Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

tak miła niedziela 🌻 ale chyba nic nam z tego mądrego nie wyjdzie a dostałaś naszą mapkę zołz i tabele? napisz mi na maila gdzie Cie umieścic na mapce i co w tabele wpisać???? jak oczywiście nie masz nic przeciwko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze spadac bo na zakupy ide bede pozniej papatki:) wie ze bardzo bym juz chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra papa ❤️ mam nadzieje, ze trafi Wam się niedługo jakas fajna okazja do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caffem dla mnie czy to łódź czy to warszawa i tak odpada:/ Nie obraźcie się ale bałabym się sama jechać Bóg wie gdzie, nie pracuje narazie, więc rodzice by mnie wyśmiali jakbym teraz sie gdzieś w Polsce wypuściła.......więc może skończmy ten temat na forum, a Wy się tam dogadajcie przez meile albo gg i się spotkacie:) bo poźniej wyjdzie że przeze mnie albo kogoś tam się nie spotkacie bo nam nie pasuje i jesteśmy nie zadowolone 🌻 🌻 🌻 Adzia Słoniu kope lat:D:D:D gdzie żeś się podziewała jak Cie nie było:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer a ile ty masz latek? nikt sie nie obraża.... w sumie wiadomo bylo że i tak tak wlaśnie wyjdzie... dobra, uciekam, jadę na kurs.... papa :D PS. Marika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia odp poszła :-D Summer popieram! skończmy na razie temat zlotu, bo nic nam nie wychodzi ztego ciekawego! a po co się ma robic taka głupia atmosfera?? Niech bedzie jak było! może kiedys sie jakoś w przyszłości spotkamy...zobaczymy wszystko jest mozliwe, ale na razie zamknijmy ten temat :-D BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH ZOŁZULEK 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caffem od początku mówiłam , że ja z pomysłu odpadam mieszkam daleko , nie mam prawka czy samochodu a nie bede jechała XX godzin pociągiem (Sama!) chcecie sie spotkać to ustalcie dla siebie dogodne miejsce :) i po problemie, kto ma przyjechać ten przyjedzie :) Summer Ty \"ciepła parówko\" hahaha :D :P :) gdzie ja byłam... :P yyy tam i siam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak a co? hej sexy sexy lady! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy spokojnie! koniec o tym zlocie bo jak nie to Was zaraz opluje, ba! ochorcham was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajmy sobie z tym na razie luzu ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik kochana moja jeszcze nie przejzalam tej mapy i wogole wielu rzeczy nie czytalam:((( czasu brak i dlatego tu teraz tak malo pisze:((((((((((. Duzo pracy,.... ale mam nadzieje ze na dniach to sie zmieni, no i................. umieszcze gdzies....:):):) hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik a bo lomona tez czesto tu tak maluje👄:classic_cool: zary zarami dziewczyny ale teraz Was spytam-zastanawiam sie nad napisaniem mu listu...myslalam o tym aby w nim napisac wszystko to co mi sie nie podoba,co mnie boli,co sprawia przykrosc,jaki jest a jakiego pokochalam,co o tym myslicie? no i gdzie sie podziala martella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika no ja chyba tez bym na twoim miejscu napisała list... skoro lezy ci cos na sercu, to co tam! ale poświęc tam tez troche miejsca na to, co w nim uwielbiasz, co w nim kochasz, szanujesz i cenisz. Napisz może tez coś o sobie, że może widzisz po czasie tez jakis swój błąd...? no nie wiem... żeby to nie wyglądało w jego oczach jak użalanie się na niego i zrzucenie na jego barki całej winy! :-D zeby to nie był taki cios poniżej pasa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasiu🌼glowka do gory! jestes wartosciowa,silna i pelna zycia kobietka,ze slicznymi coreczkami,czego chciec wiecej?faceta?on sie napatoczy w najmniej oczekiwanym momencie:) ale bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela aha, to spokojnie nadrabiaj zaległości i pracuj sobie, na wszystko będzie czas :-) poczekamy to sie doczekamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik no tak myslalam,tylko tą wine moja to bede musiala troszke zmyslec:D nie no,cos tam sie znajdzie na pewno;) ale raczej tak zrobie,tylko nie wiem czy list i co?wyslac?tak po rpsotu?czy lepiej maila? Marta:D:D powaznie?chcesz napisac? ale krotka powiadasz:classic_cool:czyli-wyp...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej M&M\'s (Marika i Marta) jak bedziecie pisac te listy, to później chwila przerwy na kąpiel albo herbatke i póxniej jeszcze raz na spokojnie przeczytać, bo jestem na bank pewna, ze cos wtedy wykreślicie ;-) a cos dodacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej M&M\'s (Marika i Marta) jak bedziecie pisac te listy, to później chwila przerwy na kąpiel albo herbatke i póxniej jeszcze raz na spokojnie przeczytać, bo jestem na bank pewna, ze cos wtedy wykreślicie ;-) a cos dodacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik no tak myslalam,tylko tą wine moja to bede musiala troszke zmyslec:D nie no,cos tam sie znajdzie na pewno;) ale raczej tak zrobie,tylko nie wiem czy list i co?wyslac?tak po rpsotu?czy lepiej maila? Marta:D:D powaznie?chcesz napisac? ale krotka powiadasz:classic_cool:czyli-wyp...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×