Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry ❤️ Podpisuję listę i stawiam kawę :d W szpitalu psychiatrycznym. Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie. Ordynator odpowiedział: - Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. - Aha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek. - Nie - powiedział ordynator- normalna osoba pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z widokiem czy bez? Pantoflarz? Na jednej z bram wiodących do raju widać napis: "Dla pantoflarzy", na drugiej: "Dla mężczyzn, którzy nie dali się zdominować przez kobiety". Przed pierwszą bramą kłębi się tłum zmarłych, przed drugą stoi jedna samotna duszyczka. Podchodzi do niej święty Piotr: - A ty co tu robisz? - pyta. - Nie wiem... żona kazała mi tu stanąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wiesz Kaszubko,ja sie tez załapałam na pokoj :D...ale chyba niedługo wyjde ,bo tez myslałam o wiaderku... Wesoła...porywam bułeczke i podpisuje liste... Rebeko...dzieki za pomoc ,nastepnym razem skorzystam ...a to przebieranie to zdjecie zrobione w trakcie wizyty mojej szwagierki-fryzjerki...robiła mi pasemka i zostało jej farby,wiec corka skorzystała i zrobiła sobie tez ,a ze z ta farba trzeba siedziec i troszke sie nam nudziło ,wiec zrobiłysmy sobie sesje zdjeciowa :)... Rudamaxii...adres juz posłała mi Kaszubka ,i mam nadzieje,ze przesyłka dotarła,no i mam nadzieje,ze masz zdrowe serducho i przezyjesz ten widok bez uszczerbku na zdrowiu :) Bardzo mi przykro ,ale dzisiaj z Wami nie posiedze ,bo moje gardło zostało zaatakowane przez jakies brzydkie wirusy,a ze nie moge pomoc sobie srodkami chemicznymi,to musze jakos naturalnie je zwalczyc,czyli zapowiada mi sie dzionek z herbatka z cytrynką i łozeczko ...mam nadzieje,ze mi pomoze Zycze Wam miłego dzionka i do jutra 🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Podpisuje liste i wpadne pozniej,przepraszm ale duzo obowiazkow zwiazanych z wyjazdem. Milego Dnia zycze i posylam duzo slonka i 👄 na piatek. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam dzisiaj tylko pomacham 🖐️ ... bo straszne \"zombi\" ze mnie :-O... nie umiem jakos dzisiaj przyjsc do siebie :-(... caly dzien do ...nosa ;-) ... Posylam po 🌻 i po duzej 😘 dla kazdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ale malo pan dzisiaj...widac ze wikend:D Wesoła👄u mnie nie ma śniegu wyślij troszke:( Annapo👄dzieki i nie odejmuj sobie:D👄 Kaszubka❤️ Erato❤️ She👄 Rebeka❤️;) do miłego👄🌼❤️ dla WSZYSTKICH:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wykręcił bezpiecznik na wspólnym korytarzu i zginął mi net oraz kablówka.... mąż po pewnym czasie przeszedł się po sąsiadach - dowiedział się, że nigdzie nie ma kablówki... zadzwoniono po fachowców - oni po elektryka i.... znów mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no to smutek był bez tv i netu ...ale ciesze sie ze juz jest,takie błachostki czasem nawet fachowcy nie potrafią usunąć ,czesto szukają nie tam gdzie trzeba rozkładają ręce i odjeżdzają.Wiem coś o tym bo u mnie w kamienicy łobuzy dla zabawy często psocą i już nie raz pomagaliśmy "fachowcom":D Ale brawo dla męża:)jako jedyny pomyślał no tylu sąsiadów: A w ręcznej Polska :( aż żal patrzeć...:( miłego wikendu...[usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ SOKOLY :D Witam wieczorkiem!!! Rebeko - (sorki) myslalam ze wczesniej mowilas o tym mieszkaniu ze takie male,ale widac mylilam sie -przepraszam,bardzo ladny ten domek -tylko patrzylam oczyma z tad gdzie mieszkam,tutaj scianki sa cieniutkie ale dobrze rozstawione pokoje -nikt nikomu nie przeszkadza(mysle o sasiedzwie) bardzo fajny balkonik,milo popatrzec 🌼 Izuchnaaa - brawo dla M za prawko -faktycznie w Polsce to nie lada wyczyn - buziaki 🌼 Kaszubko - male dzieci sa takie fajne,dzisiaj byla sasiadki coreczka na dwie godzinki u nas bo mama nie miala jej z kim zostawic -wiesz jak sie usmialam :D tak sie wtulila do M ze nie chciala go na krok puscic,a pozniej cignela go za raczke zeby z nia spacerowal po mieszkaniu-aj te dzieci hihi 🌼 Annapo - dziekuje za fotki-faktycznie schudlas,ale niedlugo mam nadzieje ze nabierzesz kolorkow i troszke przytyjesz,musze Ci powiedziec ze bardzo radosna masz buzke.buziaki dla dzieci🌼 Rzena - jakas magia jednak od Ciebie bije :D dziekuje - a Tobie duze buziaki za wytrzymalosc w (chorobie) Aj Ci mezczyzni hihi -nie daj sie ;)tak trzymaj 🌼 Rudamaxi - trzymam kciuki -tylko napisz kiedy puscic -ZDOLNA BESTIO - dasz rade wiem o tym 🌼 Wesola - spelniasz dzis rowniez zyczenia?to moze zostaly Ci te buleczki maslane?hihi 🌼 She - rowniez Pozdrawiam i Gratuluje-normalnie az jestem pelna podziwu dla Ciebie 🌼 - uff cos ciezko mi dzisiaj szlo pisanie i na dodatek na raty hihi,ale ja juz prawie przygotowana do wyjazdu -tylko jutro musze pare rzeczy pogotowac dla dzieci i bedzie dobrze,widze ze moje ,,orly,,sie ciesza -starszy juz sie umowil z dziewczyna -oczywiscie te kilka dni spedza u nas w domku-ale najwazniejsze ze bedzie spokoj,troszke laby dla dzieci i sprawdzian na doroslosc ;) - aha zapomnialam dodac Annapo ja stawiam tak jak She u Ciebie na chlopca u Rebeki rowniez tak obstawialam -czy bedziesz chciala znac plec dziecka? 🌼 - a jak panie wieczorkiem -odpoczywaja? Pozdrawiam, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna czekam czekam i nic nie mam:( dzisiaj dwa zaliczenia na 5 a wyniki egzaminow poznam jutro a teraz grzecznie podpisuje liste i ide poczytac o badaniach poligraficznych,stezeniu posmiertnym i takich jeszcze innych sprawach.Wiec jutro trzymajcie dalej kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi :D nic nie kumam ale trzymam kciuki - kurcze stezenie posmiertne ale numer - ciekawy kierunek wybralas hihi - Gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato❤️:D👄 jupi,jupi jej...:D:D:D:D:D:D:D tak sie ciesze jak mozesz to zajżyj na skrzynke;) Ruda złotko 👄a jak zdrówko i Kondziu...❤️juz mu lepiej? Moi panowie z mikroskopijną poprawą,jeśli tak to można nazwać...ale chciałam sie pożalictroszke,bo komura wpadła mi do kibelka i szlak ja trafił;( i mam teraz taki zabytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiety :D 🌻 nie było mnie chyba z jeden dzień a mnie już tu ciągnie z powrotem :D uzależniające jesteście :) ja na dzisiejszy wieczorek nie mam żadnych planów..może jakieś filmidło znajdę na dvd i wypiję sobie winko - dołączy się ktoś ? o ile dobrze pamiętam mam chyba czerwone ale nie jestem pewna jakie ;) rudamaxi - medycyna sądowa czy coś w tym stylu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie \"powtorka z rozrywki\" :-O... chyba rzeczywiscie pojde na stroza nocnego :-P :-D... Aneczko 🌻 - jeszcze lyzke miodu polecam... ale \"na surowo\" albo do ledwo cieplej herbaty ... Duzo zdrowka zycze !!! Erato 🌻 - nie ma problemu, przeciez sie nie obrazilam :-D :-D ... Ja sie tylko troszke zdziwilam :-). Napisz nam kiedy wyjezdzasz i kiedy wracasz zebysmy sie nie martwily :-) ... no i trzymie kciuki i zycze powodzenia !! She 🌻 - masz jeszcze jakies egzaminy przed soba ? Rudamaxi 🌻 - gratki !!! I czekamy na ciag dalszy !! Rzena 🌻 - znam ten bol : mnie komorka wpadla kiedys do wanny pelnej wody ... ale moja przezyla ;-)... po 2 dniowej reanimacji :-D :-D Drench 🌻 - ja bym sie chetnie do winka podlaczyla :-P... ale jeszcze troche poczekam ;-) Wesola 🌻 Kaszubko 🌻 Az jestem ciekawa o ktorej dzisiaj zasne:-(... ... i do ktorej jutro bede spala ;-)... pewno mnie M obudzi... DOBRANOC 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam dzisiaj ostatni egzamin o 12.30, potem jeszcze muszę napisać i oddac II rozdział pracy do 14 lutego i mam 6 semestr zaliczony;) Kawa wypita,sniadanie zjedzone, teraz szykuję się na uczelnię, muszę jechać szybciej bo wpisów wszystkim nie mam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sobotnio ❤️ Witam w sloneczne poludnie -za oknem ladnie swieci slonce ale za to wieje siny wiatr,brrrr a ja juz sie przebudzilam i za cholere nie moge zasnac :D -zreszta jeszce mam troszke robotki. Rebeko - oj Ty nocny marku hihi - szybko mozna sie przestawic na noc nie? ;) pozniej ciezko na tory wrocic :D -wyjezdzamy juro po poludniu a wracamy w srode nad ranem-dzieki za kciuki sa naprawde potrzebne-wiesz juz dawno nigdzie nie bylam i troszke sie stresuje ale to zawsze tak jest,wlasciwie to tylko tym ze 4 lata jezdzimy po lewej stronie a tu teraz tak od razu przezuc sie na prawa hihi-ale damy rade..najwazniejsze zebysmy zalatwili pare spraw. dzieki bardzo-wpadne do Was pewnie w czwartek po poludniu.🌼 She - trzymamy kciuki zacisniete - Powodzenia 🌼 Drench- oj na winko to ja sie nie skusze - dawno nie pilam ale jakos ochoty nie mam,za to stukne sie z Toba drineczkiem (wirtualnie oczywiscie) ale zawsze cos.Pozdrawiam 🌼 Rzena - dziekuje bylam na poczcie -postaram sie dzisiaj kliknac kilka slowek do Ciebie -dziekuje i trzymaj sie 🌼 Posylam slonko do wszystkich pan i zycze milego dzionka - 👄 dla wszystkich i 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) O kurczaki śnieg kotłuje na maxa.....z jednej strony to fajnie przynajmniej tego brudo nie widać,jest biało......ale z drugiej strony znowu trzeba z szufelką do auta podchodzić :( Nasz pilna uczennica już wstała :) powodzenia na uczelni! A ja proponuje weekend w piżamie spędzić....hi,hi,hi,hi podobno bardzo modne na świecie....niektórzy nawet do klubów nocnych tak się wybierają.....i uważam,że słusznie hi,hi,hi,hi,hi po powrocie nie muszą się przebierać tylko hyc do łóżka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Więc na począek proponuje piżama-party pizza i winko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dień:) Drench🌼tylko sięcieszyć że za nami tęsknisz;)🖐️ Erato❤️hihi...ryby?;)no to czekam na odp.:*👄 Rebeka❤️dobrze że Tobie sie udało z komurą...moja juz nie dych:(...szkoda mi jej She👄jak poszło kolejna 5 -teczka:D👄...juz można gratulować?:D:D:D Wesoła👄dzieki za śnieżek👄wreszcie i u mnie sypie na MAXA:D...cały dzień w pileszach? no nie wiem...;0 Miłego dnia dla WSZYSTKICH i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Pada śnieg lecz coś mało, a od wczoraj dzieciaki mają ferie :D Wesoła - podrzuć mi trochę Twojego śniegu. Dwóch chłopaków jest u mnie - przyszli odwiedzić :D Ja to bym chciała calutki dzionek poleżeć hiihhiihi ale jeśli mam ku temu możliwość - i tak nie potrafię - chyba że ktoś wciąż śpiewałby mi kołysanki :D She - pewnie już po egzaminach - jestem pewna, że poszło dobrze :D Buziaczki dla Was 👄 i... Rebeko - już wstałaś hihihihi oj, chyba nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas tez sporo sniegu i w dodatku bardzo ślisko,o czym przekonała sie moja sasiadka...od rana ma goscia w płocie,niestety kierowca nie dal rady opanowac auta i wyladowal u niej w ogordku :(...takze bardzo prosze uwazajcie na drogach! Mnie sie troszke polepszyło,dopiero nad ranem troszke mnie drapało gardełko ,ale to juz idzie wytrzymac...takze dzisiaj juz :) o 10 byłam na nogach i nawet upichciałam obiadek dla całej rodzinki.Gotuje teraz tez dla tesciowej w ramach odpracowania,jej pomocy,wiem ze dla niej to było spore poswiecenie ,bo ona baerdzo nie lubi pichcenia i dlatego teraz staram sie jakos jej podziekowac... Ruda🌻..wyśle jeszcze raz dzisiaj ,tylko nie bardzo rozumiem czemu tamte nie doszły ,no chyba zeby były za duze te fotki,jak nie dostaniesz to poprosze Kaszubke o zmiejszenie i wtedy sprobujemy ponownie,ok? Rebeko🌻mnie tez meczy bezsennosc w nocy,ale ja wiem ze u mnie to na tle nerwowym,bo jak tylko minal ten okres kiedy mogłam poronic,to juz zaczełam dobrze sypiac...przy mojej pierwszej ciazy ,to kłopoty ze spaniem mial moj maz,prawie w ogole nie spał ,az w koncu lekarz przepisal mu jakies ziołka na uspokojenie i potem juz było w miare ok...a u Ciebie coraz blizej rozwiazanie i tez pewnie wiele mysli Ci sie kołacze po głowce,nic na to nie poradzisz ,wiec jesli tylko masz okazje odsypiaj w ciagu dnia... Erato🌻miłej podrozy,a co do plci -to wolałabym nie wiedziec...mam juz parke ,wiec dla mnie najwazniejsze by sprawnie i szybko urodzic i zeby było zdrowe ,a płec to bedzie niespodzianka w ramach rekonpensaty,kiedys nie myslałam zeby w ogole miec dzieci,potem chciałam miec tylko corki,a teraz wiem ze trzeba sie cieszyc z tego co sie ma ..odezwij sie po powrocie bo wiesz ,ze bedziemy sie martwic ;) She🌻...kciuki trzymane,wirtualny kopniak tez był ,wiec mysle ,ze egzaminy zaliczone na 5... Wesoła{kwiat]...Weekend w pizamie ?...jestem jak najbardziej za...a co dp imprez w tym stroju,to kiedys udało mi sie namowic wychowawczynie i dzieciaki mojej corki zeby tak własnie ubrały sie cała kasa na bal przebierancow,ponoc super sie bawili,a rodzice tez przyjeli ten pomysl za fajny ,bo nie trzeba było wymyslac strojow :) Rzeno🌻...mam nadzieje ,ze rodzinka juz duzo zdrowsza i dzieki temu troszke sobie odsapniesz ,czego zycze:) Kaszubko{kwiat]...dzieki za przesyłki,znowu mozna było troszke sie posmiac i odbyc ciekawe podroze;) :)...niestey jesli idzie o kołysanki ,to gwarantuje ,ze przy moich zdolnosciach i muzykalnosci na pewno nie umiałabyś pospac :) A teraz pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i ide dalej sie kurować 👄 wsiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie wielkie:) Faktycznie dostałam 5:D a wcale sie nie spodziewałam:P bo wcale duzo sie nie uczyłam Pozdrawiam i przesyłam Wam wszystkim wirtualne buziaki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane 😍 :-) Wprawdzie dzien z noca juz mam kompletnie poprzestawiane :-P ale dzisiaj jestem wyspana :-)... spalam prawie 10 godzin :-) a w dodatku tylko raz wstawalam do kibelka :-)... Sama radosc !!! She 🌻 - nawet nie zdazylam zyczyc powodzenia, a tu juz gratulacje sie naleza :-) !!! Nie dopytuje sie, ale jak bedziesz cos wiedziec pewnego w TEJ sprawie to napisz ;-) Erato 🌻 - myslami bedziemy z Wami :-) Wesola 🌻 - szkoda ze nie przeczytalam wczesniej o tym pizamowym Week-end\'zie bo chyba bym sie skusila :-) Rzena 🌻 Kaszubko 🌻 - niewiele sie pomylilas : M mnie obudzil o 13.00 :-) Ania 🌻 - chyba masz racje :-) ... to nie tylko problem ze znalezieniem wygodnej pozycji, podswiadomosc tez pracuje ;-)... Jednak te obowiazkowe 6 tygodni macierzynskiego \"przed\" to nie jest taka glupia sprawa, bo nie wyobrazam sobie chodzic do pracy po takich nocach :-O... chociaz drugiej strony, gdybym pracowala, to moze mniej bym miala czasu na stresssss ;-) :-D ....? Wszystkim milym paniom zycze milego popoludnia 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - już powoli ruszyło odliczanie - Twój organizm zaczyna inaczej funkcjonować, dlatego te kłopoty ze snem. Odwiedzanie łazienki będzie coraz częstsze... aż nastąpi finisz :D She - wierzę w ciebie - świetnie dajesz i jeszcze dasz sobie radę z nauką :D Annapo - należą Ci się buziaki... za to, że pierwsza poznasz płeć dzieciątka. Wciąż dostaję dużo rozmaitych plików i zaraz je rozsyłam dalej... niektóre są bardzo fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem troche przemeczona ale suma sumarum mam piec piatek i czekam na ostatnia ocene z egzaminu she gratulacje:) Anna dostalam wreszcie brzusio rosnie i oby do przodu:)A jak tam wasze pasemka? drench jestem na podyplomowych studiach kryminalistyki:) Kondzio juz lepiej i mam nadzieje ze w poniedzialek lekarka na kontroli pozwoli mu juz isc do szkoly. A ja mam zimno na wardze,grrrrr musze sie tego dziadostwa pozbyc bo w sobote mam sesje zdjeciowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Wpadlam postawic Wam kawke i zyczyc Milego Dnia oraz owocnego tygodnia,dziekuje za kciuki sa potrzebne - jak wiecie dzis wyruszam wiec odezwe sie po powrocie. - przepraszam ale czas mnie dzis goni - 👄 dla wszystkich i 🌼 Pa,pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Strasznie szybko przelatują godziny.... Patryk bawi się ze swoim tatą - słychać tylko co chwilę śmiech... mąż zajęty TV... ja książką - dziś Daniken "Bogowie byli astronautami" Erato - trzymam kciuki... wszystko będzie ok. 👄 dla wszystkich... a ja wracam dalej do książki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×