Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

hm...wiele rzeczy boję się ze mam za dużo rzeczy do zrobienia a czasu za mało i nie dam rady z wszytskim się wyrobić:(a jesień swoją drogą ma w tym udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 81
Cześć. Byłam u lekarza, ciąża potwierdzona, przewidywany termin porodu na 5 czerwca 2008. Powiedziałam na razie moim rodzicom i szefowej. Wszyscy sie cieszą :-) Tylko ja czuję sie fatalnie ale mam nadzieję, że to przejdzie. Pozdrawiam i życzę zajścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie:-) Pragnę podzielić się nowinką: wczoraj odebrałam wyniki beta hcg-1829...jupi!!!! Jestem w 2-3 tygopdniu ciąży! W piątek 2 listopada mam wizytę u Pana G. ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie, bo obawiam się ze i tak pęcherzyka nie zobaczy....wyczytałam gdzieć, że dopiero widać przy 6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam, wrocilam z Egiptu, tam nie bylo jak sie starac bo spalismy jak dzieci po calym dniu na plazy. Nie staralismy sie wiele w tym miesiacu wiec wczoraj normalnie okres sie pojawil. Ale od tego juz zaczynamy pelną parą ;) czuje ze jednak zajmie nam to wiele czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, witajcie :D Mieszkam już u siebie wkońcu :D Sypilnia gotowa...tylko jeszcze łóżka nie mamy...ale materac jest świetny :) Mam już w mieszkanku w miarę czysto. Staram się wychodzić z kurzu :) I dobrze mi to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ( bo nie mamy jeszcze podlączonej kuchenki, a na obiad nie chciało mi się jechać do mamy) czekam aż mój mąż przywiezie cieżkostrawną i tuczącą pizze na obiad :D:D Raz mogę prawda???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJjjj Kochana podziel się, bo mi się tak okropnie nie chce dzisiaj gotować. :) Super, bardzo się ciesze, że już się wprowadziłaś do siebie :) Ahhh aż ci zazdroszczę :) Ale to taka miła zazdrość. Aż się uśmiecham, naprawdę super:) My wczoraj byliśmy na zakupach, zakupiliśmy lubemu buty. Gorszy jest niż ja na zakupach. I kupiliśmy znów książki. Ja nie wiem w nowym domu bęe musiała robić pomieszczenie a\'la biblioteka, bo się to nigdzie nie pomieści :) A dzisiaj taki fatalny dzień, ciemno zimno mokro. Ochyda. A ja mam tak bajzel w domu, że nie wiem jak się z niego wygrzebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem ci Dorotko, jak ładnie czysto mam w mojej niebiańskiej sypialni (bo niebieska)...slicznie... i nowa podłoga....ochh super. Przedpokój też mam śliczny zrobiony. Teraz tylko pokój i kuchnia. Z pokojem uwieniemy się w tym tyg :D Te 3 tyg u mamy mi w pełni wystarczą... może aż za bardzo ;) A pizza była pyszna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się nie podzieliłaś :D No nic zrobiłam w końcu filety z piersi kurczaka z ziemniakami i brukselką :D Na pewno śliczna ta sypialnia. A kuchnia jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia jeszcze nie gotowa :( ale będzie. Jak juz całe mieszkanko będzie gotowe prześlę Wam fotki :) Kamcia---> jak wypadł test??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE kochana ja się narazie nie martwi o udanie :). Ja to jestem martwiołek :) i ja się martwie już co będzie dalej :) A ja czekać będę cierpliwie na zdjęcia od ciebie :D I mam nadzieję, że już niedługo ślubne będe mogła pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się masz...bo ja już właśnie siedzę na podłodze ...klawiaturę mam wyżej-fajnie muszę teraz wyglądać....O! Poduszkę sobie wezmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj słucham na zmianę Timberland \"Apologize\" i Seether i Ame Lee \"broken\". A fajnie wiem, że mam :D Hehehehe Ale d... mam przyklejoną cały dzień do fotela:D przez to :D Laptop stał się przyjecielem który łazi ze mną wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak w azji mają trudno. Jak wiecznie klęczeć muszą bo foteli brak :D. Trzeba męża zagonić żeby załatwił stolik wygodny i krzesełko :D A tak poważnie to nie siedź tak za długo, żebyś się jakiś problemów nie nabawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×