Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko - przykro mi nie moge wyslac posta do Ciebie i Dei bo wychodzi mi ze za duzy size juz dwa razy probowalam chyba ze kaszubka sprobuje bo ma to prawdopodobnie 🌼 - ok moje panie ja teraz jade po M ale pozniej wpadne jeszcze zycze Milej reszty dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - ja to mam :D ale faktycznie jest bardzo dużeeeee :D Przy starym necie nie dałabym rady .... nowy szybko to załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Kaszubka 😘 da rade ;-)... skrzynke domowa mam pusta wiec na "wanadoo" powinno dojsc... a jak nie to moze sprobuj na "aphp" albo na "interia"...? Smigam teraz na kanapke :-) ... ale jeszcze do Was pozniej zagladne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - na obie wysylalam i nic dalej mam ze za duzy i co mam zrobic ;) Kaszubko poslij do Rebeki jak mozesz to co oststnio dostalas :D dziekuje -dobra juz wychodze -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja juz nie wiem jak to przeslac,zawsze mam takie pliki zreszta to nagrywane bylo telefonem Nokia - Rebeko a tamtego jednego adresu to ja nie mam Twojego,mam tylko interie i wanadoo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko , próbowałam wysłać - nic z tego.... wiadomość jest za duża.... żadna Twoja poczta nie chce tego przyjąć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :) kobietki :) Bywam tutaj czasami, ale ostatnio wolny czas poświęcałam udzielanieu się na jednym topiku takiej przesympatycznej dziewczyny, która miała ech....problem nie z tej ziemi :) Przesoreczki, że Was zaniedbałam, ale \"przyjmijta\" córkę marnotrawną z otwartymi rękami :) Ja w rzeczywistości to cały czas biegam...biegam i biegam...ciągle odnoszę wrażenie, że się spieszę i biegam. Chodzę na kurs języka migowego 4 stopnia, małego wożę na terningi, poza tym to mąż wyjeżdża w delegacje, więc palenie w centralnym, wszelkie zakupy, sprawunki, rachunki, zebrania itd. są na mojej głowie. Dziwię się, że mam jeszcze czas cokolwiek ugotować. Za tydzień jadę do warszawy i będę brała udział w tworzeniu projektu dotyczącego zatrudniania niesłyszących po szkołach ponagimnazjalnych. Poza tym tworzę testy na egzaminy próbne dla szkół zawodowych, i serio serio....:( bywam zmęczona. Bronię zajadle też nękanych....ech kobietki dobrze, że tu u Was jest tak przesympatycznie i spokojnie :) Wspierajcie się wzajemnie i trzymajcie tak jak do tej pory ;) uściski dla Was wszystkich....wasza izoldka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dziekuje za szczere checi 😘, sila wyzsza, nie bedziemy walczyc z przeznaczeniem :-) Erato - to moj adres do pracy (to, nota bene, ten z ktorego wysylalam Wam wiekszosc przesylek) ... posle ci go, ale teraz przez najblizsze 5 miesiecy lepiej o nim zapomnijcie, bo nawet tam nie zagladam :-).. no chyba ze mam cynk ze cos tam od kogos poszlo ;-) Izuchna - trzymaj sie, zabiegana kobieto :-), i zapraszamy do nas na poprawe nastroju, kiedy tylko masz ochote i znajdziesz czas :-) Slysze ze lazienka wolna wiec uciekam... moze dzisiaj spedze normalna noc... ? Wiem, wiem : nadzieja matka glupich... ale jak miala kiedys Dea w stopce ;-) : jesli tak, to zycie madrych jest beznadziejne ;-) :-)... i tego sie trzymie !!! :-D DOBRANOC kochane 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tak jak wcześniej pisałam- uczeń bez pały to jak żołnierz bez karabinu;) tak więc mam poprawkę we wtorek a potem jeszcze jeden egzamin w sobotę i jestem w 7 semestrze-ostatnim:) W pracy nadal mam dużo do zrobienia bo nadal na dwa programy kadrowe jadę ale to kwestia opanowania tego nowego programu, a nie jest prosty jak mi się wcześniej wydawało:P A teraz najważniejsza dla mnie sprawa- jestem bliska podpisania cyrografu na siebie czyli kredytu mieszkaniowego:) już prawie wszystko załatwione tylko na końcu pomyślałam że czemu nie spróbować zamiast na 30 lat to na 25 lat no i trzeba na nowo liczyć i sprawdzać zdolność kredytową:P ale za to byłyby mniejsze odsetki;) Na razie zgubiłam po drodze 3 kilo,nawet nie wiem kiedy:) pozdrawiam i biorę się za naukę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ She - tym razem będę pamiętać o trzymaniu kciuków - będzie dobrze :D Coraz bliżej do mieszkania - a kg - jedno dobre, ze nie musisz się odchudzać - same uciekają - oby tylko nie za dużo. Teraz do okna zajrzało mi słoneczko - a więc posyłam je również do Was :D Przekomarzanie odpowiedzi czy pani mieszka sama pytanie wszystkim znane teraz je usłyszała od razu od trzech panów po co to panom wiedzieć i to od razu trzem nie mogę odpowiedzieć o czym myślicie wiem czy pani śpi w koszulce a cóż to za pytanie do spania niewygodne jakiekolwiek ubranie w falbanki się zaplącze napalony koniuszek i poco mam przykrywać płonący ogniem brzuszek niech pani mieszka sama tak bardzo nam zależy och nie nie tak nie mogę na raz mieć trzech rycerzy gdyby z osobna każdy o to sie mnie zapytał odpowiedz miałby jedna normalna jam kobita (jaka odpowiedz by to była na pewno w głowach zaświtała ona wie co robi nie będę za nią odpowiadała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻a wiesz, ze jak dostaniemy mieszkanie to będę bliżej Ciebie mieszkać? Wtedy na pewno na rowerze do Ciebie przyjadę:)co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieszę się ❤️ .... a fajną drogę możesz wtedy wybrać - częściowo przez lasy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-)... znowu niewyspana :-( ale to juz norma... bede nadrabiac w dzien :-) She 🌻 - blisko, coraz blizej :-) ... we wszystkich dziedzinach :-) Super !!! Kciuki dalej w ruchu ;-) Kaszubko 🌻 - czekam na to slonko... u mnie sie skutecznie kryje za chmurami ale nie trace nadziei :-) Stawiam kawe i zycze milego dnia 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszedzie, glucho wszedzie ... wiadomo week-end ;-)... ale za to slonce sie pokazalo :-) U nas ruszyla \"operacja lozeczko\" :-)... malowanie w toku :-) ... znaczy M maluje a ja tylko nadzoruje prace :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 !! Kaszubko 🌻 - od razu widac ze u Ciebie WE pod znakiem obecnosci dzieci :-) Fajne pioseneczki :-) U nas mala wizytka u rodzicow a pozniej odpoczynek... i blogie lenistwo :-P... mam nadzieje ze u Was tez :-) Wszysztkim zycze milego wieczoru 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was gorącą kawką. Nie omieszkam też wspomnieć o liście obecności, którą kładę obok kawy :-) Myślałam, że przez weekend będę miała dużo czasu, żeby do Was zaglądnąć, ale tak jakoś zleciało. Od piątku walczyłam z komputerem, podłączyłam ruter i od tego czasu internet mam tylko na moim laptopie, a stacjonarny się zbuntował i musiałam podzielić się z rodzinka swoim komputerem, mi pozwolili tylko przelewy zrobić :-) Nie wiem dlaczego, ale wszyscy myślą, że zrobiłam to specjalnie, że ten internet u nich nie działa. A ja po prostu nie jestem informatykiem i już. Mój syn już czuje się dobrze, wreszcie gorączka odpuściła, gardło też wygląda normalnie, więc myślę, że limit chorób na ten rok już wyczerpany :-) U mnie wczoraj było ciepło, a dzisiaj znowu mrozik. Pocieszam się że jeszcze tylko dwa miesiące i będzie bliżej do wiosny :-D Życzę wszystkim miłego dnia 🌻, tym chorującym szybkiego powrotu do zdrowia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Podpisuję listę :D Zamiast zimy - powoli wchodzi wiosna - całą noc padał deszcz 🌼 Ziewająca solenizantka nie jest zadowolona z tego iż goście zasiedzieli się u niej tak długo. Nagle dzwoni telefon. Pani domu podnosi słuchawkę, przez chwilę słucha, po czym odkłada ją i oznajmia: - Dzwonili ze straży pożarnej, mówili, że w domu któregoś z was wybuchł pożar. Niestety nie dosłyszałam u kogo :D Goja - już wcześniej słyszałam o podobnych kłopotach z ruterem.... to prawdopodobnie jest wielką sztuką korzystać z takiej rozdzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w poniedzialek,troszke pochmurno ale cieplo,nic nie pisalam przez weekend bo jakos nie mialam ochoty -dostalam telefon z P ze zmarla moja sasiadka (samo przez sie ale tal dlugo mieszkalysmy obok siebie) Kaszubko to mama Krysi -bedziesz wiedziala o kogo chodzi. Ja dzis nie poszlam do pracy ale za to sie wyspalam az do 12,30 fajnie co? bilet zarezerwowany na prom na 2-ego - M jedzie z kolega a ja zostaje w domku -trudno nie moge zostawic mlodszego syna samego a starszy ma swoje sciezki i roznie moze byc. najwazniejsze ze juz sie kreci- chcemy zalatwiac aby moc jechac na gotowe juz od marca....az juz mi sie chce jechac. - Pozdrawiam wszystkie panie i posylam 👄 na nowy tydzien - ja zabieram sie za obiadek ale zajrze przy okazji...zapeklowalam wczoraj miesko to dzis mala wyzerka :D Goju - jak dobrze ze juz u was lepiej ze zdrowkiem -trzymalam kciuki🌼 Kaszubko - to mialas szalony rodzinny weekend :D 🌼 Rebeko 👄 - i dlla wszystkich 👄 i 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ cisze sie bardzo ze i Ty jestes bardzo zadowolona a jaki szybki masz teraz internet? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest w całości 2 MB... wcześniej miałam mieć 0,512 MB, a było najwyżej - w dobre dni - 0.200 MB. Dla mnie to teraz bajka - samo ściąganie plików z poczty - teraz zaledwie kilkadziesiąt sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×