Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hmmmm - komornik jest młody :D to daje do myślenia, bo swoją opinie o sobie już zdążyła zniszczyć - nie kryła się [i nie kryje] ze swoimi kochankami... a rozwodu jeszcze nie ma, wciąż figuruje jako żona.... w sądzie teraz nie była - tylko u tego komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Erato - ja tego nie potrafię ot, tak sobie zaatakować ... co innego, gdybym wylądowała jako świadek lub musiała sama bronic się przed sądem. Mogę złożyć sprawę do sądu o regularne wizyty wnucząt... o wyznaczenie i dni i godzin.... a reszta należy do syna - tyle, że jego kłopot to i mój kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - przepraszam ale bylam w kuchni troszke zajeta,wiesz co ja mysle?,mysle ze gdybys musiala a w gre wchodziloby glownie dobro syna,dzieci i wasze to bez zastowienia (oczywiscie jesli bylabys pewna swoich racji) wywalilabys wszystko na wierzch - wybacz ale jakos bronic sie musicie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz rację 👄 wtedy byłabym lwicą - ale ona jeszcze mnie nie atakuje w dosłowny sposób - dziś tą sprawę też poruszę - mam tylko pokój z kuchnią - to za małe pomieszczenie dla nas [w trójkę] a co dopiero jak tu są dzieci przez tyle godzin i nie ma wtedy ani chwili spokoju. Zobaczę jakie rady i jaką pomoc syn dostanie i najwyżej sama zacznę walczyć poprzez zaatakowanie jej... przy mojej chorobie muszę mieć spokój i nie wolno mi się przeziębiać [bo inaczej wirus znów zaczyna atakować] spokoju nie mam.... a raczej rzadko bywa. To chyba będzie moja broń przeciwko synowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ tak,jestem z Toba i z calego serca zycze abys znalazla sile w tym co robisz,napewno dobrze Ci doradza,wnuki wspaniala sprawa ale nie jako bron,duza buzka 👄 dla Ciebie i duzo sily - nie denerwuj sie bo to nie poplaca,a wrecz przeciwnie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato🌻dzieki za U2:) przepraszam Was ale nie miałam nawet czasu zeby zajrzeć,mam nowy program kadrowy i wpisuje,wpisuje i wpisuje:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domu:-) ... postaram sie zagladnac wieczorem, w koncu juro WE to bede mogla dluzej pospac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam się rano. Pomyliłam hasło i wsio o kant d... się rozbiło teraz tylko pozdrowię Was i idem pić ( ciakawe czy znów się to pojeb..owi nie spodoba. Ale kij z nim). Chyba popadam w maluśki dołeczek. Zaczynam żle myśleć o sobie i straszniem słaba. dobrej nocki kochanieńkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 👄 no co Ty,w doleczek? nic z tych rzeczy,idz Kochana wypij i zrelaksuj sie 🌼 Milej imprezki 🌼 Zostalam dzis w domku,fajnie az lepiej sie czuje,niedlugo mamy gosci planowana imprezka od dwoch tygodni,w ostatniej chwili zadzwonila moja menagerka ze dzis nie pracujemy,pewnie tez poczula weekend :D Pozdrawiam wszystkie panie i sle 👄 i 🌼 zyczac milego wieczora 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane - oglądam Shreka [drugą cześć] i dobrze się bawię. Zdecydowałam się, że do poniedziałku mam pełny luz i zero kłopotów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta jola
co to znaczy "trochę starsza trzydziestka"? taka po 50-ce? hahahahaha wy staruszki i grubaski to umiecie się dowartościowywać. gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku ...po południu juz nie dałam rady...ale teraz dzieci tez chyba Shreka ogladaja,a maz u sasiada wiec chwile mam kompa do mojej dyspozycji :) Rybko...wez kobieto jakas łopatke i szybko zasyp ten dołek :)... Erato....miłej imprezki a jutro poranku bez kaca...;0 Kaszubko...bardzo dobry pomysł,jak juz naprawia moja lodowke to sie przyłacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje, Ania ... i sokiem pomidorowym czestuje :-D Musze troszke poczytac zaleglosci ale zaraz bede na pelny etat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobiespokojnie poczytaj ,ja poczekam :)...a ten sok to w ramach kolacji czy jako dodatek?....bo ja raczej niezbyt lubie ,za to mam nadzieje doczekac na te pysznosc ,co u mnie na kaloryferze, ale na razie nawet staram sie nie myslec ,bo jeszcze kilka godzin czekania przede mna mam nadzieje,ze w miłym towarzystwie ....:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, ze nie jestem sama w tym "luzie" hihihiihi :D Pal licho lodówkę - precz smutki :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...w sumie ,to racja;)...moge przeciez czekac na te naprawe w dobrym humorze...:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - nie widzialam Cie wczesniej :-(... przepraszam. Widze ze wczorajszy poranek mialas mily ... pozniej juz troszke gorzej... no ale to hak to w zyciu : raz na wozie, raz pod wozem. Najwazniejsze to pozytywne podejscie ... tak jak piszesz : precz smutki !!! :-) Ania - sok jako dodatek... juz po kolacji :-)... tez nie przepadam, ale staram sie do czasu do czasu mala szklaneczke wypic bo to podobno zdrowe... A dla Was mam Martini, Campari, Gin i jeszcze inne "wyskokowe" trunki ;-)... wiec prosze sie czestowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dziekuje za przerobione fotki i wszystkie mile przesylki :-)... przez ostatni tydzien bardzo mi sie przydawaly te "podbudowywacze nastroju" :-) Ania - idzie zima to lodowka moze poczekac :-)... Na zewnatrz tez juz chyba prawie lodowka... u nas jeszcze dni ladne i w miare cieple (ok 15°C) ale ranki juz chlodne ... dzisiaj bylo tylko 2°C :-(... brrrrrr !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety juz tez po kolacji i szczerze wyznam ,ze zamiast tych wszystkich wyskokowych dobroci ,to zjadłabym jakas dobra czekolade,np Milke :)... Dzisiaj alkohole musza poczekac,bo moze sie zdarzyc ,ze w nocy bede musiała powitac na swiecie nowe cielatko ,jego mama pierwszy raz bedzie rodzic ,a to roznie bywa i dobrze jest byc w pogotowiu....:)... A wiecie jak sie mowi na taka osobke ,ktora pierwszy raz rodzi,(z reszta na krowki mowi sie tak samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....moze kiedys i Tobie sie uda...to dopiero bedzie swieto:)... Rebeko na szybach samochodow stojacych dzisiaj w nocy na dworze ,to nawet troche lodu bylo,a łaki tez jakby szron pokrywał...czyli nieuchronnie sie zblizamy do zimy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - mam i Milke... nie moja mame tylko czekolade ;-) :-D... Wiec moge poczestowac... z bakaliami ... moze byc ? Chodzi ci o "pierworodke" ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...Ja tez ma w tym własnie kłopot ,bo ciagnie mnie do niej okropnie a zabki juz umyte .... a ta pierworodka ,to mnie zaskoczyłas,ja dopiero lezac na porodowce usłyszałam ,zem pierworodka :D... Maz w trasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się tylko wtedy, gdy męża w domu nie będzie - ale to byłby cud hihihi nic już mi nie mówi, że siedzę w kompie.... lecz jakoś mi głupio, bo tyle wcześniej mruczał.... a teraz taki grzeczny :D Laptop jest cichutki.... nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie - zabki mozna jeszcze raz umyc... nie powinno sie odmawiac sobie tych drobnych przyjemnosci w zyciu ;-) :-D. Ja pomimo ze pierworodka ;-)... to juz taka wiecej "przechodzona" :-D :-D... to i owo sie w zyciu czytalo i slyszalo... a Ty to juz, nic Ci nie ujmujac :-), ladne kilkanascie lat temu przechodzilas, wiec jestes wytlumaczona :-) Dobrze zgadlas : M dzisiaj poza domem :-( ... ale muzyczka mi pogrywa, mile towazystwo mam na kafe :-) wiec nie jest tak zle :-) Kaszubko - widocznie sie Twoj M na dzisiaj juz wymruczal ;-) ... teraz juz bedzie grzeczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×