Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

I na koniec jeszcze guz :-D !! Dobranoc Ania 😘 !! Slodkich snow zycze !! 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę - nie mogłam wejść na topik... ale ja też wysłałam nasz kolaż.... Goja - to masz teraz conajmniej dwa... hihihihi Dobranoc 🌼 ale nocny marek dziś ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piję kawę - zapraszam. Zlitowałam się nad twiksami które już od dość dawna leżą w lodówce, pożarłam kilka. Kilka bo to wersja cókierkowa czyli mini. I walczę z moim potworem o sprzątanie pokoju. Niestety bez powodzenia. Ma juz karę na TV więc nie siedzi wpatrzona i marudzi. Powoli je śnadanie, żeby prace porządkowe odwlec. Zobaczymy kto zwycięży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka,pobudka............ Dzień dobry :) Hi,hi,hi,hi i znowu impra przegapiona :( Ekspres poszedł buch,kawa w ruch ;) No nareszcie jakieś słońce się pojawiło,można śmiało ruszyć w miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie .......z tym ruszaniem............jakos mi sie nie chce...... Ale będzie trzeba:D..........kawy sie napiję to może zaskoczę:D.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniu............częstuję się ........i ruszam dupsko Rybko........u mnie tez trwa wieczna walka o to kto sprząta?........poddałam sie ......nie reaguje ...i sa efekty....jak juz zarastaja same sprzątaja.......dzielą sie obowiązkami...a ja zamykam drzwi albo wychodzę.:D Anko.........o 9.30 pobudka????????????? ja juz na nogach od 6.00........:D Wesoła.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ wpadlam na kawke i lece do szpitala a pozniej do pracy ..skonczylo sie wolne i trzeba odrabiac ..teraz mam double ... przedwczoraj M siedzial do poznej nocy na komputerze i na dodatek wypil za duzo winka ...sponiewieral mi sie troszke i wczoraj zrobil sobie samowolke w pracy ...hihii raz na jakis czas moze..wiec same wiecie jak to jest ..wczorajszy dzien mialam zajety ... i bibka mnie ominela ... Kaszubko 👄 dzieki za wyslanie kolazu do Amarylis ..🌼 Rybko 👄 Wesola Aniu 👄 Annapo 👄 Rebeka 👄 u nas jakis bank holiday monday ...w sumie to niewiem o co chodzi ..nieprzywiazuje wagi do ich swiat ...🌼 She 👄 Rudamaxi 👄 ok ..juz sie przywiatalam i zmykam ..milego dzionka wszystkim i posylam 👄 i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No ,moja pupa juz tez w ruchu:)....a co do sprzatania ,to ja tez zamykam drzwi od pokoju corki,ale widze ze raz na jakis czas sama sprzata,to jej pokoj wiec juz nie walcze, ale o wspolne czesci domu to co chwilke awantura.... Dzisiaj musze jakies papu zakupic,bo w lodowce pustki,takze na razie chciałam sie tylko przywitac...🖐️ Rybko...wiesz u mnie we wsi to nawet dwa sklepy spozywcze,ale ja wole samoobslugowe i dlatego wole do miasta...to tak a propo wczorajsze pogawedki...a co do sprzatania ,to moze wyprobuj nagrodzic ,za sprzatanie,czasami to pomaga... Ewanisiu miłej pracy i jesli musisz podwójnie pracowac ,to podwójnie tez odpoczywaj po pracy... Amarylis...co tak wczesnie wstajesz?nie lubisz spac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem ponownie. Druga kawa. Zmora pokonana, posprzątała, trochę przy mojej pomocy, ale efekt zadowalający. Umyła nawet okno balkonowe i lustro w przedpokoju ( mamy takie wielkie od sufitu po ziemię niomal ). Ocyzwiście kazała mi patrzeć jak wsiada do windy. Taki rytuał. Niby ją odprowadza. amarylis 🌻 ja nie mogę obojętnie przejść obok bałaganu i nich w pokojach. Mają ten komfort posiadania odrębnych pokoi więc muszę walczyć podwójnie. Anna 🌻 za obowiązek nagradzać? A kto będzie nagradzać, jak pójdą na swoje? wesoła 🌻 ewanisia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane 🌼 Kota nie ma myszy harcują... hihihihi to żart. :D Cieszę się, że już tyle dziewcząt podpisało naszą listę obecności. Męczę się od rana nad wykonaniem tabelki z naszymi nickami i adresami @. Chcę to zrobic jeszcze dzisiaj i potem Wam przesłać... muszę też zrobić następny kolaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie 😍 ! Rybko 🌻 - nad wszystkimi sie zlitowalas, czy jeszcze jakis zostal ... ? W razie gdybys nie dala im wszystkim rady : podeslij :-P :-D. Dawaj to kawe... musze sie obudzic :-P Wesola 🌻 - nie masz jakos szczescia do imprez :-( ... nie trac nadziei, kiedys sie uda :-D Amrylis 🌻 - ranny ptaszek z Ciebie, o 6.00 to ja sie dzisiaj na drugi bok przewracalam ;-) Ewanisia 🌻 - wiesz juz cos o WE ? Moglybysmy sie spotkac na kawke w sobote (bardzo bym chciala !!!) , bo bede w Paryzu kolo poludnia ...? Pozniej mam kuzynke M... Ania 🌻 - udanych zakupow !!Moze oprocz papu jakis sympatyczny drobiazg dla siebie znajdziesz ? :-) Kaszubko 🌻 - jak to dobrze ze mamy tu taka \"dobra duszyczke\" ktora pilnuje spraw \"organizacyjnych\" :-) Duza 😘 dla Ciebie !! A teraz taras wzywa :-) !!!! Kawa do lapki i .... bieeeeegiem !!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie ma Was to ja też zmykam. Idę na zakupy. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może łyk czekolady z bitą śmietanką ?hi,hi,hi,hi jakoś trzeba poziom endorfin sobie podnieść ;) cobyśmy szczęśliwe były , zadowolone i uśmiechnięte :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - naszą Rybkę zjadłaś ?????? :D Zajrzyj na pocztę - czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko ja się nie dam A teraz czas na śniadanie i do pracy. Jak wiadomo wsiem zaczynam od 14 więc żegnam do jutra. Miłego popołudnia i wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ja nie mam zdjeć goji? Czemu koleżanki się nie podzieliły, a? Kurcze, ja teżnie zalapałam sie wczoraj na popijawę, wiecie że od ponad tygodnia nawet piwka nie piłam? A to dlatego że skończyły mi się lekarstwa na migrenę a to na recepte jest od neurologa:P a często po piciu mam migrenę właśnie Mam juz dorobionego zęba[tańcząca lala] ;) i mogę sie uśmiechać:D a dzisiaj jadę do fryzjera i trzymajcie kciuki by wymyśliła mi ładną fryzurkę bo calkowicie się jej oddaje w ręce(no może nie całkowicie bo przy blondach zostaje) pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - wszystko po kolei... zmniejszyłam zdjęcia i zaraz Ci poślę - wczoraj net chodził mi zbyt wolno... a dziś zapomniałam... ale szybko naprawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, she:D [tancząca lala] to moje ulubione;) ide pracowac:P jakby to bylo cos nowego:P pozdrawiam wsiech🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a szczegolnie kaszubke ktora o mnie nie zapomina i smakowite kąski podsyła:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - odpowiedzialam :-). Naszej Rybki nie dotkne, bo to jest cenny, unikatowy egzemplarz, wiec jest pod szczegolna ochrona 😘 :-) Rybko - niezla pora na sniadanie ;-). Dla ciebie rowniez milego... :-) Isa - ja Ci tez moge podsylac conieco...;-) tylko nie chcialam Ci skrzynki zasmiecac :-D... To co, chcesz ? She - moze byc ten sam kciuk co za maturzystow u Amarylis i Ewanisi :-) ... ? To nie ma sprawy, juz trzymie :-D Qrd , znow mi len na plecy wlazl :-O... musze chyba przestac jesc obiady bo zawsze po jestem straaaaasznie spiaaaaaca ;-) :-D Kawa na stole... tylko uwaga bo \"siekiera\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wysłałam wszystkim tabelkę z naszymi adresami i dołożyłam do tego zdjęcia naszej Goji - kolaż zrobie później. Oczy muszą trochę odpocząć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×