Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hej 🖐️ Ja jak Kaszubka, siedzę przed komputerem i jem obiad. U mnie czas się nie marnuje :-D. Jak ktoś ma ochotę na piersi z kurczaka z pieczarkami i pysznym sosikiem, to zapraszam :-) Pewnie niektóre z Was zaraz zasiądą do kolacji, a ja dopiero obiadek. Musiałam do Was zaglądnąć, ale teraz uciekam do M potowarzyszyć mu przy obiedzie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wieczorem zaglądam :D i co widzę hihiihihi Wesoła daje uśmiechnięte buźki 🌼 Ellisa natomiast kwiateczki 🌼 Erato - czytam książkę Jana Grzegorczyka "Adieu" i drugi tom "Trufle" a teraz dobranoc wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 do kawy dodaję wafelki :-) i słoneczko, którego u mnie dostatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) a czemu do mnie słońce nie dotarło?? może jeszcze przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa 🌻 łap teraz słońce. Pomyliłam kod pocztowy i dlatego za pierwszym razem nie dotarło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ a u mnie jest słoneczko :D Do pierwszej w nocy czytałam książkę - sądziłam, że rano to odeśpię hihihiihi - niestety :D przed 8 rano przyszła Ola - koniec spania :D dobrze mi tak.... teraz tylko kawa mnie uratuje :D Ola jest dziś na zawodach sportowych.... a w tej chwili Kaśka parzy sobie herbatek - miała dzisiaj jazdę - robi prawko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - my tez poszlismy spac dobrze po 1.00 :-O a rano niestety, nie bylo "zmiluj sie" :-(... pobudka o 6.00 :-O Cos mi sie wydaje ze dzisiaj padne jak mucha :-P... zebym tylko do domu trafila :-D Isa 🌻 - jak sie udalay wakacje ? Goja 🌻 - "podlize sie", podesle Ci bukiet : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ... to moze po starej znajomosci tez do mnie slonce podeslesz ... moj kod pocztowy to 94240 :-D :-D Rybko 🌻 - z nowymi silami do nowych zadan ;-) ... Ciekawa jestem czy wogole dzisiaj zrobi sie dzien... :-( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
W celu rozproszenia nudy w samolocie postępujemy zgodnie z poniższym schematem: 1.Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach; 2. Powoli i spokojnie otwieramy go; 3. Włączamy; 4. Upewniamy się, że osoba obok nas patrzy na ekran; 5. Uruchamiamy Internet Explorer; 6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu i poruszamy bezgłośnie wargami; 7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link: http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramie jest b e z c e n n y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w srodek ❤️ Dziewczyny cos nie moge sie wyrobic z niczym,czasu mi brakuje na wszystko,praca,dom,praca i jeszcze raz to samo- czasami mam ochote rzucic wszystkim i isc sobie odpoczac ale gdzie? a po drugie samo sie nie zrobi ;) - oj dzis mam nostalgiczny dzien - same wspomnienia mna targaja i jakos tak mi dziwnie. Sloneczka mam pod dostakiem wiec posylam do wszystkich,ktorym go brakuje i duze 👄 i 🌼 Wesola - faktycznie nam sie rozbuskowala,jak milo - 🌼 Ellisa - kwiatuszki slicznie- 🌼 Kaszubko - czytalam recenzje,ciekawa tematyka - z checia sama pocztalabym ta ksiazke 🌼 Rebeko - jak tam dostawa juz w domku? widze ze dzis na rzesach chodzisz ;) ale odespisz -prosze szybciutko wieczorkiem do lozeczka hihi,jak ,,brzusio,, ? 🌼 Goju - dziekuje za wafelki- wafelku :D 🌼 Rybko - milego Tobie rowniez 🌼 Poqutnica - dobre to wykorzystam 🌼 - a teraz zapraszam na tarasik panie dotlenic sie troszke :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - qrde, nie wiem jak Ty to zrobilas, ale slonce sie przebija przez chmury :-) !!! Erato 🌻 - dostawa dotarla i juz nawet jedna butelka poszla :-) ale dla Was jeszcze duzo zostalo :-) A brzuszek dzis spokojny... pewno tez niewyspany ;-) Poczekaj Erato, ja tez lece na taras ... bo jak nie to chyba zaraz padne glowa na klawiature :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 no przecież mówiłam, że wysyłam. Kurier wsiadł w odrzutowiec i gotowe. Rybko 🌻 w piątek jadę do Czech, to co z tą studencką? Mogę kupić, ale odebrać musisz osobiście :-) Kaszubko 🌻 zazdroszczę Ci tych książek. Ja bardzo lubię czytać, ale ostatnio nie mam na nic czasu, więc z czytaniem też lipa. Erato 🌻 niedługo święta, więc kilka dni wolnego, jest szansa, że odpoczniesz :-) Buziaki dla wszystkich. Zaraz zrywam się do domu. Nie chce mi się już nic robić, a jutro też jest dzień. Poza tym praca nie zając :-D Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko -jestem na tarasie :D czekam,zaczytalam sie nastronce u Kaszubki w stopce,bardzo fajne obyczaje,polecam do poczytania...mowisz padasz na pyszczek :D to moze herbatki sie napijesz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju - swieta wypadaja czwartek,piatek- niestety moja podopieczna wymaga opieki i musze jechac na 1,5 h - ale kolejne dwa dni odpoczne,w sumie to jestem zmeczona i nic mi sie nie chce dzis kleic,rozbabralam w domku wszystko (robie przemeblowanie) a zaraz znowu uciekam do pracy,bleee....wiecie co? u mnie sasiedzi juz maja choinki w oknach,tylko tu jest taki glupi zwyczaj ze w styczniu juz je rozbieraja :D Goju - milej reszty dnia jak sama mowisz robota nie zajac :D 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Rebeka🌻dzieki za U2:) Wczoraj uparlam sie i lekarka musiała nas przyjąć, syn ma zapalenie oskrzeli i jest na antybiotyku:( Pozdrawiam wszystkie,papa,lecę do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niby praca nie zajac ale cos dzis za mna z siekiera lata :o dzieki za sloneczko, u nie tez bylo, ale juz sie zmylo. Zimno przeokropnie, brrr Rebeko, cora pewnie sie tym szampanem spila i pod zebrami odyspia ;) :D spadam, bo jeszcze mnie dogoni ;) 😘 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net mi uciekł na ładnych parę godzin - nie nudziłam się - czytałam... już dawno nie czytałam tak ciekawej książki.... i to w dodatku książki polskiego pisarza :D Erato - tu na tej stronce - w archiwum - można znaleźć [jeśli dobrze zrozumiałam] te książki - są one w częściach - chyba trzeba cofnąć się do najwcześniejszych lat - wiem, ze drugi tom jest od roku 2003. http://mateusz.pl/wdrodze/redakcja/archiwum.htm 👄 dla wszystkich i teraz wyruszam na taras - kto ze mną??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zmukam do domciu, tzn na zakupki a potem na kolacyjke z kumplem, jak za dawnych singletowskich czasow ;) Mam dzis wolne :) Wesola, jaka maskerada, za Mikolaja sie przebierasz? :D:D:D Wszystkim udanego wieczoru zycze!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj podpisuje liste i mam nadzieje ze juz nie dlugo bede pisac regularnie,mam duze klopoty w rodzinie i nie mam nastroju na pisanie -sorki.Wiem ze to troche egoistyczne ale to wszystko zaczyna mnie przerastac i wszyscy zaczynamy sie w tym gubic. Goja 👄w pracy juz dobrze ,ale wiesz co zrobiłam?:)Zaczelam ukladac plan dzia ,dzieki za podpowiać👄:D 👄dla WSZYSTKICH miłych PAŃ❤️pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz do lazienki uciekam ale tak szybciutko Wam pomacham 🖐️ Zycze : * zdrowia wszystkim chorym (tym z rodzin tez) * wypoczynku wszystkim zmeczonym * odrobiny luzu i spokoju wszystkim zabieganym * rozwiazania wszystkich klopotow wszystkim ktore maja ich duzo ... A wszystkim bez wyjatku : SPOKOJNEJ, PRZYNOSZACEJ WYPOCZYNEK I UKOJENIE NOCY !!! Do jutra 😘 😴 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mogę szepnąć - dzień dobry Dzisiaj święto Barbar. Wszystkim Baśkom życzę powodzenia w życiu, zdrowia i uśmiechu. kaszubko 🌻 przekaż swojej Basieńce. wesola🌻 o co chodzi z paradą??? goja 🌻 bardzo dziękuję. W sobotę w Hubertusie o godz 17.00. Pasuje? she🌻 upartaś i bardzo dobrze. Znaczy się pożądna matka ;P dla reszty wielki 😘 . Sorki dziewczyny , strasznie nie mam czasu adijos. Jak to koleś mój mawia, do zaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam :-) Ja dzisiaj w formie olimpijskiej :-D... po 10 godzinach snu :-)... Stawiam na stole kawke : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ , herbatke : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ i cacao : \\_/ \\_/ \\_/ ... powinno wystarczyc dla wszystkich ;-) Wystawiam tez liste obecnosci i czekam na Was :-)... uprzejmnie przypominam ze dzisiaj mamy \"Mikolaja\" ... ciekawa jastem przezentow :-P Zycze milego dnia, wysylam po 🌻 i 😘 dla wszystkich wspanialych babeczek 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×