Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

-Kaszubko-co sie martwisz ale dzieki za to ze stanelas za mna 👄 ...a She naprawde zle to zrozumiala ......to nic ....jaki lincz...hihihu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ale tu dzisiaj burzliwie... A ja sie przyznam ,ze z reguły to znajduje tylko tyle czasu ,ze ledwo dla naszego topika wystarczy ,wiec nie wiem gdzie cos innego piszecie i przejmuje sie tylko tym co u nas...Jednoczesnie uwazam ,ze nikt nas nie zmusza do pisania wszystkiego ale chyba jak juz sie cos pisze to nie powinno sie mijac z prawda... To oczywiscie tylko moje zdanie... Ja dzisiaj od rana poza domem,ale teraz juz nawet zdazyłam wydac obiadek,no tylko nie ma kto kuchni uprzatnac... Mam takie male pytanko..Czy jakas Wasza komorka działa tak ,ze otrzymujac sygnal polaczenia tylko wibruje,bo mnie juz cos bierze ...Syn kupil nowa komorke i za chiny nie chce wydac zadnego dzwieku ,tylko wlasnie same wibracje i jak ktos do mnie dzwoni to nie odbieram ,bo czasami tych wibracji nie czuje.. Mam z tym sie udac do jakiegos specjalisty ? Elliso na razie fotek nie posłalam bo nie bylo jak ,ale sie poprawie ,prosze o wyrozuniałość ,ja dopiero sie ucze tym kompem poslugiwac i nie zawsze od razu mi wychodzi to co bym chciała Ciekawe czy mi sie uda wysłac... Jeszcze jedno u mnie w domu nasz topik ma konkurencje ,niestey moj ślubny odkrył miejsce gdzie idzie pograc z innymi w karty i wieczorem to juz nas dwoje do kompa w kolejce,czasami musze mu ustapic...chyba rozumiecie...czego czlowiek nie zrobi z miłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ANNAPO-👄....w ustawieniach telefonu powinnas miec opcje dzwiek i wibracje ,musisz tam przestawic na dzwiek albo dzwiek plus wibracje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🌼 wpadłam tylko na chwilkę, by życzyć Wam udanego weekendu ❤️ takiego słonecznego ❤️ i ciepłego ❤️ nie tylko od temeratury na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....35-ja mam to w .... czy to facet czy kobieta ale nie lubie obludy i krecenia .....bo ja nie klamie i zawsze mowie prawde ale to kwestia przyzwyczajenia i wychowania....uwazam ze jak ktos jest innej orientacji sexualnej to niepowinien tego ukrywac bo prawda i tak wyjdzie na jaw ......Magdo czy nie Aniko -nie czuj sie urazona(y)... 35- zaraz odczytam meila....sorki .... teraz wszystko mozna,oprocz.....parasola....hihihi, zaczynamy weekend bo dzis juz wystarczy emocji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza i pierwsza rada taka - badać się regularnie i samej kontrolować piersi. 2 tygodnie temu wyczułam u siebie guzek, nawet nie taki twardawy, ale zaniepokoił mnie. Zapisałam się na dzisiaj na usg po wcześniejszej wizycie u gin, która potwierdziła moje spostrzeżenia. Oto diagnoza, cytuję z kartki : \" Wyraźne zmiany dysplastyczne sutków, szczególnie widoczne w okolicach zabrodawkowych. Liczne, ok.12, różnej wielkości o średnicy 4,5mm - 10,2 mm zgrubienia proste widoczne są w obu sutkach - udokumentowano je na 4 zdjęciach. Węzły pachwowe nie są powiekszone \" - koniec cytatu. W poniedzialek mam mammografię:( i martwię się jak cholera. Zaraz chyba piwko otworzę i porozpaczam , bo ze sprzątania to chyba nic dziś nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk_a-nie przejmuj sie na zapas ....w poniedzialek zrobia badania i wszystko okaze sie dobrze--zdroweczka zycze a na razie wypoczywaj....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - nie jesteś sama,masz również nas....bądż dobrej mysli. Piwo może Ci pomóc, ale lepiej wyjdziesz z tego szoku , w który wpakował Ciebie lekarz, jeśli mocno się wykrzyczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, płacz tez pomaga, wiem to po sobie, wazne, abys tych lęków nie trzymała w sobie.....pisz do nas, zajmij się czymkolwiek , zgub brzydkie mysli.... wszystko dobrze sie zakończy - UWIERZ W TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka🌻myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze Ewanisia🌻 ja nie czytam ostatnio wszystkich wpisów,tylko wyrywkowo bo czasu nie mam ale dziewczyny to jest własnie tolerancja a własciwie jej BRAK Ale to jest moje zdanie, mam do niego prawo prawda? Ja też nie lubię obłudy, pisze tu tylko prawdę a prawda czasem potrafi boleć A ja mam wolny weekend[tancząca lala];) tylko szkoda ze musze go wykorzystac na naukę matematyki finansowej:P Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i nie wracajcie juz do tematu,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja opinia : nie podoba mi sie publiczne wytykanie bledow/potkniec/klamstw/oszustw... Jesli juz ktos musi, to takie tematy powinno sie poruszac \"w 4 oczy\" : przez gg albo mail\'a. Uciekam do domu... dzis ostatni kurs z \"moim\" kierowca ;-) :-D, bo stajki zwiesili... ale zapowiadzieli ze mozliwe ze w grudniu znow rusza :-O She - ucz sie pilnie ;-), ale do nas tez zagladaj bo ja sama sierotka bede siedziec przez ten WE... no chyba ze jakas litosciwa dusza mnie odwiedzi ;-) :-) Zagladne wieczorkiem... 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja nie wiem jak Ci sie odwdziecze,dzieki za poczte A teraz nawet nie mam czasu Was poczytac bo dzis cigla nerwowka ,ale jak sie uda to jeszcze wejde,a napewno bede jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj poruszylo sie troszke tutaj :o ale to i dobrze, bo przez kontrasty i konfrontacje ludzie lepiej sie poznaja :) A i nie ma przyjazni bez sprzeczek, bo i nudnie by bylo ;) She, matematyka finansowa, hmmm, nie widzialam twojego zdjecia ale ty chyba blondynka nie jestes ;) Kobietki, narazie, ja ide gotowac kleik ryzowy i marchwianke dla mojej Pupuni :) Rebeka, jak ja bym chciala byc ta litosciwa dusza w ten WE... ale tu mnie bardziej potrzebuja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw🌻no niestety ja blodni:P ale umysl scisły mam to i z tym sobie poradzę, nawet książkę z biblioteki wzięłam aby bardziej sie przygotować;) Rebeka😘ja bym chetnie Cię odwiedziła ale rozumiesz sama....matematyka finansowa;)teraz tylko tym zyję do 5 grudnia, a potem biorę sie za rachunkowość finansową;) i inne ciekawe przedmioty:P A jutro śpiedo 10, ooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi miało byc:Pzmęczona już jestem:P Annapo🌻kurcze, ja się zastanawiam skąd Ty bierzesz siły, ciągle coś robisz, a ja tylko szukam okazji by nic nie robić;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - odpowiem Ci tak jak moj kolega : \" zwykle dziekuje calkowicie wystarcza\"... 😘 Dea, She - kochane jestescie 😍! Ani \"cukiereczka\" ani matemtyki finansowej nie przebije :-O ;-)... Ale tak szczerze mowiac to nawet sie ciesze ze bede sama. Odpoczne porzadnie bo mimo wszystko te ostatnie 2 tygodnie to troche nerwowka, no i poprzedni WE tez troche \"zarwany\" byl. Qrde - miesko mi sie przypala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, dopiero teraz doczytalam! Wiem jaki to lek, ale tak jak mowia dziewczyny, nie ma sie co martwic na zapac! Latwiej powiedziec niz zrobic, ale jak chcesz to spojz na to z tej pesymistycznej strony - dzisiejsza medycyna jest naprawde na tak wysokim poziomie ze cokolwiek masz mam nadzieje bedzie blachostka! Zycze ci duzo spogody ducha w ten WE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko 🌻 - ni trzeba sie martwic na zapas. Trzeba gleboko wierzyc ze bedzie dobrze. She - hihi, kosmate mysli ci po glowie chodza :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, tym mięskiem to mnie rozbawiłaś :D Dea🌼, już mi lepiej - rozmawiałam z moją gin i ta rozmowa bardzo mi pomogła :), zapomniałam Ci napisać, jak ślicznie Ewelinka wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×