Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

moja mama dzis wrocila po kiku dniach nieobecnosci i stwierdzila ze ostatnio mni nie widziala w takim dobrym nastroju :) cala normalnie promienieje :D yslalam ze bedzie doklanie na odrwot ze bede nerwowa zla i agresywna a ja mamtaki super humor ;)))) jejq ciekawe ile pokaze jutro waga? blagam zeby chociaz 0,1kg spadla :D bo 51,6kg nie moglam ostaio za c przekroczyc!oby sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezaneczki drogie ja wpadne po pracy bo teraz urawnie głowy mam:( skelly-Przekaże pozdrowienia i dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zpowrotem po: 1. roleczki zaliczona 2. zważyłam sie - mam 2 kg mniej :) 3 trzeci dzień juz prawie za mna :) ale jeem podjarana, chyba z tego wszystkiego zrobie jeszcze jedna serie brzuszków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze mi przypomnialyscie ze jest cos takiego jak skakanka...;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna- lenna- rewelacyjny wynik!!!!chudniesz w oczach!!!!!! ja jutro rano sie zważę i napisze wam ile waże!!! Ale i tak jestem zadowlona;) super sie czuję i humor mam jakis lepszy:) i_want- pomysłowa z Ciebie kobietka:) jajecznica fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skelly- Słońce ja jem do 3 plasterków małych albo do 5 duzych ale chudych!!!!a zreszta zjedz ile uważasz ( albo 3 albo 5) i tak będzie dobrze:) i_want- jutro jak znam życie będziesz napewno o pół kilo chudsza!!!!!!!! zobaczysz!!!! Cholera Dziewczyny twarde jestesmy!!!!Tak trzymać!!!!! Buziak dla KAŻDEJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiernna- odpuść sobie tą głodówkę..lepiej zacznij kopenhaską!!! zacznij małymi kroczkami ..powoli.... Buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja padam z nog po pracy i zaraz ląduje w łóżeczku!!! Dziewczyny odezwę się z samego rana jutro:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zamykam swoj trzeci dzien kopenhaskiej z uśmiechem na ustach :) buziaki dla Was, dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di17-- Pisałam juz na forum o magnesie!!!pij jedna do 2 szklane dziennie i Ci przejdzie!!!! jak byłam na kopenhaskiej pierwszy raz to też było mi słabo!!!piłam magnez i wróciła energia do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna - dobranoc i do usłyszenia jutro!!!! Jestes WIELKA!!!!( w sensie \" dajesz dobry przykład i wzbudzasz podziw) buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) dołanczam sie do waszego forum o ile oczywiście moge:) ja na kopenhaskiej jestem od 06.08.07 .Juz nie raz probowalam zaczac ale mi nie wychodzilo;( zawsze po 1 dniu przerywalam.ale teraz wiem ze z moimi tableteczkami dam rade.jestem modelka a raczej bylam bo jak wpadlam w anoreksje to we mnie wmuszali zarcie no i na hormonach pozniej jechalam przez to ze zachorowalam:( moja najmniejsza waga to bylo 39kg tylko ze troszke bylo mi slabo ale tak do 50chce sobie teraz zjechac.hormony odstawilam iwiec bede juz chydla.po 3 dniach na kopenhaskiej waga pokazala 4kg mniej:) naszczescie glodu nie czuje ale to po tabletkach:P a co do szpinaku i brokul to nawet do ust ich nie wezme.po kopenhaskiej przejde na diete owocowo-warzywna a pozniej jak juz sie przyzwyczaje to na glodowki powroce.a do zrzucenia mam naprawde duuuzo kg;( dzis bylam z mama na zakupach no i po moje produkty do dietki:):) sorki ze sie tak rozpisalam ale nie mam komu tak sie zwierzac a tak pomarudzic na forum zawsze pomaga bo nie znasz osob tych co sa po drugiej stronie i wiesz ze cie nie skrytykuja itd. a teraz lece spac bo jutro salatka owocowa i juz nie moge sie doczekac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie poddolowalam, wlasnie skonczylam drugi dzien na kopenhaskiej ( moja mama i kolezanki zawsze widza juz jaies rezultaty ) a wskazowka na wadze ani drgnela :( czy cos jest ze mna nie tak? moze ja jakas chora jestem albo cos? sam ajuz nie wiem. wogole nie jesm slodyczy, chleba, ziemniakow , makaronow a i tak zadnych rezultatow :( eh, chyba do konca zycia bede gruba i brzydka :( no nic , ide spac bo juto do pracy na 9 napisze jak dojade . pozdrawiam was wszystkie i ogromnych sukcesow zycze, bo mi widac nie sa dane zadne rezultaty :( chyba mam dola - do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka 17- Serdecznie witamy Cie na naszym topiku!!!!!!!!!Trzymamy za Ciebie kciuki i bedziemy walczyć razem z Tobą.Możesz liczyc na nasze wsparcie!!!! buziaczek:* może jeszcze ja- nie załamuj sie,każdy organizm reaguje inaczej:( trzymaj sie dalej dietki, nie znam osoby która by nie schudła na kopenhaskiiej!!!!!!!! Dziewczyny ja teraz jade do mamy i wróce dopiero wieczorem! Dietka dalej jak najbardziej obowiązuje!!!!!!! DZIEN 3( u niektórych 4) CZAS zacząć!!!! RUSZAMY!!!!!!!!! BUZIAKI dla KAZDEJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moze jeszcze ja--Słońce schudniesz na tej diecie na pewno tylko sie nia załamuj i trzymaj z nami:)..spróbuj pić więcej wody :) moze to coś pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem happy! Juz mam trzeci dzis a waga wskazuje o 1,5 kg mniej!! Ale to dopiero poczatek;) Buziaki dla kazdej na dobry poczatek dnia I witam nasze nowe forumowiczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia się, ja sie zmywam, robić grzaneczkę i kawusię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... tak jakby poł kg..mniej... ;) zapewne to woda... ale dobre i tyle ;P... własnie pije kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje drogie :* 😘 wstalam dzis o 7 rano i pojechalam od razu do urzedu miasta bo musze wyrobic wkoncu dowod osobisty:) od raz jak przyjechalam to zajrzalamna nasze forum:D A WIEC po 3 dniu waga pokazala o 0,4kg mniej ! to NIESAMOWITE ! WAGA POKAZALA 51,2KG ---- > tyle wazylam ponad pol roku temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiecie jak sie ciesze :) nie moge w to uwierzyc hehe ;D:):):) :classic_cool: czyli po 3 dniach waga spadla dokladnie 1,8kg :) wow! niespodziewalam sie tym bardziej ze coraz ciezej mi schudnac wkoncu i tak juz malo waze :) dzis rozpoczelam 4 dzien :D za pol godzinki ide na kawke a potem na zakupy ;) wiecie co... na poczatku mowilam ze bede max 4 dni na kopenhaskiej ale tak dobrze sie na niej czuje i tak ladnie chudne ze bede dluzej :) po prostu zmierze sie jutro rano i jesli nie bede miala 47 cm w udach to pozostane z wami na kopenhaskiej troszke dluzej ;) ale sie rozpisalam :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tez własnie pije kawke, dziaaj mam same pysznosci w planie :) m.in. serek ziarnisty i sałatke owocowa i jogurt. pychotka :) i_want_to_be_skinny --> z Twoja wagą to tak jak u mnie, mi tez po 3 dni pokazalo 2 kg mniej :) ja uciekam i wroce dopiero jutro. oczywiscie dieta obowiazuje nadal, milego dzionka i trzymam kciuki DAJEMY RADE no i witam nowe dziewczyny na topiku, buźka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
czesc dziewczyny ja dzis na sniadanie tylko jogurt +czerwona herbata teraz kawa, Nonemi głodówki jednak nie robie ale kopenhaska tez nie dla mnie tzn chodzi o te potrawy (befsztyk szpinak) chyba po prostu bede jesc minimalnie, jak na razie spadł mi 1 kg niby to juz cos ale z drugiej strony wiem ze to tylko woda, wymiary nie uległy zmianie tyle ze z kolejnej strony to dopiero 3 dzien fajnie mi sie z wami rozmawia wiec nie poddaje sie a to ze ktoras cos straciłą jest jak dla mnie bardzo mobilizujace pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna no faktycznie :) ale dzis mamy dobre zarelko hehe ;) ojj dziewczyny ale nam super idzie! jestem z nas wszystkich baaaardzo dumna!buziaki dla kazdej z was😘 narazie lece na kawke i zakupy zajrze potem :)🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam na moim 3 dniu kopenhaskiej, wczoraj troche oszukałam - przyznaje sie bez bicia - nie zjadłam obiadu czyli mięska i sałaty tylko małą połówkę krokieta - ale myśle ze nic sie strasznego nie stało. Gdybym zjadła obiad i nadprogramowo krokieta wtedy byłoby źle. Dzisiaj już jestem po kawce i toście - ale sie nim delektowałam - taki dobry. Na wage wejde dopiero jutro, bo wiecie co mam taki problem ze powinnam dostać @ we wtorek a do dzisiaj jej nie ma :( i nie wiem czy to może jest spowodowane tym odchudzaniem że jakoś organizm mi sie przestawił, albo dzidzia rosnie :). I tutaj bedzie problem bo jak rośnie to nie powinnam sie odchudzać. Poczekam jeszcze dzisiaj a jutro pędze po test. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie się obudziłam:) no i pije kawke i moje tableteczki.zaczynam 4 dzien.tylko jedno mnie niepokoji troszke bo schudłam juz 5kkg tak szybko.i nie wiem czy sie cieszyc czy martwic ze tak szybko.ale co prawda to słyszalam ze sam zoladek ma pojemnosc 3-4kg i na poczatku to gubimy.bede musiala do lekarza sie wybrac moze to przez tabletki bo bez porady lekarskiej zaczelam je brac.ale za to mam duuuzo sily:) wypije kawke i ide pobiegac nad morzem a pózniej 5000brzuszkow i wieczorem powtórka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore tussi sa na kaszel ale super chamuja głód i aby zjesc to co w diecie musze niezle sie nagimnastykowac.ale chce zamowic sobie adipex tylko musze znalesc kogos kto sprzedaje oryginalny bo w polsce jest nielegalny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty moze nie szalej tak z tym adipexem.... skoro nie ma go w Polsce... to...coś z nim musi byc nie tak... nie jestem znawczynia... ale nie próbowałabym takiego czegos.... wysiadzie Ci zoładek .. watroba... w młodym wieku... ile tak wogole latek masz :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×