgnie sie strasznie dzień:(:(tak zle tak nie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Szylusia piję tylko herbatę z cytryną,bo amolu już nie mogę na samą myśl mnie mdli a doktorka tak zalecała mi amol. Ja się dzisiaj troszeczkę się zabawiłam,bo po wizycie u lekarza zakuśtykałam do mojego ulubionego coctajlbaru,co prawda lodów nie jadłam bo gardło,ale zjadłam ogromnego gofra z bitą śmietaną i dzemem truskawkowym,a do domu kupiłam sobie jeszcze kremówki. Po takim leżeniu w domu to dla mnie było naprawdę coś,żal mi tylko było jak mama z siostrą piły kawę mrożoną...ale jakoś to przeżyłam. Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki i strasznie mi żal że musicie się męczyć w pracy ,a ja tu bąki zbijam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral❤️❤️ Ty nie mniej żalu tylko zbijaj bąki ile wlezie bo jak fasolka będzie juz poza Twoim brzusiem to będziesz mogła tylko pomarzyć o zbijaniu baków;);););) Wiem,ze bywa to męczące ale wiesz wszystko dla dobra fasolki :) Fajnie,ze chociaz na chwile moglas sie wyrwac z uwiezi wyrka i pooddychalas \"swiezym\"powietrzem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia!❤️❤️❤️ Kochana jestes.Bardzo Ci dziekuje za slonika. Niech p.Bog da Ci szybciutko zdrowa,piekna dzidzie🌻 Uciekam bo musze mezowi oddac komputerek,wpadne jutro. Milego wieczoru!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!!! napisałam dziś już dwa posty (dłuuuugie).Niestety w trakcie wysyłania pierwszego wystąpił jakiś błąd,a jak kończyłam drugiego ,to wyłączyli prąd. Dlatego też przywitam się dziś tylko z Wami,bo czuję,że jak napisałabym coś wazniejszego to czekałaby mnie niemiła niespodzianka.Mam dzis pecha. BUZIAKI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka jak jeszcze nie śpisz to spróbuj jeszczze raz coś naskrobać może tym razem uda ci się wysłać. Ja dzisiaj walczę ze zgagą,i jak ogólnie cieszę się że mam objawy.....tak dzisiaj dało mi w kość.Ale to chyba przez moje łakomstwo i te kremówki. Idę już może spać ,chociaż szczeże wyspałam się popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki meldujcie się,u mnie pogoda okropna i strasznie zimno. Internet działa mi fatalnie ,więc jak zniknę na jakiś czas to znaczy że nie mam dostępu do internetu. pozdrawiam was gorąco i piszcie coś🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) U mnie tez okropnie za oknem, pada i zimno:O a w pracy jeszcze parę godzin, niestety:O U mnnie już druga część cyklu, wczoraj bolał mnie jajnik, ale nie wiem czy moze to coś oznaczać. A i sluz mi nie znikł, nadal mam mokro, ale tak wodniscie. Staram sie o tym nie myśleć, ale nie potrafię:( a testuje około 16-17. Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka trzymam kciuki i grzeję miejsce na majówkach bo narazie nas mało. a to dla ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Ja jak narazie chorobę pokonuję w miarę szybko i skutecznie przepędzajac ją winkiem czerwonym,no ale wazne ze skutkuje a ja tym samym zwieksze sobie ilosc czerwonych krwinek;););) Co do reszty to hmn hmn hmn jajeczkowanie zaczyna mi sie około 8,9-ty mam nadzieje,ze nic sie nie przestawi i chociaz te dni wykozystam przed wyplynieciem męża.No ale zanim to nastapi to i tak sie przytulamy i nóżki do góry juz biorę,bo kto wie,może jego armia jest wytrzymała i jakis waleczny rycerz wytrzyma do jajeczkowania;););)A do 9-ego i tak będę dzialać,a 10-ego zeby tez wykozystac ten dzien będe musiala obudzic sie o 5-ej rano :(:(:(:(bo mąż wyjeżdza o 6-ej,ale czego się nie robi dla fasolki;););) renka07🌼ja tez mialam takie przeboje juz kilka razy pisalam duzooooo i nagle jak juz wysylac chcialam cos wcielo i wszystko trzeba bylo od nowa a nie zawsze sie chce,ale mam na to sposob jak juz skoncze pisac zanim wysle to sobie to chwilowo kopiuje,w razie awari tylko wklejam i jest;);) A Ty sie nie obijaj tylko nam tu pisz co tak waznego mialas do napisania i sie skasowalo?? Coral❤️❤️kochan coz jesteś zafasalkowana,wiec nie dziwi nas fakt,ze masz apetyt ,wrecz przeciwnie ja sie z tego bardzo ciesze,bo to dobry znak.A,ze Ty przy tym masz takie dolegliwosci,coz lepiej je miec niz potem myslec dlaczego nic nie czuje dlaczego nic sie nie dzieje,dlaczego nie mam zadnych objawow,bo pewnie by tak bylo jakbys czuła sie dobrze!!!! I mam nadzieje,ze prąd u Ciebie pozostanie i net tez sie nie rozłączy i będziesz z nami!! A swoja drogą jak sie dzis czujesz???? ja-neczka🌼🌼mam wielka nadzieję,ze zrobisz nam taka niespodzianke i za niecałe 2 tyg.napiszesz nam ,ze JESTEŚ W CIĄŻY!!!! Fajnie by było Coral by miala chociaz kogos ze starego topiku;););) Wiem,ze najlepiej jest sie nie nastawiac,bo tylko moze wtedy nam psychika zrobic psikusa,ale wiadomo jak jest mimo wolnie czlowiek mysli i sie zastanawia czy sie udało i to jest silniejsze od nas tymbardziej,ze ten miesiac do kolejnej @ ciagnie sie niesamowicie dlugo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia - bardzo dzielna z ciebie kobieta - mówisz o 5 rano - trzymam kciuki, żebyś się obudziła no i żeby twojej jajeczka choć trochę znały się na zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×