Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko...mam 2 synów i wolałabym,żeby mąż nie był 3-cim"do cyca";) ale wiem,że jest tym młodszym mamincyckiem...niestety...ale szkoda pisac o tym;) Zycie krótkie jest:P Prosiłam o ksiązki o asertywności w necie..sama nie mam czasu szukac...a myśle ze to fajna sprawa...bo chyba lotu balonem ( moje marzenie na dzis ) mi nie załatwicie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT, no juz na dzisiejszy wieczor to nie da rady, bo wszystkie loty balonami juz zamowione. Ale podskocz kiedys do mnie, to sobie razem polatamy nad Tamiza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej BT, ja Ci tego tak nie zostawie ;-)... \"Dopoki jest kochanka, ale nie mojego meza... \" oznacza : nie znam dokladnie sytuacji wiec nie osadzam. Jest calkowicie normalne ze reagujemy emocjonalnie i mamy klopoty zeby byc obiektywnymi kiedy ktos siega po \"nasza wlasnosc\". Gdyby byla kochanka mojego meza (tfu, tfu, odpukac!) tez nie rzucalabym w nia zaraz kamieniami... No jasne, do domu bym jej nie zaprosila i kolacji nie podala, ale zaraz po wykopaniu meza z domu raczej bym sie zastanowila czy nie bylo w tym mojej/mojego meza winy. I wiesz co ? W rodzinie mam dziewczyne ktora ma 2 dzieci z zonatym facetem... I tez nie wydaje sadow, bo znam sytacje tyko z dwoch stron... Widzisz BT, uparciuch ze mnie, lubie dyskutowac, wiec sie nie gniewaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scie sie rozpisaly, a ja sie produkuje o suchym pysku ;-) :-D. Dawaj ten Gin, Dea, a ja moge jeszcze wina komus nalac... przyniose z lodowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T, ja swego męża traktuję jak najgorzej wychowane dziecko, do tego bardzo uparte i niegrzeczne - mój mąż był najmłodszym dzieckiem. Nauczyłam się z biegiem czasu tak z nim postępować, że on jest przekonany iż to właśnie on mną rządzi... lecz w rzeczywistości to ja trzymam ster rządzenia w naszym domu. Dea, powody zdrad są bardzo różne i mężczyzna ma w tym spory udział.... zbyt często facet zaniedbuje swoją żonę, żyje jakby dalej był kawalerem....itp, itd. To temat rzeka i można wyliczać dużo , dużo... Idę spać, dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 czesc babeczki nic dodac nic ujac.....jak Wy dzisiaj ladnie piszecie i wszystkie macie racje .....buziaki dla kazdej ...... BT👄 Kaszubka 👄 Rebeka👄 Dea👄 Annapo👄 Agnieszka👄 Rybka👄 Wesola Ania👄 widze ze milo spedzacie czas....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry stawiam kawke i do pracy.....milego odpoczynku....🌼 Rebeka-👄....jeszcze bylam ale kafe mnie nie wpuszczalo...a taki wpis mialam .....sorki...... kobietki milej soboty wam zycze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w bardzo deszczowy dzień. Witaj Ewanisia. Ledwo skończyłam pisać, że dzien jest deszczowy, a tu słonko wyszło...od razu ładniej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzisiaj sobota ,wiec nie spodziewam sie nikogo o tej porze ,ale stawiam dobra kawke...,bez ciasteczka ,bo dopiero w niedziele bede piekła i to nie dla siebie:O tylko do szkoły na dzien babci.... U mnie to juz na powaznie wiosna zaglada...dzisiaj padal taki wiosenny deszczyk, i tak fajnie pachniało...A to przeciez styczen...to nie dobrze :O BezT....balonami to nie widziałam,ael na parolotni i innych takich z silniczkiem to tak,takze jak takie cos Cie zadowoli to przyjezdzaj...na mnie nie licz ,nie polece ,bo ja z tych co wola czuc ziemie pod nogami... Ewanisiu,kiedy Ty sypiasz kobieto...ale ponoc juz ta harowka ma sie skonczyć....u mnie to ,tak przez zniwa taki goracy okres ,ze czasami czlowiek nie wie jak sie nazywa...:P Witam Kaszubko,to poslij do nas troszke tego słoneczka ,bo u mnie cieplutko ,ale ponuro... Ok zycze miłej soboty i bede na podgladzie ,moze nie tak czesto jak w tygodniu,ale na pewno zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny w końcu mam wolne i korzystam,tzn zamiast sie uczyć do jutrzejszego zaliczenia to ja przed kompem siedze:P Podczytywałam Was przez ten czas jak Może dodam swoje trzy grosze Jesli chodzi o temat kochanki, zdrady czy aborcji- nie ma sensu tu o tym pisać- kazdy ma swoje sumienie i robi tak jak che a potem niech sobie z tym zyje i nie miesza w to innych-tak jest najlepiej-jak to brzydko mówią -jak ktoś chce srac to tylko w swoje gniazdo i już- i jeszcze jedno-ostatnio słyszałam jakis psycholog chyba mówił ze jak zdradzisz to nie mów tego swojej drugiej połowie tylko sam sie z tym męcz potem jak sumienie Ci będzie dokuczać, po co ranić drugą osobę-lepiej jak nie wie Ja mam tez swoje zdanie na te tematy ale wcale mi sie nie chce o tym gadac:P pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki a szczególnie serdecznie She;) że się nawet odezwała;) Mam kompa dla siebie bo mi się towarzystwo porozłaziło...az dziwne w sobotę;) ale dziś \"dzień gospodarczy\";) to muszę poganiać trochę ze ścierą;) i jeszcze zmianę pościeli sobie wymyśliłam,więc jestem tylko z doskoku:) Ale stawiam herbatkę zieloną z cytryną i jakieś wafelki ...kupne oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Po 😘 i 🌻 dla kazdej z osobna i stawiam popoludniowa kawe... jakby ktos mial ochote. Juz zapomnialam troche jakie zdjecia kto obiecywal ale pamietam o : BT - po prostu zdjecia :-) Dea - grzywka :-) Ewanisia - pasemka :-) ... She 🌻 🌻 - dwa bo Cie dawno nie bylo ;-) :-D. podziel czas rowno miedzy nauke i przyjemnosci :-P. Fajnie ze zagladasz tu choc od czasu do czasu. Za chwile jedziemy do rodzicow - bedziemy opijac z nimi egzamin ;-), wiec zycze Wam wszystkim milego wieczoru. Acha, wielkie dzieki za trzymanie kciukow ;-)... , pomoglo ! 😘 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatke ,bardzo dziekuje z miła checia...Te dni \"gospodarcze\" to nic ciekawego...ale jak mus to mus...ja juz chyba na dzisiaj koncze...jeszcze tylko posprzatam po obiadku i moze zdarze poczytac przed 2 zmiana... She ,duzo Ci jeszcze tej nauki tak ogolnie zostało,bo fajnie jak masz czas do nas zajrzec...🌻,a ten pan psycholog to ma swieta racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pustki, pustki .... Właśnie dopisałam się do klasy. Przecież to takie modne teraz :P A, co mam być nie na czasie? :D PS: nie preszkadza Wam ten Redsik? Bo mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O polityce i religii nie piszemy, gdyż to faktycznie są gorące i drażliwe tematy.... ale co do tego ma wyrażanie swego zdania na temat zdrady lub aborcji... nie rozumiem... to przeciez nie jest i nie było żadne pranie czyiś brudów, każda z nas pisała co o tym sądzi... ostatecznie topik nie jest po to założony, aby pisac tylko o byłe czym. She, o ile dobrze pamiętam, wcześniej sama pisałaś o swoich klopotach... czyli jak ptak sr....we własne gniazdo, rzadko tu się pojawiasz i od razu piszesz co mamy lub nie mamy pisac... to mi się nie podoba... nie znoszę zakazów i nakazów i będę tu pisac to co myślę i co chcę, a jak jakiś temat mi nie podchodzi... to po prostu nie zabieram głosu i jak ryba milczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia a siedzę na naszej kl i szukam znajomych bo nic lepszego nie mam do roboty. Mąż w pracy, dzieci przy TV a ja przy kompie. I się nic nie dzeje tak ogólnie. kaszubka myślę że źle zrozumiałaś she. Po prostu wyraziła swoje zdanie. Nikomu niczego nie narzuca, ani zakazuje czy nakazuje. Wybacz ale to nie w jej stylu, znam to dziewczę osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko...👄...ja to tez zrozumialam inaczej ... Kaszubko...👄zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia Rebeki..tutaj rozmawiamy o wszystkim.... She...👄...ja to odbieram inaczej sledzac Twoje odpowiedzi odnosnie mnie.....ciekawe nie?...a moze sie myle... Pozdrawiam panie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia a już myślałam że śpisz. Ja chyba zaraz pójdę. Dzis mnie kręgosłóp wykończy. Wczoraj bylo podobnie, ale ten model ( ja ) tak już ma. No cóż, swoje latka się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ...moze i tak ma ..bo mnie tez cos .........nie bede uzywac brzydkich slow ....ale wiesz o co chodzi.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ...a ja myslalm ze czujesz sie na mniej hihihik...🌼....i gdzie idziesz ..?...zartuje ....spij slodko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wlasnie Rybko...a ja wypilam trzy drineczki ...niewiem czy juz pisalam niepamietam i tak sie zakrecilam ....ze az ...jak juz ktos to pisal ...ale jest mi to znajome....hihihi....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko....chyba juz sie poloze bo jeszcze jutro pracuje....zycze Ci spokojnej nocy.....Dobranoc...🌼 ..jeszcze tylko dodam Rebeka ..pamietam ale chyba niechcesz mnie zobaczyc takiej rozczapirzonej co?....hihihi...daj wypoczac i zrobic cos fajnego a nie .....obiecalam ...dotrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja też się kładę, bo mi się oczęta moje pikne klejom 🌻 dobranoc 🌻 wsiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×