Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

tak póxna pora a Wy spicie czy pracujecie, a może się opalacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Rybko 👄 Witaj ..u mnie dopiero slonko wychodzi ..lapie kawe w locie i znikam ..milego dzionka i do uslyszonka ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa rozpustna 🌻 ewanisia 🌻 a u mnie świeci na calego ale nie jest za cieplo, wieje wiaterek. kaszubko 🌻 też już jestes przy kompie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz jestem :-) Rybko 🌻 - dzieki za kawke, po poludniu ja postawie bo podobno automat juz dziala :-) Ewanisia 🌻 - milego dla Ciebie rowniez :-) Kawa 🌻 - moze dwa slowka sie odezwiesz ...? U mnie dzisiaj nie pada (youpi !!) ale za to w nocy byla straszna burza :-O... Nie dalo sie okna otworzyc, walilo co 30 sekund i strasznie mi bylo ciezko sie wyspac miedzy tymi grzmotami :-O... wiec dzisial na kawie znow pojade :-D Milego dnia dla wszystkich 😘 i ... jestem na podgladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie slicznotki 🌼 Rybko - no jestem... ale ten tymianek zabiera mi dużo czasu - chcę jak najszybciej skonczyc, a nie chcę odwalać fuszerki ... buuuuu ale za to jaka będę szczęśliwa,gdy juz go wykończę... hihihihihi Inne ziółka są dla mnie bardziej miłe - o wiele szybciej idzie przy nich robota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 🌼 ja też nie znoszę takiej burzy.... Kawa rozpuszczalna 🌼 jesteś miła- nie chcesz nam coś o sobie napisac ..... proszę... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - ja bardzo lubie burze, uwielbiam blyskawice (bedac w domu, oczywiscie ;-) ), tylko nie wtedy kiedy (teoretycznie) spie ;-) :-D... Powodzenia i cierpliwosci przy tymianku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa - no i widzisz : dwa slowa a ciesza ;-) :-) Dzieki, Tobie rowniez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila odpoczynku - a tez mi się należy... hihhiihi Rebeko - każdą burzę lubie, ale... gdy ktoś jest ze mną ... wtedy podziwiam błyskawice, głośność grzmotu itp... ale sama - o, nie... a do tego Psotka strasznie się boi każdego huku i trzeba ją wciąż uspokajać... Idziemy na tarasik ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa czyli nowy nick, nowe image itd. Tak też można. kaszubko czyli ten tymianek to niezłe ziółko ;) Przedwczesna radość. Córke nadal boli glowa i brzuch. Nie poszła do szkoly :( I nadal nic nie chce jeść :( Wieje coraz mocniej, może też burza będzie. Do pracy zabiorę parasol swój, bo tam dyżurny jest jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - nalezy Ci sie jak najbardziej :-) Spoznilam sie na tarasik :-( , malenki problem mielismy... Po obiedzie pojde napewno to moze wtedy ...? Kawa - nie ma problemu :-), usmiech tez jest mily :-), naciagac na zwierzenia nie bedziemy. Rybko - :-(... trzymaj sie i buzka dla corci 😘, jeszcze troszke cierpliwosci ... Milego popoludnia ! Zgodnie z obietnica stawiam kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... i uciekam na obiad... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od razu z gory przepraszam ,ze nie bede do kazdej z osobna pisac...ale mimo najszczerszych checi nie mam jak... Do teraz moge powiedziec ,ze ciezko pracowałam,ale teraz to juz nie wiem jak to okreslic...a jeszcze co chwile zadzieram z mezem ,bo on nie umie nie pracowac i ta wolna reka kombinuje jak kon pod gorke...a ja zyje w strachu ,zeby przypadkiem nic nowego nie na kusił... Na razie gips ma na miesiac i chyba na tym sie nie skonczy... Niebieskich tabletek(:D oj,Rebeko,mnie sie skojarzyły z osobami chorymi nerwowo,ale Twoje skojarzenie tez dobre)juz nie zazywa,ale ta reka mu puchnie pod tym gipsem i boli... Ok wiecej Was nie bede zanudzac...Dzieki za wszystkie cieple mysli ,fotki iza pamiec... Wszystkim solenizantom,mamuskom i chorym zycze duzo zdrowka ,usmiechu i pogody ducha... Trzymajcie sie cieplutko i pomyslcie czasem,a ja jak tylko bede w stanie to na pewno zajrze...🖐️ PS.Rebeko zajrzyj na wanadoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - natychmiast udaj sie z mężem do lekarza- to jest groźne - ręka nie ma prawa bolec ani puchnąć.... znam się na tym - dość miałam złaman ... i dość słyszałam na ten temat.... grozi amputacją ręki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Ania - patrzylam ale na serwerze nic nie ma :-(.... ale M jest juz w domu i mozliwe ze \"scignal\" juz wiadomosc na domowego kompa. A co do reki to Kaszubka ma racje, moze lepiej to skontrolowac :-( ...? Qrde !!! Alarm pozarowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarasik wzywa - czas na przerwę i papieroska... :D dostałam adresik ciekawej stronki, praktyczne porady domowe: http://www.chinmed.pl/index.php?m=page&a=page&id=8256 A tu nowe zdjęcia - tym razem ogródek i między innymi część moich ziółek: http://www.garnek.pl/kama1307/1800435 Dziś dowiedziałam się, że moja najmłodsza siostra nareszcie przestanie byc wdową - jej przyszłego partnera mam poznac w czerwcu... ślub ma byc cichutki i w bardzo małym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody mnie wykonczyly... nie mam wogole kondycji :-O Wesola 🌻 - witaj !! Kaszubko - juz lece :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - teraz doczytalam... na tak,jak ktos wola na papieroska to zaraz lece ;-) Najlepsze zyczenia dla siostry i gratulacje dla przyszlego "pana mlodego" :-). Wesola - widzialam Cie :-D, machalysmy Ci z Kaszubka chusteczka :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to taką wielką chusteczką.. hihihiihi :D Rebeko - moja siostra jest od 10 lat wdową - dzieci już są dorosłe i na swoim.... jeszcze przed nią nowe dalsze życie - niech z tego korzysta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny,wysłałam niektórym zdjęcia z komunii synka,jeśli któres nie dostaly to poprosze rozeslać miedzy siebie ok?Bo ja mam kiepski sprzęt i nie zawsze mi chcą wyjść z poczty zdjecia Kaszubka🌻dzieki za przerobienie zdjęć,fajnie to wygląda A tak dla scisłosci ten duzy chłopak to moje nowe dziecko;)corka przygarnęła:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ! Napisalam Wam jeszcze jednego posta przed wyjsciem z pracy i wydawalo mi sie ze go wyslalam ... ale widocznei mi sie tylko wydawalo :-P kaszubko - na szczescie nigdy nie jest za pozno :-) Isa 🌻 - to ja Ci jeszcze lapka pomacham 🖐️ Wesola - od razu lepiej Cie widac :-D :-D She 🌻 - bardzo dziekuje :-) Widac ze dzien byl radosny dla synka. Twoja fryzurka : bomba, sukienka sliczna, figurka na medal (troszke zazdroszcze ;-) ) i buzka jak laleczka :-)... nic dodac nic ujac :-) Ladna z was rodzinka :-) I, mysle ze sie nie pogniewasz, ale musze to napisac : Twoja corcia wali na kolana !!! Nic dziwnego ze chlopak zapatrzony jak w obrazek ! Duza buzka dla Was wszystkich 😘 My juz po kolacji i M szuka jakiegos filmu... mam tylko nadzieje ze nie bedzie to western :-P... Milego i spokojnego (chyba ze ktos woli \"szalonego\" ;-) ) wieczoru dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na minutke... Kaszubko...M mowil o tych dolegliwosciach dwom lekarzomi wlasnie na bol dostał te niebieskie tabletki,a na puchniecie kazali mu robic okłady z lodu...dla mnie troche dziwne,ale jak ma obłozona ta reke to twierdzi ,ze mniej opuchniete ii mniej boli...jak nie bedzie poprawy to jutro odwiedzimy moze innego lekarza... Rebeko i co dostałas te poczte... A jesli moge to poprosze choc jedna fotke z komunii She,bo nie mam :(... Miłego wieczoru ,ja lece do lozia -szybko spac😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nic nie dostalam :-(... ale za to Ty dostalas wlasnie zdjecia She :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano dużo popiszę, teraz mam kłopoty z internetem - bardzo słaby... :D 🌼 dobranoc dziewczęta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×