Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Aniu a jak juz dojdą to czekolada mleczna lub gorzka będzie na nich biała. Ale to nic mam nadzieję że poczęstujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzydziestkapiątka ja muszę na Allegro. Raz że wszytsko jest a dwa że taniej. Dziś latałam od pasmanterii do pasmanterii po czarne koraliki i .... nie ma. Kupuję też jedwab do włosów dla siebie i koleżanek. U fryzjerki jest po 10 a na Allegro po 4.80. Więc kupujemy po kilkanaście sztuk, gdzie przesyłka wchodzi - 1,60. Opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - wzielam kawke dla ciebie 🌻 i jeszcze kilka na zapas, jakby ktos chcial sie dosiasc... Trzydziestkopiatko - ano z samymi... :-D. Haha, taka mam fajna robote !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym tak chętnie się dowiedziała po co ten jedwab? czy jest to coś co powoduje błyszczenie,bo to by się moim włoskom przydało.Jakieś takie matowe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę świetna odżywka. Wosy są lśniące, cudownie się rozczesują. Dla nas rewelcja. Dą swa rodzaje. Mocniejszy z czerwoną zakrętką. Ja tego właśnie używam, moje dzieci słabszego. http://www.allegro.pl/item252739353_chi_biosilk_farouk_usa_jedwab_do_wlosow_15ml.html http://www.allegro.pl/item252740133_biosilk_farouk_usa_jedwab_do_wlosow_15ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni to nie wiem. Dowiedziałam się właśnie od mojej fryzjerki o nim i od jakiegoś czasu tylko tego używam. Koleżanki córka - fryzjerka też bardzo chwali. salonach stosują go. Stosowałam różne odżywki i inne takie ale to mi po prostu podpasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy ten jedwab, ja jeszcze o czyms takim nie slyszalam, moze spobuje jak tu znajde... Babeczki, a wiecie moze jak to wyglada z kosztami przesylki za granice na Allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 8. Jak dla jednej sztuki to się nie opłaca. Teraz zamówiłam 20 szt dla 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne... ale nie dla mnie. Ja z bizuterii nosze tylko 1 pierscionek (zareczynowy), obraczke MALENKIE kolczyki (a propos co z nasza Malenka?) i cieniutki lancuszek z moim znakiem zodiaku... Choc czasem bardzo mi sie podoba na kims ladna, oryginalna bizuteria. Ty sama robisz, Rybko ? Tylko dla siebie czy tez sprzedajesz/rozdajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja starsza córka tez dużo siedzi na Allegro i kupuje. Znów coś dzisiaj znalazła dla swego maluszka. Październik Jesień po lesie chodzi sie spowiadać Na ucho bukom szepcze coś po cichu I łza się kręci w oku października Gdy liść - za pokutę - opada po liściu Dzień w noc przechodzi nie wiadomo kiedy Powiązani ze sobą niewidzialnym mostem I tyle smutku jest w pustych konarach Gdy jesień daje swój deszczowy koncert Po okolicy w białych kołnierzykach Brzozy odchodzą - za las - samotnie A Matka Boska w dziurawej kapliczce Przez cały czas z dzieciątkiem moknie Nie naprawią daszku miejscowi anieli Na motorach muszą jechać na dyskotekę Nie naprawią - bo już zapomnieli Więc jeszcze tylko chcą przekrzyczeć jesień Jesień po lesie chodzi zagadkowa Na ucho buka śpiewa pieśń miłości I łza się kręci w oku października Bo dziś październik umiera z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka🌻ja właśnie od fryzjerki kupuję za 10 zl i nie dość że fajnie blyszczą po nim włosy to jeszcze ten zapach,super. Kupowałabym też na allegro ale nie skrzyknę tu tylu kobitek żeby sie złozyc, bo ja nie mam znajomych kobiet:Psami faceci a oni raczej nie chcą jedwabiu na swoich włosach tylko na....kobiecych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_podwyżki
No....jak widac powyżej;) Mam się pytać pod koniec roku,ale wtedy to już na pewno po odmowie się zwolnię.I zagram w totka:D Na pocieszenie mąż mi na wieczór winko znowu kupuje...nie wiem czy nie liczy na jakieś p;) więc tu raczej nie zajrzę,a zreszta mąż po winku mnie do kompa nie puszcza,żebym tu głupot nie pisała;) / nota bene o czym wy kobiety od samego rana?:P / Rybko nie wiem czy mówi Ci cos nick "kikaa" z Allegro - to dziewczyna z Wrocka,towar do tej pory odbierało się w kiosku na przystanku niedaleko Galerii Dominikańskiej,teraz ma realny sklep na Hauke Bosaka bodajże. Sprawdz ją,moze taniej wyjdzie podjechać do niej,niż płacic za przesyłkę,no i towar można dokładnie obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_podwyżki
Haha...Elissa....jo dopiero wczoraj po winku zajarzyłam, że ciągle źle do Ciebie piszę...boś Ty Ellisa przeca;) Może jednak z picia wina jakieś pożytek bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiziana
a mogę się przyłączyć???mam 38 lat i dwóch synów 17 i 11 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_podwyżki
Na pewno:) Przyjdzie Anna to potwierdzi:) Witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_podwyżki
Chyba wszystkie gdzies wywiało,więc ja się chwile jeszcze poprodukuję;) Z cyklu"nasze polskie paranoje" : Wczoraj lokatorzy naszych bloków dostali rachunki za prąd...każdy dostał 2 koperty.Żartowałam,że chyba maja za dużo kopert albo moze teraz rachunki na dłuższy czas przysyłają...nic z tego. W osobnej kopercie,na osobnym rachunku każdy lokator dostał niedopłatę za poprzedni okres rozliczeniowy. U nas to było 63 grosze,u sąsiadki 24... W bramie mamy 15 mieszkań,w bloku jest 5 bram,na osiedlu 5 bloków...nie chce mi się mnożyć. I nie chce mi się myślec kto za to zapłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiziana - ja cie witam z 🌻 i uciekam do domu. Troche mi sie dzionek przedluzyl, hihihi, ale slubnego uprzedzilam... Bez-torebki - nic sie nie martw, zostan :classic_cool:, przynajmniej sprobowalas !! No to lece !!! 🖐️ 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tiziana. U mnie tak samo było z elektrowni - tyle że w lipcu. A we wrześniu już przysłali normalne rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet jest paskudnym złodziejem czasu - wcześniej zarzekałam sie , że ja nie będę głupieć i zawsze będę mieć czas na inne rzeczy..... Akurat..... dziś prawie cały dzień przesiedziałam przesiedziałam przy kompie. Fakt - że to dla mnie nowość, ale po co wcześniej innych krytykowałam, jak robię i tak to samo. Co chwilę znajduję coś ciekawego, co skutecznie zabiera mi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez_podwyzki czyli skoro winko sie przydaje to... she 🌻 polej mi likieru:) moze mi rozjasni troche moje nieznosne cyferki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurde, krakała , krakała i wykrakała:P nie wiem kto o numerkach myslał, bo w szufladzie zamiast zszywek prezerwatywy były :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_podwyżki
Kaszubka...która z nas się nie zarzekała;) ale jak to mowią"chodzenie po bagnach wciąga";) i tak ze stronki na stronkę, z linka na link....;) A wypowiedzi pań po spożyciu likieru komentowac nie będę:p chyba jednak popracuję.trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×