Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry - u mnie śniegu nie ma. Iwa - o naszej klasie było tu już pisane gdzieś dobry miesiąc miesiąc temu, a jeszcze niedawno 35tka tez o tym pisała. Przegapiłaś to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agnieszko ! Taka najbardziej lubie. Twoje corka faktycznie juz prawie dorosla... ale powinna rozumiec ze chcesz z nia miec kontakt... no coz, my tez mialysmy kiedys \"nascie\" lat... i wtedy nie bylo komorek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌼 Wiem Rebeka, ale jak juz są to po to , żeby z nich korzystać. A poza tym mogła chociaż kartkę zostawić :( Ewanisia - obejrzałam filmik, niezły talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobietki 👄 ...dziewczyny wlasnie otrzymalam wiadomosc ze moj wyjazd chyba sie przyspieszy,a ja zaczynam sie coraz bardziej bac,tyle rzeczy tu mam i co ja z tym wszystkim zrobie,troche za szybko ja bym chciala w marcu a mozliwe juz wgrudniu i co?....auto musze sprzedac a to nie takie proste w tak szybkim czasie ...🌼 🌼 Rebeka72-milej sobotniej imprezy👄 🌼 Dea erw-👄 🌼 Agnieszk_a-👄 🌼 Trzydziestkapiatka-👄-mamy wszystkie ten sam problem co roku z prezentami,....i co tu kupic?🌼 🌼 Iwonusna-👄 🌼 Kaszubka-👄 🌼 She-Kameleon-👄 🌼 Annapo-👄-u mnie bez sniegu,a dzis o 6 rano widzialam mezczyzne w krotkim rekawku...brrr... 🌼 Bez-torebki-👄-milej imprezy 🌼 Wesola-Aniu-👄 🌼 Jestem Bromba-👄 🌼 kobietki doradzcie cos,mam zabawe u meza w pracy 15 grudnia towarzystwo zroznicowane a ja niewiem jak sie ubrac czy spodnie zakiet czy spodniczka? a tak wlasciwie to ja niewiem czy mi wypada nosic spodniczke musi byc cos na dlugi rekaw,to bedzie kolacja wigilijna i balety przy orkiestrze....please help...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, a może sukienka i jakieś wdzianko ? I trzymam kciuki:) ze zdjęcia wyglądasz na zaradna kobitkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - ja nie twierdze ze nie. Jasne ze powinna sie zastanowic ze mozesz sie martwic. Mowie tylko ze my nie mielismy komorek a rodzice i tak widzieli gdzie jestesmy i co robimy (zazwyczaj ;-)) - wszystko mozna zorganizowac przy odrobinie dobrej woli. Kaszubko 🌻 Dea 🌻 Ewanisia - dzieki... Ja tez nie lubie takiego szybkiego zalatwiania... powodzenia ! A co do ubranka... Czemu mialo by Ci nie wypadac nosic spodnice ?! Ide papu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj stracialam cierpliwosc i dlatego mnie nie bylo :o Kaszubka, ja zawsze bylam zdania ze tak to juz w zyciu jest ze jedni nas lubia a inni nie. I jesli cie drudzy nas nie akceptuja to jest wylacznie ich problem - ale plan wymyslilas wspanialy. Ale pamietaj, to ona przyjezdza do twojego domu, gdzie ty jestes pania a ona tylko gosciem. Powodzenia 😘 Iwo, qrka, trudno cos powiedziec, ja malo sie uczylam bo nauka latwo mi przychodzila, czyli ograniczalam sie do tego przyslowiowego \'minimum wysilku\'. Dopiero na studiach odkrylam pasje i zaczelam \'wchlaniac\' wiedze jak sie nalezy. To na pewno przejsciowe, tak wam zycze 🌻 Agnieszko, no wlasnie, jak my bylysmy nastolatkami to nie bylo komorek... zostawialo sie kartke na stole (lub nie). Ale wierze ze jest ta potrzeba wiedzy gdzie dzieci sa. Buziaczki dla troskliwej mamy 35tka, branzoletka fajny prezent, ja branzoletki bardzo lubie. Na szczescie mnie prezenty i zakupy z tym zwiazane w tym roku omina, a mala jeszcze za mala zeby oczekiwala czegos :) Ewanisia 🌻 u nas tez zimno ale bez sniegu - i nie zapowiada sie na sniezny tylko bardzo sloneczny WE u nas :) ale ty pracujesz prawda? To jak znajdziesz czas na pilnowanie dziecka? Czy cos mi sie pomylilo? Annapo 🌻 zdjecia doszly!!! Tylko na tym pierwszym ty jestes po prawej czy lewej stronie? ;) Sliczne sniubki jestescie!!! A wiesz ze ja nie mam nawet prawa jazdy? i moj M tez nie? to i co za tym idzie, nie mamy samochodu :) Zycie w duzym miescie jest o wiele latwiejsze bez, chociaz teraz jak jestesmy juz we trojke i mieszkamy bardziej na przedmiesciu, taki samochod to by sie przydal. Tylko czasu brak na zrobienie prawka :o Rebeko 🌻 ja takie mlode winko bardzo lubie, na studiach zawsze urzadzalismy wieczorki z \'ribolla\' :) dawne czasy :) narazie, bo sie rozpisuje i watek mi sie urywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, no to wspaniale nowiny, tylko masz racje tak szybko i nagle... ale na pewno masz kogos kto by mogl przypilnowac sprzedazy samochodu.... A moze my sie dogadamy i ja go od ciebie odkupie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem broma
hej dziewczyny :) fajnie, że jesteście i że można się uśmiechnąć, jak Was się czyta. w moim życiu wiele się teraz dzieje, przed wieloma sprawami chyba zbyt długo uciekałam i teraz mam wszytskie w pakiecie gratis. na szczęście udaje mi się jeszcze nie zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka mowisz sukienka?..hm.. Rebeka-pytam o spodniczki bo przeciez ja juz nie taka mlodka a maz starszy wiec niewiem czy mamie z dwojka dzieci to wypada jeszcze... Dea erw-ja pracuje normalnie rano a popoludniami dorabiam prywatnie,tej dziewczynie pomagam bo dopiero przyjechala do Angli i nic jeszcze nie wie o tutejszych zwyczajach ...no i angielskiego nie zna ... Dea a co do auta to niemam nikogo kto moglby mi sie tym zajac to jest 9-letnie auto Suzuki Grand Vitara diesel i jest wziety przez bank jesli Cie to interesuje to mozemy sie dogadac ... Pozdrawiam babeczki-to co na papieroska i kawke ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, sukienka jest bezpieczna i zawsze elegancka, tak myślę i zreguły na takie wyjścia wybieram np.jakąś małą czarną lub coś w tym stylu, oczywiście nie musi być czarna, to tylko taki przyklad. Bromba🌼 Rebeka, Ty masz dobrze z tymi obiadkami, ja wyjdę coś przekąsić ale za godzinę dopiero:( Dea🌼 mnie też wczoraj cały wieczór wywalało z kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-no to idziemy Agnieszka -mala czarna powiadasz to taki uniwersalny kolorek nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, to jest właśnie to, że muszę byc gościnna - czy chcę czy nie chcę. Oby tylko znów nie gadali o mnie - zawsze przez telefon to tylko pyta sie mego męża o moja chorobę, a ja to tez słyszę i diabli mnie biorą. Nie cierpię, gdy gadają o tym, to według mnie jest ten temat tylko dla nielicznych, wybranych osób...a nie na zabicie czasu przy kawie. Będę grzeczna, postaram się być miła, utrzymam swój język na wodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, może źle się wyraziłam, nie musi być czarna, ja np. mam małą czerwoną, taką w kolorze wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradnik dla piwoszy (pijaków ) Objaw: Piwo wyjątkowo blade i bez smaku. Przyczyna: Szklanka jest pusta. Działanie: Poproś kogoś, żeby ci kupił następne. Objaw: Ściana na przeciwko pokryła się światełkami. Przyczyna: Leżysz na plecach. Działanie: Trzymaj się baru. Objaw: Usta pełne niedopałków. Przyczyna: Przewróciłeś się na bar. Działanie: Patrz wyżej. Objaw: Piwo jest bez smaku, koszula z przodu mokra. Przyczyna: Usta zamknięte lub piwo skierowane do nieodpowiedniej części twarzy. Działanie: Wycofaj się do toalety i potrenuj przed lustrem. Objaw: Stopy zimne i mokre. Przyczyna: Szklanka trzymana pod nieodpowiednim katem. Działanie: Obróć szklankę tak, aby otwór był skierowany ku sufitowi. Objaw: Stopy cieple i mokre. Przyczyna: Wadliwa kontrola przepływu. Działanie: Stan obok najbliższego psa i upomnij właściciela. Objaw: Podłoga rozmazana. Przyczyna: Patrzysz przez dno pustej szklanki Działanie: Poproś kogoś, żeby ci kupił następne piwo. Objaw: Podłoga się rusza. Przyczyna: Jesteś wynoszony. Działanie: Upewnij się czy niosą cię do następnego baru. Objaw: Nagle zrobiło się ciemno. Przyczyna: Bar jest zamknięty. Działanie: Ustal z barmanem swój adres. Objaw: Taksówka pokrywa się kolorowymi wzorami. Przyczyna: Konsumpcja piwa przekroczyła dopuszczalny limit. Działanie: Zasłoń usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz kaszubko przegapiłam a myślałam że nie chcecie sobie przypomnieć młodych lat. Ewa to taka uroczysta kolacja, a w spodniach pójdziesz?też nie wypada.Najlepiej tak żebyś czuła się dobrze .Ja uważam że biała bluzeczka zawsze ładnie i do wszystkiego pasuje.A gdzie ty wyjeżdzasz tak nagle bo chyba przegapiłam? Rebeko a ile ty masz do tej pracy? Aniu wiem co to znaczy ale komórka nie pomoże jak będzie chciało to i tak coś wymyśli.Ja ile razy chciałam się dowiedzieć od moich łobuziaczków o której będą w domu to najczęściej odzywała się poczta głosowa .Najlepiej gdy to oni mają zadzwonić i powiedzieć o której wrócą to nawet komórka kolegi się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-wiem o co chodzi obydwa kolory lubie,musze wygladac dobrze bo to pierwsze i jedyne spotkanie w takim gronie a wiadomo wszyscy beda nam sie przygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonusna wyjezdzam do Canady do miasta Alberta zobaczcie w necie zdjecia miasta calkiem,calkiem... ja myslalam o jakiejs bluzeczce i spodniach garniturowych np,w kolorze bezu ale mysle teraz nad sukienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko coś mi się wydaje że niepotrzebnie się nakręcasz i denerwujesz tą wizytą . Dea ma racje to ona przyjeżdza do twojego domu i to ona powinna być miła grzeczna i uprzejma bo jest w gościach .A jak się nie umie zachować to ją traktuj jak na to zasługuje.I nie myś o tym tyle pomyśl o jakiś ziółach które by nas rozgrzały w te zimne wieczory!!!! To pijemy kawkę a wy dziewczyny z tymi fajkami to dajcie spokój przez was mamy złą statystykę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, wydaje mi się, że na takie przyjęcia z baletami jeżeli spodnie, to bardzo eleganckie; Iwa - jakbym wiedziała, gdzie i z kim polazła, to kazałabym się odezwać ale ona wyszła, jak ja byłam jeszcze w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zimne wieczory polecam grzane piwo z cukrem lub czerwone wino na gorąco z goździkami a do tego noc pod ciepłą kołdrą w objęciach męża..... To lepsze od ziółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda Kaszubko:)uwielbiam grzane winko z goździkami i cynamonem, piwko też pyszne, mój M robi takie z koglem-moglem, pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde - spoznilam sie na papieroska :-(. To samej mi sie juz nie chce, pojde pozniej... :-) Agnieszko - ja wrocilam, na Ciebie kolej :-) Dziewczyny, jadlam wlasnie rybke \"tilapia\" - zna ktoras ? Musze poszukac na internecie bo bardzo dobra byla. Ewanisia - spodniczka jak najbardziej Ci pasuje. Nie widze zadnych przeszkod, nie wydaje mi sie zeby istnial wiek w ktorym by nie mozna ubrac spodniczki - pod warunkiem ze nie bedzie to 80-latka w super mini. Ja spodnic nie nosze wcale (do pracy nie bardzo, a prywatnie tez nie lubie za bardzo) i nigdy nie zwracam uwagi na to co \"pasuje\" albo na to co \"jest modne\"... kupuje i ubieram to w czym dobrze sie czuje... bardzo klasyczna jestem jesli chodzi o stroj i nie lubie ekstrawagancji.... Iwa - jakies 25 kilometrow :-O. Metrem (+ kolejka) jade 1.5 godz, na motorku, jak jest dobrze, to 45 minut... Kaszubko - poradnik fajny ! Na wieczor czerwone wino mam ale co mi meza zastapi :-O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to nieżle się wkurzyłaś rozumiem.To taki solidny okszantus się jej należy że mamusie denerwuje i wiem że to wcale nie jest śmieszne.Ale popatrz na to inaczej że nic jej się nie stało o.!!!!!!! Kaszybko wiedziałam ze coż poradzisz:)))) Mam takie pytanko bo moja psinka strasznie się coś drapie ale robaczków żadnych nie ma rozdrapuje sobię do rany skórę na grzbiecie może w jakimś ziółku ją wykąpać bo ma podrażnioną skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to nieżle się wkurzyłaś rozumiem.To taki solidny okszantus się jej należy że mamusie denerwuje i wiem że to wcale nie jest śmieszne.Ale popatrz na to inaczej że nic jej się nie stało o.!!!!!!! Kaszybko wiedziałam ze coż poradzisz:)))) Mam takie pytanko bo moja psinka strasznie się coś drapie ale robaczków żadnych nie ma rozdrapuje sobię do rany skórę na grzbiecie może w jakimś ziółku ją wykąpać bo ma podrażnioną skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×