Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea -👄...jak Ty to zrobilas ze sie zatrulas ?...ja pije whiskey z red bullem co tydzien i nic mi niejest...ale przyznaje ze wodki nie ruszam moze to polaczenie jest takie ...zycze zdrowka🌼 Wesola Aniu-👄....juz lepiej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja 😍 ! Na dworze slicznie :-), piekne slonko swieci, ani jednej chmurki na niebie, zero wiatru i co najwazniejsze caly WE ma byc taki :-) !!! duez 😘 dla wszystkich i po 🌻 na dobry dzien ! Kiciulek - jesli jakies 10 kilo nadwagi uwazasz za norme :-O :-)... Ewanisia - moje pierwsza praca (na studiach) to byla w takiej malej firmie produkujacej gumowe uszczelki... trzeba bylo je \"wydlubywac\" z krazkow i czyscic z resztek gumy... paluchy mialalm poparzone przez cale wakacje :-D, ale przez 4 lata tam pracowalam dorywczo. A zarobkow nie pamietam, ale pamietam ze zarabialam prawie tyle samo co robotnicy przy prasach... :-D. Pozniej to juz przedszkole.... Dea - :-( to sa wlasnie te \"mieszanki wybuchowe\" :-(. Czy to znaczy ze z dzisiejszej imprezki nici :-( ...? Nie mozesz nam tego zrobic, przeciez wiesz ze Annapo 😘 ma dzis wolny wieczor bo M za pilka lata :-D...! Wesola - jak sie na cos dluzej czeka to pozniej lepiej smakuje ;-) :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, a cos ty anoreksje miala? przy jakim wzroscie tekie piorko bylas? Ja najnizej to doszlam do 57 kilo przy 170cm, ale to bylo podczas "zaloby" rozstania i nic nie moglam wtedy jesc. A tak normalnie to nie moge jakos kilogramow zgubic. Cos mi sie nie chce zycia marnowac na odmawianie sobie dobrych rzeczy. A co do dobrych rzeczy... teraz juz wiem, ze wodka&redbull do nich nie naleza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane dea🌻 no współczuję. Ale może po prostu miałaś na to ochotę, co? Myślę że zdawałaś sobie sprawę z konsekwencji wchlonięcia mieszanki toksycznenej niomal. ewanisia 🌻 to jestes nieźle zaprawiona :P U mnie będzie brzydki weckend. Ujemne temperatury i śnieg z deszczem. Weszłam na Naszą Klasę i dostałam zaproszenie od kobiety, która już i tak napsuła mi nieźle krwi. Zepsuła mi dziś humor do reszty wredna baba. Jak ktos pody to i taki zostanie na wieki. Sama zła to i będzie innym ryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Dea...najlepiej to chyba moj malzonek Cie teraz zrozumie,bo mnie sie takie cos zdazylo chyba ze 2 razy w zyciu,ale nawet wtedy nie mieszalam...:P wiesz czlowiek sie najlepiej uczy na bledach!!!Tyle ze,ta nauka troszke boli...:) Wesola 🌼 jak tam wstajesz juz prawa nozka? chyba tak ... Ewanisiu...trening czyni mistrza...:P Kiciulku ja dzisiaj poczestuje sie herbatka... Rebeko....oczywiscie jak M poleci na trening to sie melduje,chociaz dzisiaj fajny film w telewizorku:)Czy ja mam uwiezyc ,ze przez te 9 lat nie posmakowalas:p nie musisz odpowiadac:D :P Dobra jade teraz na zakupy i do banku,wiec chwilowo nie bede na podgladzie....ale jak wroce to sie zamelduje... 🌻 i 👄 dla kazdej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, swieta racja, nie jestem przeciez 12latka... stalo sie, mam nauczke! A ta baba sie nie przejmuj, to jest wlasnie na co on aliczy, zeby cie z rownowagi wyprowadzic. Czyli, nie daj jej tej satysfakcji (nawet jesli ona o tym nie wie) i wymaz ja z twych mysli! 😘 ja w czasie studiow pracowalam jako weekendowa kelerka w pizzerii, i fajny ubaw mialam. Fajni szefowie byli. Potem przed napisaniem pracy magisterskiej przez 6 miesiecy pracowalam w marketingu w firmie ktora importowala opony rowerowe z Polski. A potem to juz UK.... przez pierwszy rok bylam na stypendium/stazu europeskim w marketingu Alitalii, ale pieniadze byly tak marne (400F miesiecznie) ze dorabialam sobie jako stroz dzienny w akademiku (nudna praca, wydawanie kluczy krecacym sie studentom). Ale po stazu dostalam prace w duzej korporacji i juz dorabiac sobie nie musialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta.... nareszcie doczytałam do końca... trochę czasu mi to zabrało. Mąż dziś miły od samego rana - wiadomo - rocznica ślubu.... dziś wspomnienia biorą górę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, jesli bede mogla zajzec dzis wieczorem to picia dla mnie nie bedzie :o zoladek mam jeszcze bardzo delikatny a w poniedzialek ide na sade zoladkowa (bo moge miec wrzoda) wiec lepiej nie przechylac ;) Po za tym, musze sie zajac moim M, bo cos ostatnio zastresowany jest i spac nie moze. No to chyba jakas mila aktywnosc trzeba zorganizowac na dzisiaejszy wieczor ;) Ewanisiu, powiedz mi czemu wszystkie ci gratuluja... nie moge znalezc postu :o a tez chce pogratulowac! Annapo, bolesne to jest i mam nadzieje ze wlasnie ten bol powstrzyma mnie od popelniania tego samego bledu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Annapo, no cos ty, toz to by wymagalo nieludzkiego samozaparcia :-P :-D !! Ja tez mam co ogladac ale chocby na lampke wina wpadne... Przeciez trzeba WE rozpoczac w milym towazystwie :-) ! Rybko - nie pozwol nikomu zespsuc sobie humoru !! Dea - fajnie to brzmi "stroz dzienny" :-). Ja juz tutaj na studiach na poczatku pracowalam jako "chlopiec na posylki" w kancelarii adwokackiej :-D Kaszubo - 😘 🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NASTEPNYCH (PRZYNAJMNIEJ !! ) 39-CIU LAT W MILOSCI I WZAJEMNYM SZACUNKU 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, właśnie powiedziałam mężowi,że ma się postarać, abym znów się w nim zakochała.... miłość trzeba wciąż odśweżać.... inaczej wchodzą nudy i rutyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...jaki trening jak ja wypije gora trzy drinki i juz zakrecona ...to jaki ze mnie smakosz?hihihi🌼 Rebeka..ja pierwsza prace to mialam a krewetkach ..same odpady przywozili i z tego jeszcze pysznosci robili..🌼 Rybko...nie przejmuj sie tacy sa ludzie🌼 Dea...znajdz zastepczy trunek jakis lekki🌼 Wesola-🌼 Kaszubko...WSZYSTKIEGO DOBREGO ..🌼 ......jestem na podgladzie bo obiadek robie.....i czekam na kolezanke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...bo ja dostalam dobra wiadomosc odnosnie mej przyszlosci...juz niedlugo ......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - jestes wytlumaczona :-) i usprawiedliwiona jakby co :-). Aktywny wypoczynek pomaga figurke utrzymac :-D. Kaszubko - nie ma nic gorszego niz rutyna. Szczypta szalanstwa od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodzila :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrka, spoznilam sie na terasik :o Ewanisiu, no to gratulacje 😘 Kaszubko, jak najwiecej szczescia i sloneczka w Waszym zwiazku na nastepne 39lat!!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea..dziekuje...👄 ...a teraz zmykam na troszke ide na zakupy z kolezanka i z kolega do sklepu bo jest na obczyznie trzy lata i niema czasu podszkolic jezyka...hihihi....juz sie ich pytam co oni zrobia jak ja wyjade? ja sie ciagle tu doszkalam ale takie jest zycie....do pozniej babeczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi lepiej. Zadzwoniłam do męża i porozmawiałam, usyszłam ciepłe slowo ktore to miodem na serce. Oboje stwierdziliśmy że nie damy się takiej ^$@#*&%$ sprowokować ( najpierw męża nękała ). Mam wrażenie że za swoje niepowodzenia życiowe odgrywa się na moim małżu. A że on nie wzruszony, nie reaguje, to sara sie mnie sprowokować. No to lecem kotlety robić Przed chwilką okazao się że będę miała gości wieczorkiem :D A ja sobie na domiar złego dotkliwie palec przecięłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padł mi na kilka godzin internet - dziwne uczucie - od razu czegoś było brak.... a właściwie nie czegoś, ale WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko wygląda że i innym padł bo cisza że aż w uszach dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zagladam ale znow zaglada, robota sie wali na leb, na szyje... a juz myslalam ze spokojnie do WE doczekam :-O. Rybko - pewno przecielas palec na samym \"brzuszku\" i w prawej rece :-O ? Kaszubko - ano brakuje, brakuje ... A teraz mowi sie trudno : zaciskam zeby i zakasuje rekawy... I jeszcze brdzo dyplomatyczny mail musze wyslac... musze kogos zdrowo opie... ale tak zeby wygladalo na uprzejma prosbe :-P...a ze dyplomacja nie jest moja mocna strona :-O to nie wiadomo co jeszcze z tego wyniknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie... Bank zaliczony,zakupy zrobione,a oprócz tego,nalesniki i zupka zjedzone,krem na wafle sie gotuje ,rosolek zrobiony,warzywa na salatke pokrojone i ....kuchnia posprzatana ....to chyba zasluzylam na łyk kawy,no nie...? W takim razie kawka na stole... Kaszubko...wszystkiego najlepszego na nastepne latka,duzo zdrowka i dobrego humoru...🌻 i 👄 Ewanisiu...udanych zakupow...a co do tego mistrza ,to mnie raczej o czestotliwosc chodzilo a nie ilosc:P Rybko... tak trzymac ,przeciez nie mozna sobie pozwolic zeby jakies wredne babsko psulo Ci humorek...A paluszek plasterkiem owinac i pocalowac...na pewno bedzie mniej bolalo Rebeko...no mam nadzieje ,ze to nie do mnie ten dyplomatyczny mail... Moze uda mi sie zajrzec ,ale niestety dzieci zaczely ferie i domagaja sie dostepu do kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko- miłości, miłości i jeszcze raz miłości, jak będzie miłość to ze wszystkim sobie zawsze poradzicie ❤️ , ❤️ , ❤️ . w końcu weekend, wygląda na to ,że żyję od weekendu do weekendu. Chociaż ten, nie będzie leniwy. Po pracy zakupy, potem sprzątanie w domu, dyktando:) Jutro sprzątanie u teścia, a wieczorem wizyta u znajomych. W niedzielę organizuję teściowi małe przyjęcie urodzinowe, no i po weekendzie ... 🌻 Życzę Wam spokojnego konca tygodnia i dużo lenistwa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko piękne gody a nie wiesz czasem czy mają jakąś nazwę ? Gratulacje jest powód do dumy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na zupę krem z kalafiora dodatkiem sera blu i kluskami z kurczaka :) ot takie ciut wymyślne danie na piątkowe popołudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×