Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No to ja też sie dołączę, stawiam lody i piwo;) Właśnie odprowadzilam córkę na pociąg-wycieczka klasowa do Kudowy Zdrój,a przedział obok wojacy na przepustce i zaopatrzeni w alkohol:P trochesieboję ale mam nadzieję ze te 12 godzin w pociagu szybko im minie no i bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza i wino na stole... a ja zaraz bede, jeszcze tylko musze maly telefon wykonac ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - jeszcz troche wczesnie... samej mi glupio siadac do kompa jak za oknem jeszcze slonce swieci :-) She - sa z nimi opiekuni, wiec bedzie wszystko OK, nie martw sie :-). Cora ma komorke ? Mozesz do niej zadzwonic... A zeby uczcic to ze dzis do nas zagladnelas to dla Ciebie :-) : http://www.youtube.com/watch?v=TfMgLoJO_Xc Impreze czas zaczac ;-) :-D ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻jest tylko dwoje opiekunów- wychowawca i nauczycielka, ale właśnie dzwoniłam i corka zadowolona i mówi że wszystko ok jest:) no to zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT ! Za udana wycieczke corki, za nasze wszystkie smutki i radosci i za Milosc przez duze M !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie dowiedzilam ze moja firma pracuje dla Renault F1, przygotowuje dla nich jakies podzespoly i jest oficjanym sponsorem :-). Chyba poprosze o przeniesienie do tego dzialu :-D :-D ! Podobno nawet jest logo na samochodach.... tylko malutkie ;-)... ide poszukac jakiegos zdjecia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ...ja Cie nie chce denerwowac,ale tez by u mnie było ok jakby obok siedzieli wojacy na przepustce hi,hi :) to oczywiscie zart....inaczej bym sie czuła gdyby to moja cora miała tam siedziec...mam nadzieje ,ze nie jestem nadopiekunczą ani zaborczą mamą,ale strzezonego Pan Bog strzeze no nie... Rebeko....jak sie uporamy z pizza ,to ja dołoze cosik słodkiego...jakos nie umiałam sobie dzis odmowic i kupiłam kilka ciastek,a im wiecej zjecie tym mniej mi sie na bioderkach osiadzie ,szczegolnie,ze jeszcze mam ochote na piwko...ale zestaw!... Wesoła ....jestes jeszcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prosze sie pizza czestowac bo jeszcze prawie pol zostalo... jakos lepiej mi dzisiaj wino wchodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wypiłam jedno piwo i chyba drugie na jutro zostawię,zmęczona jestem ogładam teraz jakiś film-wojna światów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She...ja na razie jestem przed piwem,ale po jednym pewnie tez bede miała ochote na łozeczko...dlatego niech sobie jeszcze poczeka.... Rebeko...dziekuje...chyba jutro sie pokusze i kupie nie wirtualna pizze,dawno nie jadłam,a czeka mnie jutro ciezki dzien,wiec mysle ,ze zasłuze na kawałek ... I co znalazlas to zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka sorki...ale widze ,ze zdolna bestyjka z Ciebie i nie ma rzeczy dla Ciebie niemozliwych:P I co jak sie podoba...bo moja cora powiedziała,ze nie bedzie sie wypowiadac....nie wiem czy to takie jakies obciachowe?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - a pewnie ze zasluzylas !!! Po takim remonci i po takim sprzataniu, po tylu nerwach i zalamaniach :-) Zjecie znalazlam, ale qrde, faktycznie maluuuuutkie :-). Chyba za duzo nie zinwestowali :-D :-D :-D :-D :-D. Zaraz Ci wysle :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos ty !! Fajna muzyczka, na odpoczynek :-). Mlodzi dzisiaj maja troszke inne gusty od nas... najlepszy dowud ze sie starzejemy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ,ze przypomniałas mi o poczcie...bo dzisiaj tam nawet nie miałam kiedy zajrzec...jakos tak dziewczyny nazekały na sennosc,a mnie dzis robota sie w rekach paliła ,wiec trzeba było to wykorzystac i moje przyjenmosci odłozyc na potem... Dobrze ,ze przez kompa nie czuc,bo ja nawet sie nie zdarzyłam umyc i taka z leksza "pachnaca" siedze....Ale jak jeszcze bym weszła do lazienki,to pewnie Was by juz nie było... A teraz zagladne do przesyłki...Chwilunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to ma byc małe to chyba ten elf...albo takie małe,ze bez musztardowki nie dojrze :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to dzieki !!! Bo juz myslałam ,ze cos mi na mozg padło....a moj ślubny,zaraz po wyjsciu z obory pojechal do kolegi.....robic wylewke na podłoge...on chyba lubi cement...mało mu w domu było :D... A twoj pan w trasie,czy w biurze siedzi? A jak tam ten chory wujek....poprawia mu sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko to wyslij ,bo moje musztardowki nie wiem gdzie połozyłam...a dzieciaki juz spia i nie bede sie tarabanic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic... nawet do cementu :-D. Tylko zeby Mu w nalog nie weszlo bo Ci wszystko w domu wycementuje :-D Mowisz ze mialas dzis pracowity dzien ? Tez mam tak czasami ze wszystko samo idzie i az zal ze wieczor nadchodzi :-) M w trasce... dwa razy w tygodniu to juz odzaluje, reszte czasu na miejscu jest wiec nie jest najgorzej... a przy okazji mam troche "luzu" ;-) :-) A wujek... no coz, to taka choroba ze juz sie raczej nie poprawi :-(... moze jedynie wolniej postepowac... prawdopodobnie mama tez poleci do Polski w przyszlym tygodniu... ale to juz niekoniecznie z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ale tak mi sie nasunęło,Mama ma Cie juz dość...hi,hi... alez ja dzis zlosliwiec jestem...przepraszam!!!!! A dzisiaj kupiłam troszke kwiatow ,bo ostatnio na moim podworku to rzeczywiscie tylko cement,cement,cement!!!!A teraz jest cement ...a na cemencie bratki.... Co roku kupuje u jednej pani pelargonie i dzisiaj tez kupiłam,a ze troszke tego potrzebuje to pani mi dorzuciła cala palete bratkow...chyba ze 50 szt. ....nie powiem fajnie wygladaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She....ja tez myslalam,ze juz nie jestes z nami ,tylko smacznie spisz....no to prosze o wybaczenie i dobrej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×