Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry! A ja tam tradycyjnie kawę stawiam i śniadanie :) Kanapka z żółtym serem i ogórkiem świeżym :) Święta,święta się zbliżają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonka 😍 BT - Radosnych Swiat rowniez dla Ciebie i Twoich bliskich 😘. Wasola 🌻 - dzieki za sniadanie i kawe, dobrze zes postawila bo nie mialabym czasu robic ;-) A teraz biegiem do fryzjera... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam mile panie po 👄 na powitanie ... BT 👄 dla Ciebie i Twoich bliskich rowniez Wesolego Alleluja 🌼 Wesola Aniu 👄 dzieki za kawke i sniadanko ...milej pracki na dzis..🌼 Rebeka 👄 ..coz za fryzurke zmieniasz? ...🌼 ...wystarczylo dzis pospac godzinke dluzej ..ale juz czlowiek przyzwyczajony do wstawania..wiec gdzie tu spac? ..hihi...zycze pania milego dnia ...a my wyruszamy na miasto ...buziaki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! :D Na troszke Was zostawilam,ale juz przeczytalam i postaram sie teraz zagladac.... polopirynka i witamina C nie pomogly i wyladowalam w łóżeczku... jeszcze zmagam sie z chorobskiem,a i syn czasami do lozeczka wskakuje....nie wiem co to za jakas zaraza nas dopadla :) slabam jak mucha w smole...przydalby sie jakis turbo- dopalacz... Zycze wszystkim milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 !!!! Nareszcie, bo juz sie naprawde martwilam :-) ! Nie daj sie chorobskom, teraz juz bedzie coraz lepiej ! Po 😘 dla Ciebie i synka i fluidki posylam zeby Ci choc troszke sil przybylo :-) Ewanisia - zwykle podciecie, zadnych zmian... Nawet na pasemka nie mam czasu :-(. Turobodopalacz w postaci kawy stawiam i zabieram sie ze fotele :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - ale jeszcze tylko 2 (?) godziny i 3 dni wolnego :-). A jutro o tej porze bedziesz juz mogla sobie na slodycze pozwolic :-) Kuchnia mnie wzywa :-O ... narazie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... ma strasznie zwariowany dzien.... a i inne plany [ świąteczne również ] spaliły się na panewce. Jest u mnie aż do odwołania 2 wnucząt - 3 i 7 lat. Synowa wylądowała w szpitalu, za niecałe 2 godziny czeka ją zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego. Syn oczywiście tez jest u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie czytalam was bo nie mam kiedy:O Dom wysprzatany,wlosy i paznokcie zrobione;)jutro wkraczam do kuchni z mama i czekamy jutro na gosci i w poniedzialek swietujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko dzieki za fluidy i chyba troszke pomogly,bo jakos zaczynam sie rozkrecac,powoli ,ale lepsze to niz nic :) Nawet ubralam juz moja \"choinke\" wielkanocna,a myslalam ,ze w tym roku sobie odpuszcze... A co dobrego robisz w kuchni,bo ja dzisiaj scisly post:( She.....Ty kusicielko!tez chce ,zeby mi było błogo!!! Ale chyba kawa z ajerkoniakiem to dla mnie za malo...;) Kaszubko...tak to juz jest,ze czlowiek planuje ,a zycie co innego szykuje...dobrze ,ze to tylko wyrostek,a syn na swieta to chyba mila niespodzianka? Rudamaxi...milego goszczenia i caluski dla dzieciakow...ale takie wirtualne,bo nie chce zarazic... Ewanisiu...chyba Cie to miasto wessalo ,bo dlugo Cie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, to jest starszy syn... a dzieci zostały podzielone - jedno, dość chore [ dostaje zastrzyki ], zostało z drugimi dziadkami... transport chłopca do nas w tej pogodzie jest nierealny. Jutro na parę godzin przyjeżdża również Piotrek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ciesze sie ze juz lepiej. U mnie tez dzisiaj rybki ;-) ... à propos : Rybki ostatnio nie bylo :-(... Co to jest choinka wielanocna ? Kaszybko - :-( ... Patrz na pozytywne strony : Swieta w towazystwie wnukow i syna spedzisz :-) a wyrostek dzisiaj to stadardowa operacja wiec wszystko napewno pojdze jak z platka. Rudamaxi - o moich paznokciach narazie staram sie nie myslec ;-) :-O... moze jutro...? Lece do dalszych obowiazkow 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hielou,hielou ;) Dziewczyny zapraszam na szampana i jajeczko topikowe :) Możemy wirtualnie się podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wesoła ...Ty to jednak umiesz wywołac usmiech! Dzieki za jajeczko topikowe ...pychotka... Moj szef mnie szybciej pognal dzisiaj z pracy i oto jestem...Drinka dzisiaj nie stawiam,ani zadnych procentow ,ale jak troszke poklikamy to chyba nie grzech...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko dzieki za zyczenia....i mam nadzieje ,ze jednak chociaz dasz rade zajrzec ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie dzisiaj nikogo nie doczekam...to ide do lozeczka...😴 Dobrej nocy kochaniutkie...👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane wieczorkiem 🌼 Annapo 👄 oj wcielo mnie w miescie zebys wiedziala ;) alez jak sie ciesze ze Cie widac :D juz sie tez martwilam o Ciebie ..fajnie ze juz Ci troszke lepiej,a jak Twoje prace remontowe? chyba jeszcze niebardzo ku koncowi co? ..buziaki dla dzieci 👄 Rudamaxi 👄 jaka Ty obrotna dziewczyna jestes..tu zrobisz,tam pojdziesz,gdzie indziej tez cos zalatwisz...hihii..juz posprzatane i ..tylko relax ....buziaki dla Ciebie i dzieci 👄..milego wypoczynku ..zyczen jeszcze nieskladam ..🌼 Kaszubko 👄 oj bedzie wesolo ..wszedzie ich pelno ..taka juz rola Kochanych Babci..🌼 Rebeko 👄 wymeczylas juz te fotele? hihi..a jak u was ze swietami ..spedzacie z rodzicami czy osobno .a wlasciwie to tez cos Cie dzis malo..🌼 Wesola Aniu 👄 jak milo tak z tym jajeczkiem ..masz za to Duuuza Buuuzke 👄...a ja dorzuce babke...🌼 Dea 👄 ..halo,halo ...buziaki 👄 She 👄 bardzo fajny ten zajaczek w sasiedztwie ..Pozdrowionka i rowniez buziaki 👄 BT 👄 ...a Ty w pracy ..wiec milej reszty wieczoru ..zostawiam Ci babeczke do kawki 🌼 Ellisa 👄..wpadlas na krotko i juz Cie niema ..hihi 🌼 Kiciulek 👄 ..a Ty gdzie sie podziewasz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio klade sie spac ,pierwsza tura gosci przyjechala troche pogadalysmy z kuzynka i teraz lulu.Jutro wszyscy idziemy swiecic jajka:P AAAA jesli juz o jajkach mowa to moze bede orginalna z zyczeniami:P http://photos85.nasza-klasa.pl/dev130/0/160/580/0160580564.jpg ide was poczytac bo jutro bedzie ciezko jak reszta zjedzie :D a w poniedzialek bedzie feta Vikuni ,troszke wczesniej ,ale to jedyna mozliwosc by wszycy byli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , Ewanisia, to raczej fotele mnie wymeczyly ;-) :-O. polozylam sie na chwilke na kanapie po kolacji i... dopiero co sie obudzialam... zla jestem, bo M siedzial obok i mnie nie obudzil a teraz rechocze :-O ... i zastanawia sie co ja w nocy bede robic. Jeszcze tego pozaluje :-P :-D !! U nas Swieta oczywiscie rodzinne, nie wyobrazam sobie nawet zeby moglo byc inaczej :-). Jutro prosto po swieceniu jedziemy do rodzicow na kolacje, w niedziele jestesmy wszyscy zaproszeni do znajomych a w poniedzialek my przyjmujemy gosci :-) Ania - bardzo mi przykro :-(... ale przynajmnei jutro wyspana bedziesz :-). Nietypowy piatek dzisiaj ;-) Wesola - podziele sie jajeczkiem, chyba ze juz cale zjadlas...:-D ? Kaszubko - spedzaj czas w milej rodzinnej atmosferze 😘... ale jak dasz rade to zagladnij :-) Isa 🌻 Zyczen Wam jeszcze nie skladam bo jutro jeszcze napewno do Was zagladne a za wszystkie zyczenaia otrzymane --------🌻😘🌻 SERDECZNIE DZIEKUJE 🌻😘🌻-------- A teraz juz DOBRANOC gwiazdeczki 😘😍 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zające i barany pospełniają Wasze plany! Porzućcie wszystkie swe rozterki bo to dni wielkiej wyżerki! Niech to będzie czas uroczy JAJECZNEJ WIELKANOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........@..@..@........@...@...@ ........@............@....@...............@ ........@.......(\(\....@...../)/)........@ ..........@.....(=':')........(':'=).......@ ............@...(..(")(")..(")(")..)...@ ................@.....................@ ....................@.............@ ............... .........@.....@ .............................@ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygonilam M z domu zeby spokojnie porzadki dokonczyc ;-) ... i korzystam z okazji zeby do Was na chwilke zagladnac :-) 😍 Niech Wam bedzie wiosennie, slonecznie, swiatecznie. 😍 Niech ciesza Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. 😍 Niech sie w Smigus Dyngus woda obficie leje 😍 a wielkanocny Zajac przyniesie radosc i nadzieje .../)/)........A ..=(\';\')=.........Happy ..(\").(\")............Easter 🌻 Wesolych Swiat kochane babeczki dla Was i dla wszystkich Waszych bliskich !! 🌻 Caluski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No normalnie zalamac sie idzie 😭 M mi sie rozchorowal... Zaliczylam juz apteke,spowiedz z synem,zakupy,porzadki,pieczenie,itp.... co z tego jak M chory...nie wiem kto to pozjada... Ale koniec marudzenia...;) Rebeko....no rzeczywiscie chyba jestem wyspana,chociaz ogladalam wczoraj film i tez pozniej poszlam spac...Man nadzieje,ze nastepny piatek juz normalny bedzie...;)Pozdrow rodzicow,znajomych i milego swietowania... Ewanisiu...wiesz zlego diabel nie bierze,wiec znowu jestem hi,hi...a o remoncie to moze po swietach ,bo nie chce sobie psuc humorku...caluski dla Twoich chlopakow... Rudamaxi...u mnie tylko syn jajka swieci ;)...miłego goszczenia...a dla dzieciakow slodkie buziaki ... A teraz zyczonka dla wszystkich pan: Malutki baranek,złote ma rozki-pilnuje rzezuszki, Choragiewka sie buja a baranek cichutko beczy : WESOŁEGO ALLELUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - Ja wciąż powtarzam, że ten rok robi nam co chwilę przykre niespodzianki.... Rebeka nazywa go "rokiem przestępczym" i to do niego najlepiej pasuje. Życzę Ci, aby mąż jak najszybciej wyzdrowiał, bo wiadomo, co to znaczy mieć chorego faceta w domu. Jutro rano prawdopodobnie synowa wróci ze szpitala do domu - więc znajdzie się jeszcze dla mnie czas na słodkie leniuchowanie. Usuwano jej wyrostek metodą laserową - ma na brzuchu tylko 3 małe dziurki... po czymś takim bardzo szybko wypisują do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍🌻😍 Pozdrawiam Wielkanocnie ! 😍🌻😍 Wesola 🌻 - u nas wczoraj bylo dokladnie jak w przyslowiu \"w marcu jak w garncu\" ... Nawet grad przeszedl :-O, ale za to dzisiaj jest przepieknie :-) Ania 🌻 - no tak, chory facet w domu to masakra :-O Pozdrowienia dla Niego ! A w nastepny piatek juz bez dwoch zdan sobie \"pogadamy\" :-) Kaszubko 🌻 - milego leniuchowania !! A teraz juz uciekam bo jeszcze rodzicow musimy po drodze zabrac a tam juz z pysznym obiadem na nas czekaja :-). Papatki kochane 😍 🖐️ PS : Dzwony w Maranello znow bily dzis rano i to nie tylko na Wielkanoc ;-) :-) :-) :-) ... a w dodatku Kubica drugi :-) :-) :-) !!! \" Que du bonheur !! \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Witam Kochane ❤️ ................WESOLEGO ALLELUJA........................................... Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości przyniosą sercu radość w te święta i w przyszłości. Życzymy: Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×