Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Dzięki za wsparcie :D . To uwiązanie do rodziny , ale takie w złym sensie ,mnie po prostu przeraza . Zawsze tłumaczę swoim dzieciakom , jak będziecie chcieli być sami , albo inaczej spędzić czas , choćby właśnie święta , to po prostu to zróbcie . Ale moi rodzice są chyba bardziej wymagajacy a może trochę i wygodniccy choć nie starzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek.:) Życzę miłej niedzieli .:) a1sa to chyba jest czasem wygodnictwo bo starośc nie albo udowadnianie nam że my to musimy bo oni to rodzice i im się pewne rzeczy od nas należom .Zostawiam Wam kawkę no i soczek.to🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna niedziela , ja też witam was pięknie . Moja córka wróciła na tydzień do domu i w tak piękny dzień musi leżeć w łózku :( boli ja gardło , migdałki , głowa i ma temperature . Aż żal patrzeć , no ale cóz , taki sezon. Mam nadzieję że wy wszyscy zdrowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a 1sa--> bardzo dobry pomysł, zazdroszcze ,sama bym też pojechała:) U mnie nic nowego, przeziebienie, trwa nadal,tylko przeszło w katar ,kaszel,i ból zatok. Za oknem tak pieknie że szkoda siedzieć w domu ,a ja nie ma siły sie ruszać.W nocy musiało być bardzo zimno ,bo liście z buka,posypał się obwicie. czas zacząć grabić. Tydzień temu padła nam kosiarka i będzie problem bo jak nie wykoszone to ciezko będzie grabić ,a liści mam bardzo dużo. Maz dalej pracuje od rana do wieczora i nie moze mi pomagać,wiec trzeba sie zorganizować i moze zagnać dzieciaki do pomocy. Mam jeszcze do zrobienia cały skalniak ,a właściwie coś co z niego zostało, po budowie ogrodzenia i robotach speców od wodociągó.Zawsze tam był skalniak bo ziemi to tam jest jakieś 10 cm. a reszta skały .Teraz przez lato tak zarosło że wygkląda jak dziki busz. Kwiatki nie rosną ,a wszelki chwast to może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam pokarczować mój busz, niecała godzina ,a ja już cała mokra, chyba nie dam rady trzeba poczekać az minie przeizebienie.TYlko pogoda tez minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poracowalam, jeszcze troszke.teraz pije kawke i zaczne szykowanie dzieciakow na jutro, oraz do pracy bo jade autobusem. Znowu gorzej się czuje ,ale to normalne przy przeziębieniu. trzymajcie się cieplutko ,do jutra zaglądne rano Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) .Meg życzę zdrówka i miłej pracy. Spadam na spacer muszę wykorzystać pogodę . TO narka :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , pocieszyłam się , że nie tylko ja walczę z ogródkiem. Jak czytałam twój wpis , to tak jak bym czytała siebie , też mam taki skalniak . Zostawiłam go sobie na sobotę i powidziałam sobie , że albo on albo ja :D . Wtym tygodniu skończę porządkować ogród na zimę i ewentualnie jak pogoda dopisze to za jakiś czas czeka mnie koszenie . Pogoda jak złoto , szkoda ,że zapowiadają ochłodzenie . Meg , zdrowiej , bo synka zarazisz . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może macie pomysł na pozbycie się skrzypu :( Mówię wam rośnie po prostu idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę , że wszystkich wywiało w plener . witajcie . Pogoda rzeczywiście świetna , oby tak dalej . Napiszcie co porabiacie w taka pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej byłam na zebraniu u chłopaków :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądacie :( , a ja się już tak przyzwyczaiłam do waszych wpisów . 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , chwila przerwy między ..... modlitwami :D . Nie nie oszalałam , po prostu mój synus ma w tym roku pierwszą komunię :D . Tłuczemy skład apostolski , który mnie też sie myli z tym co sie mówi w kościele . W pracy nareszcie trochę spokoju , tzn . dzieciaki jescze nie bardzo chcą się uczyc i muszę je mobilizować wszelkimi sposobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) też mi było smutno za Wami ale jakoś nie mogłam dorwać się do kompa. a1sa znam ten ból uczenia córka zdała szybko jako 1 z klasy a moi panowie za awanturami powtazraniem itd itp więc trzymam ksciuki za syna a Tobie a1sa życzę cierpliwości :D .Z spaceru przyniosłam WAm po żółtym jesiennym lisciu . Wczoraj byłam na zebraniu u synów i już jeden ma uwagę bo kolega myśłam że zabiję ale mi się udało nie za mocno wrzeszczeć. Dziś chłópcy pojechali na 3 dniową wycieczkę\" Szlakiem pierwszych Piastów \" ale pogoda nie dopisuje. A co WY porabiacie? Meg i a1sa co z waszymi ogródkami? TO narka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ogródek czeka na dokończenie ;) jakos nie mogę się zebrać , dziś pogoda pomogła mi w podjęciu decyzji i posiedziałam w domu . Chociaż czasami lubię sobie pogrzebać w rabatkach . Ale ostatnio miałam zaległości w pieleniu , a tego nie lubię . Jakoś ogarnia mnie pesymistyczny nastrój , jak często o tej porze roku . Wiele rzeczy mnie denerwuje , ludzie mnie wkurzają , chyba zaczynam wyolbrzymiac problemy . Czekam aż minie pierwszy tydzień jesieni i może wtedy coś się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy za oknem szaro to naprawdę trudno a optymizm :) a1sa jak nauka modlitw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część synek już zaliczył , ale jeszcze dużo zostało . Co prawda jest jednym z pierwszych w klasie , bo chce mieć z głowy , ale mnie to sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa to naprawdę szybko tylko podziwiać syna i jego zapał amogę sobie wyobrazić ile to Ciebie kosztuje ale chyba warto. a1sa jest trochę ciekawa czego ty uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mirinda 🌼 liczymy że będziesz do nas zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 uczę języka polskiego , w szkole specjalnej dla dzieci upośledzonych umysłowo i bardzo to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki a1sa, będę zaglądać, ale najpierw muszę Was poznać czyli przeczytać wszystko od początku. :) A trochę czasu to zajmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własciwie od poczatku jesteśmy w podobnym składzie , tylko gdzies nam się Kafeteria zapodziała . Kafeterio odezwij się 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mirindo:) Skąd jesteś ? Wpadaj zapraszamy 🌼. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy juz śpią , więc ja też was pożegnam i życzę kolorowych snów . Zajrzyjcie jutro , ja będe na pewno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakiej szkole wiedziałam ale nie wiedziałam czego a1as.:).czy lekcja przebiega u nich tak samo lektury gramatyka itd czy są jakieś inne metody? sorry za ciekawość ale chciałabym wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w czwartek , nareszcie ten dzień sie skończył , oczywiście w pracy :D siedem lekcji , to zbyt duzo jak dla mnie . 765 , w naszej szkole uczymy tak samo jak w masówkach , tymi samymi metodami , mamy nawet taką samą podstawę programową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a1sa dziękuję za informacje .Wiecie jaka jestem szczęśliwa córka została przyjęta na dzienne studia :D spełniło się jej marzenie gdyby radość umiała fruwać to ja od godzinny fruwam.:) . Co u WAS słychać ? Sorry że się chwalę ale nie mam z kim dzielićtej radości więc chcę z Wami:). narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×