Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A ja moze do rodzicow podjade po pracy... na paczki !!! Dzis przeciez "tlusty wtorek" ;-) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki Rebeko dzis to i ja bym poczka zjadła q osłodzeniu zycia. Taki bezsensowny dzień jak dziś mi się coraz częściej zdarza :( Choroby cd czas na ostatnią kawę dziś a potem kilka herbat z cytryną. Pozdrawiam pa życzę miłego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, po pączkach powinien nastąpić dość aktywny wieczór spędzony z mężem..... zgubisz zbędne kalorie... im więcej pączków, tym ostrzejszy wieczór..... Do czego to ja namawiam?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciulek Ty je tak ręcznie? No toś zdolna bestia;) Wyslij no kilka fotek tych cudeniek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, nie daj się chorobie, smutkom.... dni robią się coraz dłuższe, niedługo będzie dużo słońca i nowe, lepsze spojrzenie świat. Złe samopoczucie ucieknie hen daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, czasem trzeba grzeszyć słowem, uczynkiem i myślami... hihihihi Wszystko co ludzkie, nie powinno nam być obce - tak uczono mnie na j. polskim... tylko już nie pamiętam, który z filozofów to mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - duzo zdrowka dla Ciebie 😘!! Nie dawaj sie bo to teraz najgorszy okres w roku... ale wiosna juz za pasem zobaczysz ze jak tylko troszke sie ociepli i slonko sie pojawi to od razu sampopczucie pojdzie do gory !!! A do herbatki dodaj jeszcze lyzeczke dobrego miodu lesnego :-). Kaszubko - do dobrego, do dobrego :-D !! Namawiaj dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam :-) : Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce. Homo sum; humani nihil a me alienum puto. (łac.) Prawdopodobnie było powtórzone przez Terencjusza za zaginioną komedią Menandra pod tym samym tytułem. W starożytności zacytowane m. in. przez Senekę Młodszego w Listach moralnych do Lucyliusza. Przez Terencjusza użyte w sensie ironicznym. Szeroko spopularyzowane w dobie renesansu, stało się dewizą humanistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, po tym filmiku odechciało mi się spać..... usmiałam się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo M mi juz pod oknem trabi ;-) :-D. Milego wieczoru zycze wszystkim 😍 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam... a tu widze panie sie pospaly ;-)... To ja tez dzis tylko dobrej nocy wszystkim pozycze 😍😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje najdroższy komputer osobisty świata? Otóż, w przeliczeniu z japońskich jenów 1,84 mln złotych. Najdroższy komputer świata produkowany jest bowiem w Japonii. Skąd ta cena? O ile "zwykłe" komputery mają obudowę z blachy i plastiku, o tyle w tym obudowa wykonana jest z platyny. Dla nieco uboższych klientów producent przewidział "tańszą" wersję z obudową wykonaną ze złota. Tańsza wersja kosztuje...1,37 mln zł. I to tyle na dzisiaj....... Dobranoc dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Jak zwykle stawiam wodę na kawkę lub herbatkę Rebeko jak tam ten \"aktywny\" wieczór z mężem :)- spaliłaś te pączki Rybko i Rebeko, wyszywanie kartek polega na wyszywaniu nićmi (zazwyczaj z połyskiem, ewentualnie pojedynczą nitką z muliny) na papierze. Nie mam na razie zrobionych zdjęc, bo dopiero jak wszystkie skończę to je obfotografuję, ale jesli chcenie zobaczyć jak to wygląda, to wpiszcie w googlach fadengrafik i zobaczcie na pierwszej lepszej stronie jakieś wzorki. Napiszcie mi, czy mogę tu gdzieś znaleść wasze adresy mailowe (internet nie jest moją najmocniejszą stroną- dopiero go rozgryzam), a tutaj też nie da się wkleić zdjęć. Życzę miłego dnia, chociaż na razie za oknem szaro, buro i ponuro, ale mam nadzieję, że z czasem słoneczko się pokaże. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w pochmurny poranek. Kiciulek, łatwo znajdziesz adres każdej z nas - wystarczy kliknąć myszką na nick którejś z nas i chwilkę poczekać - wyskoczy nowa stronka i tam wszystko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ..... przy kawie i herbacie Kaszubko 🌻 witaj. U mnie też brzydko, deszcz pada. I humor też nie najlepszy. Kiciulek 🌻podziwiam. Ja przedwczoraj naszywając cekiny i koralioki dziecku na sukienkę karnawałową miałam dość a nie byo tego dużo. Adresy części z nas sa pod nickiem. Ty też masz. Idę robić następną kawę, kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 ..................dzban kawy gotowy czy ktos reflektuje.............. Kaszubko-👄...tak tak rozgryzlam go juz po czesci ale i tak zmieniam ..tylko dlatego ze malo ludzi go uzywa i niema wiecej programow do niego...poczekam jeszcze az bedzie popularniejszy ...wtedy bedzie doskonalszy ...🌼 Rebeka..👄...mialam czkawke ...hihihi...dzis sie nigdzie niewybieram,dopiero pozniej ale mam zamiar jeszcze sie polozyc..bo najlepiej mi sie wypoczywa jak niema nikogo w domu..tak ze spotkamy sie dzis na tarasie....dzieki 🌼 Wesola Aniu-👄...jak milo widziec Twoje dlugie wpisy.....ciesze sie ze wrocilas.....a z tymi wzorkami roznie bywa.hihihi🌼 Annapo-👄...na nasze mieszkanie przyjdzie jeszcze czas ale to przed samym naszym wyjazdem ...pisalam wam ze czasami wykonuje meska prace..hihi....taka wlasnie byla wczoraj ....jak znajde chwilke to wam pokaze....🌼 Kiciulek-👄....od dzisiaj poscisz slyszalam ....ja niemam takiej silnej woli do tych spraw...a nasze adresy email masz w naszej stopce kliknij tam gdzie jest nasz nik 🌼 Rybka-👄...a moze jakies witaminki na poprawe samopoczucia..i spacerek dla zdrowotnosci...🌼 Kaszubko -👄...bylabym zapomniala posylam Ci piekne sloneczko ..u mnie juz 10 stopni ciepla ...sliczna wiosna sie robi🌼 Dea-👄.....a Ty gdzie sie podziewasz?...bo juz myslalam ze Twoich wpisow niewidze..🌼 ...........a teraz milego dnia zycze...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia🌻 masz może jeszce kawałeczek serniczka? Ja kawkę a Ty serniczek, co? Brakuje mi ostatnio slodkości. Oj, nie dziś spacerek, deszcz pada. Przez okno widzę jak ludzie z pieskami pod parasolami chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ...mam serniczka prosze poczestuj sie niech Ci bedzie lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja stawiam jabłecznik i eklerki - słodkości chyba wystarczy ?. W takie brzydkie dni zawsze jest chęć na słodycze... latem jakoś mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek i do kawki sie dosiadam 😍... tylko nie wiem do kogo bo Kiciulek, Rybka i Ewanisia postawily :-)... No ale edobrego podobno nigdy za duzo. Kaszubko 🌻 - myslisz ze to taki komputer dostala Ewanisia ;-) :-D ? Qrde, ja bym sie chyba bala go uzywac ;-) Kiciulek 🌻 - wieczor niezly :-D. Jak skonczysz to koniecznie musisz nam pokazac te cudenka :-). Rybko 🌻 - na lepszy humorek 🌻🌻🌻 Ewanisia 🌻 - czekam tylko na sygnal... ale to moze tradydcyjnie po obadku... moze do tego czasu Dea dotrze :-)... no i Ty zdazysz troszke odpoczac :-). Slonko dla Wszystkich i milego dnia zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko a mi do tego doszly jeszcze te kiepskie dni kobiety i wczoraj za duzo pracowalam dzis sa efekty.....(boli)....🌼 ale te slodkosci to ja bardzo chetnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka...to po obiadku na tarasie a teraz zmykam pospac troszke ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na trochę porad w sprawach typowo kobiecych. 1] Odwar: 1 łyżeczkę korzenia arcydzięgla litworu gotować 15 min w 1 szkl wody, popijać 2 razy dziennie w celu uregulowania miesiączkowania [gdy jest zbyt skąpe, bądź nieregularne lub zbyt obfite i długotrwałe], Nie stosować w czasie ciąży! Arcydzięgiel działa ożywczo i rozgrzewająco- szczególnie warto polecić go kobietom, którym poza bolesnymi skurczami dolega poczucie zmęczenia, osłabienia, zimna. Arcydzięgiel zresztą działa dobrze na wszelkiego rodzaju dolegliwości 2] Odwar: 2 łyżki kwiatów jasnoty białej zalać 1,5 szkl letniej wody, ogrzewać do wrzenia i powoli gotować przez 3 min. Odstawić na 10 min. Pic po 0,5 szkl 2-3 razy dziennie w stanach zapalnych kobiecych narządów rodnych i przy bolesnym lub nieregularnym miesiączkowaniu. 3] 1 łyżkę krwawnika zalać 1,5 szkl wrzątku, zaparzać pod przykryciem 15 min. Pić 3-4 razy dziennie po 2/3 szkl w zaburzeniach miesiączkowania [zbyt obfite, zbyt skąpe]. Łagodzi również bóle w bolesnym miesiączkowaniu. 4] 1 łyżeczka rozmarynu na 1 szkl wrzątku- pić 3 razy dziennie [na wywołanie miesiączki]. Nie podawać kobietom w ciąży i przy miesiączkach, ponieważ pobudza obwodowy układ krążenia 5] Na dokuczliwe bóle spowodowane skurczami macicy należące do najczęstszych objawów zespołu przedmiesiączkowego- może pomóc melisa. 6] Innym znakomitym środkiem na bóle skurczowe jest rumianek. 7] Ziołem znanym z właściwości rozluźniających i przeciwskurczowych jest dziurawiec. Pić 3-4 razy dziennie między posiłkami 8] Jeśli odczuwasz dolegliwości napięcia przedmiesiączkowego, pij również mniszek. 9] Tasznik pospolity ma także właściwości ściągające. Jest czynnikiem regulującym obfitość krwawienia miesięcznego. odgrywającym dużą rolę w dwóch okresach życia kobiety: dojrzewania i przekwitania, którym tak często towarzyszy obfite krwawienie. Namocz 125g suszonego ziela na 2 godz w 1 l zimnej wody, następnie podgrzej i utrzymaj w stanie lekkiego wrzenia przez 1 min. Odstaw pod przykryciem na 15c min. Pij po 1 szkl 3 razy dziennie przez 10 dni poprzedzających okres. No to chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przerwie znów jestem Zrobiłam dziecku sniadanie. Moje dziecię idzie w końcu do szkoły. Ostatnio mi zarzuciała że od kiedy z nią siedzę w domu to nie robię ju takich dobrych obiadków. Ona chce kotletów :D Tu się czowiek stara, wymysla jakies zapiekanki a ona najprostrzych dań potrzebuje. Własnie wysłałam ją po mielone mięso :D ewanisia 😘 bardzo dziekuję. Tak mi ochoty narobiłaś na sernik, że zjadłam to co bardzo lubię - ser biały z powidłami. Ale takimi najpyszniejszymi, własnej roboty z węgierek. rebeko 😘 zapraszam do mnie. Podam taką jak lubisz i wykoszę konkurencję :P kaszubko 😘 na jabłecznik bardzo chętnie się skuszę. Lubię ciasta z owocami. Lecę bo dziecię wróciło z mięchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lubię jabłecznik robiony według mojego pomysłu. Jabłka - dżem własnej roboty - biszkopt przekładam warstwą tych jabłek, a na górę daję krem o smaku waniliowym . Albo też na biszkopcie jabłka, lecz posypane cukrem pudrem z domieszką cynamonu. Można również ugotować jabłka w małej ilości wody, dać według uznania odpowiednią ilość cukru i wrzucić do tego mączkę ziemniaczaną - lekko ciepłe wyłożyć na biszkopt, przykryć drugą częścią biszkoptu...na wierzch jakaś polewa -nawet czekoladowa lub byle jaki krem... lukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, Wy tu o takich dobrych rzeczach a ja teraz nie moge wyjsc :-O... Zaraz mi sie zoladek do kregoslupa przylkei :-O :-D !! Rybko - bardzo chetnie zjadlabym zapiekanke :-)... taka dawna, polska zapiekanke z pieczarkami (ilosci sladowe ;-) ) i serem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×